jaccol55 - 12-01-2011 17:42:12 |
Tydzień 5:
Data startu: 31 Styczeń
- Kazań (Rosja)
Typ: $75,000+H Zwycięzca 2010: Michał Przysiężny (Polska) Nawierzchnia: Hard (hala)
- Burnie (Tasmania, Australia)
Typ: $50,000 Zwycięzca 2010: Bernard Tomić (Australia) Nawierzchnia: Hard
- Courmayeur (Włochy)
Typ: €30,000+H Zwycięzca 2010: turniej nie odbywał się. Nawierzchnia: Hard (hala)
|
jaccol55 - 12-01-2011 17:43:21 |
Courmayeur - lista zgłoszeń
Bolelli, Simone ITA 107 # Rochus, Olivier BEL 113 Muller, Gilles LUX 122 # Mahut, Nicolas FRA 132 Paire, Benoit FRA 148 Ouanna, Josselin FRA 154 Gicquel, Marc FRA 155 # Klizan, Martin SVK 157 Millot, Vincent FRA 161 # Janowicz, Jerzy POL 160 # Bemelmans, Ruben BEL 181 Bachinger, Matthias GER 189 Gensse, Augustin FRA 190 Viola, Matteo ITA 213 Alcaide, Guillermo ESP 216 Burquier, Gregoire FRA 220 Knittel, Bastian GER 222 # Witten, Jesse USA 224 Kindlmann, Dieter GER 230 Rieschick, Sebastian GER 232 Crugnola, Marco ITA 242 Sousa, Joao POR 243
|
jaccol55 - 12-01-2011 17:44:06 |
Burnie - lista zgłoszeń
Matosevic, Marinko AUS 138 # Lorenzi, Paolo ITA 140 Zemlja, Grega SLO 142 Ball, Carsten AUS 158 Rosol, Lukas CZE 163 Sugita, Yuichi JPN 166 Minar, Ivo CZE 169 Ito, Tatsuma JPN 182 Ebden, Matthew AUS 185 @ Udomchoke, Danai THA 188 Millman, John AUS 203 Recouderc, Laurent FRA 204 Ward, James GBR 207 Polansky, Peter CAN 208 # Krajinovic, Filip SRB 214 Klein, Brydan AUS 215 Lojda, Dusan CZE 227 Cervenak, Pavol SVK 235 Klec, Ivo SVK 236 Hernych, Jan CZE 239 Lindahl, Nick SWE 244 Cipolla, Flavio ITA 247
|
jaccol55 - 12-01-2011 17:44:43 |
Kazań - lista zgłoszeń
# Reister, Julian GER 114 Chiudinelli, Marco SUI 115 Niland, Conor IRL 130 Kravchuk, Konstantin RUS 144 Kudryavtsev, Alexander RUS 149 # Beck, Andreas GER 156 # Bautista-Agut, Roberto ESP 172 # Martin, Andrej SVK 180 Sergeyev, Ivan UKR 199 Ignatik, Uladzimir BLR 201 Zopp, Jurgen EST 219 @ Meffert, Dominik GER 222 # Kuznetsov, Andrey RUS 231 Semjan, Marek SVK 226 Lobkov, Alexander RUS 255 # Donskoy, Evgeny RUS 260 Kim, Kevin USA 262 Menendez-Maceiras, Adrian ESP 268 Weintraub, Amir ISR 270 # Kontinen, Henri FIN 275 Trevisan, Matteo ITA 278 # Arnaboldi, Andrea ITA 285
|
Sempere - 29-01-2011 08:54:21 |
Burnie - drabinka:
[1] Marinko MATOSEVIC (AUS) vs Philip BESTER (CAN) John MILLMAN (AUS) vs Flavio CIPOLLA (ITA) Dennis BLOEMKE (GER) vs Pavol CERVENAK (SVK) QUALIFIER vs [7] Ivo MINAR (CZE)
[4] Carsten BALL (AUS) vs James WARD (GBR) Jan HERNYCH (CZE) vs QUALIFIER Peter POLANSKY (CAN) vs Dusan LOJDA (CZE) Greg JONES (AUS) vs [8] Tatsuma ITO (JPN)
[5] Lukas ROSOL (CZE) vs QUALIFIER Ivo KLEC (SVK) vs QUALIFIER Samuel GROTH (AUS) vs [WC] Bernard TOMIC (AUS) Matthew EBDEN (AUS) vs [3] Grega ZEMLJA (SLO)
[6] Yuichi SUGITA (JPN) vs Danai UDOMCHOKE (THA) [WC] Chris GUCCIONE (AUS) vs Brydan KLEIN (AUS) [WC] James LEMKE (AUS) vs Tsung-Hua YANG (TPE) [WC] Luke SAVILLE (AUS) vs [2] Paolo LORENZI (ITA)
|
Sempere - 30-01-2011 08:42:33 |
Kazań - drabinka:
[1] Conor Niland (IRL) - Ilya Belyaev (RUS) [WC] Anton Manegin (RUS) - Alexander Lobkov (RUS) Qualifier - Dominik Meffert (GER) Amir Weintraub (ISR) - [6] Uladzimir Ignatik (BLR)
[3] Alexander Kudryavtsev (RUS) - Marius Copil (ROU) Qualifier - Adrian Menendez-Maceiras (ESP) Simon Stadler (GER) - Mikhail Vasiliev (RUS) Qualifier - [8] Marek Semjan (SVK)
[7] Jurgen Zopp (EST) - Henri Kontinen (FIN) Andrea Arnaboldi (ITA) - Mikhail Elgin (RUS) [WC] Vaja Uzakov (UZB) - Evgeny Donskoy (RUS) Miloslav Mecir (SVK) - [4] Andreas Beck (GER)
[5] Roberto Bautista-Agut (ESP) - Denis Matsukevitch (RUS) Qualifier - Evgeny Kirillov (RUS) [WC] Victor Baluda (RUS) - Sergei Bubka (UKR) [WC] Daniyal Zagidullin (RUS) - [2] Konstantin Kravchuk (RUS)
|
Sempere - 31-01-2011 15:29:37 |
Courmayeur - drabinka:
[1] Simone BOLELLI (ITA) vs [WC] Tommaso METTI (ITA) [Q] Laurynas GRIGELIS (LTU) vs Matwe MIDDELKOOP (NED) Matthias BACHINGER (GER) vs Marc GICQUEL (FRA) [Q] Clement REIX (FRA) vs [5] Benoit PAIRE (FRA)
[4] Nicolas MAHUT (FRA) vs Dieter KINDLMANN (GER) Matteo VIOLA (ITA) vs [Q] Gianluca NASO (ITA) Ruben BEMELMANS (BEL) vs [WC] Luca VANNI (ITA) Romain JOUAN (FRA) vs [8] Vincent MILLOT (FRA)
[6] Martin KLIZAN (SVK) vs [SE] Alexander SADECKY (SUI) Sebastian RIESCHICK (GER) vs [SE] Nicolas RENAVAND (FRA) Laurent ROCHETTE (FRA) vs [LL] Andrea STOPPINI (ITA) Alberto BRIZZI (ITA) vs [3] Gilles MULLER (LUX)
[7] Jerzy JANOWICZ (POL) vs Gregoire BURQUIER (FRA) [Q] Elie ROUSSET (FRA) vs Bastian KNITTEL (GER) [WC] Claudio GRASSI (ITA) vs Joao SOUSA (POR) [WC] Matthieu VIERIN (ITA) vs [2] Olivier ROCHUS (BEL)
|
Kazik - 31-01-2011 15:38:50 |
Janowicz def. Burquier 64 75 :spoko:
|
Sempere - 02-02-2011 14:25:27 |
Burnie - 1. runda:
Philip BESTER (CAN) vs [1] Marinko MATOSEVIC (AUS) 6-2 4-6 6-2 Flavio CIPOLLA (ITA) vs John MILLMAN (AUS) 6-3 6-2 Pavol CERVENAK (SVK) vs Dennis BLOEMKE (GER) 3-6 7-6(6) 6-3 [Q] Joel LINDNER (AUS) vs [7] Ivo MINAR (CZE) 7-6(2) 6-4
James WARD (GBR) vs [4] Carsten BALL (AUS) 6-2 6-4 Jan HERNYCH (CZE) vs [Q] James DUCKWORTH (AUS) 3-6 6-4 6-1 Peter POLANSKY (CAN) vs Dusan LOJDA (CZE) 6-3 3-6 6-4 [8] Tatsuma ITO (JPN) vs Greg JONES (AUS) 6-4 6-0
[Q] Erik CHVOJKA (CAN) vs [5] Lukas ROSOL (CZE) 6-4 6-3 [Q] Benjamin MITCHELL (AUS) vs Ivo KLEC (SVK) 7-5 4-6 6-3 [WC] Bernard TOMIC (AUS) vs Samuel GROTH (AUS) 6-4 7-6(4) Matthew EBDEN (AUS) vs [3] Grega ZEMLJA (SLO) 6-2 6-3
[6] Yuichi SUGITA (JPN) vs Danai UDOMCHOKE (THA) 5-7 6-3 6-2 [WC] Chris GUCCIONE (AUS) vs Brydan KLEIN (AUS) 6-3 7-6(7) [WC] James LEMKE (AUS) vs Tsung-Hua YANG (TPE) 7-6(4) 4-6 6-4 [2] Paolo LORENZI (ITA) vs [WC] Luke SAVILLE (AUS) 6-3 6-4
|
Sempere - 02-02-2011 14:26:16 |
Burnie - 2. runda:
Flavio CIPOLLA (ITA) vs Philip BESTER (CAN) 6-3 6-4 Pavol CERVENAK (SVK) vs [Q] Joel LINDNER (AUS) 6-2 3-6 6-1 James WARD (GBR) vs Jan HERNYCH (CZE) 7-5 4-6 6-3 [8] Tatsuma ITO (JPN) vs Peter POLANSKY (CAN) 6-4 6-4
[Q] Benjamin MITCHELL (AUS) vs [Q] Erik CHVOJKA (CAN) 3-6 6-1 6-4 [WC] Bernard TOMIC (AUS) vs Matthew EBDEN (AUS) 6-3 7-5 [WC] Chris GUCCIONE (AUS) vs [6] Yuichi SUGITA (JPN) 6-4 6-3 [2] Paolo LORENZI (ITA) vs [WC] James LEMKE (AUS) 6-4 6-2
|
Sempere - 02-02-2011 14:29:50 |
Courmayeur - 1. runda:
[1] Simone BOLELLI (ITA) vs [WC] Tommaso METTI (ITA) 6-2 6-1 [Q] Laurynas GRIGELIS (LTU) vs Matwe MIDDELKOOP (NED) 7-6(5) 6-4 Matthias BACHINGER (GER) vs Marc GICQUEL (FRA) 7-6(3) 6-2 [5] Benoit PAIRE (FRA) vs [Q] Clement REIX (FRA) 6-3 3-6 6-3
[4] Nicolas MAHUT (FRA) vs Dieter KINDLMANN (GER) 7-6(4) 7-6(4) [Q] Gianluca NASO (ITA) vs Matteo VIOLA (ITA) 6-3 6-2 Ruben BEMELMANS (BEL) vs [WC] Luca VANNI (ITA) 7-6(5) 6-7(5) 6-3 Romain JOUAN (FRA) vs [8] Vincent MILLOT (FRA) 6-3 7-6(4)
[6] Martin KLIZAN (SVK) vs [SE] Alexander SADECKY (SUI) 6-4 6-4 Sebastian RIESCHICK (GER) vs [SE] Nicolas RENAVAND (FRA) 6-4 6-0 [LL] Andrea STOPPINI (ITA) vs Laurent ROCHETTE (FRA) 6-4 6-7(2) 6-3 [3] Gilles MULLER (LUX) vs Alberto BRIZZI (ITA) 6-3 6-3
[7] Jerzy JANOWICZ (POL) vs Gregoire BURQUIER (FRA) 6-4 7-5 Bastian KNITTEL (GER) vs [Q] Elie ROUSSET (FRA) 6-2 6-4 Joao SOUSA (POR) vs [WC] Claudio GRASSI (ITA) 3-6 6-3 7-5 [2] Olivier ROCHUS (BEL) vs [WC] Matthieu VIERIN (ITA) 6-0 6-0
|
DUN I LOVE - 02-02-2011 14:30:53 |
Bernard pewnie zmierza ku drugiemu z rzędu tytułowi na Tasmanii. Australijczyk broni nie tylko punktów, ale też i miejsca w Top-200. ;)
|
Sempere - 02-02-2011 14:32:32 |
Courmayeur - 1. runda debla:
[1] M.EMMRICH (GER) & M.KOWALCZYK (POL) vs [WC] E.CREPALDI (ITA) & M.VIERIN (ITA) 6-0 6-2 R.BEMELMANS (BEL) & M.KLIZAN (SVK) vs V.MILLOT (FRA) & C.REIX (FRA) 6-4 7-5 [4] M.GICQUEL (FRA) & N.MAHUT (FRA) vs G.BURQUIER (FRA) & L.ROCHETTE (FRA) 6-2 6-3 M.BACHINGER (GER) & D.KINDLMANN (GER) vs J.JANOWICZ (POL) & J.SOUSA (POR) 6-4 6-4
O.CHARROIN (FRA) & A.RENARD (FRA) vs T.C.HUEY (PHI) & M.MIDDELKOOP (NED) 6-4 6-4 [WC] A.BRIZZI (ITA) & F.COLANGELO (ITA) vs [3] A.MOTTI (ITA) & P.RAJA (IND) 3-6 6-3 11-9 C.GRASSI (ITA) & L.VANNI (ITA) vs G.NASO (ITA) & M.VIOLA (ITA) 6-1 6-3 [WC] A.FALGHERI (ITA) & L.GRIGELIS (LTU) vs [2] J.DELGADO (GBR) & J.MARRAY (GBR) 6-3 3-6 12-10
|
Sempere - 02-02-2011 14:36:32 |
Kazań - 1. runda:
Ilya BELYAEV (RUS) vs [1] Conor NILAND (IRL) 4-1 ret’d Alexander LOBKOV (RUS) vs [WC] Anton MANEGIN (RUS) 6-0 6-2 Dominik MEFFERT (GER) vs [Q] Alexander RUMYANTSEV (RUS) 2-6 6-3 7-5 [6] Uladzimir IGNATIK (BLR) vs Amir WEINTRAUB (ISR) 6-1 6-2
Marius COPIL (ROU) vs [3] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-3 7-6(3) Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) vs [Q] Deniss PAVLOVS (LAT) 2-6 6-2 7-6(1) Simon STADLER (GER) vs Mikhail VASILIEV (RUS) 6-1 6-2 [Q] Alexander BURY (BLR) vs [8] Marek SEMJAN (SVK) 2-6 6-3 6-3
[7] Jurgen ZOPP (EST) vs Henri KONTINEN (FIN) 6-3 7-5 Andrea ARNABOLDI (ITA) vs Mikhail ELGIN (RUS) 7-5 6-4 Evgeny DONSKOY (RUS) vs [LL] Valery RUDNEV (RUS) 6-2 6-1 [4] Andreas BECK (GER) vs Miloslav MECIR (SVK) 6-4 6-1
[5] Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) vs Denis MATSUKEVITCH (RUS) 6-2 6-3 Evgeny KIRILLOV (RUS) vs [Q] Mikhail LEDOVSKIKH (RUS) 3-6 6-0 7-6(6) Sergei BUBKA (UKR) vs [WC] Victor BALUDA (RUS) 6-2 6-4 [2] Konstantin KRAVCHUK (RUS) vs [WC] Daniyal ZAGIDULLIN (RUS) 6-3 6-0
|
Sempere - 02-02-2011 14:38:07 |
Kazań - 1. runda debla:
[1] M.ELGIN (RUS) & A.KUDRYAVTSEV (RUS) vs A.ARNABOLDI (ITA) & A.MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 6-3 6-4 M.COPIL (ROU) & D.MATSUKEVICH (RUS) vs [WC] V.BALUDA (RUS) & A.RUMYANTSEV (RUS) 6-3 6-0 I.BELYAEV (RUS) & E.DONSKOY (RUS) vs [4] D.MEFFERT (GER) & S.STADLER (GER) 2-6 6-2 10-8 M.VASILIEV (RUS) & J.ZOPP (EST) vs [WC] A.LOBKOV (RUS) & D.ZAGIDULLIN (RUS) 6-1 6-1
[WC] A.MANEGIN (RUS) & V.RESHETNIKOV (RUS) vs M.LEDOVSKIKH (RUS) & V.RUDNEV (RUS) 6-3 7-6(4) E.KIRILLOV (RUS) & K.KRAVCHUK (RUS) vs [3] U.IGNATIK (BLR) & D.PAVLOVS (LAT) 6-2 1-6 10-4 N.FIDIRKO (BLR) & A.WEINTRAUB (ISR) vs S.BUBKA (UKR) & M.SEMJAN (SVK) 6-1 4-6 10-7 [2] Y.ALLEGRO (SUI) & A.BECK (GER) vs J.CLUSKEY (IRL) & M.MECIR (SVK) 7-6(2) 6-4
|
DUN I LOVE - 02-02-2011 14:47:43 |
Ignatik oddał 3 gemy Weintraubowi. Białorusiński #1 juniorów sprzed paru sezonów zwyciężył 6-1 6-2.
|
Barty - 02-02-2011 15:19:55 |
Janowicz - Knittel 6/3 6/7 6/1, oby tak dalej. ;-)
|
Sempere - 03-02-2011 16:33:08 |
Burnie - ćwierćfinały:
Flavio CIPOLLA (ITA) vs Pavol CERVENAK (SVK) 6-1 6-2 [8] Tatsuma ITO (JPN) vs James WARD (GBR) 6-4 6-4 [WC] Bernard TOMIC (AUS) vs [Q] Benjamin MITCHELL (AUS) 6-3 3-6 6-4 [WC] Chris GUCCIONE (AUS) vs [2] Paolo LORENZI (ITA) 6-3 6-3
|
Sempere - 03-02-2011 16:33:59 |
Burnie - 1. runda debla:
[Alt] P.BESTER (CAN) & P.POLANSKY (CAN) vs [1] C.BALL (AUS) & C.GUCCIONE (AUS) 6-2 6-7(4) 10-7 T.ITO (JPN) & T.-H.YANG (TPE) vs C.EBELTHITE (AUS) & A.FEENEY (AUS) 2-6 6-4 10-5 [4] M.EBDEN (AUS) & S.GROTH (AUS) vs [WC] J.EASTON (AUS) & J.LINDNER (AUS) wo. P.LORENZI (ITA) & G.ZEMLJA (SLO) vs L.ROSOL (CZE) & D.UDOMCHOKE (THA) 6-4 7-6(7)
B.KLEIN (AUS) & J.MILLMAN (AUS) vs [WC] G.JONES (AUS) & N.ROSHAN (AUS) 6-3 7-6(6) [WC] J.LEMKE (AUS) & D.PROPOGGIA (AUS) vs [3] F.CIPOLLA (ITA) & J.SIRIANNI (AUS) 6-2 7-5 M.MATOSEVIC (AUS) & J.STATHAM (NZL) vs S.KADIR (AUS) & Y.SUGITA (JPN) 6-1 6-1 P.CERVENAK (SVK) & I.KLEC (SVK) vs [2] M.-X.GONG (CHN) & Z.LI (CHN) 5-7 7-6(1) 12-10
|
Sempere - 03-02-2011 16:34:59 |
Burnie - ćwierćfinały debla:
[Alt] P.BESTER (CAN) & P.POLANSKY (CAN) vs T.ITO (JPN) & T.-H.YANG (TPE) 6-0 6-4 P.LORENZI (ITA) & G.ZEMLJA (SLO) vs [4] M.EBDEN (AUS) & S.GROTH (AUS) 6-2 3-6 10-6 [WC] J.LEMKE (AUS) & D.PROPOGGIA (AUS) vs B.KLEIN (AUS) & J.MILLMAN (AUS) 6-3 6-2 M.MATOSEVIC (AUS) & J.STATHAM (NZL) vs P.CERVENAK (SVK) & I.KLEC (SVK) 6-3 5-7 11-9
|
Sempere - 03-02-2011 21:25:52 |
Kazań - 2. runda:
Ilya BELYAEV (RUS) vs Alexander LOBKOV (RUS) 6-4 6-1 Dominik MEFFERT (GER) vs [6] Uladzimir IGNATIK (BLR) 6-2 6-3 Marius COPIL (ROU) vs Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 6-3 6-4 Simon STADLER (GER) vs [Q] Alexander BURY (BLR) 6-1 6-4
[7] Jurgen ZOPP (EST) vs Andrea ARNABOLDI (ITA) 7-5 6-3 [4] Andreas BECK (GER) vs Evgeny DONSKOY (RUS) 6-4 6-4 Evgeny KIRILLOV (RUS) vs [5] Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) 6-4 6-4 Sergei BUBKA (UKR) vs [2] Konstantin KRAVCHUK (RUS) 6-3 6-2
|
Sempere - 03-02-2011 21:29:32 |
Kazań - ćwierćfinały debla:
[1] M.ELGIN (RUS) & A.KUDRYAVTSEV (RUS) vs M.COPIL (ROU) & D.MATSUKEVICH (RUS) 6-3 6-2 M.VASILIEV (RUS) & J.ZOPP (EST) vs I.BELYAEV (RUS) & E.DONSKOY (RUS) 7-6(4) 5-7 10-7 E.KIRILLOV (RUS) & K.KRAVCHUK (RUS) vs [WC] A.MANEGIN (RUS) & V.RESHETNIKOV (RUS) 6-1 6-4 [2] Y.ALLEGRO (SUI) & A.BECK (GER) vs N.FIDIRKO (BLR) & A.WEINTRAUB (ISR) 6-3 6-4
|
Sempere - 03-02-2011 21:33:05 |
Courmayeur - 2. runda:
[Q] Laurynas GRIGELIS (LTU) vs [1] Simone BOLELLI (ITA) 5-7 6-3 7-6(3) Matthias BACHINGER (GER) vs [5] Benoit PAIRE (FRA) 6-3 3-6 7-6(3) [4] Nicolas MAHUT (FRA) vs [Q] Gianluca NASO (ITA) 6-3 6-4 Ruben BEMELMANS (BEL) vs Romain JOUAN (FRA) 7-6(8) 4-6 6-2
[6] Martin KLIZAN (SVK) vs Sebastian RIESCHICK (GER) 6-1 6-1 [3] Gilles MULLER (LUX) vs [LL] Andrea STOPPINI (ITA) 6-4 6-1 [7] Jerzy JANOWICZ (POL) vs Bastian KNITTEL (GER) 6-3 6-7(5) 6-1 [2] Olivier ROCHUS (BEL) vs Joao SOUSA (POR) 3-6 6-4 6-4
|
Sempere - 03-02-2011 21:35:01 |
Courmayeur - ćwierćfinały debla:
[1] M.EMMRICH (GER) & M.KOWALCZYK (POL) vs R.BEMELMANS (BEL) & M.KLIZAN (SVK) 7-6(4) 6-3 [4] M.GICQUEL (FRA) & N.MAHUT (FRA) vs M.BACHINGER (GER) & D.KINDLMANN (GER) 6-3 3-6 10-7 O.CHARROIN (FRA) & A.RENARD (FRA) vs [WC] A.BRIZZI (ITA) & F.COLANGELO (ITA) 6-1 6-4 [WC] A.FALGHERI (ITA) & L.GRIGELIS (LTU) vs C.GRASSI (ITA) & L.VANNI (ITA) 7-6(7) 6-4
|
DUN I LOVE - 04-02-2011 12:27:20 |
Burnie - półfinały:
Flavio CIPOLLA (ITA) vs [8] Tatsuma ITO (JPN) 64 76 [WC] Chris GUCCIONE (AUS) vs [WC] Bernard TOMIC (AUS) 63 67 76
Tomić nie obroni tytułu, wypadnie z Top-200. Wspaniale znów widzieć Guccione w grze. ;)
|
Sempere - 04-02-2011 21:06:08 |
Kazań - ćwierćfinały:
Dominik MEFFERT (GER) vs Ilya BELYAEV (RUS) 4-6 6-1 6-4 Marius COPIL (ROU) vs Simon STADLER (GER) 6-4 6-4 [4] Andreas BECK (GER) vs [7] Jurgen ZOPP (EST) 6-3 7-6(0) Evgeny KIRILLOV (RUS) vs Sergei BUBKA (UKR) 6-4 6-3
Kazań - półfinały debla:
[1] M.ELGIN (RUS) & A.KUDRYAVTSEV (RUS) vs M.VASILIEV (RUS) & J.ZOPP (EST) 6-3 6-3 [2] Y.ALLEGRO (SUI) & A.BECK (GER) vs E.KIRILLOV (RUS) & K.KRAVCHUK (RUS) 6-1 6-2
|
Sempere - 04-02-2011 21:41:51 |
Courmayeur - ćwierćfinały:
Matthias BACHINGER (GER) vs [Q] Laurynas GRIGELIS (LTU) 6-2 6-1 [4] Nicolas MAHUT (FRA) vs Ruben BEMELMANS (BEL) 7-6(1) 1-6 7-6(2) [3] Gilles MULLER (LUX) vs [6] Martin KLIZAN (SVK) 7-6(4) 7-6(0) [7] Jerzy JANOWICZ (POL) vs [2] Olivier ROCHUS (BEL) 6-3 6-3
Brawo Jurek! :good:
|
Sempere - 05-02-2011 09:07:25 |
Burnie - półfinały debla:
[Alt] P.BESTER (CAN) & P.POLANSKY (CAN) vs P.LORENZI (ITA) & G.ZEMLJA (SLO) 7-5 6-4 M.MATOSEVIC (AUS) & J.STATHAM (NZL) vs [WC] J.LEMKE (AUS) & D.PROPOGGIA (AUS) 6-1 7-5
|
Sempere - 05-02-2011 09:09:58 |
Burnie - finał:
Flavio CIPOLLA (ITA) vs [WC] Chris GUCCIONE (AUS) wo.
Burnie - finał debla:
[Alt] P.BESTER (CAN) & P.POLANSKY (CAN) vs M.MATOSEVIC (AUS) & J.STATHAM (NZL) 6-4 3-6 14-12
|
Sempere - 05-02-2011 09:14:15 |
Courmayeur - półfinały debla:
[4] M.GICQUEL (FRA) & N.MAHUT (FRA) vs [1] M.EMMRICH (GER) & M.KOWALCZYK (POL) 63 62 O.CHARROIN (FRA) & A.RENARD (FRA) vs [WC] A.FALGHERI (ITA) & L.GRIGELIS (LTU) wo.
|
DUN I LOVE - 05-02-2011 11:52:16 |
Sempere napisał:Brawo Jurek! :good:
No to chyba wreszcie Jurek doczeka się Top-150. Przed dzisiejszymi półfinałami jest 149. ;)
Guccione :/
|
Widzu - 05-02-2011 15:40:27 |
Wiecie może co stało się Chrisowi, że poddał mecz?
|
Joao - 05-02-2011 20:18:34 |
Jurek przegrał w trzech setach z Mullerem. Okazja do rewanżu już w następnym tygodniu, bowiem z Luksemburczykiem Polak zmierzy się w pierwszej rundzie challenegera w Bergamo.
|
Sempere - 05-02-2011 21:17:54 |
Courmayeur - półfinały:
[4] Nicolas MAHUT (FRA) vs Matthias BACHINGER (GER) 7-6(2) 6-4 [3] Gilles MULLER (LUX) vs [7] Jerzy JANOWICZ (POL) 4-6 6-4 6-1
Courmayeur - finał debla:
[4] M.GICQUEL (FRA) & N.MAHUT (FRA) vs O.CHARROIN (FRA) & A.RENARD (FRA) 6-3 6-4
|
Sempere - 05-02-2011 21:24:49 |
Kazań - final debla:
[2] Y.ALLEGRO (SUI) & A.BECK (GER) vs [1] M.ELGIN (RUS) & A.KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 6-4
|
Sempere - 05-02-2011 23:54:41 |
Kazań - półfinały:
Marius Copil (ROU) vs Dominik Meffert (GER) 6-2 3-6 6-3 (4)Andreas Beck (GER) vs Evgeny Kirillov (RUS) 7-6(6) 6-4
|
Yannick - 06-02-2011 09:48:55 |
Widzu napisał:Wiecie może co stało się Chrisowi, że poddał mecz?
Niestety Chrisowi po zaciętym półfinale z Tomikiem, odnowiła się stara kontuzja z którą zmagał się ostatnio przez dłuższy czas.. Szkoda bo też liczyłem na wygraną Chrisa. :/
Chris Guccione had to withdraw after he incurred an achilles injury.
|
Widzu - 06-02-2011 13:07:48 |
Tego właśnie się bałem. Po raz kolejny odnawia mu się uraz :( Wracaj szybko!
|
Sempere - 06-02-2011 17:08:50 |
Kazań - finał:
Marius COPIL (ROU) vs [4] Andreas BECK (GER) 6-4 6-4
Courmayeur - finał:
[4] Nicolas MAHUT (FRA) vs [3] Gilles MULLER (LUX) 7-6(4) 6-4
|