Serenity - 15-05-2011 15:59:03 |
Tydzień 25
Data startu: 20 Czerwiec
- Guadalajara (Meksyk)
Typ: $100,000 Zwycięzca 2010: Turniej nie był rozgrywany. Nawierzchnia: Twarda
- Marburg (Niemcy)
Typ: €30,000+H Zwycięzca 2010: Simone Vagnozzi (Włochy) Nawierzchnia: Ceglana
|
Sempere - 08-06-2011 19:25:29 |
Guadalajara - lista zgłoszeń:
Reynolds, Bobby USA 109 Ito, Tatsuma JPN 114 Souza, Joao BRA 125 Capdeville, Paul CHI 141 De Voest, Rik RSA 164 Lapentti, Giovanni ECU 166 Chiudinelli, Marco SUI 176 Sugita, Yuichi JPN 182 Salamanca, Carlos COL 193 Klec, Ivo SVK 237 Udomchoke, Danai THA 216 Pospisil, Vasek CAN 238 Romboli, Fernando BRA 241 Weintraub, Amir ISR 244 Cook, Lester USA 256 Begemann, Andre GER 265 Lajovic, Dusan SRB 269 Monroe, Nicholas USA 278 Klaasen, Raven RSA 287 Walter, Ludovic FRA 289 Alves, Thiago BRA 291 Borvanov, Roman MDA 294 Ghedin, Riccardo ITA 296 Mertl, Jan CZE 297
|
Sempere - 08-06-2011 19:26:52 |
Marburg - lista zgłoszeń:
Pospisil, Jaroslav CZE 103 Junqueira, Diego ARG 104 Zeballos, Horacio ARG 107 Machado, Rui POR 110 Huta Galung, Jesse NED 113 Ramos, Albert ESP 117 Prodon, Eric FRA 124 Gicquel, Marc FRA 127 Lorenzi, Paolo ITA 128 Minar, Ivo CZE 132 Hajek, Jan CZE 136 Greul, Simon GER 138 Beck, Andreas GER 139 Robert, Stephane FRA 140 Cipolla, Flavio ITA 143 Phau, Bjorn GER 145 Millot, Vincent FRA 152 Zemlja, Grega SLO 154 Guez, David FRA 156 Schukin, Yuri KAZ 159 Ungur, Adrian ROU 161 Janowicz, Jerzy POL 162
|
Serenity - 19-06-2011 13:41:56 |
Marburg - drabinka:
[1] Albert Ramos-Vinolas (ESP) - Federico Del Bonis (ARG) Qualifier - Ilia Bozoljac (SRB) Qualifier - Vincent Millot (FRA) [WC] Julian Lenz (GER) - [8] Yuriy Schukin (KAZ)
[4] Simon Greul (GER) - Jan Hajek (CZE) [WC] Jan-Lennard Struff (GER) - [SE] Stefano Galvani (ITA) Wayne Odesnik (USA) - Adrian Ungur (ROU) Pavol Cervenak (SVK) - [7] Ivo Minar (CZE)
[5] Jesse Huta Galung (NED) - [SE] Evgeny Korolev (KAZ) Attila Balazs (HUN) - [WC] Oliver Marach (AUT) Joao Sousa (POR) - [WC] Constantin Christ (GER) Bjorn Phau (GER) - [3] Eric Prodon (FRA)
[6] Horacio Zeballos (ARG) - Evgeny Donskoy (RUS) Denis Matsukevitch (RUS) - Qualifier Maxime Teixeira (FRA) - Qualifier Guillaume Rufin (FRA) - [2] Diego Junqueira (ARG)
|
Sempere - 19-06-2011 21:39:33 |
Guadalajara - drabinka:
(1)Joao Souza (BRA) vs Greg Ouellette (USA) (q) vs (q) Daniel Garza (MEX) vs Raven Klaasen (RSA) (WC)Miguel Gallardo-Valles (MEX) vs (5)Vasek Pospisil (CAN)
(4)Carlos Salamanca (COL) vs Ivan Endara (ECU) Artem Sitak (NZL) vs Toshihide Matsui (JPN) (q) vs (q) Andre Begemann (GER) vs (7)Danai Udomchoke (THA)
(8)Ivo Klec (SVK) vs (WC)Manuel Sanchez (MEX) Jamie Baker (GBR) vs (WC)Julio Cesar Vazquez (MEX) (WC)Luis Patino (MEX) vs Nicholas Monroe (USA) Jan Mertl (CZE) vs (3)Bobby Reynolds (USA)
(6)Amir Weintraub (ISR) vs Kevin Kim (USA) Adam El Mihdawy (USA) vs Ludovic Walter (FRA) Marcel Felder (URU) vs (q) Roman Borvanov (MDA) vs (2)Paul Capdeville (CHI)
|
zur555 - 19-06-2011 22:12:57 |
Ciekaw jestem co Marach w singlu pokaże. Jutro o awans gra Gawron jak mu się uda to najlepiej by było trafić na Matsukevitch.
|
jaccol55 - 21-06-2011 21:29:13 |
zur555 napisał:Jutro o awans gra Gawron jak mu się uda to najlepiej by było trafić na Matsukevitcha.
Przeszedł kwale i trafił na Teixeirę, a nie Matsukevitcha. Wygrał z nim bez straty seta 6-0 7-6(7). Gratulacje (!), w następnej rundzie czeka nr. 2 - Junqueira, będzie ciężko, ale może powalczy?
|
Serenity - 23-06-2011 11:44:47 |
Guadalajara - 1 runda:
(1)Joao Souza (BRA) d. Gregory Ouellette (USA) 4-6 6-2 7-6(1) (q)Miguel-Angel Reyes-Varela (MEX) d. (q)Luis Diaz-Barriga (MEX) 6-3 3-6 6-4 Daniel Garza (MEX) d. Raven Klaasen (RSA) 6-7(5) 7-6(3) 6-4 (5)Vasek Pospisil (CAN) d. (WC)Miguel Gallardo-Valles (MEX) 6-4 7-5 (4)Carlos Salamanca (COL) d. Ivan Endara (ECU) 7-5 6-3 Artem Sitak (NZL) d. Toshihide Matsui (JPN) 7-5 6-2 (LL)Pierre-Ludovic Duclos (CAN) d. (q)Ruben Gonzales (PHI) 6-3 6-3 Andre Begemann (GER) d. (7)Danai Udomchoke (THA) 7-5 6-4 (8)Ivo Klec (SVK) d. (WC)Manuel Sanchez (MEX) 6-1 6-4 Jamie Baker (GBR) d. (WC)Julio Cesar Vasquez Bonilla (MEX) 6-0 6-1 Nicholas Monroe (USA) d. (WC)Luis Patino (MEX) 4-6 7-6(11) 6-1 Jan Mertl (CZE) d. (3)Bobby Reynolds (USA) 7-6(6) 6-4 (6)Amir Weintraub (ISR) d. Kevin Kim (USA) 6-3 1-6 6-4 Ludovic Walter (FRA) d. Adam El Mihdawy (USA) 6-3 7-5 (q)Juan Sebastian Gomez (COL) d. Marcel Felder (URU) 6-1 1-1 def. (2)Paul Capdeville (CHI) d. Roman Borvanov (MDA) 7-6(7) 4-6 6-2
|
Serenity - 23-06-2011 11:45:29 |
Marburg - 1 runda:
(1)Albert Ramos (ESP) d. Federico Del Bonis (ARG) 6-4 7-5 Ilija Bozoljac (SRB) d. (q)Nikola Ciric (SRB) 6-1 4-2 ret. Vincent Millot (FRA) d. (q)Andre Ghem (BRA) 6-3 7-5 (8)Yuri Schukin (KAZ) d. (WC)Julian Lenz (GER) 6-2 7-5 Jan Hajek (CZE) d. (4)Simon Greul (GER) 7-5 6-2 (WC)Jan-Lennard Struff (GER) d. (SE)Stefano Galvani (ITA) 6-1 7-6(3) Wayne Odesnik (USA) d. Adrian Ungur (ROU) 6-3 6-0 Pavol Cervenak (SVK) d. (7)Ivo Minar (CZE) 1-0 ret. (LL)Simon Stadler (GER) d. (5)Jesse Huta Galung (NED) 6-3 6-3 Attila Balazs (HUN) d. (WC)Oliver Marach (AUT) 4-6 6-2 6-2 Joao Sousa (POR) d. (WC)Constantin Christ (GER) 7-5 6-1 Bjorn Phau (GER) d. (3)Eric Prodon (FRA) 7-6(6) 6-3 (6)Horacio Zeballos (ARG) d. Evgeny Donskoy (RUS) 6-1 7-6(5) (q)Artem Smirnov (UKR) d. Denis Matsukevitch (RUS) 6-2 6-3 (q)Marcin Gawron (POL) d. Maxime Teixeira (FRA) 6-0 7-6(7) (2)Diego Junqueira (ARG) d. Guillaume Rufin (FRA) 6-3 6-1
|
Serenity - 23-06-2011 19:45:57 |
Marcin Gawron niestety pokonany w 2 setach przez Diego Junqueirę w stosunku 6-1 7-5.
|
Serenity - 23-06-2011 21:05:11 |
Marburg - 2 runda:
(1)Albert Ramos (ESP) d. Ilija Bozoljac (SRB) 6-7 6-1 6-3 (8)Yuri Schukin (KAZ) d. Vincent Millot (FRA) 6-3 6-4 Jan Hajek (CZE) d. (WC)Jan-Lennard Struff (GER) 6-2 6-2 Wayne Odesnik (USA) d. Pavol Cervenak (SVK) 6-1 6-2 Attila Balazs (HUN) d. (LL)Simon Stadler (GER) 7-5 3-6 6-2 Bjorn Phau (GER) d. Joao Sousa (POR) 6-4 3-6 7-5 (6)Horacio Zeballos (ARG) d. (q)Artem Smirnov (UKR) 6-1 6-2 (2)Diego Junqueira (ARG) d. (q)Marcin Gawron (POL) 6-1 7-5
|
Serenity - 25-06-2011 00:58:18 |
Guadalajara - 2 runda:
(1)Joao Souza (BRA) d. (q)Miguel-Angel Reyes-Varela (MEX) 6-7(10) 6-2 7-6(2) (5)Vasek Pospisil (CAN) d. Daniel Garza (MEX) 6-4 7-6(5) (4)Carlos Salamanca (COL) d. Artem Sitak (NZL) 6-3 6-2 (LL)Pierre-Ludovic Duclos (CAN) d. Andre Begemann (GER) 6-3 3-6 6-3 Jamie Baker (GBR) d. (8)Ivo Klec (SVK) 6-3 6-3 Jan Mertl (CZE) d. Nicholas Monroe (USA) 6-4 6-1 Ludovic Walter (FRA) d. (6)Amir Weintraub (ISR) 6-2 6-2 (2)Paul Capdeville (CHI) d. (q)Juan Sebastian Gomez (COL) 6-0 6-4
|
Serenity - 25-06-2011 00:58:46 |
Marburg - ćwierćfinały:
(1)Albert Ramos (ESP) d. (8)Yuri Schukin (KAZ) 6-3 6-0 Jan Hajek (CZE) d. Wayne Odesnik (USA) 4-6 7-6(1) 6-0 Bjorn Phau (GER) d. Attila Balazs (HUN) 6-3 6-3 (6)Horacio Zeballos (ARG) d. (2)Diego Junqueira (ARG) 6-3 4-6 7-5
|
Sempere - 25-06-2011 11:47:25 |
Guadalajara - ćwierćfinały:
(1)Joao Souza (BRA) d. (5)Vasek Pospisil (CAN) 6-7(1) 6-3 6-3 (LL)Pierre-Ludovic Duclos (CAN) d. (4)Carlos Salamanca (COL) 6-2 6-7(5) 6-3 Jan Mertl (CZE) d. Jamie Baker (GBR) 3-6 6-4 6-3 (2)Paul Capdeville (CHI) d. Ludovic Walter (FRA) 6-4 7-6(2)
|
Serenity - 26-06-2011 14:29:19 |
Guadalajara - półfinały:
(LL)Pierre-Ludovic Duclos (CAN) d. (1)Joao Souza (BRA) 7-5 7-6(7) (2)Paul Capdeville (CHI) d. Jan Mertl (CZE) 6-4 4-6 6-4
|
Serenity - 26-06-2011 23:52:43 |
Marburg - półfinały:
Jan Hajek (CZE) d. (1)Albert Ramos (ESP) 6-2 6-4 Bjorn Phau (GER) d. (6)Horacio Zeballos (ARG) 6-7(1) 6-3 6-4
|
Serenity - 26-06-2011 23:53:15 |
Marburg - finał:
Bjorn Phau (GER) d. Jan Hajek (CZE) 6-4 2-6 6-3
|
Serenity - 27-06-2011 21:47:01 |
Guadalajara - finał:
(2)Paul Capdeville (CHI) d. (LL)Pierre-Ludovic Duclos (CAN) 7-5 6-1
|