Serenity - 15-05-2011 16:11:16 |
Tydzień 26
Data startu: 27 Czerwiec
- Braunschweig (Niemcy)
Typ: € 106,500+H Zwycięzca 2010: Michaił Kukuszkin (Kazachstan) Nawierzchnia: Ceglana
- Turyn (Włochy)
Typ: € 85,000+H Zwycięzca 2010: Simone Bolelli (Włochy) Nawierzchnia: Ceglana
- Winnetka (USA)
Typ: $ 50,000 Zwycięzca 2010: Brian Dabul (Argentyna) Nawierzchnia: Twarda
|
Sempere - 10-06-2011 14:06:19 |
Braunschweig - lista zgłoszeń:
Riba, Pere ESP 65 Gil, Frederico POR 77 Kamke, Tobias GER 88 Rosol, Lukas CZE 89 Kubot, Łukasz POL 95 Machado, Rui POR 99 Zverev, Mischa GER 100 Schoorel, Thomas NED 102 Darcis, Steve BEL 109 Prodon, Eric FRA 110 Ilhan, Marsel TUR 112 Robert, Stephane FRA 115 Paire, Benoit FRA 116 Huta Galung, Jesse NED 117 Lorenzi, Paolo ITA 118 Bolelli, Simone ITA 121 Pospisil, Jaroslav CZE 123 Zeballos, Horacio ARG 125 Minar, Ivo CZE 126 Gabashvili, Teymuraz RUS 128 Brands, Daniel GER 133 Reister, Julian GER 136
|
Sempere - 10-06-2011 14:07:34 |
Turyn - lista zgłoszeń:
Gimeno-Traver, Daniel ESP 56 Berlocq, Carlos ARG 68 Volandri, Filippo ITA 86 Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 98 Ramos, Albert ESP 104 Junqueira, Diego ARG 105 Ito, Tatsuma JPN 107 Cipolla, Flavio ITA 114 Gicquel, Marc FRA 120 Serra, Florent FRA 129 Bohli, Stephane SUI 138 Guez, David FRA 143 Klizan, Martin SVK 145 Fischer, Martin AUT 147 Di Mauro, Alessio ITA 153 Janowicz, Jerzy POL 156 Kravchuk, Konstantin RUS 158 Ignatik, Uladzimir BLR 160 Munoz-De La Nava, Daniel ESP 161 Ungur, Adrian ROU 165 Lapentti, Giovanni ECU 171 Vagnozzi, Simone ITA 172
|
Sempere - 10-06-2011 14:08:47 |
Winnetka - lista zgłoszeń:
Russell, Michael USA 91 Sela, Dudi ISR 94 Kendrick, Robert USA 96 Young, Donald USA 124 Soeda, Go JPN 130 Capdeville, Paul CHI 139 Reynolds, Bobby USA 141 Dabul, Brian ARG 149 De Voest, Rik RSA 154 Smyczek, Tim USA 186 Chiudinelli, Marco SUI 201 Wolmarans, Fritz RSA 202 Ball, Carsten AUS 209 Pospisil, Vasek CAN 211 Kuznetsov, Alex USA 214 Udomchoke, Danai THA 220 Jones, Greg AUS 221 Weintraub, Amir ISR 223 Bubka, Sergei UKR 230 Klec, Ivo SVK 236 Polansky, Peter CAN 240 Bester, Philip CAN 245
|
Serenity - 26-06-2011 14:31:17 |
Braunschweig - drabinka:
(1)Pere Riba (ESP) vs Jesse Huta Galung (NED) Eric Prodon (FRA) vs Stephane Robert (FRA) (SE)Bjorn Phau (GER) vs Horacio Zeballos (ARG) (q) vs (7)Mischa Zverev (GER) (4)Frederico Gil (POR) vs Ivo Minar (CZE) (q) vs (q) (q) vs Steve Darcis (BEL) Vincent Millot (FRA) vs (8)Marsel Ilhan (TUR) (6)Thomas Schoorel (NED) vs (WC)Cedrik-Marcel Stebe (GER) (WC)Thomas Muster (AUT) vs Teymuraz Gabashvili (RUS) Andreas Beck (GER) vs Julian Reister (GER) Daniel Brands (GER) vs (3)Lukas Rosol (CZE) (5)Rui Machado (POR) vs (WC)Jaan-Frederik Brunken (GER) Jaroslav Pospisil (CZE) vs (WC)Jan-Lennard Struff (GER) Paolo Lorenzi (ITA) vs (SE)Jan Hajek (CZE) Benoit Paire (FRA) vs (2)Tobias Kamke (GER)
|
Serenity - 26-06-2011 20:47:40 |
Turyn - drabinka:
(1)Daniel Gimeno-Traver (ESP) vs Martin Fischer (AUT) (WC)Alessandro Giannessi (ITA) vs Konstantin Kravchuk (RUS) Julio Silva (BRA) vs (q) (q) vs (6)Flavio Cipolla (ITA) (4)Albert Ramos (ESP) vs Alessio Di Mauro (ITA) (q) vs Simone Vagnozzi (ITA) Daniel Munoz-De La Nava (ESP) vs Nikola Ciric (SRB) (q) vs (7)Marc Gicquel (FRA) (8)Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) vs (WC)Andrea Arnaboldi (ITA) David Guez (FRA) vs (WC)Stefano Travaglia (ITA) Martin Klizan (SVK) vs Stephane Bohli (SUI) Jerzy Janowicz (POL) vs (3)Filippo Volandri (ITA) (5)Diego Junqueira (ARG) vs (WC)Matteo Trevisan (ITA) Uladzimir Ignatik (BLR) vs Florent Serra (FRA) Andrej Martin (SVK) vs Adrian Ungur (ROU) Giovanni Lapentti (ECU) vs (2)Carlos Berlocq (ARG)
|
Serenity - 26-06-2011 20:48:20 |
Winnetka - drabinka:
(1)Michael Russell (USA) vs Nicholas Monroe (USA) Amir Weintraub (ISR) vs (q) Vasek Pospisil (CAN) vs (WC)Evan King (USA) (q) vs (5)Bobby Reynolds (USA) (3)Donald Young (USA) vs (q) (ALT)Amer Delic (BIH) vs Greg Jones (AUS) Raven Klaasen (RSA) vs (SE)Pierre-Ludovic Duclos (CAN) (WC)Robby Ginepri (USA) vs (6)Brian Dabul (ARG) (8)Rik De Voest (RSA) vs Roman Borvanov (MDA) Alex Kuznetsov (USA) vs Andre Begemann (GER) (WC)Jack Sock (USA) vs Greg Ouellette (USA) Michael Venus (NZL) vs (4)Go Soeda (JPN) (7)Paul Capdeville (CHI) vs Jesse Witten (USA) Philip Bester (CAN) vs (q) (ALT)Kevin Kim (USA) vs Ivo Klec (SVK) Danai Udomchoke (THA) vs (2)(WC)James Blake (USA)
|
Serenity - 29-06-2011 14:37:26 |
Winnetka - 1 runda:
(1)Michael Russell (USA) d. Nicholas Monroe (USA) 4-6 6-1 6-1 (q)Denis Kudla (USA) d. Amir Weintraub (ISR) 5-7 6-0 6-4 Vasek Pospisil (CAN) d. (WC)Evan King (USA) 6-4 6-2 (5)Bobby Reynolds (USA) d. (q)Michael Shabaz (USA) 7-6(2) 6-2 (3)Donald Young (USA) d. (q)Luka Gregorc (SLO) 6-7(0) 6-1 6-1 Greg Jones (AUS) d. (ALT)Amer Delic (BIH) 6-7(8) 6-2 6-4 (SE)Pierre-Ludovic Duclos (CAN) d. Raven Klaasen (RSA) 7-6(5) 6-2 (WC)Robby Ginepri (USA) d. (6)Brian Dabul (ARG) 6-3 2-6 6-2 (8)Rik De Voest (RSA) d. Roman Borvanov (MDA) 5-7 6-3 6-2 Andre Begemann (GER) d. Alex Kuznetsov (USA) 6-3 6-4 (WC)Jack Sock (USA) d. Greg Ouellette (USA) 6-3 6-2 Michael Venus (NZL) d. (4)Go Soeda (JPN) 6-7(5) 6-3 6-2 (7)Paul Capdeville (CHI) d. Jesse Witten (USA) 6-3 6-4 Philip Bester (CAN) d. (q)Bradley Klahn (USA) 7-6(3) 6-2 Ivo Klec (SVK) d. (ALT)Kevin Kim (USA) 6-1 6-4 (2)(WC)James Blake (USA) d. Danai Udomchoke (THA) 6-3 6-1
|
Serenity - 29-06-2011 18:51:28 |
Braunschweig - 1 runda:
(1)Pere Riba (ESP) d. Jesse Huta Galung (NED) 6-2 7-5 Stephane Robert (FRA) d. Eric Prodon (FRA) 6-3 6-2 Horacio Zeballos (ARG) d. (SE)Bjorn Phau (GER) 6-1 3-6 6-2 (7)Mischa Zverev (GER) d. (q)Dominik Meffert (GER) 4-6 6-4 7-6(7) (4)Frederico Gil (POR) d. Ivo Minar (CZE) 6-4 6-1 (q)Julio Peralta (CHI) d. (q)Victor Crivoi (ROU) 6-4 6-4 (q)Evgeny Donskoy (RUS) d. Steve Darcis (BEL) 6-4 6-4 (8)Marsel Ilhan (TUR) d. (ALT)Vincent Millot (FRA) 4-6 6-3 6-3 (6)Thomas Schoorel (NED) d. (WC)Cedrik-Marcel Stebe (GER) 7-6(7) 6-4 Teymuraz Gabashvili (RUS) d. (WC)Thomas Muster (AUT) 3-6 6-3 6-4 Julian Reister (GER) d. (ALT)Andreas Beck (GER) 7-5 7-6(2) (3)Lukas Rosol (CZE) d. Daniel Brands (GER) 7-6 6-3 (5)Rui Machado (POR) d. (WC)Jaan-Frederik Brunken (GER) 7-6(3) 6-4 Jaroslav Pospisil (CZE) d. (WC)Jan-Lennard Struff (GER) 7-6(4) 3-6 6-1 (SE)Jan Hajek (CZE) d. Paolo Lorenzi (ITA) 6-3 6-4 (2)Tobias Kamke (GER) d. Benoit Paire (FRA) 6-4 7-5
GOAT pokonany ;)
|
Serenity - 29-06-2011 21:27:37 |
Turyn - 1 runda:
(1)Daniel Gimeno-Traver (ESP) d. Martin Fischer (AUT) 6-1 6-4 (WC)Alessandro Giannessi (ITA) d. Konstantin Kravchuk (RUS) 6-3 7-5 Julio Silva (BRA) d. (q)Alberto Brizzi (ITA) 7-5 0-6 7-6(1) (6)Flavio Cipolla (ITA) d.(q)Dusan Lajovic (SRB) 6-7(2) 6-2 6-2 (4)Albert Ramos (ESP) d. Alessio Di Mauro (ITA) 6-1 6-2 Simone Vagnozzi (ITA) d. (q)Marco Crugnola (ITA) 7-5 6-2 Daniel Munoz-De La Nava (ESP) d. Nikola Ciric (SRB) 6-1 6-4 (q)Stefano Galvani (ITA) d. (7)Marc Gicquel (FRA) 7-6(1) 3-6 6-1 (8)Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) d. (WC)Andrea Arnaboldi (ITA) 6-3 4-6 6-1 (WC)Stefano Travaglia (ITA) d. David Guez (FRA) 6-4 6-1 Martin Klizan (SVK) d. Stephane Bohli (SUI) 7-5 6-2 (3)Filippo Volandri (ITA) d. Jerzy Janowicz (POL) 6-3 6-4 (5)Diego Junqueira (ARG) d. (WC)Matteo Trevisan (ITA) 6-2 6-2 Uladzimir Ignatik (BLR) d. Florent Serra (FRA) 6-4 7-6(3) Adrian Ungur (ROU) d. Andrej Martin (SVK) 6-1 7-6(7) (2)Carlos Berlocq (ARG) d. Giovanni Lapentti (ECU) 6-0 6-2
|
Serenity - 30-06-2011 14:43:08 |
Winnetka - 2 runda:
(1)Michael Russell (USA) d. (q)Denis Kudla (USA) 6-4 6-0 (5)Bobby Reynolds (USA) d. Vasek Pospisil (CAN) 6-3 3-6 6-4 (3)Donald Young (USA) d. Greg Jones (AUS) 6-1 6-0 (WC)Robby Ginepri (USA) d. (SE)Pierre-Ludovic Duclos (CAN) 6-3 6-2 (8)Rik De Voest (RSA) d. Andre Begemann (GER) 6-3 6-2 Michael Venus (NZL) d. (WC)Jack Sock (USA) 6-2 6-2 (7)Paul Capdeville (CHI) d. Philip Bester (CAN) 7-6(6) 7-5 (2)(WC)James Blake (USA) d. Ivo Klec (SVK) 6-2 6-2
|
Serenity - 01-07-2011 11:18:57 |
Braunschweig - 2 runda:
Stephane Robert (FRA) d. (1)Pere Riba (ESP) 7-5 2-6 6-3 Horacio Zeballos (ARG) d. (7)Mischa Zverev (GER) 3-6 6-1 6-4 (4)Frederico Gil (POR) d. (q)Julio Peralta (CHI) 6-7(5) 6-2 6-4 (q)Evgeny Donskoy (RUS) d. (8)Marsel Ilhan (TUR) 7-6(4) 6-4 (6)Thomas Schoorel (NED) d. Teymuraz Gabashvili (RUS) 6-3 6-7(5) 7-5 (3)Lukas Rosol (CZE) d. Julian Reister (GER) 6-3 7-6(3) Jaroslav Pospisil (CZE) d. (5)Rui Machado (POR) 6-2 6-3 (SE)Jan Hajek (CZE) d. (2)Tobias Kamke (GER) 1-6 6-3 6-3
|
Serenity - 01-07-2011 11:19:23 |
Turyn - 2 runda:
(WC)Alessandro Giannessi (ITA) d. (1)Daniel Gimeno-Traver (ESP) 6-4 6-1 Julio Silva (BRA) d. (6)Flavio Cipolla (ITA) 7-5 6-1 (4)Albert Ramos (ESP) d. Simone Vagnozzi (ITA) 6-4 6-4 Daniel Munoz-De La Nava (ESP) d. (q)Stefano Galvani (ITA) 6-2 6-3 (8)Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) d. (WC)Stefano Travaglia (ITA) 6-2 6-3 Martin Klizan (SVK) d. (3)Filippo Volandri (ITA) 2-6 6-3 6-1 (5)Diego Junqueira (ARG) d. Uladzimir Ignatik (BLR) 6-7(4) 6-4 6-3 (2)Carlos Berlocq (ARG) d. Adrian Ungur (ROU) 2-6 6-3 6-4
|
Raddcik - 02-07-2011 13:19:28 |
Widzę, że James wymiata w Winnetce. ;)
C'mon !
|
Serenity - 02-07-2011 17:55:20 |
Braunschweig - ćwierćfinały:
Stephane Robert (FRA) d. Horacio Zeballos (ARG) 3-6 7-6(7) 6-2 (q)Evgeny Donskoy (RUS) d. (4)Frederico Gil (POR) 6-4 7-6(3) (3)Lukas Rosol (CZE) d. (6)Thomas Schoorel (NED) 7-6(5) 6-7(7) 6-1 (SE)Jan Hajek (CZE) d. Jaroslav Pospisil (CZE) 6-4 6-4
|
Serenity - 02-07-2011 17:56:00 |
Turyn - ćwierćfinały:
(WC)Alessandro Giannessi (ITA) d. Julio Silva (BRA) 6-4 6-4 (4)Albert Ramos (ESP) d. Daniel Munoz-De La Nava (ESP) 6-2 6-0 (8)Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) d. Martin Klizan (SVK) 6-1 6-3 (2)Carlos Berlocq (ARG) d. (5)Diego Junqueira (ARG) 6-3 6-1
|
Serenity - 02-07-2011 17:56:34 |
Winnetka - ćwierćfinały:
(5)Bobby Reynolds (USA) d. (1)Michael Russell (USA) 6-4 ret. (3)Donald Young (USA) d. (WC)Robby Ginepri (USA) 5-7 6-3 6-3 (8)Rik De Voest (RSA) d. Michael Venus (NZL) 6-1 6-4 (2)(WC)James Blake (USA) d. (7)Paul Capdeville (CHI) 6-2 4-6 6-1
|
Serenity - 02-07-2011 17:56:55 |
Winnetka - półfinały:
(5)Bobby Reynolds (USA) d. (3)Donald Young (USA) 6-4 7-5 (2)(WC)James Blake (USA) d. (8)Rik De Voest (RSA) 4-6 7-5 6-2
|
Serenity - 03-07-2011 11:09:00 |
Braunschweig - półfinały:
(q)Evgeny Donskoy (RUS) d. Stephane Robert (FRA) 1-6 6-3 6-3 (3)Lukas Rosol (CZE) d. (SE)Jan Hajek (CZE) 6-3 6-1
|
Serenity - 03-07-2011 11:09:26 |
Turyn - półfinały:
(4)Albert Ramos (ESP) d. (WC)Alessandro Giannessi (ITA) 6-1 6-3 (2)Carlos Berlocq (ARG) d. (8)Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) 3-6 6-4 7-6(6)
|
Serenity - 03-07-2011 11:09:50 |
Winnetka - finał:
(2)(WC)James Blake (USA) d. (5)Bobby Reynolds (USA) 6-3 6-1
Brawo James ;)
|
Serenity - 03-07-2011 18:07:11 |
Braunschweig - finał:
(3)Lukas Rosol (CZE) d. (q)Evgeny Donskoy (RUS) 7-5 7-6 (2)
|
Madman - 03-07-2011 21:19:56 |
Z dobrej strony pokazał się tutaj Wlłoch Giannessi. Nie wiem czy to dobre miejsce aby o nim wspominać i poruszać takie rozmozwy - jak coś to PW, jeżeli inny temat.
Temat dobry, tylko poprawnego pisania brak. Proszę o większą staranność podczas pisania. / jaccol
|
Serenity - 04-07-2011 22:41:58 |
Turyn - finał:
(2)Carlos Berlocq (ARG) d. (4)Albert Ramos (ESP) 6-4 6-3
|