* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#1 07-12-2010 20:02:32

 Yslaw

User

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 10-11-2010
Posty: 46
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

H2Hedy Federera

Czy ma ktoś lub wie gdzie można znaleźć listę wszystkich bilansów RF z graczami, z którymi zagrał podczas swej kariery? Zrobiłem sobie taką w excelu, ale coś mi się nie zgadza, na MTF szukałem- nie było... Z góry dzięki

Offline

 

#2 07-12-2010 20:19:31

 Joao

Buntownik z wyboru

Zarejestrowany: 31-03-2010
Posty: 1600
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: H2Hedy Federera

W angielskiej wikipedii są bilanse Federera z zawodnikami, którzy byli w pierwszej setce rankingu. Tutaj masz link http://en.wikipedia.org/wiki/Roger_Fede … statistics


Człowiek, jak każda małpa, jest zwierzęciem społecznym, a społeczeństwo rządzi się kumoterstwem, nepotyzmem, lewizną i plotkarstwem, uznając je za podstawowe normy postępowania etycznego. (Cień wiatru - Carlos Ruiz Zafon)

Offline

 

#3 07-12-2010 20:31:41

 Yslaw

User

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 10-11-2010
Posty: 46
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: H2Hedy Federera

To już sam znalazłem, ale chodziło mi o bardziej szczegółowe zestawienie, a z resztą dopatrzyłem się tam kilku błędów, więc nie jest to dla mnie wiarygodne źródło. Myślę, że ktoś coś takiego stworzył, widziałem podobne na MTF dotyczące Samprasa i Nadala, czyli gdzieś o Ferdku tez musi być ale dzięki za dobre chęci

Offline

 

#4 07-12-2010 20:59:58

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: H2Hedy Federera

Myślę, że sami moglibyśmy coś takiego stworzyć. Wprawdzie wymagałoby to żmudnej pracy, ale czemu nie? Zakładka player activity na ATP Tour zawiera chyba wszystkie pojedynki w zawodowej karierze Feda, więc można by było trochę poszperać.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#5 07-12-2010 21:31:00

 Yslaw

User

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 10-11-2010
Posty: 46
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: H2Hedy Federera

DUN I LOVE napisał:

Myślę, że sami moglibyśmy coś takiego stworzyć. Wprawdzie wymagałoby to żmudnej pracy, ale czemu nie? Zakładka player activity na ATP Tour zawiera chyba wszystkie pojedynki w zawodowej karierze Feda, więc można by było trochę poszperać.

Zrobiłem coś takiego, korzystając z player activity i zajęło mi to o dziwo niecałe 2 godzinki. Problem w tym, że excel sumując wygrane i przegrane wyświetlił bilans 742-174, męczy mnie to strasznie, a nie chce mi się śledzić od nowa owej, całej zakładki...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Volary LevnÊ samonosnÊ septiky Şumpy jímky nådrŞe przegrywanie kaset vhs warszawa Noclegi Železnå Ruda