mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
User
Salinas - 1. runda:
[1,Alt] Brian DABUL (ARG) d. Rafael CAMILO (BRA) 4-6 7-5 6-1
Andres MOLTENI (ARG) d. Riccardo GHEDIN (ITA) 6-3 3-6 6-3
[Q] Stefano TRAVAGLIA (ITA) d. [WC] Arturo ALTAMIRANO (ECU) 6-0 6-0
[5] Federico DEL BONIS (ARG) d. [Q] Diego Sebastian SCHWARTZMAN (ARG) 6-0 6-2
Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) d. [4] Eric PRODON (FRA) 6-4 6-2
[Q] Julio Cesar CAMPOZANO (ECU) d. [WC] Marcelo DEMOLINER (BRA) 6-4 6-2
Giovanni LAPENTTI (ECU) d. Julio SILVA (BRA) 7-6(5) 6-7(8) 7-6(0)
[7] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) d. [Q] Louk SORENSEN (IRL) 3-6 6-1 6-4
[6] Diego JUNQUEIRA (ARG) d. [WC] Matias SBOROWITZ (CHI) 6-4 6-2
Jose ACASUSO (ARG) d. Ricardo HOCEVAR (BRA) 6-4 6-3
Pablo GALDON (ARG) d. [Alt] Facundo ARGUELLO (ARG) 6-4 2-0 ret’d
Facundo BAGNIS (ARG) d. [3] Joao SOUZA (BRA) 6-3 6-1
[8] Franco SKUGOR (CRO) d. Sebastian DECOUD (ARG) 6-3 6-4
Caio ZAMPIERI (BRA) d. Martin VASSALLO ARGUELLO (ARG) 6-3 6-4
Jonathan DASNIERES DE VEIGY (FRA) d. Kevin KIM (USA) 6-1 7-5
[2] Horacio ZEBALLOS (ARG) d. [WC] Eric NUNEZ (USA) 6-3 3-6 7-6(5)
Offline
User
Cherbourg - 1. runda:
[1] Grigor DIMITROV (BUL) d. David GUEZ (FRA) 7-6(3) 7-6(4)
Ivo MINAR (CZE) d. Josselin OUANNA (FRA) 6-3 6-0
Marc GICQUEL (FRA) d. Vincent MILLOT (FRA) 6-2 3-0 ret’d
[8] Stephane BOHLI (SUI) d. Yannick MERTENS (BEL) 6-1 6-7(3) 6-1
[SE] Stefan SEIFERT (GER) d. [3] Arnaud CLEMENT (FRA) 6-4 7-6(6)
Stephane ROBERT (FRA) d. [Q] Jan MERTL (CZE) 6-3 6-0
John MILLMAN (AUS) d. Konstantin KRAVCHUK (RUS) 6-1 6-3
[7] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. Gregoire BURQUIER (FRA) 1-6 7-6(2) 6-3
Marek SEMJAN (SVK) d. [6] Andreas BECK (GER) 1-6 7-6(3) 6-3
[WC] Alexandre SIDORENKO (FRA) d. Pavol CERVENAK (SVK) 6-1 6-4
Karol BECK (SVK) d. [WC] Jonathan EYSSERIC (FRA) 6-4 3-6 6-3
[4] Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) d. Brydan KLEIN (AUS) 6-3 6-4
[5,WC] Benoit PAIRE (FRA) d. Romain JOUAN (FRA) 6-4 3-6 7-6(4)
Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) d. [Q] Niels DESEIN (BEL) 6-2 6-2
[WC] Kenny DE SCHEPPER (FRA) d. [Q] Maxime TEIXEIRA (FRA) 6-7(4) 7-6(5) 6-3
[2] Nicolas MAHUT (FRA) d. [Q] Matwe MIDDELKOOP (NED) 2-6 6-3 6-2
Offline
User
Dallas - 1. runda:
Ryan HARRISON (USA) d. [1] Robert KENDRICK (USA) 3-6 6-4 7-6(1)
Lester COOK (USA) d. [Alt] Greg OUELLETTE (USA) 1-6 6-4 6-1
Alex KUZNETSOV (USA) d. [PR] Michael MCCLUNE (USA) 6-4 7-5
[WC] Michael YANI (USA) d. [LL] Raven KLAASEN (RSA) 4-6 6-4 6-3
[4] Rainer SCHUETTLER (GER) d. [Q] Alexander DOMIJAN (USA) 7-5 6-2
Samuel GROTH (AUS) d. Tim SMYCZEK (USA) 4-1 ret’d
Bobby REYNOLDS (USA) d. Rajeev RAM (USA) 7-5 6-4
[8] Marinko MATOSEVIC (AUS) d. [Q] Andrei DAESCU (ROU) 6-3 7-6(3)
[5] Dustin BROWN (GER) d. [Q] Phillip SIMMONDS (USA) 7-6(5) 6-3
Matthew EBDEN (AUS) d. [Q] Jarmere JENKINS (USA) 6-4 4-6 6-3
[WC] Jack SOCK (USA) d. Rik DE VOEST (RSA) 6-4 6-2
[3] Bjorn PHAU (GER) d. Ivo KLEC (SVK) 6-4 7-5
Greg JONES (AUS) d. [7] Marsel ILHAN (TUR) 6-7(4) 6-2 6-2
[WC] Denis KUDLA (USA) d. Izak VAN DER MERWE (RSA) 4-6 6-4 6-4
Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. [WC] Bernard TOMIC (AUS) 5-2 ret’d
Jesse WITTEN (USA) d. [2] Michael RUSSELL (USA) 6-2 6-4
Ostatnio edytowany przez Sempere (03-03-2011 18:52:30)
Offline
Pusher
DUN I LOVE napisał:
Harrison wymęczył Kendricka w TB 3 seta.
Dobrze powiedziane, Kendrick miał 63 41*, czemu przegrał? Kwalifikacje do Miami...
Najlepsze, że 3/4 graczy z Dallas ma w planach wziąć udział w kwalifikacjach.
Offline
User
Samurray napisał:
Dobrze powiedziane, Kendrick miał 63 41*, czemu przegrał? Kwalifikacje do Miami...
A nie do Indian Wells?
Offline
Pusher
No pewnie.
Brown bez walki z Ebdenem, ale wolny będzie po porażce w deblu. Problem w tym, że po drugiej stronie siatki... Kendrick!
Offline
Ojciec Chrzestny
Tomić poddał mecz. Jack Sock bardzo pewnie odesłał Phau. Teraz 18-letni Amerykanin z Nebraski zagra ze wspomnianym Ebdenem.
Offline
User
Dallas - 1. runda debla:
[1] Scott LIPSKY (USA) & Rajeev RAM (USA) d. [WC] Andrew KORINEK (USA) & T.j.TISDALE (USA) 6-2 6-2
Marsel ILHAN (TUR) & Ivo KLEC (SVK) d. Greg JONES (AUS) & Marinko MATOSEVIC (AUS) 6-4 3-6 10-4
Matthew EBDEN (AUS) & Samuel GROTH (AUS) d. [3] David MARTIN (USA) & Bobby REYNOLDS (USA) 7-6(2) 6-4
Alex BOGOMOLOV JR. (USA) & Alex KUZNETSOV (USA) d. Lester COOK (USA) & Jesse WITTEN (USA) 6-4 6-4
Johan BRUNSTROM (SWE) & Travis PARROTT (USA) d. [WC] Mitchell KRUEGER (USA) & Dane WEBB (USA) 6-4 6-1
[4] Dustin BROWN (GER) & Bjorn PHAU (GER) d. Brett JOELSON (USA) & Robert KENDRICK (USA) 3-6 6-3 10-7
[Q] John Paul FRUTTERO & Nicholas MONROE d. [WC] Denis KUDLA (USA) & Jack SOCK (USA) 4-6 6-3 10-2
Raven KLAASEN (RSA) & Dusan VEMIC (SRB) d. [2] Rik DE VOEST (RSA) & Izak VAN DER MERWE (RSA) 7-6(5) 6-4
Offline
User
Salinas - 1. runda debla:
[1] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) & Joao SOUZA (BRA) d. [WC] Julio Cesar CAMPOZANO (ECU) & Roberto QUIROZ (ECU) 7-5 6-2
Jose ACASUSO (ARG) & Sebastian PRIETO (ARG) d. Riccardo GHEDIN (ITA) & Kevin KIM (USA) 7-5 7-5
[3] Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) & Andres MOLTENI (ARG) d. Jonathan DASNIERES DE VEIGY (FRA) & Eric PRODON (FRA) 6-3 6-2
[Alt] Jose PEREIRA (BRA) & Thales TURINI (BRA) d. Alejandro GONZALEZ (COL) & Eduardo STRUVAY (COL) 6-4 4-6 17-15
Guillermo DURAN (ARG) & Pablo GALDON (ARG) d. [WC] Guilherme CLEZAR (BRA) & Walter VALAREZO (ECU) 7-6(4) 6-1
[4] Diego JUNQUEIRA (ARG) & Martin VASSALLO ARGUELLO (ARG) d. [WC] Arturo ALTAMIRANO (ECU) & Eric NUNEZ (USA) 6-0 6-4
Facundo BAGNIS (ARG) & Federico DEL BONIS (ARG) d. [Alt] Augusto LARANJA (BRA) & Bruno SEMENZATO (BRA) 6-3 6-0
[2] Julio SILVA (BRA) & Caio ZAMPIERI (BRA) d. Ricardo HOCEVAR (BRA) & Tiago LOPES (BRA) 6-2 6-4
Offline
User
Salinas - 2. runda:
Andres MOLTENI (ARG) d. [1,Alt] Brian DABUL (ARG) 4-6 6-4 4-1 ret’d
[5] Federico DEL BONIS (ARG) d. [Q] Stefano TRAVAGLIA (ITA) 7-6(3) 6-1
Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) d. [Q] Julio Cesar CAMPOZANO (ECU) 6-4 6-3
[7] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) d. Giovanni LAPENTTI (ECU) 6-2 3-6 6-3
[6] Diego JUNQUEIRA (ARG) d. Jose ACASUSO (ARG) 6-1 6-3
Facundo BAGNIS (ARG) d. Pablo GALDON (ARG) 6-4 7-6(3)
[8] Franco SKUGOR (CRO) d. Caio ZAMPIERI (BRA) 6-0 6-2
[2] Horacio ZEBALLOS (ARG) d. Jonathan DASNIERES DE VEIGY (FRA) 6-3 7-6(5)
Offline
User
Cherbourg - 1/4 debla:
[1] Nicolas MAHUT (FRA) & Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) d. [WC] Jonathan EYSSERIC (FRA) & Fabrice MARTIN (FRA) 6-4 6-4
Olivier CHARROIN (FRA) & Andreas SILJESTROM (SWE) d. [3] Martin EMMRICH (GER) & Mateusz KOWALCZYK (POL) 7-6(5) 6-4
Grigor DIMITROV (BUL) & Konstantin KRAVCHUK (RUS) d. Chris EATON (GBR) & Frank MOSER (GER) 7-6(5) 6-4
[WC] Pierre-Hugues HERBERT (FRA) & Nicolas RENAVAND (FRA) d. [2] Jamie DELGADO (GBR) & Jonathan MARRAY (GBR) 6-1 4-6 10-4
Offline
User
Cherbourg - 2. runda:
[1] Grigor DIMITROV (BUL) d. Ivo MINAR (CZE) 7-6(5) 6-2
[8] Stephane BOHLI (SUI) d. Marc GICQUEL (FRA) 6-3 6-2
Stephane ROBERT (FRA) d. [SE] Stefan SEIFERT (GER) 6-2 6-3
John MILLMAN (AUS) d. [7] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 2-6 7-6(2)
Marek SEMJAN (SVK) d. [WC] Alexandre SIDORENKO (FRA) 6-2 2-6 6-2
Karol BECK (SVK) d. [4] Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) 6-4 6-4
Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) d. [5,WC] Benoit PAIRE (FRA) 6-3 6-4
[2] Nicolas MAHUT (FRA) d. [WC] Kenny DE SCHEPPER (FRA) 6-3 4-6 7-6(2)
Offline
User
Dallas - 2. runda:
Ryan HARRISON (USA) d. Lester COOK (USA) 6-4 6-3
Alex KUZNETSOV (USA) d. [WC] Michael YANI (USA) 7-6(6) 7-5
[4] Rainer SCHUETTLER (GER) d. Samuel GROTH (AUS) 7-6(4) 6-1
[8] Marinko MATOSEVIC (AUS) d. Bobby REYNOLDS (USA) 5-7 7-6(1) 6-2
Matthew EBDEN (AUS) d. [5] Dustin BROWN (GER) 6-3 6-2
[WC] Jack SOCK (USA) d. [3] Bjorn PHAU (GER) 6-2 6-4
Greg JONES (AUS) d. [WC] Denis KUDLA (USA) 3-6 7-6(3) 6-2
Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. Jesse WITTEN (USA) 6-2 6-4
Offline
User
Dallas - 1/4 debla:
[1] Scott LIPSKY (USA) & Rajeev RAM (USA) d. Marsel ILHAN (TUR) & Ivo KLEC (SVK) 6-2 6-3
Matthew EBDEN (AUS) & Samuel GROTH (AUS) vs Alex BOGOMOLOV JR. (USA) & Alex KUZNETSOV (USA) 6-3 6-4
[4] Dustin BROWN (GER) & Bjorn PHAU (GER) d. Johan BRUNSTROM (SWE) & Travis PARROTT (USA) 7-6(4) 6-7(3) 12-10
Raven KLAASEN (RSA) & Dusan VEMIC (SRB) d. [Q] John Paul FRUTTERO & Nicholas MONROE 6-4 6-4
Ostatnio edytowany przez Sempere (05-03-2011 07:35:07)
Offline
User
Salinas - 1/4:
Andres MOLTENI (ARG) d. [5] Federico DEL BONIS (ARG) 7-6(5) 2-6 6-4
[7] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) d. Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) 2-6 7-5 6-4
[6] Diego JUNQUEIRA (ARG) d. Facundo BAGNIS (ARG) 6-1 6-4
[2] Horacio ZEBALLOS (ARG) d. [8] Franco SKUGOR (CRO) 6-3 6-4
Offline
User
Salinas - 1/4 debla:
[1] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) & Joao SOUZA (BRA) d. Jose ACASUSO (ARG) & Sebastian PRIETO (ARG) 6-2 6-4
[3] Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) & Andres MOLTENI (ARG) d. [Alt] Jose PEREIRA (BRA) & Thales TURINI (BRA) 6-1 6-1
[4] Diego JUNQUEIRA (ARG) & Martin VASSALLO ARGUELLO (ARG) d. Guillermo DURAN (ARG) & Pablo GALDON (ARG) 6-1 6-3
Facundo BAGNIS (ARG) & Federico DEL BONIS (ARG) d. [2] Julio SILVA (BRA) & Caio ZAMPIERI (BRA) 6-2 6-2
Offline
User
Cherbourg - 1/4:
[1] Grigor DIMITROV (BUL) d. [8] Stephane BOHLI (SUI) 6-7(4) 7-6(4) 6-3
Stephane ROBERT (FRA) d. John MILLMAN (AUS) 6-3 6-3
Karol BECK (SVK) d. Marek SEMJAN (SVK) 6-2 6-1
[2] Nicolas MAHUT (FRA) d. Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) 6-4 6-4
Strasznie się męczył dzisiaj Grigor.
Offline
User
Dallas - 1/4:
Alex Kuznetsov (USA) d. Ryan Harrison (USA) 7-6(5) 6-3
(4)Rainer Schuettler (GER) d. (8)Marinko Matosevic (AUS) 6-3 6-2
Matthew Ebden (AUS) d. (WC)Jack Sock (USA) 6-7(5) 6-3 6-1
Alex Bogomolov Jr (USA) d. Greg Jones (AUS) 6-3 6-7(6) 6-4
Ostatnio edytowany przez Sempere (05-03-2011 07:42:56)
Offline
User
Salinas - 1/2:
Andres MOLTENI (ARG) d. [7] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) 2-6 6-4 6-4
[2] Horacio ZEBALLOS (ARG) d. [6] Diego JUNQUEIRA (ARG) 6-4 6-7(5) 6-4
Offline
User
Salinas - 1/2 debla:
[1] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) & Joao SOUZA (BRA) d. [3] Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) & Andres MOLTENI (ARG) 6-7(2) 6-3 10-7
Facundo BAGNIS (ARG) & Federico DEL BONIS (ARG) d. [4] Diego JUNQUEIRA (ARG) & Martin VASSALLO ARGUELLO (ARG) 6-3 6-4
Offline