* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

  • Index
  •  » Hyde park
  •  » Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

#21 10-08-2009 23:36:46

 Lena

flower power

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 594
Ulubiony zawodnik: Marat Safin
WWW

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

"Transformers - zemsta upadłych" - dobra rąbanka mimo mojego odpowiedniego już wieku bawiłam sie jak dzieciak na tym filmie, a przeistaczające sie auto boty w krwiste roboty to był absolutny czaaad Optimus Prime


No matter what happens in 2009, Marat Safin has already cemented himself
as one of the most exciting - if under performing - champions in recent memory.

s: Sydney, Cincinnati '09; d: AO, Londyn '09 - with Syd
s: Johannesburg, Los Angeles '10; d: AO, RG '10 - with Rob

Offline

 

#22 11-08-2009 00:12:43

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Lena napisał:

"Transformers - zemsta upadłych" - dobra rąbanka mimo mojego odpowiedniego już wieku bawiłam sie jak dzieciak na tym filmie, a przeistaczające sie auto boty w krwiste roboty to był absolutny czaaad Optimus Prime

Nie dałbym Ci więcej jak 18 lat.

Offline

 

#23 11-08-2009 00:29:33

 Lena

flower power

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 594
Ulubiony zawodnik: Marat Safin
WWW

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Uznam za komplement xD

Ostatnio edytowany przez Lena (11-08-2009 00:29:57)


No matter what happens in 2009, Marat Safin has already cemented himself
as one of the most exciting - if under performing - champions in recent memory.

s: Sydney, Cincinnati '09; d: AO, Londyn '09 - with Syd
s: Johannesburg, Los Angeles '10; d: AO, RG '10 - with Rob

Offline

 

#24 13-08-2009 15:05:39

pablo

User

Zarejestrowany: 13-08-2009
Posty: 1

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Najlepsze filmy to te z serii "Monty Pythona" np ."Żywot Briana"

Offline

 

#25 15-09-2009 12:39:08

 jaccol55

Administrator

Zarejestrowany: 02-10-2008
Posty: 5307

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Lena napisał:

"Transformers - zemsta upadłych" - dobra rąbanka mimo mojego odpowiedniego już wieku bawiłam sie jak dzieciak na tym filmie, a przeistaczające sie auto boty w krwiste roboty to był absolutny czaaad Optimus Prime

Nie wiem czemu, ale po obejrzeniu tej części mam lekki niedosyt. Niedawno widziałem pierwszą część i mam ją jeszcze świeżo w pamięci. Różnica między dwoma częściami polega na tym, że dwójka jest "mroczniejsza". Osobiście bardziej do gustu przypadła mi cześć pierwsza, chociaż "Zemsta upadłych" złym filmem z pewnością nie jest.

Offline

 

#26 01-10-2009 11:33:41

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

THIS IS IT  niebawem w kinach!

This Is It
premiera: 28 października 2009 (Polska)
produkcja: USA [2009]
gatunek: Muzyczny / Dokument
czas trwania: 111 min.
reżyseria: Kenny Ortega
scenariusz: Kevin Mazur


Treść

Film „This Is It” powstał w oparciu o setki godzin prób i materiały zakulisowe zrealizowane w dniach, kiedy wokalista przygotowywał się do serii koncertów w Londynie. Produkcja zrealizowana przy użyciu najnowocześniejszych technik dźwięku cyfrowego, stanowić będzie unikalną formę retrospekcji pokazującej karierę artysty poprzez wywiady z jego najbliższymi przyjaciółmi i współpracownikami.

Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w Staples Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do „This Is It” - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie.

„This Is It” oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z obszernym materiałem pokazującym szczegółowe przygotowania Jacksona do londyńskich koncertów.

Kenny Ortega, reżyser i współpracownik Jacksona podczas realizacji „This Is It” przekonuje, że „świat zobaczy to, czego nasz zespół miał szczęście doświadczać - zaangażowanie, pasję i kreatywność, jakie Michael wniósł w ten projekt. Materiał, który został nakręcony na wczesnym etapie produkcji i podczas prób technicznych w Staples Center w L.A. pokaże Michaela takim, jakim naprawdę był, artystą twórczo zaangażowanym w każdy aspekt produkcji - od inscenizacji i choreografii po muzykę, oświetlenie, scenografię i koncepcję koncertowych wizualizacji. Pokaże Michaela jako jednego z największych artystów świata i jednego z najbardziej twórczych umysłów przemysłu muzycznego. „This Is It” to ostatnie kinowe dzieło Michaela i chociaż ciągle niedokończone, z pewnością pokaże, że artysta po raz kolejny stanął na drodze do kinowego triumfu.”

"This Is It" powstał we wsparciu Fundacji Michaela Jacksona, która partycypować będzie we wpływach z jego dystrybucji. Zgodnie z wolą zmarłego artysty mają one zasilić Fundusz Rodziny Michaela Jacksona.

Obsada
Michael Jackson
Orianthi

http://www.heliosnet.pl/26,Bialystok/Ba … This-Is-It


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#27 03-11-2009 17:42:42

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Joanna Ignaczewska została dziewczyną Bonda.

"My name is Bond. James Bond".Te słowa na pewno zna każdy z nas. Właśnie dzięki nim Bond jest rozpoznawalny na całym świecie. Ale nie tylko on. Również jego dziewczyny wzbudzają zachwyt, szczególnie wśród męskiej części publiczności.

Joanna Ignaczewska, polska aktorka, dostała propozycję zagrania obok Daniela Craiga w 23. części przygód agenta 007. To nie pierwsza Polka, która stanie u boku Bonda. W 1995 w 17. części zatytułowanej „GoldenEye”, w rolę Natali Simonowej wcieliła się Izabella Scorupco, która zagrała u boku Pierce Brosnana.

Po tym jak Megan Fox i Freida Pinto (znanej z filmu „Slumdog milioner z ulicy”) odmówiły wzięcia udziału w najnowszej produkcji filmu o agencie 007, kolejną kandydatką została właśnie Joanna Ignaczewska. Debbie McWilliams, szefowa castingu filmów o Jamesie Bondzie jest zadowolina z wyboru: "Ma bardzo dobre kwalifikacje do tej roli. Jest zdolną aktorką. Po sukcesie swej poprzedniczki, Olgi Kurylenko z Ukrainy, zatrudnienie Joanny było bardzo dobrym wyborem" - wyznała w rozmowie z "Super Expressem". Sama Joanna nie kryje swojej radości: „Jestem szczęśliwa, że dostałam w życiu taką wielką szansę. Ale nie przyszło to łatwo, ostatnie dwa lata mojego życia były pełne pracy i wyrzeczeń. Cieszę się, że znaleźli się ludzie, którzy mnie docenili”. – opowiada tabloidowi aktorka. „Wciąż jeszcze nie wierzę, że będę dziewczyną Bonda. Kiedy cztery lata temu zaczynałam studia w nowojorskiej szkole aktorskiej Actors Studio, wydawało mi się, że śnię. Krok po kroku moje marzenia zaczynają się spełnia” – dodaje.


Przygoda Ignaczewskiej z telewizją rozpoczęła mało oryginalnie. Zaczynała od roli modelki w reklamach, potem pojawiła się w znanych polskich serialach takich jak „Na dobre i na złe” czy „M jak Miłość” oraz polskich produkcjach „Ciało” i „Zróbmy sobie wnuka”. Natomiast w światowych mediach zasłynęła jedynie jako rzekoma partnerka Leonardo DiCaprio, jednak sama nie chce komentować tych doniesień.

Joanna jest pierwszą polską aktorka, która odebrała dyplom nowojorskiej szkoły aktorskiej Actors Studio Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Jej portret zawisł na ścianach obok największych gwiazd światowego kina, którzy są absolwentami tej szkoły: Al Pacino, Roberta De Niro, Julii Roberts, Angeliny Jole, Marlona Brando czy Marlin Monro

http://www.xoxo.pl/default/article/show … zyna-bonda


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#28 16-11-2009 20:01:07

 metjuAR

User

Zarejestrowany: 24-07-2009
Posty: 1119
Ulubiony zawodnik: Rod

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Widział ktoś finl "2012" ? jakie macie o nim opinie?


249,5 km/h
30 singles titles
2007 Davis Cup

Offline

 

#29 16-11-2009 21:35:59

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Szczerze? Spodziewałem się czegoś lepszego. Film nie jest zły. Jak dla mnie nie podchodzi pod katastroficzny a scince fiction. Jakiegoś napięcia, grozy, przerażenia u mnie nie wywołał. Losy poszczególnych bohaterów były wręcz śmieszne. Kto widział wie o co mi chodzi.
Jednak efekty specjalne i sposób w jaki przedstawiono zniszczenie Waszyngotonu czy Rzymu. Świetny. Efektowne niesamowicie

Offline

 

#30 16-11-2009 22:46:11

 metjuAR

User

Zarejestrowany: 24-07-2009
Posty: 1119
Ulubiony zawodnik: Rod

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

te same odczucia mam - najlepsze dla mnie było to że nie ocalał żaden duchowny- co to ma być ;]


249,5 km/h
30 singles titles
2007 Davis Cup

Offline

 

#31 08-01-2010 22:34:07

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Widziałem dziś Avatar w 3D. Nie lubię filmów s-f, ale muszę obiektywnie przyznać, że te wszelkie rekordy jakie ta produkcja bije są w pełni uzasadnione. Przez 3/4 filmu siedziałem cały w ciarkach, a pozostałe 25 % nie mogłem wygodnie się usadowić, bo ujawniła się jedyna wada tego hitu - długość. Prawie 3 godziny w kinie to dla mnie zbyt dużo - do 2 godzin to spokojnie daje radę, ale po tym czasie najchętniej bym sobie wstał


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#32 09-01-2010 09:41:32

 Lena

flower power

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 594
Ulubiony zawodnik: Marat Safin
WWW

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Też widziałam Avatar. Rozmach robi wrażenie i daje po oczach - szczególna jest scena gdy ziemianie docierają do latających gór. Fabuła wymyślna nie jest, jak to gdzieś wyczytałam Pocahontas dla dorosłych no ale musze przyznać, że Cameron ładnie to poukładał i tak np wątek romansowy nie był przegięty w sensie przesłodzony. Ja osobiście jestem zachwycona Neytiri a w zasadzie aktorką która użyczyła jej mimiki, gestów i głosu czyli Zoe Saldana. Szczególnie to w jaki sposób mówiła i jaki miała akcent bardzo mi sie podobało. I to co przeszkadzało Dawidowi mi jakoś totalnie umknęło. Tak sie stało pewnie dlatego, że jak to w bajce, a zwłąszcza łądnej i przekonującej - zapomina sie o bożym świecie


No matter what happens in 2009, Marat Safin has already cemented himself
as one of the most exciting - if under performing - champions in recent memory.

s: Sydney, Cincinnati '09; d: AO, Londyn '09 - with Syd
s: Johannesburg, Los Angeles '10; d: AO, RG '10 - with Rob

Offline

 

#33 14-01-2010 23:07:29

Guillermo Coria

User

Zarejestrowany: 05-02-2009
Posty: 296

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Ogladaliscie serial THE SHIELD ? dla mnie mistrzostwo swiata


W histori było wielu. Wielu z tych wielu było ponad wielu. On jest ponad wszystkich. Rafael Nadal Parera niekwestionowany pan i władca tenisowego bractwa. Vamos Rafa.

Offline

 

#34 16-01-2010 00:49:44

 szeva

User

Zarejestrowany: 06-10-2009
Posty: 1266

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Byłem dziś na osławionym już Avatarze w 3D. I nie rozumiem tych zachwytów nad tym filmem, dla mnie przeciętny, a nawet słaby,jedyna rzecz która robi wrażenie to niesamowite efekty specjalne, właśnie dzięki nim nie żałuję tych trzech wieczornych godzin i 27 zł na bilet


I LOVE TENNIS!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#35 19-01-2010 09:09:33

Jules

User

6853184
Zarejestrowany: 09-10-2008
Posty: 938
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

szeva napisał:

Byłem dziś na osławionym już Avatarze w 3D. I nie rozumiem tych zachwytów nad tym filmem, dla mnie przeciętny, a nawet słaby,jedyna rzecz która robi wrażenie to niesamowite efekty specjalne, właśnie dzięki nim nie żałuję tych trzech wieczornych godzin i 27 zł na bilet

Dokladnie. Avatar to fabularny gniot, a wczoraj jeszcze dostal globa za najlepszy film. Masakra.
Najlepsze dziela to te gdzie gra Al Pacino. Tak mniej wiecej. No i oczywiscie filmy Bergmana, ale to nie kazdemu sie spodoba, bo jest to ciezkie kino.
A z tych nowszych to jest ich za duzo, aby wybrac nawet 3.

Ostatnio edytowany przez Jules (19-01-2010 09:10:43)

Offline

 

#36 21-03-2010 19:16:26

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Offline

 

#37 21-03-2010 20:00:33

 Fed-Expresso

Masta

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 3056
Ulubiony zawodnik: Rafael "The Slice King" Nadal

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Radek Sikorski kręcił z "13"?

Ostatnio edytowany przez Fed-Expresso (21-03-2010 20:14:03)

Offline

 

#38 21-03-2010 20:10:58

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Bynajmniej. Te debile nie odróżniają Olivii Williams od Olivii Wilde.   W Bondzie ma grać ta ostatnia.

http://www.firstshowing.net/2010/03/21/ … n-bond-23/

Offline

 

#39 19-05-2010 10:56:35

 Joao

Buntownik z wyboru

Zarejestrowany: 31-03-2010
Posty: 1600
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Od paru lat stronię raczej od kina komercyjnego. Zresztą nigdy kinomanem nie byłem. Filmy oglądam raczej rzadko (głównie w tv i na dvd). Do moich ulubionych należą : "Przełamując fale", "Kręgosłup diabła", "Dzikie trzciny", "Miłość, aż po grób", "Roma", "Wojaczek", "Garnitur". Jak widać z tego zestawienia są preferuje głównie kino europejskie.

Ostatnio edytowany przez Joao (19-05-2010 20:06:29)


Człowiek, jak każda małpa, jest zwierzęciem społecznym, a społeczeństwo rządzi się kumoterstwem, nepotyzmem, lewizną i plotkarstwem, uznając je za podstawowe normy postępowania etycznego. (Cień wiatru - Carlos Ruiz Zafon)

Offline

 

#40 05-06-2010 17:29:15

filip.g

User

Zarejestrowany: 06-05-2010
Posty: 338
Ulubiony zawodnik: Andy fucking Roddick

Re: Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

ja polecam ,,Wyspę tajemnic'' Scorsese i DiCaprio to jednak duet gwarantujący sukces. A dla miłośników czegoś spokojniejszego i hmm pełnego estetyki, polecam ,,Jaśniejsza od gwiazd''. Ja się w tym filmie zakochałem

Offline

 
  • Index
  •  » Hyde park
  •  » Filmy które lubicie i te które lubie trochę mniej, czyli wątek filmowy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mtenis.pun.pl