* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#41 02-08-2009 11:24:22

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: T30: Los Angeles, Gstaad, Umag 2009

Querrey znów w finale! Ten chłopak jest niesamowity. Trzeci finał w trzecim amerykańskim evencie tego lata. Jak go oglądałem ostatnio z Ramem i Gineprim to nie grał nic. Niewiarygodny jest to, stąd moje zdziwienie, jak on do tych finałów dochodzi. Spokojne, niezbyt długie, dwusetowe mecze i nieraz z nie byle kim. 7/5, 6/3 z Haasem jest nie lada niespodzianką. Do trzech razy sztuka. Teraz Sam ma teoretycznie najłatwiejszego rywala. Chciałem zobaczyć wreszcie dobrze spisującego się ostatnio(50 na świecie) Leonardo Mayera ale zobacze Carstena Balla. Dość sensacyjne są finały w USA.

Bellucci osiąga drugi finał w karierze. Może to zwrot w karierze Brazylijczyka i zacznie się piąć do góry aż zagości w TOP 30. Predyspozycje do tego z pewnością ma. Szansa na pierwsze turniejowe zwycięstwo powinien mieć większe niż w Costa de Sauipe, gdzie w 3 setach uległ Robredo.

Offline

 

#42 03-08-2009 13:50:19

 Art

User

Zarejestrowany: 28-08-2008
Posty: 1261
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: T30: Los Angeles, Gstaad, Umag 2009

No i w końcu się Querrey'owi udało, musiał Amerykanin odetchnac z z wielka ulgą bo gdy Ball zaliczył efektowną końcówkę 2seta to pewnie przez chwilę zaniepokoił się myślą o kolejnym przegranym w tym sezonie finale, na jego szczęscie Australijczyk nie poszedł za ciosem i w następnej partii w jego grze pojawiło się sporo niedokładnosci i dzięki swojemu bogatszemu doświadczeniu doprowadził mecz do szybkiego końca. Zasłużył sobie Querrey na tą wygraną, ma świetny okres w swojej grze i dobrze dla niego, że w końcu uwieńczył to jakims tytułem. Teraz możemy tylko czekac i patrzec, czy w tych mocniej obsadzonych turniejach nie wymięknie tenisowo jak i fizycznie i jeszcze pokaże się z dobrej strony. A ten cały Carsten Ball to też ciekawy grajek, co prawda widziałem tylko kilka jego gemów, ale prezentuje całkiem ofensywny styl i do tego potrafi ładnie zawinąc z lewej łapy [oczywiście bez porównania z Rafą N. ]  Dzięki występowi w LA wskoczył do drugiej setki rankingu i jeśli dałby radę tak pograc przez dłuższy czas [co w przypadku takich graczy jak on jednak nie sposób przewidziec, byc może miał taki tydzień pierwszy i ostatni raz w zyciu] to mógłby się co nieco jeszcze w nim wspiąc do góry.

W Umagu Kolia wszystkich wciągnął nosem nie pozostawiając złudzeń kto jest najlepszy tym pięknym kurorcie, biedny JCF na zakończenie turnieju oprócz porazki musiał strawic również bajgla, którego zafundował mu Rosjanin w drugiej partii.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://okdieta.pila.pl Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski Majoitus Guadix hotels-world.pl Hotely Yzerfontein