* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#21 21-02-2011 17:47:27

 Widzu

User

Zarejestrowany: 13-12-2009
Posty: 572
Ulubiony zawodnik: Rafael Nadal

Re: Młode wilki 90-93

szeva napisał:

Widzu napisał:

Mam nadzieje, iż Rysiek ma już za sobą kontuzje i odprawi młodego i przereklamowanego Bułgara. Liczę na dobry meczyk.

  Ty mówisz o gościu, który ledwo co wskoczył do TOP 100, że jest przereklamowany No wiesz, nie każdy robi taką kariere w 2 tyg. jak Raonic.
Grisha gra zdecydowanie ciekawszy tenis, niż "Twój" Raonic i wolę Bułgara niż wygrywającego wszystko serwisem Raonicia.

To samo można napisać o Gasquecie też młody (ma 24 lata, Kamke w ub.r. miał 23 i został odkryciem sezonu) i tez przereklamowany, bo miał wygrać wszytko co się da, a wygrał narazie 6 mało znaczących turniejów.

To się nam kolega pospinał co? Co Ty wolisz to twoja sprawa. Kamke odkrycie sezonu a teraz nie umie przejść głupich kwali ale nie o tym mowa. Przereklamowany bo od 2 lat pisze się jaki to On nie jest wspaniały i jaką mu się karierę wróży a jak wejdzie do top50 kiedyś to będzie święto. Nie porównuje go do Raonica bo nie warto nie ta liga. Raonica można porównać tylko do Del Potro wg mnie. Bułgar piękny chłopczyk ale w starciu z kimś bardziej ogarniętym na korcie nie istnieje! Jesteś jego fanem twoja brożka, ciesz się iż jest w top100 to jego miejsca nie licz na coś więcej.

Offline

 

#22 21-02-2011 18:15:43

 Evans

User

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 13-02-2011
Posty: 202

Re: Młode wilki 90-93

Widzu wszystko pięknie tylko zwróć uwagę na to, że Grigor jest o rok młodszy od Raonica. Chłopak ma dopiero 19 lat i jestem przekonany, że jeszcze wiele osiągnie, może nie tyle ile mu wróżono, ale do top 15 na pewno kiedyś awansuje.

Offline

 

#23 21-02-2011 18:57:43

 Widzu

User

Zarejestrowany: 13-12-2009
Posty: 572
Ulubiony zawodnik: Rafael Nadal

Re: Młode wilki 90-93

Evans napisał:

Widzu wszystko pięknie tylko zwróć uwagę na to, że Grigor jest o rok młodszy od Raonica. Chłopak ma dopiero 19 lat i jestem przekonany, że jeszcze wiele osiągnie, może nie tyle ile mu wróżono, ale do top 15 na pewno kiedyś awansuje.

No ja wiem, że jest młodszy ale wg. mnie nie ma szans na top30 w najbliższych miesiącach. 20 czy 21 lat na karku MOIM ZDANIEM tego nie zmieni. Ja w tym chłopaku nie widzę, aż takiego potencjału.

Offline

 

#24 21-02-2011 20:19:19

 szeva

User

Zarejestrowany: 06-10-2009
Posty: 1266

Re: Młode wilki 90-93

To Ty Widzu, się spinasz na każde słowa krytyki dotyczące Raonicia


Widzu napisał:

Przereklamowany bo od 2 lat pisze się jaki to On nie jest wspaniały i jaką mu się karierę wróży a jak wejdzie do top50 kiedyś to będzie święto. Nie porównuje go do Raonica bo nie warto nie ta liga.

Zdecydowanie nie ta liga, patrząc na samą technikę, wyszkolenie i efektowność to Dimitrov jest o 3 klasy przed Raoniciem.
Nie mam zamiaru tu się z Tobą kłócić o to kto jest lepszy, bo Ty mi zaraz wyjedziesz z rankingiem. A ranking jest dla mnie sprawą drugorzędną, dla mnie liczy się piękno gry i efektowność, a to przeważnie nie idzie w parze z efektywnością.
Nienawidzę przebijaków i serwisowych łupaczy, a Raonic należy do tej drugiej grupy. Dlatego wolę 77 w rankingu Dimitrova, czy 164 Blake'a niż nudnego 36 w rankingu Raonicia.
Jak widzisz nasze spojrzenie na tenis zasadniczo się różni, ja cenie efektowność i piękno, Ty efektywność i bylejakość, no ale trudno się spodziewać czegoś innego po niektórych fanach Nadala.


Widzu napisał:

Bułgar piękny chłopczyk

Aspekt urody też bierzesz pod uwagę u tenisistów , bo każdy normalny facet urodę bierze pod uwagę patrząc na tenisistki.


I LOVE TENNIS!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#25 21-02-2011 20:38:16

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: Młode wilki 90-93

Tylko się nie rozpędźcie za bardzo w tej polemice Panowie.

Offline

 

#26 21-02-2011 20:50:43

 Widzu

User

Zarejestrowany: 13-12-2009
Posty: 572
Ulubiony zawodnik: Rafael Nadal

Re: Młode wilki 90-93

Kolego Ty wspomniałeś o Raonicu, ja tylko napisałem, iż Bułgar jest przereklamowany. Ty się zdenerwowałeś i wyjechałeś z Milosem. Ja nie jestem super fanem, wolę piękno gry Gasqueta i Youzhnego nie wspominając Nadala. Po prostu Bułgar nie jest dla mnie grajkiem wartym uwagi, nie wiem co widzisz w jego grze pięknego. Koleś nie potrafi się ustawiać do piłek, dzisiaj Rysiek raz po raz go zaskakiwał. Raz się tak zamotał ze piłka prawie trafiła go w klatę bo nie miał miejsce na wyprowadzenie uderzenia. Widzisz w nim super talent OK, ja jestem pewien, że do top30 nigdy nie zawita. Jesteś jego fanem szanuje to, pozdrawiam.

Pisz uważniej, proszę po raz kolejny!/R.

Ostatnio edytowany przez Robertinho (21-02-2011 21:31:16)

Offline

 

#27 21-02-2011 21:01:37

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: Młode wilki 90-93

Widzu napisał:

Po prostu Bułgar nie jest dla mnie grajkiem warty uwagi, nie wiem co widzisz w jego grze pięknego...

Właśnie, że Bułgar jest grajkiem wartym uwagi, bo prezentuje coś innego niż narzucają współczesny trendy tenisowe. Że to tak dwuznacznie ujmę - naprawdę jest na czym oko zawiesić 1bh jest na wymarciu, więc oby więcej takich graczy.
A kwestia czy on coś w karierze osiągnie jest sprawą całkowicie otwartą ale przykłady Gasqueta, Kohlschreibera czy Youzhnego niestety skazują go na zaplecze czołówki aniżeli ścisły TOP.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mtenis.pun.pl