* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#1 23-02-2010 21:37:18

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Kary za walkowery.

W związku z dużą ilością walkowerów, osoby, które od stycznia począwszy, miały 3 (lub więcej) walkowerów w 1 rundach zostaną zawieszone na turnieje w Indian Wells i Miami.

Lista zawieszonych zostania podana w tym temacie.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#2 23-02-2010 22:02:25

 Kubecki

User

Zarejestrowany: 03-09-2008
Posty: 1683
Ulubiony zawodnik: Novak Djokovic

Re: Kary za walkowery.

Powodem tych licznych walkowerów jest bardzo wczesne tworzenie wątków turniejowych. Nie oszukujmy się, nigdy tu nie będzie tak jak w zawodowym tourze. Tutaj się ludzie pozapisują do turniejów 6tyg wcześniej a później nie pamiętają gdzie mają grać. Jak dla mnie powinny być zakładane tematy góra 2-3tyg wcześniej.

Offline

 

#3 23-02-2010 22:38:33

 Raddcik

Come on Andy !

Zarejestrowany: 07-09-2008
Posty: 5229
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Kary za walkowery.

To że zgłaszają się 5-6 tyg. przed turniejem ich nie usprawiedliwia. Przecież później podajemy liste startowe na kilka dni przed turniejem. A poza tym wyboru dużego nie mają (2 turnieje w tygodniu) więc nie tak ciężko sprawdzić gdzie kto jest zgłoszony.

Aha, przez 5-6 tyg. zgłasza sie ledwo 16 osób (częściej mniej), a przez 2-3 tygodnie liczba 10 osób zgłoszonych by imponowała

Ludzie albo zapominają, albo olewają (Przeważnie ciągle te same osoby).


'03.07.2011 - Tennis Died' [*]

Offline

 

#4 23-02-2010 23:45:16

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Kary za walkowery.

Kubecki napisał:

Tutaj się ludzie pozapisują do turniejów 6tyg wcześniej a później nie pamiętają gdzie mają grać.

Nazwijmy rzeczy po imieniu : olewają sobie to. Ci, co są często na forum to nie mają problemów, by 2 dni przed początkiem turniejów przejrzeć listę graczy. A jak ktoś wpada na forum raz na 2 miesiące to trudno się dziwić, że nie ogarnia tego co się w MTT dzieje.

Jeden walkower może się zdarzyć każdemu, dwa można zrozumieć, ale 3 kolejne świadczą dość jednoznacznie o tym, że ktoś sam nie potrafi zrozumieć po co wklepuje posty o treści "IN".


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#5 24-02-2010 12:38:25

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Kary za walkowery.

Gracze zawieszeni (ilość walkowerów w 1rundzie):

Nestor (SVK) 3

Blue (FRA) 3

Adamos09 (SRB)  3

Bruno18zg (FRA) 3


Zawieszenie obejmuje 2 turnieje w marcu (Indian Wells i Miami). Od początku sezonu ceglanego (turnieje w Houston i Casablance) wyżej wymienieni userzy ponownie mogą uczestniczyć w turniejach MTT.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#6 24-02-2010 14:53:02

 Fed-Expresso

Masta

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 3056
Ulubiony zawodnik: Rafael "The Slice King" Nadal

Re: Kary za walkowery.

Ah Ty tyranie

Offline

 

#7 03-03-2010 14:08:44

 bruno18zg

User

Skąd: Warszawa/ Zielona Góra
Zarejestrowany: 02-01-2009
Posty: 320
Ulubiony zawodnik: Ryś

Re: Kary za walkowery.

Zabronienie grania nam w dwóch tak ważnych turniejach jest nieprzemyślane, przecież to my przez nasze zapominalstwo traciliśmy na w/o, nikt inny. W zasadach gry nie ma mowy o walkowerach, a zasady są przecież pierwszorzędne, najważniejsze. Apeluję o cofnięcie nam zakazu i wprowadzenie zasady o walkowerach [np. Po dwóch walkowerach zawodnik nie może wystąpić w dwóch kolejnych tygodniach].   ...chciałbym też uzasadnić moje 3 walkowery: nie jest tak, że nie zależało mi na turniejach, za każdym razem się strasznie wkurzałem, że znowu zapomniałem; ale w ostatnich tygodniach byłem oddany głownie Olimpiadzie i Justynie, a wcześniej byłem na nartach i zapomniałem się wypisać.

Offline

 

#8 03-03-2010 14:36:58

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Kary za walkowery.

Nieprzemyślane byłoby wtedy, gdyby kara spotkała każdego, kto dopuścił się wo. Ja rozumiem, że można nie wytypować (w życiu występują pewne sytuacje, gdzie się nie da inaczej), ale nie wysyłanie typów przez 3 kolejne tygodnie (gdy w międzyczasie jest się na forum) to po prostu olewanie gry). Nie po to organizujemy turnieje, żeby ludzie w ten sposób do tego podchodzili. Nie chcesz grać, czy nie możesz - wycofaj się.

W zasadach gry nie ma mowy o walkowerach, a zasady są przecież pierwszorzędne, najważniejsze. Apeluję o cofnięcie nam zakazu i wprowadzenie zasady o walkowerach [np. Po dwóch walkowerach zawodnik nie może wystąpić w dwóch kolejnych tygodniach].

Rozważamy podobny system kar.

...chciałbym też uzasadnić moje 3 walkowery: nie jest tak, że nie zależało mi na turniejach, za każdym razem się strasznie wkurzałem, że znowu zapomniałem; ale w ostatnich tygodniach byłem oddany głownie Olimpiadzie i Justynie, a wcześniej byłem na nartach i zapomniałem się wypisać.

To może mi wyjaśnisz jakim cudem zgłosiłeś się do imprezy w Casablance 20 lutego o godzinie 21:46? Ktoś wysłał posta za Ciebie, czy po prostu o wysyłaniu zgłoszeń pamiętasz zawsze, a o wpisaniu 3 liter " OUT" nigdy? A całe to tłumaczenie to na poziomie wczesnej podstawówki - ile zajmuje wysłanie typów : 30 sekund, minutę? Akurat sam oglądałem ZIO i nikt nie wmówi mi, że Kowalczyk biegała przez 2 tygodnie 24 godziny na dobę. Co do wyjazdu na narty to jak się o nim dowiedziałeś 5 minut przed wyjazdem to gratuluję spontana, zazdroszczę.

Mam nadzieję, że marcowa absencja nauczy Cię, aby przed kolejnymi wyjazdami wycofywać się z turniejów i nie psuć gry kolegom i nerwów organizatorom.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#9 03-03-2010 15:47:12

 bruno18zg

User

Skąd: Warszawa/ Zielona Góra
Zarejestrowany: 02-01-2009
Posty: 320
Ulubiony zawodnik: Ryś

Re: Kary za walkowery.

Zawsze kierujecie się zasadami gry i tak poważna kara, jak DSQ na dwa turnieje nie powinna brać się znikąd. Dlatego jeszcze raz proszę o rozważenie odwołania zawieszeń i wprowadzenie odpowiedniej zasady w regulaminie MTT.
...Co do ZIO, to Kowalczyk i spółka startowali zawsze wieczorami, kiedy jest typowanie.


Nie mrugaj mi w ten sposób , bo jeszcze sobie pomyślę, że masz jakieś zamiary względem mnie.

Offline

 

#10 03-03-2010 16:45:43

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Kary za walkowery.

bruno18zg napisał:

Zawsze kierujecie się zasadami gry i tak poważna kara, jak DSQ na dwa turnieje nie powinna brać się znikąd.

Nie wzięła się znika. Solidnie na nią zapracowałeś swoim nieodpowiedzialnym podejściem do gry.

Co do regulaminu. Po raz kolejny proszę o wyrozumiałość. Wąskie grono osób nie jest w stanie przewidzieć wszystkich możliwych naruszeń, stąd co jakiś czas będą występować sytuacje, nieujęte w zasadach gry. Układając regulamin nie przyszło mi do głowy, że znajdą się ludzie, którzy będą zgłaszali chęć gry tylko po to, by później...permanentnie o niej zapominać. Stąd też nie widzę niczego nie fair w "przykładnym ukaraniu" ignorantów. Spójrz, że brałem pod uwagę tylko 1 rundy, na dalsze fazy turnieju nie zwracałem uwagi, ważne, że dana osoba wykazała minimum zainteresowania turniejem, w którego uczestnictwie wyraziła chęć.


...Co do ZIO, to Kowalczyk i spółka startowali zawsze wieczorami, kiedy jest typowanie.

Weźmy na tapetę Acapulco, Jacuszyn podawał mecze zazwyczaj około godziny 13 - no faktycznie wieczór, aż szkoda, że nie robił tego o 4 rano, może by trafił w Twoją porę obiadową. 

Nie mrugaj mi w ten sposób , bo jeszcze sobie pomyślę, że masz jakieś zamiary względem mnie.

Po przeczytaniu tego zdania na bank rozpatrzę Twoje odwołanie.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#11 06-04-2010 11:32:00

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Kary za walkowery.

Sezon ziemny.

Osoby, które będą miał po 3 w/o na koncie w trakcie turniejów podprowadzających pod RG, zostaną zawieszone na czas turnieju paryskiego.

Naliczanie owych wo rozpocznie się od turniejów w Houston i Casablance, zakończy w Nicei i Dusseldorfie.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#12 06-05-2010 15:00:49

 Fed-Expresso

Masta

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 3056
Ulubiony zawodnik: Rafael "The Slice King" Nadal

Re: Kary za walkowery.

Patrzac na to co sie dzieje, odnosze wrazenie, ze dwa turnieje rozgrywane tygodniowo to za duza dawka. Wystarczy spojrzec, ile mamy obecnie w/o w poczatkowych rundach, przy 12 osobowej drabince to naprawde ,w mojej ocenie , traci jakikolwiek sens.

Postulowalbym za jednym turniejem tygodniowo, powiekszajac przy tym  drabinke turniejowa.

Offline

 

#13 06-05-2010 22:34:20

 jaccol55

Administrator

Zarejestrowany: 02-10-2008
Posty: 5307

Re: Kary za walkowery.

Fed-Expresso napisał:

Postulowalbym za jednym turniejem tygodniowo, powiekszajac przy tym  drabinke turniejowa.

Takowoż popieram, żeby wygrać mały turniej trzeba zazwyczaj wygrać 2 spotkania, bo w.o to rutyna...

Offline

 

#14 06-05-2010 23:02:39

 Raddcik

Come on Andy !

Zarejestrowany: 07-09-2008
Posty: 5229
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Kary za walkowery.

jaccol55 napisał:

Fed-Expresso napisał:

Postulowalbym za jednym turniejem tygodniowo, powiekszajac przy tym  drabinke turniejowa.

Takowoż popieram, żeby wygrać mały turniej trzeba zazwyczaj wygrać 2 spotkania, bo w.o to rutyna...

Z jednej strony racja, ale z drugiej po to zrobiliśmy 2 turnieje tygodniowo, żeby nie było ciągle identycznych, powtarzających się drabinek.


'03.07.2011 - Tennis Died' [*]

Offline

 

#15 06-05-2010 23:13:24

 Serenity

User

4804501
Skąd: Zawoja
Zarejestrowany: 23-05-2009
Posty: 3753

Re: Kary za walkowery.

Ja jestem jednak na nie mimo wszystko.Jeśli komuś zależy na tym by się w czasie zmieścić to się zmieści.Po drugie nie obierajmy satysfakcji z wygrania turnieju teoretycznie słabszym typerom.Tu i tak nie będzie jak w realnym Tourze.W/O jest i będzie rutyną,ponieważ zawsze znajdzie się ktoś kto się zgłosi i zapomni wytypować.Takie rzeczy się zdarzają,wiadomo że samym forum ludzie żyją.Osoby,które często bywają na forum są w stanie wytypować,a w dodatku,gdy wzrośnie liczba userów biorących udział w MTT (takowe osoby się rejestrują) to i tak będzie trzeba z powrotem zwiększać drabinki by nie grać za każdym razem kwali.Proponuję pozostawić wszystko tak jak jest.

Offline

 

#16 07-05-2010 09:57:28

 Kazik

User

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 03-12-2008
Posty: 695
Ulubiony zawodnik: Robin Soderling

Re: Kary za walkowery.

Zgadzam się w 100% z Jacuszynem. Wiadomo, że nie jest się w stanie codziennie patrzeć na forum i typować, bo często zdarzają się sytuacje gdy nie jest się w stanie wejść na kompa... Szczególnie tez drugi argument o daniu szansy słabszym jest również bardzo dobry

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mtenis.pun.pl