mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
Administrator
Tydzień 46:
Data startu: 15 Listopad
- Bratysława (Słowacja)
Typ: €106,500
Zwycięzca 2009: Michael Berrer [GER]
Nawierzchnia: Hard (hala)
- Champaign (Illinois, USA)
Typ: $50,000
Zwycięzca 2009: Michael Russell [USA]
Nawierzchnia: Hard (hala)
- Salzburg (Austria)
Typ: €42,500
Zwycięzca 2009: Michael Berrer [GER]
Nawierzchnia: Hard (hala)
- Cancun (Meksyk)
Typ: $35,000+H
Zwycięzca 2009: Nicolas Massu [CHI]
Nawierzchnia: Clay
Offline
Administrator
Cancun - lista zgłoszeń
Schwank, Eduardo ARG 64
Granollers, Marcel ESP 68
Zeballos, Horacio ARG 77
Berlocq, Carlos ARG 80
Riba, Pere ESP 82
Mayer, Leonardo ARG 83
Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 84
Dabul, Brian ARG 86
Souza, Joao BRA 101
Zemlja, Grega SLO 127
Massu, Nicolas CHI 143
Daniel, Marcos BRA 152
Gonzalez, Maximo ARG 153
Prodon, Eric FRA 163
Dutra Da Silva, Rogerio BRA 165
Silva, Julio BRA 179
Kim, Kevin USA 186
Brzezicki, Juan Pablo ARG 196
Alcaide, Guillermo ESP 199
Gensse, Augustin FRA 203
Ciric, Nikola SRB 204
Junqueira, Diego ARG 207
Offline
Administrator
Salzburg - lista zgłoszeń
Becker, Benjamin GER 57
Kamke, Tobias GER 72
Sela, Dudi ISR 79
Phau, Bjorn GER 89
Zverev, Mischa GER 96
Beck, Karol SVK 97
Schuettler, Rainer GER 103
Reister, Julian GER 116
Fischer, Martin AUT 122
Gremelmayr, Denis GER 130
Greul, Simon GER 131
Beck, Andreas GER 150
Niland, Conor IRL 155
Haider-Maurer, Andreas AUT 157
Minar, Ivo CZE 164
Skugor, Franco CRO 169
Ebden, Matthew AUS 180
Lojda, Dusan CZE 181
Ignatik, Uladzimir BLR 182
Navarro, Ivan ESP 187
Ungur, Adrian ROU 189
Janowicz, Jerzy POL 193
Offline
Administrator
Champaign - lista zgłoszeń
Dent, Taylor USA 92
Sweeting, Ryan USA 110
Guccione, Chris AUS 118
Young, Donald USA 123
Nishikori, Kei JPN 124
Matosevic, Marinko AUS 134
Luczak, Peter AUS 137
Ball, Carsten AUS 151
Smyczek, Tim USA 170
Van der Merwe, Izak RSA 171
Reynolds, Bobby USA 184
Millman, John AUS 185
Cook, Lester USA 191
Bogomolov Jr., Alex USA 202
Polansky, Peter CAN 213
Lapentti, Giovanni ECU 221
Jones, Greg AUS 238
Kuznetsov, Alex USA 239
DeHeart, Ryler USA 254
Witten, Jesse USA 266
Levine, Jesse USA 271
McClune, Michael USA 290
Offline
Administrator
Bratysława - lista zgłoszeń
Kubot, Lukasz POL 66
Chiudinelli, Marco SUI 76
Lacko, Lukas SVK 75
Przysiezny, Michal POL 91
Ilhan, Marsel TUR 93
Hajek, Jan CZE 98
Marchenko, Illya UKR 99
Brown, Dustin JAM 102
Gabashvili, Teymuraz RUS 105
Kunitsyn, Igor RUS 106
Mannarino, Adrian FRA 108
Kavcic, Blaz SLO 111
Bolelli, Simone ITA 115
Berankis, Richard LTU 117
Dodig, Ivan CRO 118
Dancevic, Frank CAN 119
Bohli, Stephane SUI 121
Pospisil, Jaroslav CZE 138
Bozoljac, Ilija SRB 139
Koubek, Stefan AUT 141
Munoz-De La Nava, Daniel ESP 146
Bautista-Agut, Roberto ESP 159
Offline
Administrator
MAIN DRAW
[1] GABASHVILI, Teymuraz (RUS) vs BAUTISTA-AGUT, Roberto (ESP)
VANEK, Jiri (CZE) vs HRBATY, Dominik (SVK)
5 MARTIN, Andrej (SVK) vs QUALIFIER
ROSOL, Lukas (CZE) vs [8] KUNITSYN, Igor (RUS)
[4] PRZYSIEZNY, Michal (POL) vs MUNOZ-DE LA NAVA, Daniel (ESP)
RAM, Rajeev (USA) vs BERANKIS, Richard (LTU)
CRIVOI, Victor (ROU) vs KOUBEK, Stefan (AUT)
DANCEVIC, Frank (CAN) vs [5] LACKO, Lukas (SVK)
[7] KAVCIC, Blaz (SLO) vs BALAZS, Attila (HUN)
BOLELLI, Simone (ITA) vs [WC] SEMJAN, Marek (SVK)
QUALIFIER vs [SE] WARD, James (GBR)
[ALT] KUDRYAVTSEV, Alexandre (RUS) vs [3] MANNARINO, Adrian (FRA)
[6] BROWN, Dustin (GER) vs QUALIFIER
POSPISIL, Jaroslav (CZE) vs [WC] KLIZAN, Martin (SVK)
CHIUDINELLI, Marco (SUI) vs QUALIFIER
BOHLI, Stephane (SUI) vs [2] MARCHENKO, Illya (UKR)
Kubot się wycofał w międzyczasie.
Offline
User
Michał musi wygrać mecz w 1r no ale w drugiej rundzie już może mieć kłopoty. Na pewno trochę zmęczenie da znać o sobie w tym tygodniu grał debla i singla- dwa finały.... No ale trzymam kciuki.
Offline
User
Salzburg - drabinka:
[1] M Zverev (GER) vs. D Lojda (CZE)
D Kindlmann (GER) vs. Qualifier
Qualifier vs. J Janowicz (POL)
P Cervenak (SVK) vs. [5] J Reister (GER)
[3] B Phau (GER) vs. U Ignatik (BLR)
R Bemelmans (BEL) vs. M Lammer (SUI)
A Begemann (GER) vs. Y Mertens (BEL)
A Peya (AUT) vs. [6] M Fischer (AUT)
[8] C Niland (IRL) vs. I Minar (CZE)
[SE] M Bachinger (GER) vs. H Kontinen (FIN)
[WC] N Moser (AUT) vs. I Navarro (ESP)
[WC] T Muster (AUT) vs. [4] A Haider-Maurer (AUT)
[7] D Gremelmayr (GER) vs. [WC] N Reissig (AUT)
Qualifier vs. F Skugor (CRO)
Qualifier vs. [WC] P Oswald (AUT)
I Sergeyev (UKR) vs. [2] K Beck (SVK)
Szykuje się powtórka z Wiednia czyli pojedynek Mustera z Haiderem Maurerem.
Offline
User
Champaign - drabinka:
[1] Kei NISHIKORI (JPN) vs Chris GUCCIONE (AUS)
[WC] Amer DELIC (BIH) vs QUALIFIER
[WC] Steve JOHNSON (USA) vs QUALIFIER
James LEMKE (AUS) vs [8] Giovanni LAPENTTI (ECU)
[4] Izak VAN DER MERWE (RSA) vs Jesse WITTEN (USA)
Raven KLAASEN (RSA) vs Ryler DEHEART (USA)
[WC] Abraham SOUZA (USA) vs Jesse LEVINE (USA)
Michael YANI (USA) vs [7] Lester COOK (USA)
[6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) vs QUALIFIER
Andrey KUMANTSOV (RUS) vs Greg JONES (AUS)
QUALIFIER vs [SE] Nicholas MONROE (USA)
[SE] Fritz WOLMARANS (RSA) vs [3] Carsten BALL (AUS)
[5] Bobby REYNOLDS (USA) vs Michael MCCLUNE (USA)
Dennis BLOEMKE (GER) vs Daniel YOO (KOR)
Adam EL MIHDAWY (USA) vs Alex KUZNETSOV (USA)
[WC] Dennis NEVOLO (USA) vs [2] Peter LUCZAK (AUS)
Offline
User
Tomek z Zovko w Bratysławie
Lovro Zovko będzie partnerem deblowym Tomasza Bednarka w challengerze w Bratysławie.
Polak w Oritsei przełamał złą passę. Dotarli wraz z Michałem Przysiężnym do finału. Na Słowacji zagra z doświadczonym Chorwatem.
29-latek z Zagrzebia jest 86. deblistą świata. Dwa lata temu był już 45. Dotarł do czterech finałów imprez ATP Tour, m.in. w 2007 roku w Lyonie (wraz z Łukaszem Kubotem).
W pierwszej rundzie zmierzą się z Włochem Alessandro Mottim i Hiszpanem Daniele Munozem de la Nava.
W turnieju roi się od świetnych deblistów. Wystąpią m.in. Jamie Murray, Leos Friedl, Filip Polasek czy Igor Zelenay.
Offline
Administrator
Cancun - drabinka:
[1] Carlos BERLOCQ (ARG) vs Gianluca NASO (ITA)
Julio Cesar CAMPOZANO (ECU) vs Santiago GONZALEZ (MEX)
Alberto BRIZZI (ITA) vs Diego JUNQUEIRA (ARG)
[WC] Mark VERRYTH (AUS) vs [5] Horacio ZEBALLOS (ARG)
[4] Brian DABUL (ARG) vs Sebastian DECOUD (ARG)
[Alt] Ivan ENDARA (ECU) vs Nikola CIRIC (SRB)
Augustin GENSSE (FRA) vs QUALIFIER
Julio SILVA (BRA) vs [8] Eric PRODON (FRA)
[7] Maximo GONZALEZ (ARG) vs Andrea ARNABOLDI (ITA)
[WC] Ty TROMBETTA (USA) vs Kevin KIM (USA)
QUALIFIER vs QUALIFIER
QUALIFIER vs [3] Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP)
[6] Grega ZEMLJA (SLO) vs Facundo BAGNIS (ARG)
[WC] Daniel GARZA (MEX) vs Greg OUELLETTE (USA)
[WC] Cesar RAMIREZ (MEX) vs Goran TOSIC (MNE)
Victor ESTRELLA (DOM) vs [2] Pere RIBA (ESP)
Offline
Buntownik z wyboru
Janowicz we wtorek, Przysiężny w środę
Jeszcze przed południem we wtorek Jerzy Janowicz (ATP 183) może wyjśc na kort hali w Salzburgu na swój pierwszy mecz rozgrywanego tam turnieju ATP Challenger (pula nagród 42,5 tys. euro). Rywalem łodzianina kwalifikant Boris Pašanski (ATP 314).W środę w Bratysławie (106,5 tys. euro) zainauguruje występ Michał Przysiężny (ATP 76), triumfator z ubiegłego tygodnia z Ortisei. Rywalem rozstawionego z numerem czwartym głogowianina Hiszpan Daniel Muñoz De la Nava (ATP 145).
W grze podwójnej w Bratysławie biało-czerwone barwy reprezentuje Tomasz Bednarek, w duecie z Chorwatem Lovro Zovko. Ich pierwszy mecz we wtorek.
Hitem challengera w Salzburgu jest pojedynek I rundy pomiędzy Thomasem Musterem i Andreasem Haider-Maurerem, którzy spotkali się w październiku w turnieju World Tour w Wiedniu, gdzie Haider-Maurer, późniejszy finalista, pokonał ex lidera rankingu.
http://www.sportowefakty.pl/tenis/2010/ … y-w-srode/
Ostatnio edytowany przez Joao (16-11-2010 13:00:46)
Offline
Buntownik z wyboru
Jerzy Janowicz pokonał Borisa Pashanskiego w 1. rundzie challengera w Salzburgu 7-6 7-6. Kolejnym rywalem Polaka będzie Julian Reister.
Ostatnio edytowany przez Joao (16-11-2010 14:48:02)
Offline
Ojciec Chrzestny
Sempere napisał:
Szykuje się powtórka z Wiednia czyli pojedynek Mustera z Haiderem Maurerem.
I ponownie górą AHM.
Offline
Buntownik z wyboru
DUN I LOVE napisał:
Sempere napisał:
Szykuje się powtórka z Wiednia czyli pojedynek Mustera z Haiderem Maurerem.
I ponownie górą AHM.
Z tego co słyszałem z dobrego źródła (mecz nie oglądałem), że bardzo słabo prezentował się Muster, zwłaszcza w drugim secie.
Ostatnio edytowany przez Joao (17-11-2010 08:54:29)
Offline
User
Champaign - 1. runda:
[1] Kei NISHIKORI (JPN) vs Chris GUCCIONE (AUS) 6-4 6-4
[WC] Amer DELIC (BIH) vs [Q] Andrew ANDERSON (RSA) 6-4 6-1
[WC] Steve JOHNSON (USA) vs [Q] John Paul FRUTTERO (USA) 6-4 6-4
James LEMKE (AUS) vs [8] Giovanni LAPENTTI (ECU) 6-4 6-4
Jesse WITTEN (USA) vs [4] Izak VAN DER MERWE (RSA) 7-6(4) 3-6 6-4
Raven KLAASEN (RSA) vs Ryler DEHEART (USA) 6-3 6-2
Jesse LEVINE (USA) vs [WC] Abraham SOUZA (USA) 7-5 6-1
Michael YANI (USA) vs [7] Lester COOK (USA) 6-3 7-5
[6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) vs [Q] Luka GREGORC (SLO) 1-6 6-1 6-2
Greg JONES (AUS) vs Andrey KUMANTSOV (RUS) 7-6(5) 6-7(2) 4-1 ret’d
[SE] Nicholas MONROE (USA) vs [Q] Chris EATON (GBR) 6-3 7-6(4)
[SE] Fritz WOLMARANS (RSA) vs [3] Carsten BALL (AUS) 1-6 6-3 6-4
[5] Bobby REYNOLDS (USA) vs Michael MCCLUNE (USA) 6-3 3-6 6-4
Dennis BLOEMKE (GER) vs Daniel YOO (KOR) 6-3 6-4
Alex KUZNETSOV (USA) vs Adam EL MIHDAWY (USA) 6-4 6-1
[2] Peter LUCZAK (AUS) vs [WC] Dennis NEVOLO (USA) 6-4 6-7(5) 6-3
Kei jest już w pierwszej setce.
Offline
User
Cancun - 1. runda:
[1] Carlos BERLOCQ (ARG) vs Gianluca NASO (ITA) 6-3 3-6 6-3
Julio Cesar CAMPOZANO (ECU) vs Santiago GONZALEZ (MEX) 6-2 3-6 6-3
Diego JUNQUEIRA (ARG) vs Alberto BRIZZI (ITA) 6-3 6-2
[5] Horacio ZEBALLOS (ARG) vs [WC] Mark VERRYTH (AUS) 6-1 6-3
[4] Brian DABUL (ARG) vs Sebastian DECOUD (ARG) 6-3 6-3
Nikola CIRIC (SRB) vs [Alt] Ivan ENDARA (ECU) 7-6(6) 4-6 6-4
[Q] Axel MICHON (FRA) vs Augustin GENSSE (FRA) 7-6(5) 7-6(4)
[8] Eric PRODON (FRA) vs Julio SILVA (BRA) 6-3 6-3
Andrea ARNABOLDI (ITA) vs [LL] Thomas CAZES-CARRERE (FRA) 1-6 6-3 6-4
[WC] Ty TROMBETTA (USA) vs Kevin KIM (USA) 6-2 7-6(5)
[Q] Leonardo KIRCHE (BRA) vs [Q] Pedro SOUSA (POR) 6-2 6-1
[3] Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) vs [Q] Benjamin BALLERET (MON) 6-1 7-6(4)
Facundo BAGNIS (ARG) vs [6] Grega ZEMLJA (SLO) 6-4 3-6 6-3
Greg OUELLETTE (USA) vs [WC] Daniel GARZA (MEX) 6-4 6-4
[WC] Cesar RAMIREZ (MEX) vs Goran TOSIC (MNE) 6-1 5-7 6-4
[2] Pere RIBA (ESP) vs Victor ESTRELLA (DOM) 6-1 6-0
Offline
User
Salzburg - 1. runda:
[1] Mischa ZVEREV (GER) vs Dusan LOJDA (CZE) 2-6 7-6(9) 6-1
Dieter KINDLMANN (GER) vs [Q] Yann MARTI (SUI) 6-2 6-3
Jerzy JANOWICZ (POL) vs [Q] Boris PASHANSKI (SRB) 7-6(3) 7-6(7)
[5] Julian REISTER (GER) vs Pavol CERVENAK (SVK) 6-3 7-5
[3] Bjorn PHAU (GER) vs Uladzimir IGNATIK (BLR) 6-4 7-6(0)
Michael LAMMER (SUI) vs Ruben BEMELMANS (BEL) 7-5 7-5
[Alt] Andre BEGEMANN (GER) vs Yannick MERTENS (BEL) 6-1 6-3
Alexander PEYA (AUT) vs [6] Martin FISCHER (AUT) 0-6 6-2 6-3
[8] Conor NILAND (IRL) vs Ivo MINAR (CZE) 7-6(5) 6-3
[SE] Matthias BACHINGER (GER) vs Henri KONTINEN (FIN) 6-2 7-5
Ivan NAVARRO (ESP) vs [WC] Nikolaus MOSER (AUT) 6-4 6-4
[4] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) vs [WC] Thomas MUSTER (AUT) 6-3 6-1
[7] Denis GREMELMAYR (GER) vs [WC] Nicolas REISSIG (AUT) 3-6 6-2 6-4
[Q] Laurynas GRIGELIS (LTU) vs Franco SKUGOR (CRO) 6-7(9) 7-5 7-6(5)
[WC] Philipp OSWALD (AUT) vs [Q] Riccardo GHEDIN (ITA) 3-6 6-4 6-4
[2] Karol BECK (SVK) vs Ivan SERGEYEV (UKR) 7-6(5) 7-5
Ostatnio edytowany przez Sempere (17-11-2010 22:46:09)
Offline
User
Bednarek i Zovko awansowali do ćwierćfinału
Tomasz Bednarek i Lovro Zovko wygrali mecz pierwszej rundy w challengerze w Bratysławie.
Pokonali po bardzo zaciętym spotkaniu Włocha Alessandro Motti i Hiszpana Daniela Munoza de la Nava 5:7, 7:6 (6), 10:8.
W pierwszym secie Polak i Chorwat zostali przełamani w końcowej fazie i przegrali 5:7. W drugim obie pary po jednym raz straciły podanie i doszło do tie-breaku.
W nim nas duet okazał się lepszy (8:6). Także supertie-breaka rozstrzygnęli na swoją korzyść (10:8).
W1/4 finału zagrają z Daniele Braccialim i Igorem Zelenayem lub Brianem Battistonem i Andreasem Slijestromem.
Offline
Buntownik z wyboru
Michał Przysiężny awansował do 2. rundy challengera w Bratysławie pokonując Daniela Munoz de la Nava 6-3 6-2. Kolejnym rywalem naszego zawodnika będzie młody talent z Litwy Richard Berankis, który w ubiegłym tygodniu został pokonany przez Jerzego Janowicza w 1. rundzie challengera w Akwizgranie.
Ostatnio edytowany przez Joao (17-11-2010 16:14:12)
Offline
Wątek Zamknięty