* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#21 22-08-2009 22:22:36

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: US Open 2009 - faworyci.

Kubecki napisał:

Robertinho napisał:

A jaki wiek jest wyznacznikiem? 25 lat? Uważasz, że 22 lata to jest mało? W tenisie to ostatni dzwonek, by zacząc kosić najważniejsz turnieje. Akurat Fed dość późno wygrał pierwszy WS. Tylko że Fed był do tego czasu nawiekszym marnowanym potencjałem ATP, a Szkot raczej robi wyniki odpowiadające swoim możliwościom. Sampras, Agassi, Nadal, Hewitt, Safin, Roddick, Djokovic wygrywali w młodszym wieku.

Nie każdy jest Hingis czy nawet Fedem.

Równie dobrze Murray może zacząć od wygrania przyszłorocznego USO i wcale nie będzie na straconej pozycji do zgarnięcia kilku innych szlemów.

Wiesz Kuba, ale to co prezentuje Murray to nie jest IMHO styl na wygrywanie w wieku dojrzałym. Zobacz na New Balls, klasę trzymają Fed i Rod, czyli gracze ofensywni. Grający dużo do sieci Haas mając 31 lat i 3 operacje na koncie potrafi robić wyniki. A ci defensywni już się dawno rozsypali i dogorywają gdzieś w połowie setki.
Murray ma dobre uderzenia i duży potencjał, ale bazuje na regularności i defensywie i moim zdaniem z takim stylem gry, to on koło 25-27 roku już będzie raczej szedł w dół.
Jeśli ma wygrywać WS, to teraz, potem będzie coraz trudniej. I ja uważam, żeby było w temacie, że na USO ma bardzo duże szanse, mimo dzisiejszego wyniku i przebiego meczu, ale to rozwinę trochę później.

Ostatnio edytowany przez Robertinho (22-08-2009 22:28:33)

Offline

 

#22 27-08-2009 21:32:18

 jaccol55

Administrator

Zarejestrowany: 02-10-2008
Posty: 5307

Re: US Open 2009 - faworyci.

Widzę, że nikt nie stawia na Murray'a.

Mój głos poszedł na Federera.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Na Firmycz najdete firem v kategorii VĂ˝roba przegrywanie kaset vhs łódz Hotels Nykøbing SjĂŚlland Alloggio Bolivia