mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
User
Miales racje cos moze byc z tego mlodego Kuzy. Dobrze gral dzisiaj ? bo nie widzialem tego meczu.
Offline
User
Nie widziałem dzisiejszego meczu, lecz mam nadzieję że Rosjanina zobaczę w niedzielnym finale na TVP Sport
W ogóle w Poznaniu straszna rzeź faworytów. Jedynym rozstawionym, który pozostał jeszcze w turnieju jest Czech Dusan Lojda [8], który ograł obrońcę tytułu Petera Luczaka [1]. Czech świetnie czuje się na turniejach w Polsce, nie tak dawno wygrał bezkonkurencyjnie 2 Futuresy w naszym kraju
1/2:
Lojda - Kuznetsov
Gremelmayr - Munoz-De La Nava
Na kogo stawiacie?
Ostatnio edytowany przez Kubecki (23-07-2010 23:31:11)
Offline
User
Niemiecko - ruski final sie zapowiada.
Offline
User
Lexington - 2r.
(1)Carsten Ball (AUS) d. (WC)Jarmere Jenkins (USA) 7-6(5) 6-1
(7)Peter Polansky (CAN) d. (ALT)Raven Klaasen (RSA) 6-1 6-3
(4)Kevin Kim (USA) d. (q)Pierre-Ludovic Duclos (CAN) 6-7(1) 6-2 6-3
Alex Kuznetsov (USA) d. Milos Raonic (CAN) 6-3 1-0 ret.
(5)Jesse Levine (USA) d. (q)Brydan Klein (AUS) 7-6(4) 7-6(8)
(ALT)Sergei Bubka, Jr. (UKR) d. Frederik Nielsen (DEN) 6-4 6-3
(6)Paul Capdeville (CHI) d. Izak van der Merwe (RSA) 7-6(5) 6-4
Alex Bogomolov (USA) d. (2)Ricardas Berankis (LTU) 6-4 4-3 ret.
Offline
User
Orbetello - 2r.
Juan Martin Aranguren (ARG) d. (1)Carlos Berlocq (ARG) 6-3 0-6 6-4
(7)Adrian Ungur (ROU) d. Marco Crugnola (ITA) 6-3 6-2
(3)Paolo Lorenzi (ITA) d. Matteo Trevisan (ITA) 6-2 3-6 6-3
(5)Pablo Andujar (ESP) d. (q)Clement Reix (FRA) 6-2 6-2
Evgeny Donskoy (RUS) d. Andreas Haider-Maurer (AUT) 6-4 1-6 6-3
Robin Haase (NED) d. (4)Martin Fischer (AUT) 6-4 6-3
(6)Edouard Roger-Vasselin (FRA) d. Blaz Kavcic (SLO) 6-2 6-4
(WC)Gianluca Naso (ITA) d. (LL)Francesco Piccari (ITA) 7-6(3) 6-3
Offline
User
Penza - 2r.
(1)Mikhail Kukushkin (KAZ) d. Mikhail Ledovskikh (RUS) 6-2 6-2
(6)Alexandre Koudriavtsev (RUS) d. (q)Denis Matsukevich (RUS) 6-3 7-6(6)
Andrey Kumantsov (RUS) d. Laurent Recouderc (FRA) 3-6 6-3 6-2
Valery Rudnev (RUS) d. (7)Evgeni Kirillov (RUS) 7-6(5) 4-6 6-3
(8)Inigo Cervantes (ESP) d. Agustin Boje (ESP) 6-2 6-1
(4)Konstantin Kravchuk (RUS) d. (q)Alexander Bury (BLR) 6-3 3-6 6-3
(5)Vladimir Ignatik (BLR) d. Denis Molcianov (UKR) 6-3 6-4
(2)Conor Niland (IRL) d. (q)Artem Smirnov (UKR) 6-4 6-4
Offline
User
Poznań - 2r.
(1)Peter Luczak (AUS) d. Pavol Cervenak (SVK) 6-2 7-6(2)
(8)Dusan Lojda (CZE) d. Martin Alund (ARG) 6-0 6-1
(4)Rui Machado (POR) d. Alberto Brizzi (ITA) 1-6 6-3 6-4
Andrey Kuznetsov (RUS) d. (7)Antonio Veic (CRO) 6-4 3-6 6-2
Denis Gremelmayr (GER) d. Diego Junqueira (ARG) 6-2 6-4
Jonathan Dasnieres de Veigy (FRA) d. (q)David Olejniczak (POL) 7-6(3) 6-2
Daniel Munoz de la Nava (ESP) d. (q)Roman Vogeli (CZE) 6-2 6-2
(2)Frederico Gil (POR) d. Andrej Martin (SVK) 6-1 6-2
Offline
User
Recanati - 2r.
(1)David Guez (FRA) d. (WC)Federico Torresi (ITA) 7-6(2) 6-2
Adrian Mannarino (FRA) d. Michael Lammer (SUI) 6-1 6-4
Riccardo Ghedin (ITA) d. (3)Jan Hernych (CZE) 6-3 7-5
Charles Brezac (FRA) d. (q)Laurynas Grigelis (LTU) 6-3 6-3
Ivo Klec (SVK) d. Goran Tosic (MNE) 6-4 1-6 7-6(7)
(4)Josselyn Ouanna (FRA) d. (WC)Andrea Stoppini (ITA) 6-3 6-3
Leonardo Tavares (POR) d. Joao Sousa (POR) 7-6(5) 6-4
(2)Stephane Bohli (SUI) d. Daniele Giorgini (ITA) 6-4 6-1
Offline
Penza - 1/4
(1)Mikhail Kukushkin (KAZ) d. (6)Alexandre Koudriavtsev (RUS) 6-3 7-6(4)
Valery Rudnev (RUS) d. Andrey Kumantsov (RUS) 6-3 3-6 6-4
(4)Konstantin Kravchuk (RUS) d. (8)Inigo Cervantes (ESP) 7-5 6-2
(5)Vladimir Ignatik (BLR) d. (2)Conor Niland (IRL) 7-6(3) 6-4
Offline
User
Lexington - 1/4
(1)Carsten Ball (AUS) d. (7)Peter Polansky (CAN) 6/3, 6/3
Alex Kuznetsov (USA) d. (4)Kevin Kim (USA) 6/2, 6/3
(5)Jesse Levine (USA) d. (ALT)Sergei Bubka, Jr. (UKR) 6/4, 6/0
Alex Bogomolov (USA) d. (6)Paul Capdeville (CHI) 7/5, 6/2
Orbetello - 1/4
(7)Adrian Ungur (ROU) d. Juan Martin Aranguren (ARG) 6/3 6/4
(5)Pablo Andujar (ESP) d (3)Paolo Lorenzi (ITA)6/3, 7/6(4)
Evgeny Donskoy (RUS) d. Robin Haase (NED) 3/6, 7/5, 6/3
(6)Edouard Roger-Vasselin (FRA) d. (WC)Gianluca Naso (ITA) 6/2, 7/6(6)
Recanati - 1/4.
Adrian Mannarino (FRA) d. (1)David Guez (FRA) 6/4, 6/2
Charles Brezac (FRA) d. Riccardo Ghedin (ITA) 7/6(3), 6/3
(4)Josselyn Ouanna (FRA) d. Ivo Klec (SVK) 7/6(5), 4/6, 6/4
(2)Stephane Bohli (SUI) d. Leonardo Tavares (POR) 4/6, 6/2, 6/3
Poznań - 1/4
(8)Dusan Lojda (CZE) d. (1)Peter Luczak (AUS) 6/2, 6/3
Andrey Kuznetsov (RUS) d. (4)Rui Machado (POR) 6/2, 5/7, 6/3
Denis Gremelmayr (GER) d. Jonathan Dasnieres de Veigy (FRA) 6/2, 6/2
Daniel Munoz de la Nava (ESP) d. (2)Frederico Gil (POR) 6/1, 6/7(4), 6/4
Ostatnio edytowany przez asiek (25-07-2010 15:45:21)
Offline
User
Finał Poznania:
Kuznetsov (RUS) - Gremelmayr (GER) !
Offline
User
Penza - 1/2
(1)Mikhail Kukushkin (KAZ) d. Valery Rudnev (RUS) 6/1, 6/2
(4)Konstantin Kravchuk (RUS) d. (5)Vladimir Ignatik (BLR) 6/3, 7/6(9)
Lexington - 1/2
(1)Carsten Ball (AUS) d. Alex Kuznetsov (USA) 6/2, 6/3
(5)Jesse Levine (USA) d. Alex Bogomolov (USA) 6/4, 7/6(4)
Orbetello - 1/2
(5)Pablo Andujar (ESP) d. (7)Adrian Ungur (ROU) 6/3, 7/6(1)
(6)Edouard Roger-Vasselin (FRA) d. Evgeny Donskoy (RUS) 7/6(2), 6/2
Recanati - 1/2
Adrian Mannarino (FRA) d. Charles Brezac (FRA) 6/2, 6/2
(4)Josselyn Ouanna (FRA) d. (2)Stephane Bohli (SUI) 6/4, 6/3
Poznań - 1/2
Andrey Kuznetsov (RUS) d. (8)Dusan Lojda (CZE) 6/3, 3/6, 7/6(3)
Denis Gremelmayr (GER) d. Daniel Munoz de la Nava (ESP) 7/5, 5/7, 6/3
Offline
Ojciec Chrzestny
Bezlitosny Gremelmayr w Poznaniu
W Lexington najlepszy Carsten Ball.
Offline
Come on Andy !
Finał - Recenati
(2)Stephane Bohli (SUI) d. Adrian Mannarino (FRA) 6-0 3-6 7-6(5)
Finał - Penza
(1)Mikhail Kukushkin (KAZ) d. (4)Konstantin Kravchuk (RUS) 6-3 6-7(3) 6-3
Finał - Orbetello
(5)Pablo Andujar (ESP) d. (6)Edouard Roger-Vasselin (FRA) 6-4 6-3
Finał - Lexington
(1)Carsten Ball (AUS) d. (5)Jesse Levine (USA) 6-4 7-6(2)
Finał - Poznań
Dennis Gremelmayr d. Andriey Kuznetsov 62 61
Offline
Wątek Zamknięty