* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#1 31-05-2009 22:55:55

 Fed-Expresso

Masta

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 3056
Ulubiony zawodnik: Rafael "The Slice King" Nadal

Eurosport Player

Czy może ktoś objaśnić takiemu idiocie jak ja, czy istnieje możliwość opłacenia ESP bez posiadania karty kredytowej? Próbuje wszystkiego co jest na tej stronie, czy nie mogliby podać numeru konta na które należy przelać kwotę?

Offline

 

#2 13-05-2010 14:15:52

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Eurosport Player

Tenis - Roland Garros
RG z Eurosportem. Sam wybierzesz mecz


Eurosport Player, internetowy serwis telewizyjny Eurosportu, będzie transmitował mecze wielkoszlemowego turnieju French Open (23 maja - 6 czerwca). Abonenci będą mieli możliwość obejrzenia dowolnie wybranego spotkania "na żywo" i "na żądanie", korzystając z archiwum.

Dzięki pozyskanym prawom na wyłączność i posiadanym technicznym możliwościom Użytkownik Eurosport Playera otrzyma dostęp nawet do siedmiu kortów, na których równocześnie będą odbywać się spotkania. Tego rodzaju wybór gwarantuje pasjonatom tenisa pełną satysfakcję.

W roli obrońcy tytułu wielkoszlemowego turnieju w Paryżu wystąpi Szwajcar Roger Federer, który w ubiegłym roku zwyciężył dopiero po raz pierwszy. W turnieju pań najlepszą okazała się Rosjanka Swietłana Kuzniecowa.

Turniej na kortach Rolanda Garrosa to dwa tygodnie nieustannych, wspaniałych emocji. Kibice w Polsce z pewnością będą dopingować reprezentantów Polski, ale skupią się również na grze Rafaela Nadala, który rok temu, po czterech zwycięstwach z rzędu, odpadł w 1/8 finału. Hiszpan będzie chciał za wszelką cenę wznieść paryskie trofeum po raz piąty i wszyscy widzą, że jest do tego zdolny.

http://www.eurosport.pl/tenis/roland-ga … tory.shtml


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#3 13-05-2010 14:38:42

 Raddcik

Come on Andy !

Zarejestrowany: 07-09-2008
Posty: 5229
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Eurosport Player

We wtorek zakupiłem ES Playera, właśnie z myślą o RG. Ponadto można oglądać wszystkie mecze z AO. - wideo na żądanie.

Dobra rzecz.

Fed-Expresso napisał:

Czy może ktoś objaśnić takiemu idiocie jak ja, czy istnieje możliwość opłacenia ESP bez posiadania karty kredytowej?

Nie wiem, ja płaciłem kartą.


'03.07.2011 - Tennis Died' [*]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Lezzeno Hotels Germany Harbour View House at Point Cruz, Honiara Hotels Petroşani