mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
Administrator
Tydzień 36:
Data startu: 6 Wrzesień
- Genova (Włochy)
Typ: €85,000+H
Zwycięzca 2009: Alberto Martín [ESP]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.genoaopen.com
- St. Remy (Francja)
Typ: €42,500+H
Zwycięzca 2009: Marcos Baghdatis [CYP]
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa: http://www.tropheedesalpilles.fr/
- Sevilla (Hiszpania)
Typ: €42,500+H
Zwycięzca 2009: Pere Riba [ESP]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.tenisbetis.com/cs_noticias.php
- Alphen (Holandia)
Typ: €42,500
Zwycięzca 2009: Stéphane Robert [FRA]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.teaninternational.nl/
- Brasov (Rumunia)
Typ: €30,000+H
Zwycięzca 2009: Thiemo de Bakker [NED]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: -
- Rijeka (Chorwacja)
Typ: €30,000+H
Zwycięzca 2009: Paolo Lorenzi [ITA]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.rijekaopen.com/
Offline
Administrator
Lista zgłoszeń - Genova
Andreev, Igor RUS 98
Andujar, Pablo ESP 118
Begemann, Andre GER 178
Bolelli, Simone ITA 106
Brown, Dustin JAM 113
Cuevas, Pablo URU 86
De Voest, Rik RSA 230
Del Bonis, Federico ARG 125
Fognini, Fabio ITA 85
Gabashvili, Teymuraz RUS 100
Gil, Frederico POR 82
Gremelmayr, Denis GER 141
Hartfield, Diego ARG 192
Hernych, Jan CZE 175
Kim, Kevin USA 150
Massu, Nicolas CHI 120
Seppi, Andreas ITA 56
Starace, Potito ITA 55
Tavares, Leonardo POR 186
Vanek, Jiri CZE 173
Volandri, Filippo ITA 94
Zverev, Mischa GER 158
Offline
Administrator
Lista zgłoszeń - St. Remy:
Bautista-Agut, Roberto ESP 166
Berankis, Ricardas LTU 119
Bogdanovic, Alex GBR 219
Bohli, Stephane SUI 130
Brezac, Charles-Antoine FRA 256
Gicquel, Marc FRA 165
Guez, David FRA 128
Ignatik, Uladzimir BLR 173
Janowicz, Jerzy POL 260
Kunitsyn, Igor RUS 117
Lammer, Michael SUI 201
Levy, Harel ISR 212
Mahut, Nicolas FRA 160
Mannarino, Adrian FRA 146
Mertens, Yannick BEL 215
Millot, Vincent FRA 191
Muller, Gilles LUX 181
Niland, Conor IRL 156
Ouanna, Josselin FRA 138
Polansky, Peter CAN 206
Raonic, Milos CAN 238
Roger-Vasselin, Edouard FRA 116
Ostatnio edytowany przez jaccol55 (23-08-2010 17:58:57)
Offline
Administrator
Lista zgłoszeń - Sevilla:
Cervantes-Huegun, Inigo ESP 306
Ciric, Nikola SRB 285
Clar-Rossello, Pedro ESP 255
Donskoy, Evgeny RUS 246
Gutierrez-Ferrol, Sergio ESP 284
Hernandez, Oscar ESP 161
Machado, Rui POR 127
Marrero, David ESP 243
Munoz-De La Nava, Daniel ESP 144
Navarro, Ivan ESP 162
Ouahab, Lamine ALG 199
Paire, Benoit FRA 193
Ramos-Vinolas, Albert ESP 135
Riba, Pere ESP 75
Rochette, Laurent FRA 296
Rufin, Guillaume FRA 207
Santos, Pablo ESP 305
Sidorenko, Alexandre FRA 274
Sousa, Joao POR 288
Trujillo-Soler, Gabriel ESP 276
Ventura, Santiago ESP 126
Ward, James GBR 273
Offline
Administrator
Lista zgłoszeń - Alphen:
Arnaboldi, Andrea ITA 297
Beck, Andreas GER 105
Eysseric, Jonathan FRA 324
Fabbiano, Thomas ITA 331
Gensse, Augustin FRA 309
Goffin, David BEL 320
Greul, Simon GER 81
Huta Galung, Jesse NED 149
Junaid, Rameez AUS 330
Knittel, Bastian GER 232
Korolev, Evgeny KAZ 72
Lemke, James AUS 304
Middelkoop, Matwe NED 275
Nieminen, Timo FIN 287
Patience, Olivier FRA 198
Reister, Julian GER 112
Rochus, Christophe BEL 179
Schoorel, Thomas NED 204
Sergeyev, Ivan UKR 151
Sijsling, Igor NED 172
Sirianni, Joseph AUS 310
Vliegen, Kristof BEL 322
Offline
Administrator
Lista zgłoszeń - Brasov:
Alcaide, Guillermo ESP 231
Aldi, Francesco ITA 286
Bozoljac, Ilija SRB 132
Cervenak, Pavol SVK 264
Cipolla, Flavio ITA 211
Copil, Marius ROU 265
Crivoi, Victor ROU 202
Di Mauro, Alessio ITA 209
Giorgini, Daniele ITA 270
Granollers, Marcel ESP 90
Haider-Maurer, Andreas AUT 218
Lojda, Dusan CZE 169
Minar, Jan CZE 318
Oswald, Philipp AUT 291
Pospisil, Jaroslav CZE 257
Prodon, Eric FRA 237
Reynet, Florian FRA 323
Satschko, Alex GER 321
Tosic, Goran MNE 313
Trevisan, Matteo ITA 298
Ungur, Adrian ROU 123
Zopp, Jurgen EST 314
Offline
Administrator
Lista zgłoszeń - Rijeka:
Balazs, Attila HUN 192
Balleret, Benjamin MON 258
Berlocq, Carlos ARG 97
Brizzi, Alberto ITA 293
Dasnieres de Veigy, Jonathan FRA 292
Galvani, Stefano ITA 236
Junqueira, Diego ARG 185
Kavcic, Blaz SLO 154
Kindlmann, Dieter GER 164
Klizan, Martin SVK 244
Koellerer, Daniel AUT 134
Lorenzi, Paolo ITA 104
Martin, Andrej SVK 210
Mektic, Nikola CRO 249
Minar, Ivo CZE 203
Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 95
Semjan, Marek SVK 240
Skugor, Franco CRO 177
Vagnozzi, Simone ITA 168
Veic, Antonio CRO 176
Viola, Matteo ITA 271
Zemlja, Grega SLO 122
Offline
Administrator
Sevilla
Pere Riba ESP [1] vs. Pablo Santos ESP
Pedro Clar-Rossello ESP vs. Evgeny Donskoy RUS
Marc Lopez ESP [WC] vs. Sergio Gutierrez-Ferrol ESP
Javier Marti ESP [WC] vs. Ivan Navarro ESP [7]
Santiago Ventura ESP [3] vs. James Ward GBR
Q vs. Q
Agustin Boje-Ordonez ESP vs. Miguel Angel Lopez Jaen ESP
Nikola Ciric SRB vs. Oscar Hernandez ESP [6]
Daniel Muñoz-De la Nava ESP [5] vs. Q
Ismael Rodriguez-Ramos ESP [WC] vs. Marco Crugnola ITA
Q vs. Carlos Poch-Gradin ESP
Alexandre Sidorenko FRA vs. Rui Machado POR [2]
Guillermo Olaso ESP [8] vs. João Sousa POR
Pedro Sousa POR vs. Stefano Ianni ITA
Javier Valenzuela-Gonzalez ESP [WC] vs. Gabriel Trujillo-Soler ESP
Laurent Rochette FRA vs. Albert Ramos-Vinolas ESP [2]
Offline
Administrator
Alphen
Robin Haase NED [1/WC] vs. Andrea Arnaboldi ITA
Q vs. Justin Eleveld NED [WC]
Q vs. Ivan Sergeyev UKR
James Lemke AUS vs. Christophe Rochus BEL [8]
Julian Reister GER [4] vs. Kristof Vliegen BEL
Timo Nieminen FIN vs. Thomas Fabbiano ITA
David Goffin BEL vs. Dennis Blömke GER
Olivier Patience FRA vs. Thomas Schoorel NED [7]
Jesse Huta Galung NED [5] vs. Boy Westerhof NED [WC]
Rameez Junaid AUS vs. Matwé Middelkoop NED
Augustin Gensse FRA vs. Alexander Flock GER
Daniel Smethurst GBR vs. Andreas Beck GER [3]
Igor Sijsling NED [6] vs. Jonathan Eysseric FRA
Janez Semrajc SLO vs. Bastian Knittel GER
Q vs. Q
Bart Brons NED [WC] vs. Simon Greul GER [2]
Offline
Administrator
Rijeka
Rubén Ramirez Hidalgo ESP [1] vs. Marek Semjan SVK
Nikola Mektic CRO vs. Q
Andrej Martin SVK vs. Dino Marcan CRO [WC]
Filip Prpic SWE vs. Daniel Köllerer AUT [6]
Grega Zemlja SLO [4] vs. Stefano Galvani ITA
Thomas Muster AUT [WC] vs. Q
Attila Balazs HUN vs. Marcel Ruzic CRO [WC]
Ivan Cerovic CRO [WC] vs. Dieter Kindlmann GER [7]
Blaz Kavcic SLO [5] vs. Diego Junqueira ARG
Q vs. Ivo Minar CZE
Benjamin Balleret MON vs. Matthias Bachinger GER
Antonio Veic CRO vs. Paolo Lorenzi ITA [3]
Franco Skugor CRO [8] vs. Simone Vagnozzi ITA
Q vs. Alberto Brizzi ITA
Jonathan Dasnières de Véigy FRA vs. Miloslav Mecir SVK
Matteo Viola ITA vs. Carlos Berlocq ARG [2]
Offline
Administrator
Brasov
(1)(WC)Daniel Brands (GER) vs Guillermo Alcaide (ESP)
Florian Reynet (FRA) vs Ivan Klec (SVK)
Jurgen Zopp (EST) vs Philipp Oswald (AUT)
(8)Andreas Haider-Maurer (AUT) vs Andrei Mlendea (ROU)
(4)Victor Crivoi (ROU) vs Jaroslav Pospisil (CZE)
Francesco Aldi (ITA) vs (q)Karim Maamoun (EGY)
Goran Tosic (MNE) vs (q)Adrian Cruciat (ROU)
(6)Flavio Cipolla (ITA) vs Matteo Trevisan (ITA)
(7)Eric Prodon (FRA) vs (q)Laurentiu Gavrila (ROU)
Marius Copil (ROU) vs (WC)Victor Anagnastopol (ROU)
Pavol Cervenak (SVK) vs (ALT)Petru Luncanu (ROU)
(3)Dusan Lojda (CZE) vs Daniele Giorgini (ITA)
(5)Alessio di Mauro (ITA) vs (q)Kornel Bardoczky (HUN)
(WC)Razvan Sabau (ROU) vs (WC)Sebastian Padure (ROU)
Jan Minar (CZE) vs Catalin Gard (ROU)
(2)Adrian Ungur (ROU) vs (WC)Alexander Satschko (GER)
Offline
Administrator
Genova
(1)Potito Starace (ITA) vs Andre Begemann (GER)
Jan Hernych (CZE) vs (WC)Marco Cecchinato (ITA)
Gero Kretschmer (GER) vs (q)Guillermo Duran (ARG)
(6)Pablo Andujar (ESP) vs Federico del Bonis (ARG)
(4)Teimuraz Gabashvili (RUS) vs (q)Cristian Rodriguez (COL)
Andrey Kumantsov (RUS) vs (ALT)Johannes Ager (AUT)
(q)Patricio Heras (ARG) vs (q)Francesco Piccari (ITA)
(8)Simone Bolelli (ITA) vs Denis Gremelmayr (GER)
(7)Nicolas Massu (CHI) vs Rik de Voest (RSA)
Michael Zverev (GER) vs Leonardo Tavares (POR)
Adrian Garcia (CHI) vs (WC)Alessandro Giannessi (ITA)
(3)Fabio Fognini (ITA) vs (WC)Daniele Bracciali (ITA)
(5)Filippo Volandri (ITA) vs (ALT)Dawid Olejniczak (POL)
Diego Hartfield (ARG) vs (WC)Walter Trusendi (ITA)
Igor Andreev (RUS) vs Juan Martin Aranguren (ARG)
(2)Andreas Seppi (ITA) vs (ALT)Gianluca Naso (ITA)
Offline
Administrator
St. Remy
(1)(WC)Rainer Schuettler (GER) vs Yannick Mertens (BEL)
(LL)Dorian Descloix (FRA) vs (q)Alexandre Renard (FRA)
Vladimir Ignatik (BLR) vs (WC)Jerome Inzerillo (FRA)
(8)Conor Niland (IRL) vs (q)George Bastl (SUI)
(4)David Guez (FRA) vs Jerzy Janowicz (POL)
Vincent Millot (FRA) vs Pierre-Ludovic Duclos (CAN)
Harri Heliovaara (FIN) vs Michael Ryderstedt (SWE)
(7)Adrian Mannarino (FRA) vs Gilles Muller (LUX)
(6)Josselyn Ouanna (FRA) vs Andis Juska (LAT)
Charles-Antoine Brezac (FRA) vs (q)Laurynas Grigelis (LTU)
Nicolas Mahut (FRA) vs (WC)Pierre-Hugues Herbert (FRA)
(3)Edouard Roger-Vasselin (FRA) vs Michael Lammer (SUI)
(5)Stephane Bohli (SUI) vs Roberto Bautista (ESP)
Andrea Stoppini (ITA) vs Marc Gicquel (FRA)
Richard Bloomfield (GBR) vs (WC)Jonathan Hilaire (FRA)
(2)Igor Kunitsyn (RUS) vs (q)Olivier Charroin (FRA)
Offline
Administrator
St. Remy - I runda
[1,WC] Rainer SCHUETTLER (GER) vs Yannick MERTENS (BEL) 6-0 6-2
[Q] Alexandre RENARD (FRA) vs [LL] Dorian DESCLOIX (FRA) 6-3 7-6(4)
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs [WC] Jerome INZERILLO (FRA) 3-6 6-1 6-0
[8] Conor NILAND (IRL) vs [Q] George BASTL (SUI) 4-6 6-4 6-4
Jerzy JANOWICZ (POL) vs [4] David GUEZ (FRA) 6-0 6-4
Vincent MILLOT (FRA) vs Pierre-Ludovic DUCLOS (CAN) 6-4 6-4
Harri HELIOVAARA (FIN) vs Michael RYDERSTEDT (SWE) 6-7(1) 6-2 6-3
Gilles MULLER (LUX) vs [7] Adrian MANNARINO (FRA) 4-6 7-6(4) 6-1
[6] Josselin OUANNA (FRA) vs Andis JUSKA (LAT) 7-6(7) 2-6 6-4
Charles-Antoine BREZAC (FRA) vs [Q] Laurynas GRIGELIS (LTU) 3-6 6-3 6-2
[LL] Deniss PAVLOVS (LAT) vs [WC] Pierre-Hugues HERBERT (FRA) 3-6 6-4 6-3
[3] Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) vs Michael LAMMER (SUI) 6-3 6-1
[5] Stephane BOHLI (SUI) vs Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) 7-5 6-3
Andrea STOPPINI (ITA) vs Marc GICQUEL (FRA) 7-5 6-4
[WC] Jonathan HILAIRE (FRA) vs Richard BLOOMFIELD (GBR) 6-7(7) 6-2 4-1 ret’d
[2] Igor KUNITSYN (RUS) vs [Q] Olivier CHARROIN (FRA) 6-4 6-1
Offline
Administrator
Brasov - I runda
Guillermo ALCAIDE (ESP) vs [1,WC] Daniel BRANDS (GER) 6-2 6-3
Ivo KLEC (SVK) vs Florian REYNET (FRA) 6-3 6-4
Jurgen ZOPP (EST) vs Philipp OSWALD (AUT) 7-6(8) 7-6(4)
[8] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) vs Andrei MLENDEA (ROU) 6-3 6-3
Jaroslav POSPISIL (CZE) vs [4] Victor CRIVOI (ROU) 6-3 6-4
Francesco ALDI (ITA) vs [Q] Karim MAAMOUN (EGY) 6-2 3-6 6-2
Goran TOSIC (MNE) vs [Q] Adrian CRUCIAT (ROU) 7-6(3) 7-5
Matteo TREVISAN (ITA) vs [6] Flavio CIPOLLA (ITA) 6-3 1-6 6-3
[7] Eric PRODON (FRA) vs [Q] Llaurentiu-Ady GAVRILA (ROU) 6-1 3-6 6-2
Marius COPIL (ROU) vs [WC] Victor ANAGNASTOPOL (ROU) 2-6 7-6(6) 6-2
Pavol CERVENAK (SVK) vs [Alt] Petru-Alexandru LUNCANU (ROU) 7-6(4) 2-6 6-4
Daniele GIORGINI (ITA) vs [3] Dusan LOJDA (CZE) 6-7(7) 6-4 7-5
[5] Alessio DI MAURO (ITA) vs [Q] Korne BARDOCZKY (HUN) 6-4 6-2
[WC] Razvan SABAU (ROU) vs [WC] Sebastian PADURE (ROU) 6-2 6-2
Catalin GARD (ROU) vs [LL] Radu ALBOT (MDA) 4-6 6-2 6-1
[2] Adrian UNGUR (ROU) vs Alex SATSCHKO (GER) 4-6 6-2 6-2
Offline
Administrator
Alphen - I runda
Andrea Arnaboldi (ITA) d. (1)(WC)Robin Haase (NED) 6-3 6-3
(q)Jan-Lennard Struff (GER) d. (WC)Justin Eleveld (NED) 6-3 6-2
Ivan Sergeev (UKR) d. (LL)Farrukh Dustov (UZB) 6-2 6-4
(8)Christophe Rochus (BEL) d. James Lemke (AUS) 6-1 6-0
(9)Olivier Patience (FRA) d. Kristof Vliegen (BEL) 6-3 6-2
Timo Nieminen (FIN) d. Thomas Fabbiano (ITA) 3-6 6-0 6-4
Dennis Bloemke (GER) d. David Goffin (BEL) 6-2 6-4
(7)Thomas Schoorel (NED) d. (q)Gianni Mina (FRA) 6-4 6-4
(5)Jesse Huta Galung (NED) d. (WC)Boy Westerhof (NED) 7-6(6) 4-6 6-3
Rameez Junaid (AUS) d. Matwe Middelkoop (NED) 7-6(7) 2-6 6-4
Augustin Gensse (FRA) d. Alexander Flock (GER) 6-2 4-1 ret.
(3)Andreas Beck (GER) d. Dan Smethurst (GBR) 7-6 6-1
(6)Igor Sijsling (NED) d. Jonathan Eysseric (FRA) 3-6 7-6(4) 6-1
Bastian Knittel (GER) d. Janez Semrajc (SLO) 4-6 6-2 6-4
(q)Daniel Berta (SWE) d. (q)Thomas Cazes-Carrere (FRA) 6-3 7-5
(2)Simon Greul (GER) d. (WC)Bart Brons (NED) 6-1 6-3
Offline
Administrator
Genova - I runda
(1)Potito Starace (ITA) vs Andre Begemann (GER)
Jan Hernych (CZE) d.(WC)Marco Cecchinato (ITA) 6-2 6-2
Gero Kretschmer (GER) d. (q)Guillermo Duran (ARG) 6-2 6-3
(6)Pablo Andujar (ESP) d. Federico del Bonis (ARG) 3-6 7-5 6-0
(4)Teimuraz Gabashvili (RUS) d. (q)Cristian Rodriguez (COL) 6-3 6-4
Andrey Kumantsov (RUS) d. (ALT)Johannes Ager (AUT) 6-3 6-2
(q)Patricio Heras (ARG) d. (q)Francesco Piccari (ITA) 7-5 6-7(4) 6-2
(8)Simone Bolelli (ITA) d. Denis Gremelmayr (GER) 7-6 7-6
Rik de Voest (RSA) d. (7)Nicolas Massu (CHI) 7-5 6-3
Michael Zverev (GER) d. Leonardo Tavares (POR) 6-4 6-3
(WC)Alessandro Giannessi (ITA) d. Adrian Garcia (CHI) 6-1 1-0 ret.
(3)Fabio Fognini (ITA) d. (WC)Daniele Bracciali (ITA) 6-3 6-2
(5)Filippo Volandri (ITA) d. (ALT)Dawid Olejniczak (POL) 6-1 6-2
(WC)Walter Trusendi (ITA) d. Diego Hartfield (ARG) 6-3 6-2
Igor Andreev (RUS) d. Juan Martin Aranguren (ARG) 7-5 7-6
(2)Andreas Seppi (ITA) d. (ALT)Gianluca Naso (ITA) 7-6 1-6 6-1
Offline
Administrator
Sevilla - I runda
(1)Pere Riba (ESP) d. Pablo Santos-Gonzalez (ESP) 4-6 6-1 6-2
Evgeny Donskoy (RUS) d. Pedro Clar (ESP) 6-4 6-4
(WC)Marc Lopez (ESP) d. Sergio Gutierrez-Ferrol (ESP) 7-5 3-6 7-6(5)
(7)Ivan Navarro-Pastor (ESP) d. (WC)Javier Marti (ESP) 7-5 7-6(7)
James Ward (GBR) d. (3)Santiago Ventura (ESP) 7-6(6) 6-1
(q)Carlos Gomez-Herrera (ESP) d. (q)Treat Huey (PHI) 6-2 6-1
Miguel Angel Lopez-Jaen (ESP) d. Agustin Boje (ESP) 7-6(12) 7-6(5)
Nikola Ciric (SRB) d. (6)Oscar Hernandez (ESP) 4-6 6-3 7-6(1)
(q)Pablo Martin-Adalia (ESP) d. (5)Daniel Munoz de la Nava (ESP) 6-3 6-1
Marco Crugnola (ITA) d. (WC)Ismael Rodriguez-Ramos (ESP) 6-4 4-6 6-2
Carlos Poch (ESP) d. (q)Gerard Granollers (ESP) 7-6(3) 6-0
(4)Rui Machado (POR) d. Alexandre Sidorenko (FRA) 7-6(7) 6-2J
oao Sousa (POR) d. (8)Guillermo Olaso (ESP) 6-3 6-4
Pedro Sousa (POR) d. Stefano Ianni (ITA) 6-4 6-0
Gabriel Trujillo (ESP) d. (WC)Javier Valenzuela (ESP) 6-2 6-1
(2)Albert Ramos (ESP) d. Laurent Rochette (FRA) 6-4 6-4
Offline
Administrator
Rijeka - I runda
(1)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. Marek Semjan (SVK) 6-2 6-3
Nikola Mektic (CRO) d. (q)Michal Konecny (CZE) 7-6(2) 7-5
Andrej Martin (SVK) d. (WC)Dino Marcan (CRO) 6-3 6-2
Filip Prpic (SWE) d. (6)Daniel Kollerer (AUT) 7-5 6-2
(4)Grega Zemlja (SLO) d. Stefano Galvani (ITA) 6-3 6-2
(q)Aldin Setkic (BIH) d. (WC)Thomas Muster (AUT) 6-4 2-6 6-3
Attila Balazs (HUN) d. (WC)Marcel Ruzic (CRO) 6-1 6-1
(7)Dieter Kindlmann (GER) d. (WC)Ivan Cerovic (CRO) 6-4 6-4
(5)Blaz Kavcic (SLO) d. Diego Junquiera (ARG) 4-6 6-3 6-2
Ivo Minar (CZE) d. (q)Marko Djokovic (SRB) 7-6(3) 6-2
Matthias Bachinger (GER) d. Benjamin Balleret (MON) 6-2 6-1
Antonio Veic (CRO) d. (3)Paolo Lorenzi (ITA) 6-4 6-4
(8)Franco Skugor (CRO) d. Simone Vagnozzi (ITA) 6-4 7-5
Alberto Brizzi (ITA) d. (q)Mirza Basic (BIH) 3-6 7-5 6-1
Jonathan Dasnieres de Veigy (FRA) d. Miloslav Mecir, Jr. (SVK) 6-2 6-1
(2)Carlos Berlocq (ARG) d. Matteo Viola (ITA) 6-3 2-6 6-3
Ostatnio edytowany przez jaccol55 (10-09-2010 18:08:14)
Offline
User
jaccol55 napisał:
Brasov - I runda
Guillermo ALCAIDE (ESP) vs [1,WC] Daniel BRANDS (GER) 6-2 6-3
Offline
Wątek Zamknięty