mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
Administrator
Tydzień 40:
Data startu: 4 Październik
- Mons (Belgia)
Typ: € 106,500+H
Zwycięzca 2009: Janko Tipsarevic [SRB]
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa: http://www.ethiastrophy.be/
- Buenos Aires (Argentyna)
Typ: $75,000+H
Zwycięzca 2009: Horacio Zeballos [ARG]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: -
- Sacramento (USA)
Typ: $50,000
Zwycięzca 2009: Santiago Giraldo [COL]
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa: -
- Palermo (Włochy)
Typ: € 30,000+H
Zwycięzca 2009: Adrian Ungur [RUM]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.atpsiciliaclassic.com/
- Quito (Ekwador)
Typ: $35,000+H
Zwycięzca 2009: Carlos Salamanca [COL]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.cre.com.ec/Desktop.aspx?Id=284
- Tarragona (Hiszpania)
Typ: €30,000+H
Zwycięzca 2009: Daniel Gimeno-Traver [ESP]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.opencostadaurada.com/
Offline
Administrator
Tarragona - lista zgłoszeń
Riba, Pere ESP 86
Hajek, Jan CZE 96
Andujar, Pablo ESP 103
Lorenzi, Paolo ITA 108
Ramos-Vinolas, Albert ESP 109
Munoz-De La Nava, Daniel ESP 139
Paire, Benoit FRA 142
Hernandez, Oscar ESP 167
Rufin, Guillaume FRA 171
Ouahab, Lamine ALG 200
Pospisil, Jaroslav CZE 211
Patience, Olivier FRA 226
Olaso, Guillermo ESP 248
Rochette, Laurent FRA 270
Middelkoop, Matwe NED 274
Trevisan, Matteo ITA 278
Flock, Alexander GER 279
Santos, Pablo ESP 286
Clar-Rossello, Pedro ESP 287
Sidorenko, Alexandre FRA 288
Giorgini, Daniele ITA 289
Arnaboldi, Andrea ITA 294
Offline
Administrator
Quito - lista zgłoszeń
Souza, Joao BRA 138
Salamanca, Carlos COL 144
Daniel, Marcos BRA 151
Begemann, Andre GER 174
Zampieri, Caio BRA 195
Farah, Robert COL 206
Decoud, Sebastian ARG 227
Silva, Julio BRA 231
Dutra Da Silva, Rogerio BRA 238
Hocevar, Ricardo BRA 240
Ghedin, Riccardo ITA 242
Estrella, Victor DOM 257
Capdeville, Paul CHI 263
Cabal, Juan Sebastian COL 281
Lapentti, Giovanni ECU 283
Dasnieres de Veigy, Jonathan FRA 299
Felder, Marcel URU 329
Rivera-Aranguiz, Guillermo CHI 342
Kretschmer, Gero GER 344
Lopez Jaen, Miguel Angel ESP 366
Ribeiro Neto, Eladio BRA 368
Balleret, Benjamin MON 376
Offline
Administrator
Sacramento - lista zgłoszeń
Dent, Taylor USA 77
Kamke, Tobias GER 88
Reister, Julian GER 102
Young, Donald USA 105
Sweeting, Ryan USA 114
Guccione, Chris AUS 118
Kavcic, Blaz SLO 120
Kendrick, Robert USA 148
Ball, Carsten AUS 150
Van der Merwe, Izak RSA 159
Kim, Kevin USA 161
Matosevic, Marinko AUS 165
Smyczek, Tim USA 192
Levine, Jesse USA 202
De Voest, Rik RSA 205
Delic, Amer BIH 205
Cook, Lester USA 224
Kuznetsov, Alex USA 237
Bogomolov Jr., Alex USA 244
King-Turner, Daniel NZL 245
Millman, John AUS 247
Reynolds, Bobby USA 249
Offline
Administrator
Palermo - lista zgłoszeń
Greul, Simon GER 95
Volandri, Filippo ITA 98
Ungur, Adrian ROU 130
Schukin, Yuri KAZ 132
Fischer, Martin AUT 134
Prodon, Eric FRA 155
Minar, Ivo CZE 158
Veic, Antonio CRO 175
Haider-Maurer, Andreas AUT 180
Vagnozzi, Simone ITA 182
Di Mauro, Alessio ITA 193
El Amrani, Reda MAR 201
Balazs, Attila HUN 203
Knittel, Bastian GER 208
Cipolla, Flavio ITA 209
Gonzalez, Santiago MEX 229
Viola, Matteo ITA 230
Crugnola, Marco ITA 235
Gensse, Augustin FRA 246
Brizzi, Alberto ITA 251
Kumantsov, Andrey RUS 261
Copil, Marius ROU 273
Offline
Administrator
Buenos Aires - lista zgłoszeń
Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 82
Cuevas, Pablo URU 87
Dabul, Brian ARG 92
Berlocq, Carlos ARG 111
Massu, Nicolas CHI 123
Machado, Rui POR 124
Ventura, Santiago ESP 135
Delgado, Ramon PAR 136
Del Bonis, Federico ARG 147
Junqueira, Diego ARG 185
Gaudio, Gaston ARG 188
Hartfield, Diego ARG 192
Aguilar, Jorge CHI 197
Alcaide, Guillermo ESP 207
Gonzalez, Maximo ARG 210
Brzezicki, Juan Pablo ARG 225
Tavares, Leonardo POR 236
Acasuso, Jose ARG 250
Ciric, Nikola SRB 260
Cervenak, Pavol SVK 264
Alund, Martin ARG 268
Bagnis, Facundo ARG 275
Offline
Administrator
Mons - lista zgłoszeń
Malisse, Xavier BEL 56
Clement, Arnaud FRA 60
Brands, Daniel GER 78
Rochus, Olivier BEL 79
Mayer, Leonardo ARG 80
Robert, Stephane FRA 89
Phau, Bjorn GER 99
Beck, Andreas GER 101
Kunitsyn, Igor RUS 104
Berankis, Richard LTU 106
Darcis, Steve BEL 117
Brown, Dustin JAM 118
Dancevic, Frank CAN 119
Beck, Karol SVK 121
Guez, David FRA 125
Huta Galung, Jesse NED 127
Bozoljac, Ilija SRB 129
Bohli, Stephane SUI 131
Mannarino, Adrian FRA 137
Gremelmayr, Denis GER 140
Koubek, Stefan AUT 143
Niland, Conor IRL 146
Offline
Administrator
Tarragona - MD
MAIN DRAW
[1,WC] Marcel GRANOLLERS (ESP) vs [Q] Boy WESTERHOF (NED)
Olivier PATIENCE (FRA) vs Filip PRPIC (SWE)
Oscar HERNANDEZ (ESP) vs Matteo TREVISAN (ITA)
Matthias BACHINGER (GER) vs [7] Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP)
[3] Pere RIBA (ESP) vs [Q] Marcelo PALACIOS-SIEGENTHALE (ESP)
[WC] Sergio GUTIERREZ-FERROL (ESP) vs Guillaume RUFIN (FRA)
Pablo SANTOS (ESP) vs Pedro CLAR-ROSSELLO (ESP)
Lamine OUAHAB (ALG) vs [8] Benoit PAIRE (FRA)
[6] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) vs Laurent ROCHETTE (FRA)
[Q] Gerard GRANOLLERS-PUJOL (ESP) vs Alexander FLOCK (GER)
Daniele GIORGINI (ITA) vs Andrea ARNABOLDI (ITA)
Gabriel TRUJILLO-SOLER (ESP) vs [4,WC] Frederico GIL (POR)
[5] Jan HAJEK (CZE) vs Matwe MIDDELKOOP (NED)
[WC] Tinotenda CHANAKIRA (ZIM) vs Guillermo OLASO (ESP)
Alexandre SIDORENKO (FRA) vs [Q] Axel MICHON (FRA)
Jaroslav POSPISIL (CZE) vs [2] Pablo ANDUJAR (ESP)
Offline
Administrator
Quito - MD
[1] Joao SOUZA (BRA) vs Gero KRETSCHMER (GER)
Caio ZAMPIERI (BRA) vs Eladio RIBEIRO NETO (BRA)
Benjamin BALLERET (MON) vs [WC] Eric NUNEZ (USA)
QUALIFIER vs [6] Julio SILVA (BRA)
[3] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) vs Jonathan DASNIERES DE VEIGY (FRA)
QUALIFIER vs Greg OUELLETTE (USA)
Juan Sebastian CABAL (COL) vs Ivan ENDARA (ECU)
Leonardo KIRCHE (BRA) vs [7] Robert FARAH (COL)
[5] Andre BEGEMANN (GER) vs Giovanni LAPENTTI (ECU)
Andre MIELE (BRA) vs [WC] Walter VALAREZO (ECU)
QUALIFIER vs Ricardo HOCEVAR (BRA)
[WC] Julio Cesar CAMPOZANO (ECU) vs [4] Carlos SALAMANCA (COL)
[8] Sebastian DECOUD (ARG) vs QUALIFIER
Bruno RODRIGUEZ (MEX) vs Daniel GARZA (MEX)
[WC] Roberto QUIROZ (ECU) vs Alejandro GONZALEZ (COL)
Victor ESTRELLA (DOM) vs [2] Marcos DANIEL (BRA)
Offline
Administrator
Palermo - MD
[1] Filippo VOLANDRI (ITA) vs Marco CRUGNOLA (ITA)
[WC] Thomas MUSTER (AUT) vs [Q] Gianluca NASO (ITA)
Matteo VIOLA (ITA) vs Antonio VEIC (CRO)
Andreas HAIDER-MAURER (AUT) vs [8] Reda EL AMRANI (MAR)
[4] Martin FISCHER (AUT) vs Marius COPIL (ROU)
Flavio CIPOLLA (ITA) vs James LEMKE (AUS)
Stefano GALVANI (ITA) vs Ivo MINAR (CZE)
[Q] Alessandro GIANNESSI (ITA) vs [5] Alessio DI MAURO (ITA)
[7] Eric PRODON (FRA) vs Alberto BRIZZI (ITA)
Andrey KUMANTSOV (RUS) vs [Q] Walter TRUSENDI (ITA)
Bastian KNITTEL (GER) vs [SE] Boris PASHANSKI (SRB)
Attila BALAZS (HUN) vs [3] Yuri SCHUKIN (KAZ)
[6] Adrian UNGUR (ROU) vs Nikola MEKTIC (CRO)
Simone VAGNOZZI (ITA) vs [Q] Nicolas DEVILDER (FRA)
[WC] Marco CECCHINATO (ITA) vs [WC] Francesco ALDI (ITA)
Augustin GENSSE (FRA) vs [2,WC] Simone BOLELLI (ITA)
Offline
Administrator
Sacramento - MD
[1] Tobias KAMKE (GER) vs Amer DELIC (BIH)
Chris GUCCIONE (AUS) vs [WC] Denis KUDLA (USA)
Alex BOGOMOLOV Jr. (USA) vs [WC] Michael MCCLUNE (USA)
Jesse LEVINE (USA) vs [7] Izak VAN DER MERWE (RSA)
[3] Julian REISTER (GER) vs QUALIFIER
QUALIFIER vs John MILLMAN (AUS)
Tim SMYCZEK (USA) vs Frederik NIELSEN (DEN)
QUALIFIER vs [6] Carsten BALL (AUS)
[5] Robert KENDRICK (USA) vs Ryler DEHEART (USA)
Alex KUZNETSOV (USA) vs Jesse WITTEN (USA)
Daniel KING-TURNER (NZL) vs Lester COOK (USA)
[WC] Fritz WOLMARANS (RSA) vs [4] Ryan SWEETING (USA)
[8] Kevin KIM (USA) vs [WC] Dennis NOVIKOV (USA)
Jamie BAKER (GBR) vs Rik DE VOEST (RSA)
Marinko MATOSEVIC (AUS) vs Michael YANI (USA)
QUALIFIER vs [2] Donald YOUNG (USA)
Offline
Administrator
Buenos Jajres - MD
(1)Pablo Cuevas (URU) vs Martin Vassallo Arguello (ARG)
(WC)Guilherme Clezar (BRA) vs Pablo Galdon (ARG)
Diego Junqueira (ARG) vs Juan-Pablo Amado (ARG)
(6)Nicolas Massu (CHI) vs Goran Tosic (MNE)
(4)Carlos Berlocq (ARG) vs Martin Alund (ARG)
Qualifier vs Qualifier
(WC)Agustin Velotti (ARG) vs Guillermo Alcaide (ESP)
(7)Ramon Delgado (PAR) vs Nikola Ciric (SRB)
(8)Federico del Bonis (ARG) vs Jose Acasuso (ARG)
(WC)Facundo Arguello (ARG) vs Pavol Cervenak (SVK)
Diego Hartfield (ARG) vs Juan Pablo Brzezicki (ARG)
(3)Brian Dabul (ARG) vs Santiago Ventura (ESP)
(5)Rui Machado (POR) vs Facundo Bagnis (ARG)
Jorge Aguilar (CHI) vs Leonardo Tavares (POR)
Maximo Gonzalez (ARG) vs Qualifier
(2)(WC)Fabio Fognini (ITA) vs Qualifier
Offline
Administrator
Mons - MD
[1] Xavier MALISSE (BEL) vs Stefan KOUBEK (AUT)
[WC] David GOFFIN (BEL) vs [WC] Ruben BEMELMANS (BEL)
[WC] Kristof VLIEGEN (BEL) vs Thomas SCHOOREL (NED)
QUALIFIER vs [7] Andreas BECK (GER)
[4] Daniel BRANDS (GER) vs Lukas ROSOL (CZE)
Denis GREMELMAYR (GER) vs David GUEZ (FRA)
Steve DARCIS (BEL) vs [WC] Christophe ROCHUS (BEL)
QUALIFIER vs [6] PHAU, Bjorn GER
[8] Dustin BROWN (JAM) vs Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP)
QUALIFIER vs Stephane BOHLI (SUI)
Igor SIJSLING (NED) vs Conor NILAND (IRL)
Ilija BOZOLJAC (SRB) vs [3] Olivier ROCHUS (BEL)
[5] Stephane ROBERT (FRA) vs Jesse HUTA GALUNG (NED)
Josselin OUANNA (FRA) vs Karol BECK (SVK)
Adrian MANNARINO (FRA) vs QUALIFIER
Frank DANCEVIC (CAN) vs [2] Arnaud CLEMENT (FRA)
Offline
Administrator
Tarragona - 1R
[1,WC] Marcel GRANOLLERS (ESP) vs [Q] Boy WESTERHOF (NED) 6-1 6-3
Filip PRPIC (SWE) vs Olivier PATIENCE (FRA) 4-6 7-5 7-6(4)
[LL] Jose CHECA-CALVO (ESP) vs Matteo TREVISAN (ITA) 1-6 6-2 6-1
[7] Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP) vs Matthias BACHINGER (GER) 6-4 6-4
[3] Pere RIBA (ESP) vs [Q] Marcelo PALACIOS-SIEGENTHALE (ESP) 6-3 6-1
[WC] Sergio GUTIERREZ-FERROL (ESP) vs Guillaume RUFIN (FRA) 7-6(3) 4-6 6-1
Pedro CLAR-ROSSELLO (ESP) vs Pablo SANTOS (ESP) 6-3 6-1
[8] Benoit PAIRE (FRA) vs [LL] Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) 6-3 6-2
[6] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) vs Laurent ROCHETTE (FRA) 6-3 6-1
Alexander FLOCK (GER) vs [Q] Gerard GRANOLLERS-PUJOL (ESP) 6-2 6-0
Andrea ARNABOLDI (ITA) vs Daniele GIORGINI (ITA) 6-1 6-2
[4,WC] Frederico GIL (POR) vs Gabriel TRUJILLO-SOLER (ESP) 6-3 6-4
[5] Jan HAJEK (CZE) vs Matwe MIDDELKOOP (NED) 6-3 6-3
Guillermo OLASO (ESP) vs [WC] Tinotenda CHANAKIRA (ZIM) 6-1 6-1
Alexandre SIDORENKO (FRA) vs [Q] Axel MICHON (FRA) 1-6 6-1 6-4
Jaroslav POSPISIL (CZE) vs [2] Pablo ANDUJAR (ESP) 6-4 5-0 ret’d
Offline
Administrator
Palermo - 1R
[1] Filippo VOLANDRI (ITA) vs Marco CRUGNOLA (ITA) 6-4 6-4
[Q] Gianluca NASO (ITA) vs [WC] Thomas MUSTER (AUT) 6-3 6-0
Matteo VIOLA (ITA) vs Antonio VEIC (CRO) 6-3 6-2
Andreas HAIDER-MAURER (AUT) vs [8] Reda EL AMRANI (MAR) 6-3 6-3
[4] Martin FISCHER (AUT) vs Marius COPIL (ROU) 6-3 6-2
Flavio CIPOLLA (ITA) vs James LEMKE (AUS) 4-6 6-2 6-1
Ivo MINAR (CZE) vs Stefano GALVANI (ITA) 6-2 6-3
[Q] Alessandro GIANNESSI (ITA) vs [5] Alessio DI MAURO (ITA) 2-6 6-1 6-4
Alberto BRIZZI (ITA) vs [7] Eric PRODON (FRA) 4-6 6-3 7-6(5)
[Q] Walter TRUSENDI (ITA) vs Andrey KUMANTSOV (RUS) 2-6 6-1 5-2 ret’d
[SE] Boris PASHANSKI (SRB) vs Bastian KNITTEL (GER) 6-4 6-3
Attila BALAZS (HUN) vs [3] Yuri SCHUKIN (KAZ) 3-6 7-5 6-3
Nikola MEKTIC (CRO) vs [6] Adrian UNGUR (ROU) 3-6 6-2 7-6(5)
[Q] Nicolas DEVILDER (FRA) - Simone VAGNOZZI (ITA) 6-1 5-7 7-6(7)
[WC] Francesco ALDI (ITA) vs [WC] Marco CECCHINATO (ITA) 6-4 6-3
Augustin GENSSE (FRA) vs [2,WC] Simone BOLELLI (ITA) 7-6(6) 6-0
Offline
Administrator
Sacramento - 1R
[1] Tobias KAMKE (GER) vs Amer DELIC (BIH) 6-2 4-6 7-5
Chris GUCCIONE (AUS) vs [WC] Denis KUDLA (USA) 7-6(3) 6-4
Alex BOGOMOLOV Jr. (USA) vs [WC] Michael MCCLUNE (USA) 2-6 6-3 6-4
[LL] Andrew ANDERSON (RSA) vs [7] Izak VAN DER MERWE (RSA) 3-6 7-5 7-6(3)
[3] Julian REISTER (GER) vs [Q] Pierre-Ludovic DUCLOS (CAN) 1-6 6-2 6-3
John MILLMAN (AUS) vs [Q] Luka GREGORC (SLO) 4-6 6-1 6-4
Frederik NIELSEN (DEN) vs Tim SMYCZEK (USA) 3-6 7-6(1) 6-2
[6] Carsten BALL (AUS) vs [Q] Daniel COX (GBR) 6-1 5-7 6-4
[5] Robert KENDRICK (USA) vs Ryler DEHEART (USA) 4-6 6-3 7-6(3)
Jesse WITTEN (USA) vs Alex KUZNETSOV (USA) 6-3 2-6 7-6(4)
Lester COOK (USA) vs Daniel KING-TURNER (NZL) 6-4 6-2
[4] Ryan SWEETING (USA) vs [WC] Fritz WOLMARANS (RSA) 7-6(2) 7-5
[8] Kevin KIM (USA) vs [WC] Dennis NOVIKOV (USA) 6-1 6-1
Rik DE VOEST (RSA) vs Jamie BAKER (GBR) 6-4 6-4
Marinko MATOSEVIC (AUS) vs Michael YANI (USA) 6-2 6-1
[2] Donald YOUNG (USA) vs [Q] Dimitar KUTROVSKY (BUL) 6-4 6-3
Offline
User
jaccol55 napisał:
Augustin GENSSE (FRA) vs [2,WC] Simone BOLELLI (ITA) 7-6(6) 6-0
Co się dzieje z Simone?
Offline
Administrator
Buenos Aires - 1R
(1)Pablo Cuevas (URU) d. Martin Vassallo-Arguello (ARG) 6-2 6-0
Pablo Galdon (ARG) d. (WC)Guilherme Clezar (BRA) 6-2 6-4
Diego Junqueira (ARG) d. Juan Pablo Amado (ARG) 6-2 6-1
(6)Nicolas Massu (CHI) d. Goran Tosic (MNE) 6-4 6-2
(4)Carlos Berlocq (ARG) d. Martin Alund (ARG) 6-3 6-1
(q)Andres Molteni (ARG) d. (LL)Catalin Gard (ROU) 6-7(1) 7-5 7-5
(WC)Agustin Velotti (ARG) d. Guillermo Alcaide (ESP) 4-1 ret.
Nikola Ciric (SRB) d. (7)Ramon Delgado (PAR) 6-3 6-2
(8)Federico del Bonis (ARG) d. (q)Juan Martin Aranguren (ARG) 6-2 5-7 6-3 [Aranguren replaces Jose Acasuso]
Pavol Cervenak (SVK) d. (WC)Facundo Arguello (ARG) 6-3 6-4
Juan Pablo Brzezicki (ARG) d. Diego Hartfield (ARG) 6-0 5-7 7-5
(3)Brian Dabul (ARG) d. Santiago Ventura (ESP) 6-4 6-2
(5)Rui Machado (POR) d. Facundo Bagnis (ARG) 6-4 7-6(4)
Jorge Aguilar (CHI) d. Leonardo Tavares (POR) 6-2 6-2
Maximo Gonzalez (ARG) d. (q)Marco Trungelliti (ARG) 6-1 6-2
(2)(WC)Fabio Fognini (ITA) d. (q)Guido Pella (ARG) 6-3 6-4
Offline
Administrator
Quito - 1R
(1)Joao Souza (BRA) d. Gero Kretschmer (GER) 6-7(4) 7-6(5) 7-6(4)
Eladio Ribeiro-Neto (BRA) d. Caio Zampieri (BRA) 3-6 7-6(2) 6-1
(WC)Eric Nunez (USA) d. Benjamin Balleret (MON) 7-6(4) 6-4
(q)Diego Alvarez (ARG) d. (6)Julio Silva (BRA) 6-7(1) 7-5 1-0 ret.
(3)Rogerio Silva (BRA) d. Jonathan Dasnieres de Veigy (FRA) 7-5 6-4
Greg Ouellette (USA) d. (q)Daniel Yoo (KOR) 6-3 4-6 7-5
Ivan Endara (ECU) d. Juan Sebastian Cabal (COL) 6-3 7-6(4)
(7)Robert Farah (COL) d. Leonardo Kirche (BRA) 7-6(3) 7-6(4)
Giovanni Lapentti (ECU) d. (5)Andre Begemann (GER) 7-5 6-4
Andre Miele (BRA) d. (WC)Walter Valarezo (ECU) 6-0 6-3
Ricardo Hocevar (BRA) d. (q)Maciek Sykut (USA) 6-3 6-4
(WC)Julio Cesar Campozano (ECU) d. (4)Carlos Salamanca (COL) 1-6 6-3 6-4
(8)Sebastian Decoud (ARG) d. (q)Tiago Lopes (BRA) 7-6 7-6
Daniel Garza (MEX) d. (LL)Christopher Racz (USA) 6-2 6-1 [Racz replaces Bruno Rodriguez]
Alejandro Gonzalez (COL) d. (WC)Roberto Quiroz (ECU) 2-6 6-1 6-4
(2)Marcos Daniel (BRA) d. Victor Estrella (DOM) 6-3 3-6 6-1
Offline
Administrator
Mons - 1R
[LL] Marc GICQUEL (FRA) vs Stefan KOUBEK (AUT) 7-6(3) 6-3
[WC] Ruben BEMELMANS (BEL) vs [WC] David GOFFIN (BEL) 7-5 7-5
[WC] Kristof VLIEGEN (BEL) vs Thomas SCHOOREL (NED) 6-3 7-6(4)
[7] Andreas BECK (GER) vs [Q] Martin SLANAR (AUT) 6-3 6-2
Lukas ROSOL (CZE) vs [4] Daniel BRANDS (GER) 3-6 6-3 6-3
Denis GREMELMAYR (GER) vs David GUEZ (FRA) 6-2 3-6 6-0
Steve DARCIS (BEL) vs [WC] Christophe ROCHUS (BEL) 6-4 2-6 7-6(0)
[6] Bjorn PHAU (GER) vs [Q] Yannick MERTENS (BEL) 6-4 6-3
[8] Dustin BROWN (JAM) vs Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) 6-2 7-5
Stephane BOHLI (SUI) vs [Q] Brian BATTISTONE (USA) 6-3 6-4
Igor SIJSLING (NED) vs Conor NILAND (IRL) 7-6(5) 6-3
[3] Olivier ROCHUS (BEL) vs Ilija BOZOLJAC (SRB) 7-5 6-4
Jesse HUTA GALUNG (NED) vs [5] Stephane ROBERT (FRA) 6-2 7-6(0)
Karol BECK (SVK) vs Josselin OUANNA (FRA) 7-6(2) 3-6 6-3
Adrian MANNARINO (FRA) vs [Q] Adrien BOSSEL (SUI) 6-4 6-4
Frank DANCEVIC (CAN) vs [2] Arnaud CLEMENT (FRA) 7-6(6) 6-3
Offline
Wątek Zamknięty