mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Administrator
Tydzień 39:
Data startu: 27 Wrzesień
- Montevideo (Urugwaj)
Typ: $75,000+H
Zwycięzca 2009: Pablo Cuevas [URU]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: -
- Cali (Kolumbia)
Typ: $75,000+H
Zwycięzca 2009: Alejandro Falla [COL]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.tennissegurosbolivar.com/
- Napoli (Włochy)
Typ: € 42,500+H
Zwycięzca 2009: Frederico Gil [POR]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: hhttp://www.tennislife.it/
Ostatnio edytowany przez jaccol55 (15-07-2010 16:29:40)
Offline
Administrator
Montevideo
Cuevas, Pablo URU 88
Dabul, Brian ARG 96
Berlocq, Carlos ARG 101
Massu, Nicolas CHI 116
Ventura, Santiago ESP 125
Machado, Rui POR 126
Del Bonis, Federico ARG 150
Aguilar, Jorge CHI 173
Junqueira, Diego ARG 187
Gonzalez, Maximo ARG 191
Brzezicki, Juan Pablo ARG 199
Tavares, Leonardo POR 238
Aranguren, Juan-Martin ARG 246
Cervenak, Pavol SVK 262
Alund, Martin ARG 270
Pella, Guido ARG 292
Vassallo Arguello, Martin ARG 298
Garcia, Adrian CHI 323
Molteni, Andres ARG 326
Klec, Ivo SVK 330
Amado, Juan-Pablo ARG 334
Gard, Catalin ROU 335
Offline
Administrator
Napoli
Gil, Frederico POR 87
Volandri, Filippo ITA 99
Lorenzi, Paolo ITA 103
Andujar, Pablo ESP 107
Ramos-Vinolas, Albert ESP 117
Bolelli, Simone ITA 120
Ungur, Adrian ROU 127
Schukin, Yuri KAZ 128
Munoz-De La Nava, Daniel ESP 143
Huta Galung, Jesse NED 144
Koellerer, Daniel AUT 156
Hernandez, Oscar ESP 159
Paire, Benoit FRA 163
Crivoi, Victor ROU 171
Vagnozzi, Simone ITA 182
Veic, Antonio CRO 183
Millot, Vincent FRA 194
Ouahab, Lamine ALG 197
Balazs, Attila HUN 204
Rufin, Guillaume FRA 206
Di Mauro, Alessio ITA 207
Cipolla, Flavio ITA 208
Offline
Administrator
Cali
Acasuso, Jose ARG 177
Bagnis, Facundo ARG 275
Begemann, Andre GER 176
Cabal, Juan Sebastian COL 280
Capdeville, Paul CHI 219
Daniel, Marcos BRA 149
Dasnieres de Veigy, Jonathan FRA 287
Decoud, Sebastian ARG 254
Delgado, Ramon PAR 133
Dutra Da Silva, Rogerio BRA 282
Estrella, Victor DOM 285
Farah, Robert COL 215
Galdon, Pablo ARG 325
Ghedin, Riccardo ITA 244
Hartfield, Diego ARG 192
Hocevar, Ricardo BRA 255
Kim, Kevin USA 151
Salamanca, Carlos COL 140
Silva, Julio BRA 228
Souza, Joao BRA 134
Van der Merwe, Izak RSA 154
Zampieri, Caio BRA 203
Offline
Administrator
Cali - MD
(1)Ramon Delgado (PAR) vs Sebastian Decoud (ARG)
(WC)Juan Sebastian Gomez (COL) vs Facundo Bagnis (ARG)
Victor Estrella (DOM) vs Paul Capdeville (CHI)
Jose Acasuso (ARG) vs (5)Izak van der Merwe (RSA)
(3)Carlos Salamanca (COL) vs (q)Jose Pereira (BRA)
(WC)Roggan Gracie (BRA) vs (q)Leonardo Kirche (BRA)
Robert Farah (COL) vs (q)Daniel Yoo (KOR)
Gero Kretschmer (GER) vs (6)Rogerio Silva (BRA)
(8)Caio Zampieri (BRA) vs Ricardo Hocevar (BRA)
Jonathan Dasnieres de Veigy (FRA) vs Julio Silva (BRA)
Gregory Ouellette (USA) vs (q)Julio Cesar Campozano (ECU)
Alejandro Gonzalez (COL) vs (4)Marcos Daniel (BRA)
(7)Andre Begemann (GER) vs Juan Sebastian Cabal (COL)
(WC)Eduardo Struvay (COL) vs Riccardo Ghedin (ITA)
(PR)Diego Hartfield (ARG) vs Pablo Galdon (ARG)
(WC)Giovanni Lapentti (ECU) vs (2)Joao Souza (BRA)
Offline
Administrator
Napoli - MD
(1)(WC)Potito Starace (ITA) vs Guillaume Rufin (FRA)
Daniel Munoz de la Nava (ESP) vs Oscar Hernandez (ESP)
(WC)Enrico Fioravante (ITA) vs (q)
Benoit Paire (FRA) vs (5)Pablo Andujar (ESP)
(3)Frederico Gil (POR) vs (q)
Andreas Haider-Maurer (AUT) vs Yuri Schukin (KAZ)
Marco Crugnola (ITA) vs Bastian Knittel (GER)
(7)Paolo Lorenzi (ITA) vs (q)
(6)Albert Ramos (ESP) vs Attila Balazs (HUN)
Alessio di Mauro (ITA) vs Filip Krajinovic (SRB)
Antonio Veic (CRO) vs Victor Crivoi (ROU)
(4)Filippo Volandri (ITA) vs (q)
(8)Simone Bolelli (ITA) vs Adrian Ungur (ROU)
Simone Vagnozzi (ITA) vs Matteo Viola (ITA)
Jesse Huta Galung (NED) vs (WC)Alberto Brizzi (ITA)
(2)(WC)Fabio Fognini (ITA) vs Flavio Cipolla (ITA)
Offline
Administrator
Montevideo - MD
(1)Pablo Cuevas (URU) vs Marcel Felder (URU)
Martin Alund (ARG) vs Pavol Cervenak (SVK)
Leonardo Tavares (POR) vs (q)
(7)Federico del Bonis (ARG) vs (q)
(4)Rui Machado (POR) vs (WC)Martin Cuevas (URU)
Martin Vassallo-Arguello (ARG) vs (q)
Ivo Klec (SVK) vs (WC)Agustin Velotti (ARG)
Juan Pablo Brzezicki (ARG) vs (5)Nicolas Massu (CHI)
(6)Santiago Ventura (ESP) vs Jorge Aguilar (CHI)
Juan Manuel Valverde (ARG) vs Guido Pella (ARG)
(WC)Guilherme Clezar (BRA) vs Catalin Gard (ROU)
Juan Pablo Amado (ARG) vs (3)Carlos Berlocq (ARG)
(8)Diego Junqueira (ARG) vs (q)
Maximo Gonzalez (ARG) vs Andres Molteni (ARG)
(ALT)Facundo Arguello (ARG) vs (WC)Ariel Behar (URU)
Juan Martin Aranguren (ARG) vs (2)Brian Dabul (ARG)
Offline
Administrator
Cali - I runda
Sebastian Decoud (ARG) d. (1)Ramon Delgado (PAR) 7-6(6) 4-6 6-0
Facundo Bagnis (ARG) d. (WC)Juan Sebastian Gomez (COL) 7-5 6-1
Victor Estrella (DOM) d. Paul Capdeville (CHI) 6-3 6-4
Jose Acasuso (ARG) d. (5)Izak van der Merwe (RSA) 1-6 6-4 7-5
(3)Carlos Salamanca (COL) d. (q)Jose Pereira (BRA) 6-2 6-2
(q)Leonardo Kirche (BRA) d. (WC)Roggan Gracie (BRA) 6-1 6-0
Robert Farah (COL) d. (q)Daniel Yoo (KOR) 6-4 4-6 7-6(5)
(6)Rogerio Silva (BRA) d. Gero Kretschmer (GER) 6-3 7-5
(8)Caio Zampieri (BRA) d. Ricardo Hocevar (BRA) 6-1 1-6 6-3
Julio Silva (BRA) d. Jonathan Dasnieres de Veigy (FRA) 7-6(4) 6-0
Greg Ouellette (USA) d. (q)Julio Cesar Campozano (ECU) 6-3 3-6 6-4
Alejandro Gonzalez (COL) d. (4)Marcos Daniel (BRA) 7-6(5) 6-4
Juan Sebastian Cabal (COL) d. (7)Andre Begemann (GER) 6-3 6-1
Riccardo Ghedin (ITA) d. (WC)Eduardo Struvay (COL) 6-2 6-3
Pablo Galdon (ARG) d. (PR)Diego Hartfield (ARG) 6-4 4-2 ret.
(WC)Giovanni Lapentti (ECU) d. (2)Joao Souza (BRA) 6-3 6-0
Offline
Administrator
Napoli - I runda
(1)(WC)Potito Starace (ITA) d. Guillaume Rufin (FRA) 6-2 6-3
Daniel Munoz de la Nava (ESP) vs Oscar Hernandez (ESP)
(q)Boris Pashanski (SRB) d. (WC)Enrico Fioravante (ITA) 7-5 6-2
Benoit Paire (FRA) d. (LL)Andrea Arnaboldi (ITA) 6-2 6-3 [Arnaboldi replaces (5)Pablo Andujar (ESP)]
(3)Frederico Gil (POR) d. (q)Luca Vanni (ITA) 5-7 6-4 6-4
Andreas Haider-Maurer (AUT) d. Yuri Schukin (KAZ) 6-7(1) 7-6(4) 6-3
Marco Crugnola (ITA) d. Bastian Knittel (GER) 7-6(2) 7-6(2)
(q)Farrukh Dustov (UZB) d. (7)Paolo Lorenzi (ITA) 7-6(2) 5-1 ret.
(6)Albert Ramos (ESP) d. Attila Balazs (HUN) 6-3 7-5
Alessio di Mauro (ITA) d. Filip Krajinovic (SRB) 4-6 7-6(2) 6-2
Antonio Veic (CRO) d. Victor Crivoi (ROU) 7-6(8) 1-6 6-4
(q)Aldin Setkic (BIH) d. (4)Filippo Volandri (ITA) 7-6(4) 7-5
(8)Simone Bolelli (ITA) d. Adrian Ungur (ROU) 6-3 2-1 ret.
Simone Vagnozzi (ITA) d. Matteo Viola (ITA) 6-2 6-0
(WC)Alberto Brizzi (ITA) d. Jesse Huta Galung (NED) 3-6 6-4 6-4
(2)(WC)Fabio Fognini (ITA) d. Flavio Cipolla (ITA) 6-3 7-5
Offline
Administrator
Montevideo - I runda
(1)Pablo Cuevas (URU) d. Marcel Felder (URU) 6-2 6-1
Pavol Cervenak (SVK) d. Martin Alund (ARG) 6-3 6-2
Leonardo Tavares (POR) d. (q)Rafael Camilo (BRA) 6-3 6-7(5) 6-4
(7)Federico del Bonis (ARG) d. (q)Agustin Picco (ARG) 6-1 6-1
(4)Rui Machado (POR) d. (WC)Martin Cuevas (URU) 6-3 2-6 6-4
Martin Vassallo-Arguello (ARG) d. (q)Guillermo Duran (ARG) 6-4 6-2
Ivo Klec (SVK) d. (WC)Agustin Velotti (ARG) 7-6 6-4
Juan Pablo Brzezicki (ARG) d. (5)Nicolas Massu (CHI) 6-3 6-4
Jorge Aguilar (CHI) d. (6)Santiago Ventura (ESP) 7-5 6-1
Juan Manuel Valverde (ARG) d. Guido Pella (ARG) 7-6 6-2
Catalin Gard (ROU) d. (WC)Guilherme Clezar (BRA) 7-5 3-6 6-4
(3)Carlos Berlocq (ARG) d. Juan Pablo Amado (ARG) 6-2 6-1
(8)Diego Junqueira (ARG) d. (q)Jonathan Gonzalia (ARG) 6-3 6-2
Maximo Gonzalez (ARG) d. Andres Molteni (ARG) 2-6 6-2 6-1
(ALT)Facundo Arguello (ARG) d. (WC)Ariel Behar (URU) 6-4 6-2
(2)Brian Dabul (ARG) d. Juan Martin Aranguren (ARG) 6-2 7-6(9)
Offline
Ojciec Chrzestny
jaccol55 napisał:
Pablo Galdon (ARG) d. (PR)Diego Hartfield (ARG) 6-4 4-2 ret.
Ci Argentyńczycy to wszyscy jacyś szklani. Hartfielda jakiś czas na kortach nie było (dowód w postaci konieczności korzystania z rankingu chronionego), wraca i krecz. Wypisz, wymaluj G.Coria swego czasu.
Offline
Administrator
Napoli - II runda
(1)(WC)Potito Starace (ITA) d. Oscar Hernandez (ESP) 5-7 6-2 7-6
(q)Boris Pashanski (SRB) d. Benoit Paire (FRA) 7-6 7-6
Andreas Haider-Maurer (AUT) d. (3)Frederico Gil (POR) 6-3 6-2
(q)Farrukh Dustov (UZB) d. Marco Crugnola (ITA) 7-5 7-6
(6)Albert Ramos (ESP) d. Alessio di Mauro (ITA) 6-2 6-3
Antonio Veic (CRO) d. (q)Aldin Setkic (BIH) 6-3 6-3
(8)Simone Bolelli (ITA) d. Simone Vagnozzi (ITA) 6-4 7-6(2)
(2)(WC)Fabio Fognini (ITA) d. (WC)Alberto Brizzi (ITA) 6-2 3-6 6-2
Offline
Administrator
Montevideo - II runda
(1)Pablo Cuevas (URU) d. Pavol Cervenak (SVK) 6-3 6-3
(7)Federico del Bonis (ARG) d. Leonardo Tavares (POR) 6-2 4-6 6-3
Martin Vassallo-Arguello (ARG) d. (4)Rui Machado (POR) 6-2 1-0 ret.
Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) vs Ivo KLEC (SVK) 6-3 6-4
Jorge Aguilar (CHI) d. Juan Manuel Valverde (ARG) 6-1 6-2
(3)Carlos Berlocq (ARG) d. Catalin Gard (ROU) 6-1 6-3
Maximo Gonzalez (ARG) d. (8)Diego Junqueira (ARG) 4-6 6-4 6-2
(2)Brian Dabul (ARG) d. (ALT)Facundo Arguello (ARG) 6-3 6-1
Offline
Administrator
Cali - II runda
Facundo BAGNIS (ARG) vs Sebastian DECOUD (ARG) 6-0 3-6 6-3
Victor ESTRELLA (DOM) vs Jose ACASUSO (ARG) 6-3 4-6 6-4
[3] Carlos SALAMANCA (COL) vs [Q] Leonardo KIRCHE (BRA)
Robert FARAH (COL) vs [6] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) 7-6(6) 2-6 6-2
Julio SILVA (BRA) vs [8] Caio ZAMPIERI (BRA) 2-6 6-4 6-0
Alejandro GONZALEZ (COL) vs Greg OUELLETTE (USA) 6-4 4-6 6-1
Juan Sebastian CABAL (COL) vs Riccardo GHEDIN (ITA)
Pablo GALDON (ARG) vs [WC] Giovanni LAPENTTI (ECU) 3-6 7-6(5) 3-1 ret’d
Offline
User
Napoli - 1/4
(q)Boris Pashanski (SRB) d. (1)(WC)Potito Starace (ITA) 6/4,6/7(4), 6/3
Andreas Haider-Maurer (AUT) d. (q)Farrukh Dustov (UZB) 6/3, 6/4
Antonio Veic (CRO) d. (6)Albert Ramos (ESP) 6/7(6),6/1, 7/6(3)
(2)(WC)Fabio Fognini (ITA) d. (8)Simone Bolelli (ITA) 6/1, 6/3
Cali - 1/4
Victor ESTRELLA (DOM) d. Facundo BAGNIS (ARG) 6/1, 6/1
[3] Carlos SALAMANCA (COL) d. Robert FARAH (COL) 6/4, 6/0
Julio SILVA (BRA) d. Alejandro GONZALEZ (COL) 6/4, 4/6, 7/6(6)
Juan Sebastian CABAL (COL) d. Pablo GALDON (ARG) 6/3, 6/4
Montevideo - 1/4
(1)Pablo Cuevas (URU) d.(7)Federico del Bonis (ARG) 6/3, 6/4
Martin Vassallo-Arguello (ARG) d. Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) 6/3, 6/3
Jorge Aguilar (CHI) d.(3)Carlos Berlocq (ARG) 4/6, 6/4, 6/0
Maximo Gonzalez (ARG) d. (2)Brian Dabul (ARG) 6/3, 5/7, 6/3
-------------------------------------------------------------------------------
Montevideo - 1/2
(1)Pablo Cuevas (URU) d. Martin Vassallo-Arguello (ARG) 4/2 ret'd
Maximo Gonzalez (ARG) d. Jorge Aguilar (CHI) 4/6, 6/1, 6/3
Offline
Administrator
Cali:
- 1/2
[3] Carlos SALAMANCA (COL) vs Victor ESTRELLA (DOM) 6-3 6-4
Julio SILVA (BRA) vs Juan Sebastian CABAL (COL) 6-3 6-4
- finał
[3] Carlos SALAMANCA (COL) d. Julio SILVA (BRA) 7-5 3-6 6-3
Napoli:
- 1/2
[Q] Boris PASHANSKI (SRB) vs Andreas HAIDER-MAURER (AUT) 6-3 7-6(7)
[2, WC] Fabio FOGNINI (ITA) vs Antonio VEIC (CRO) 7-6(3) 6-3
- finał
[2, WC] Fabio FOGNINI (ITA) vs [Q] Boris PASHANSKI (SRB) 6-4 4-2 ret’d
Montevideo:
- finał
Maximo GONZALEZ (ARG) vs [1] Pablo CUEVAS (URU) 1-6 6-3 6-4
Offline