mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
Administrator
Tydzień 41:
Data startu: 11 Październik
- Tashkent (Uzbekistan)
Typ: $125,000+H
Zwycięzca 2009: Marcos Baghdatis [CYP]
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa: -
- Asuncion (Paragwaj)
Typ: $75,000+H
Zwycięzca 2009: Ramón Delgado [PAR]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.copapetrobrasdetenis.com.br/2009/index.asp
- Rennes (Francja)
Typ: €64,000+H
Zwycięzca 2009: Alejandro Falla [COL]
Nawierzchnia: Hard (hala)
Strona internetowa: http://www.openderennes.org/
- Tiburon (USA)
Typ: $50,000
Zwycięzca 2009: Go Soeda [JPN]
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa: http://tiburonpc.org/challenger/
Ostatnio edytowany przez jaccol55 (23-09-2010 23:46:23)
Offline
Ojciec Chrzestny
Genialna fota San Jose, Asuncion już mniej, niemniej pomysłowa.
Pamiętam czasy, jak w Taszkiencie rozgrywany był turniej ATP: President's Cup. Bardzo prestiżowa impreza była.
Offline
Administrator
DUN I LOVE napisał:
Genialna fota San Jose...
Może i była genialna, ale już jej nie ma, tak samo jak turnieju.
Tiburon - lista zgłoszeń
Kamke, Tobias GER 88
Young, Donald USA 108
Reister, Julian GER 112
Ginepri, Robby USA 114
Sweeting, Ryan USA 115
Guccione, Chris AUS 118
Kavcic, Blaz SLO 121
Kendrick, Robert USA 149
Ball, Carsten AUS 151
Kim, Kevin USA 157
Van der Merwe, Izak RSA 162
Matosevic, Marinko AUS 166
Harrison, Ryan USA 171
Smyczek, Tim USA 172
Reynolds, Bobby USA 188
Cook, Lester USA 194
Delic, Amer BIH 205
De Voest, Rik RSA 212
Levine, Jesse USA 215
Jones, Greg AUS 229
Kuznetsov, Alex USA 234
Bogomolov Jr., Alex USA 243
Offline
Administrator
Rennes - lista zgłoszeń
Clement, Arnaud FRA 60
Brands, Daniel GER 80
Mayer, Leonardo ARG 81
Robert, Stephane FRA 91
Phau, Bjorn GER 100
Kunitsyn, Igor RUS 107
Berankis, Richard LTU 113
Dancevic, Frank CAN 119
Guez, David FRA 126
Bozoljac, Ilija SRB 129
Bohli, Stephane SUI 132
Mannarino, Adrian FRA 136
Gremelmayr, Denis GER 140
Ungur, Adrian ROU 142
Paire, Benoit FRA 143
Niland, Conor IRL 145
Dimitrov, Grigor BUL 146
Ouanna, Josselin FRA 150
Rosol, Lukas CZE 152
Mahut, Nicolas FRA 158
Sijsling, Igor NED 159
Ebden, Matthew AUS 164
Offline
Administrator
Asuncion - lista zgłoszeń
Riba, Pere ESP 78
Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 79
Dabul, Brian ARG 95
Berlocq, Carlos ARG 98
Ramos-Vinolas, Albert ESP 110
Lorenzi, Paolo ITA 111
Machado, Rui POR 124
Massu, Nicolas CHI 128
Delgado, Ramon PAR 135
Ventura, Santiago ESP 139
Del Bonis, Federico ARG 148
Prodon, Eric FRA 156
Veic, Antonio CRO 177
Dutra Da Silva, Rogerio BRA 179
Junqueira, Diego ARG 189
Gaudio, Gaston ARG 192
Aguilar, Jorge CHI 198
Alcaide, Guillermo ESP 201
Zampieri, Caio BRA 202
Silva, Julio BRA 206
Farah, Robert COL 213
Brzezicki, Juan Pablo ARG 224
Offline
Administrator
Tashkent - lista zgłoszeń
Gil, Frederico POR 84
Sela, Dudi ISR 85
Schuettler, Rainer GER 90
Greul, Simon GER 101
Beck, Andreas GER 103
Devvarman, Somdev IND 117
Brown, Dustin JAM 118
Beck, Karol SVK 122
Kravchuk, Konstantin RUS 131
Minar, Ivo CZE 161
Ignatik, Uladzimir BLR 163
Skugor, Franco CRO 165
Muller, Gilles LUX 169
Haider-Maurer, Andreas AUT 181
Martin, Andrej SVK 182
Polansky, Peter CAN 190
Kuznetsov, Andrey RUS 193
Kudryavtsev, Alexandre RUS 199
Lojda, Dusan CZE 200
Lammer, Michael SUI 204
Recouderc, Laurent FRA 211
Sergeyev, Ivan UKR 214
Offline
Administrator
Tiburon - MD
[1] Tobias KAMKE (GER) vs Greg JONES (AUS)
Chris GUCCIONE (AUS) vs [WC] Daniel KOSAKOWSKI (USA)
Rik DE VOEST (RSA) vs Tim SMYCZEK (USA)
Bobby REYNOLDS (USA) vs [7] VAN DER MERWE, Izak RSA
[4] Ryan SWEETING (USA) vs QUALIFIER/SPECIAL EXEMPT
QUALIFIER/SPECIAL EXEMPT vs Alex KUZNETSOV (USA)
[Alt] Ryler DEHEART (USA) vs QUALIFIER/SPECIAL EXEMPT
Amer DELIC (BIH) vs [8] Marinko MATOSEVIC (AUS)
[6] Carsten BALL (AUS) vs Daniel KING-TURNER (NZL)
[SE] Giovanni LAPENTTI (ECU) vs [WC] Raymond SARMIENTO (USA)
Kevin KIM (USA) vs Michael YANI (USA)
John MILLMAN (AUS) vs [3] Julian REISTER (GER)
[5] Robert KENDRICK (USA) vs [WC] Bradley KLAHN (USA)
[WC] Blake STRODE (USA) vs Alex BOGOMOLOV JR. (USA)
Ryan HARRISON (USA) vs Lester COOK (USA)
QUALIFIER/SPECIAL EXEMPT vs [2] Donald YOUNG (USA)
Offline
Administrator
Rennes - MD
[1] Arnaud CLEMENT (FRA) vs [WC] Romain JOUAN (FRA)
QUALIFIER vs Josselin OUANNA (FRA)
Frank DANCEVIC (CAN) vs QUALIFIER
[WC] Laurent ROCHETTE (FRA) vs [7] Grigor DIMITROV (BUL)
[4] Bjorn PHAU (GER) vs QUALIFIER
Benoit PAIRE (FRA) vs [WC] Charles-Antoine BREZAC (FRA)
QUALIFIER vs Lukas ROSOL (CZE)
Adrian MANNARINO (FRA) vs [5] BOHLI (SUI)
[6] David GUEZ (FRA) vs Denis GREMELMAYR (GER)
Vincent MILLOT (FRA) vs Matthew EBDEN (AUS)
[WC] Kristof VLIEGEN (BEL) vs Igor SIJSLING (NED)
Marc GICQUEL (FRA) vs [3] Stephane ROBERT (FRA)
[8] Ilija BOZOLJAC (SRB) vs Niels DESEIN (BEL)
Dieter KINDLMANN (GER) vs Conor NILAND (IRL)
[SE] Augustin GENSSE (FRA) vs Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP)
Nicolas MAHUT (FRA) vs [2, ALT] Lukas LACKO (SVK)
Offline
Administrator
Asuncion - MD
[1,WC] Fabio FOGNINI (ITA) vs Jorge AGUILAR (CHI)
Pavol CERVENAK (SVK) vs QUALIFIER
Paolo LORENZI (ITA) vs Robert FARAH (COL)
Guillermo ALCAIDE (ESP) vs [7] Rui MACHADO (POR)
[3] Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) vs [WC] Diego GALEANO (PAR)
[WC] Daniel-Alejandro LOPEZ (PAR) vs QUALIFIER
Juan Sebastian CABAL (COL) vs Federico DEL BONIS (ARG)
[WC] Jose ACASUSO (ARG) vs [5] Carlos BERLOCQ (ARG)
[6] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) vs Facundo BAGNIS (ARG)
Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) vs QUALIFIER
Martin ALUND (ARG) vs Nikola CIRIC (SRB)
Santiago VENTURA (ESP) vs [4] Brian DABUL (ARG)
[8] Nicolas MASSU (CHI) vs Leonardo TAVARES (POR)
Eric PRODON (FRA) vs Ramon DELGADO (PAR)
Diego JUNQUEIRA (ARG) vs Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA)
QUALIFIER vs [2] Pere RIBA (ESP)
Offline
Administrator
Tashkent - MD
[1] Rainer SCHUETTLER (GER) vs Marek SEMJAN (SVK)
Michael LAMMER (SUI) vs Alexander PEYA (AUT)
[WC] Murad INOYATOV (UZB) vs Andrej MARTIN (SVK)
Dusan LOJDA (CZE) vs [8] Andreas HAIDER-MAURER (AUT)
[3] Frederico GIL (POR) vs Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP)
Laurent RECOUDERC (FRA) vs [WC] Farrukh DUSTOV (UZB)
Ivan SERGEYEV (UKR) vs [WC] Vaja UZAKOV (UZB)
Andrey KUZNETSOV (RUS) vs [7] Gilles MULLER (LUX)
[6] Konstantin KRAVCHUK (RUS) vs Franco SKUGOR (CRO)
[WC] Sergey SHIPILOV (UZB) vs Uladzimir IGNATIK (BLR)
QUALIFIER vs Alexandre KUDRYAVTSEV (RUS)
Simon STADLER (GER) vs [4] Dustin BROWN (JAM)
[5] Karol BECK (SVK) vs QUALIFIER
QUALIFIER vs [ALT] Noam OKUN (ISR)
Evgeny KIRILLOV (RUS) vs Milos RAONIC (CAN)
QUALIFIER vs [2] Somdev DEVVARMAN (IND)
Offline
Ojciec Chrzestny
Dla Grigora 1 mecz był bardzo...dziwny. Przegrał 1-6 seta otwierającego mecz, ale później się otrząsnął: 60 64 i mamy Bułgara w 2 rundzie. Mam nadzieje, że przez te 2 tygodnie przerwy utrzymał formę z Azji.
Offline
Administrator
Tiburon - 1R
[1] Tobias KAMKE (GER) vs Greg JONES (AUS)
[WC] Daniel KOSAKOWSKI (USA) vs Chris GUCCIONE (AUS) 5-4 ret’d
Tim SMYCZEK (USA) vs Rik DE VOEST (RSA) 6-2 4-6 6-4
Bobby REYNOLDS (USA) vs [7] VAN DER MERWE, Izak RSA 3-6 6-1 6-3
[Q] Frederik NIELSEN (DEN) vs [4] Ryan SWEETING (USA) 2-6 6-2 6-2
Alex KUZNETSOV (USA) vs [Q] Jamie BAKER (GBR) 3-6 6-4 7-5
[Alt] Ryler DEHEART (USA) vs [Q] Pierre-Ludovic DUCLOS (CAN) 3-6 6-4 6-3
[8] Marinko MATOSEVIC (AUS) vs Amer DELIC (BIH) 6-7(5) 6-2 6-3
[6] Carsten BALL (AUS) vs Daniel KING-TURNER (NZL) 6-3 6-1
[SE] Giovanni LAPENTTI (ECU) vs [WC] Raymond SARMIENTO (USA)
Kevin KIM (USA) vs Michael YANI (USA) 6-4 6-3
[3] Julian REISTER (GER) vs John MILLMAN (AUS) 6-4 6-4
[LL] Jesse WITTEN (USA) vs [WC] Bradley KLAHN (USA) 6-2 6-1
Alex BOGOMOLOV JR. (USA) vs [WC] Blake STRODE (USA) 6-2 2-6 6-3
Ryan HARRISON (USA) vs Lester COOK (USA) 6-7(8) 6-0 6-3
[2] Donald YOUNG (USA) vs [Q] Kiryl HARBATSIUK (BLR) 6-1 6-0
Offline
Administrator
Rennes - 1R
[1] Arnaud CLEMENT (FRA) vs [WC] Romain JOUAN (FRA) 7-6(3) 6-4
Josselin OUANNA (FRA) vs [Q] Pierre-Hugues HERBERT (FRA) 3-6 6-0 6-3
[PR] Frank DANCEVIC (CAN) vs [Q] Matthias BACHINGER (GER) 7-5 7-6(7)
[7] Grigor DIMITROV (BUL) vs [WC] Laurent ROCHETTE (FRA) 1-6 6-0 6-4
[4] Bjorn PHAU (GER) vs [Q] Reda EL AMRANI (MAR) 6-4 6-1
[WC] Charles-Antoine BREZAC (FRA) vs Benoit PAIRE (FRA) 6-2 3-6 7-6(3)
[Q] Henri KONTINEN (FIN) vs Lukas ROSOL (CZE) 7-5 6-4
[5] BOHLI (SUI) vs Adrian MANNARINO (FRA) 4-6 6-1 7-5
[6] David GUEZ (FRA) vs Denis GREMELMAYR (GER)
Vincent MILLOT (FRA) vs Matthew EBDEN (AUS)
[WC] Kristof VLIEGEN (BEL) vs Igor SIJSLING (NED)
Marc GICQUEL (FRA) vs [3] Stephane ROBERT (FRA)
Niels DESEIN (BEL) vs [8] Ilija BOZOLJAC (SRB) 5-7 6-3 7-6(2)
Conor NILAND (IRL) vs Dieter KINDLMANN (GER) 4-6 6-1 6-2
Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) vs [SE] Augustin GENSSE (FRA) 7-5 7-6(1)
Nicolas MAHUT (FRA) vs [2, ALT] Lukas LACKO (SVK) 6-7(8) 6-2 6-4
Offline
Administrator
Asuncion - 1R
[1,WC] Fabio FOGNINI (ITA) vs Jorge AGUILAR (CHI) 4-6 6-2 6-3
Pavol CERVENAK (SVK) vs [Q] Joaquin-Jesus MONTEFERRARIO (ARG) 6-0 6-2
Paolo LORENZI (ITA) vs Robert FARAH (COL) 6-4 6-1
[7] Rui MACHADO (POR) vs Guillermo ALCAIDE (ESP) 6-3 3-6 7-5
[3] Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) vs [WC] Diego GALEANO (PAR) 6-0 6-4
[WC] Daniel-Alejandro LOPEZ (PAR) vs [Q] Marco TRUNGELLITI (ARG) 6-2 6-1
Juan Sebastian CABAL (COL) vs Federico DEL BONIS (ARG) 6-3 6-4
[5] Carlos BERLOCQ (ARG) vs [WC] Jose ACASUSO (ARG) 6-4 6-1
[6] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) vs Facundo BAGNIS (ARG) 6-3 6-1
[Q] Pablo GALDON (ARG) vs Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) 6-3 3-6 6-1
Nikola CIRIC (SRB) vs Martin ALUND (ARG) 6-4 6-3
[4] Brian DABUL (ARG) vs Santiago VENTURA (ESP) 6-2 4-0 ret’d
[8] Nicolas MASSU (CHI) vs Leonardo TAVARES (POR) 6-2 4-6 6-1
Ramon DELGADO (PAR) vs Eric PRODON (FRA) 6-4 5-7 6-3
Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) vs Diego JUNQUEIRA (ARG) 6-2 3-6 6-4
[2] Pere RIBA (ESP) vs [Q] Patricio HERAS (ARG) 6-1 6-3
Offline
Administrator
Tashkent - 1R
[1] Rainer SCHUETTLER (GER) vs Marek SEMJAN (SVK) 6-1 6-4
Alexander PEYA (AUT) vs Michael LAMMER (SUI) 6-4 6-3
[WC] Murad INOYATOV (UZB) vs Andrej MARTIN (SVK) 7-6(7) 6-4
[8] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) vs Dusan LOJDA (CZE) 6-3 6-4
[3] Frederico GIL (POR) vs Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 6-4 7-6(6)
[WC] Farrukh DUSTOV (UZB) vs Laurent RECOUDERC (FRA) 7-6(3) 6-7(4) 6-4
Ivan SERGEYEV (UKR) vs [WC] Vaja UZAKOV (UZB) 6-2 6-4
[7] Gilles MULLER (LUX) vs Andrey KUZNETSOV (RUS) 7-6(5) 7-5
Franco SKUGOR (CRO) vs [6] Konstantin KRAVCHUK (RUS) 7-6(4) 6-4
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs [WC] Sergey SHIPILOV (UZB) 6-2 6-2
[Q] Vasek POSPISIL (CAN) vs Alexandre KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 6-3
[4] Dustin BROWN (JAM) vs Simon STADLER (GER) 7-6(5) 7-6(4)
[5] Karol BECK (SVK) vs [Q] Clement REIX (FRA) 6-1 6-1
[Q] Rameez JUNAID (AUS) vs [ALT] Noam OKUN (ISR) 2-6 6-3 6-2
Milos RAONIC (CAN) vs Evgeny KIRILLOV (RUS) 6-2 6-3
[2] Somdev DEVVARMAN (IND) vs [Q] Ante PAVIC (CRO) 6-2 6-4
Offline
Administrator
Tashkent - 2R
[1] Rainer SCHUETTLER (GER) vs Alexander PEYA (AUT) 6-3 6-4
[8] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) vs [WC] Murad INOYATOV (UZB) 7-6(2) 6-2
[WC] Farrukh DUSTOV (UZB) vs [3] Frederico GIL (POR) 6-4 6-1
[7] Gilles MULLER (LUX) vs Ivan SERGEYEV (UKR) 7-5 3-1 ret’d
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs Franco SKUGOR (CRO) 7-6(5) 3-6 7-6(4)
[4] Dustin BROWN (JAM) vs [Q] Vasek POSPISIL (CAN) 6-4 6-4
[5] Karol BECK (SVK) vs [Q] Rameez JUNAID (AUS) 6-4 4-6 6-3
Milos RAONIC (CAN) vs [2] Somdev DEVVARMAN (IND) 6-4 7-6(5)
Offline
Administrator
Rennes - 2R
[1] Arnaud CLEMENT (FRA) vs Josselin OUANNA (FRA) 6-3 6-4
[PR] Frank DANCEVIC (CAN) vs [7] Grigor DIMITROV (BUL) 7-6(4) 7-6(3)
[4] Bjorn PHAU (GER) vs [WC] Charles-Antoine BREZAC (FRA) 6-2 4-6 6-1
[5] BOHLI (SUI) vs [Q] Henri KONTINEN (FIN) 7-6 6-0
Matthew EBDEN (AUS) vs [6] David GUEZ (FRA) 6-2 6-2
Marc GICQUEL (FRA) vs Igor SIJSLING (NED) 6-4 6-4
Conor NILAND (IRL) vs Niels DESEIN (BEL) 3-6 6-1 6-4
Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) vs Nicolas MAHUT (FRA) 6-4 6-7(6) 6-4
Offline
User
jaccol55 napisał:
Rennes - 2R
[PR] Frank DANCEVIC (CAN) vs [7] Grigor DIMITROV (BUL) 7-6(4) 7-6(3)
Kiedyś passa musiała się skończyć . Godny tego człowiek przerywa wspaniałą serię 16 zwycięstw z rzędu Grigora.
Offline
Ojciec Chrzestny
Dancević! Mam nadzieję, że Frank pójdzie za ciosem i nie poprzestanie na ograniu przyszłego #1.
Offline
Administrator
Tiburon - 2R
[1] Tobias KAMKE (GER) vs [WC] Daniel KOSAKOWSKI (USA) 6-2 6-3
Tim SMYCZEK (USA) vs Bobby REYNOLDS (USA) 7-5 6-4
Alex KUZNETSOV (USA) vs [Q] Frederik NIELSEN (DEN) 4-6 7-5 6-3
[8] Marinko MATOSEVIC (AUS) vs [Alt] Ryler DEHEART (USA) 6-3 6-2
[6] Carsten BALL (AUS) vs [SE] Giovanni LAPENTTI (ECU) 3-6 6-3 6-3
Kevin KIM (USA) vs [3] Julian REISTER (GER) 6-3 6-2
Alex BOGOMOLOV JR. (USA) vs [LL] Jesse WITTEN (USA) 6-1 6-0
Ryan HARRISON (USA) vs [2] Donald YOUNG (USA) 6-4 6-3
Offline
Wątek Zamknięty