* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#1 17-11-2009 19:28:21

 jaccol55

Administrator

Zarejestrowany: 02-10-2008
Posty: 5307

Martin Vassallo Argüello

Martin Vassallo Argüello

http://a.espncdn.com/photo/2008/0206/ten_a_vassallo_arguello_300.jpg

Wiek: 29 (10.02.1980)
Urodzony w Temperley, Argentyna
Miejsce zamieszkania: Buenos Aires, Argentyna
Wzrost: 185 cm
Waga: 80 kg
Zawodnik praworęczny.
W Tourze od 1999r.
Treneiro: Horacio De La Pena

Offline

 

#2 17-11-2009 19:29:33

 jaccol55

Administrator

Zarejestrowany: 02-10-2008
Posty: 5307

Re: Martin Vassallo Argüello

A teraz o przyczynie założenia wątku:

Vassallo przyznaje się do brania narkotyków

Argentyńczyk Martin Vassallo Argüello podczas czatu na stronie Fuebuena.com.ar przyznał się do zażywania narkotyków. - Wielu narkotyków - mówi. Nie zostało to wykryte, albo - jak sugeruje - nigdy nie zostało świadomie publicznie ujawnione.
- Jeżeli ktoś z czołówki zrobi coś niezgodnego z przepisami, pierwszą rzeczą jest chronienie interesu [środowiska], bo zbyt wiele marek jest związanych z tym sportem i nastawia się na profity - mówi 71. zawodnik rankingu ATP. - Ale w takim wypadku ten ktoś powinien być ukarany - dodaje.

Tymczasem sam przyznaje się do łamania w przeszłości regulaminu. - Próbowałem narkotyków i to wielu. Ale nie miałem pozytywnych testów albo nie oskarżono mnie o coś nielegalnego. Ani sportowo, ani cywilnie. Raz byłem po marihuanie i nie wiem czy to z powodu tego, że byłem tak chory, albo tak mocno upalony, ale nikt mi nic nie zrobił - wspomina.

Według siódmej rakiety Argentyńczyków ostatnie rewelacje Andre Agassiego (przyznał po latach, że zażywał narkotyki) są nastawione na zysk ze sprzedaży autobiografii Amerykanina. Jego celów w ujawnieniu narkotykowej przeszłości można się tylko domyślać.

Sam Vassallo, reprezentant swojego kraju (- Nie wierzę w przekonanie, że w drużynie musi panować przyjaźń, by odnosić sukcesy), w związku z ciemną stroną tenisa miał epizod "bukmacherski". Nikt nikogo nie ukarał, ale przed dwoma laty w Sopocie jego mecz przeciw Nikołajowi Dawidience wzbudził podejrzenie speców od zakładów sportowych.

- Bycie zaplątanym w śledztwie z ustawieniem meczu zbytnio mi nie zawracało głowy - przyznał 29-letni zawodnik. - Trudno uwierzyć, że ktoś z wysokim rankingiem i niesplamioną karierą, jak Dawidienko, angażowałby się w taki przekręt. Grałem tam, widziałem i nie czułem nic dziwnego - mówi o swojej niewinności.

Interesującą scenę z 2002 roku przywołał w związku ze swoim meczem przeciw 16-letniemu Rafaelowi Nadalowi. Po 3 godzinach i 40 minutach walki przegrał po 5:7 w trzecim secie. - Pierwszą rzeczą jaką powiedziałem po zejściu z kortu było pytanie, kiedy ten chłopak miał czas, żeby przybrać tyle mięśni - wspomina.

http://www.sportowefakty.pl/tenis/2009/ … arkotykow/

Offline

 

#3 17-11-2009 21:12:00

Statystyczny

User

Zarejestrowany: 07-09-2008
Posty: 582
Ulubiony zawodnik: Frank Dancevic

Re: Martin Vassallo Argüello

Dla mnie Arguello to jeden z największych nudziarzy w Top 100- choć Montanes jest tak nudny, że ziewam, oglądając jego spotkania.


Frank Dancevic---------Stefan Koubek---------Grigor Dimitrov-------Dustin Brown------Jo- Wilfried Tsonga-----Łukasz Kubot----- Michał Przysiężny------Horacio Zeballos

http://dropszot.blogspot.com - zapraszam na świetnego bloga poświęconego niższym szczeblom męskich rozgrywek tenisowych.
Blog został zawieszony na nieokreślony okres czasu.

Offline

 

#4 17-11-2009 21:37:40

 szeva

User

Zarejestrowany: 06-10-2009
Posty: 1266

Re: Martin Vassallo Argüello

Wg mnie szuka rozgłosu i tyle


I LOVE TENNIS!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#5 17-11-2009 22:20:20

Yannick

User

Zarejestrowany: 19-01-2009
Posty: 762
Ulubiony zawodnik: Tomic-Roddick

Re: Martin Vassallo Argüello

Ciekawe co mu do głowy przyszło ze takie rzeczy opowiada,naczytał się wyznań Agassiego czy co ?
Jeśli to co on mówi ze brał narkotyki się potwierdzi... to już koniec jego kariery.Zaraz odpowiednie komisje zaczną działać.Tak jak Staty mówi, nudny gracz i raczej szuka sensacji, ale ma świetnego trenera w osobie Horacio De La Pena
który po tych wyznaniach może stracić pracę...

Offline

 

#6 17-11-2009 23:51:47

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Martin Vassallo Argüello

Andre chyba przetarł "ścieżkę", jakkolwiek to brzmi


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#7 29-11-2009 23:40:23

włodar

User

Zarejestrowany: 29-11-2009
Posty: 14

Re: Martin Vassallo Argüello

Martin Vassallo-Arguello

– 185cm/80kg.
– Bardzo inteligentny pusher. Jeśli ktoś lubi ten typ tenisa, to gra Martina do oglądania jest idealna.
– Podanie rotacyjne (1-serwis ok. 175km/h, 2-serwis ok. 140km/h, najmocniejsze ok. 195km/h)
– Zza linii końcowej stara się zdobyć przewagę na rywalem regularnością. Lubi mieć czas na uderzenie piłki. Słabą moc (brak kończącego strzału) nadrabia bardzo dobrą techniką i pomysłowością – przeciwnik nigdy nie jest pewien, czy Martin będzie go np. mijał, lobował. Gra fajnie dla oka. Zmienia kierunki uderzeń, urozmaica grę dropshotami. Z FH jednoręczny BH gra wysoko nad siatką, dozuje – w zależności od potrzeby – topspin.
– Jak na gracza o tym profilu, często biega do siatki.

Offline

 

#8 23-11-2010 15:02:45

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Martin Vassallo Argüello

2010 w liczbach

Mecze: 4 (0-4)
Tytuły: 0
Finały: 0
Ranking: 284
Zarobki: $69,954


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Sztum Holiday Inn Macau, an IHG Hotel Hotele Karterados worldhotels-in.com