mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
Administrator
Tydzień 4:
Data startu: 24 Styczeń
- Heilbronn (Niemcy)
Typ: €85,000+H
Zwycięzca 2010: Michael Berrer (Niemcy)
Nawierzchnia: Hard (hala)
- Singapur (Singapur)
Typ: $50,000+H
Zwycięzca 2010: turniej nie odbywał się.
Nawierzchnia: Hard
- Honolulu (Hawaje)
Typ: $50,000
Zwycięzca 2010: Michael Russell (St. Zjedn.)
Nawierzchnia: Hard
- Bucaramanga (Kolumbia)
Typ: $35,000+H
Zwycięzca 2010: Eduardo Schwank (Argentyna)
Nawierzchnia: Clay
- Reunion (terytorium zależne Francji)
Typ: €30,000+H
Zwycięzca 2010: turniej nie odbywał się.
Nawierzchnia: Hard
Offline
Administrator
Reunion - lista zgłoszeń:
Przysiężny, Michał POL 86
# Mathieu, Paul-Henri FRA 97
# Haider-Maurer, Andreas AUT 119
# Robert, Stephane FRA 122
# Roger-Vasselin, Edouard FRA 124
# Schukin, Yuri KAZ 125
# Raonic, Milos CAN 156
# Guez, David FRA 169
Gensse, Augustin FRA 201
Millot, Vincent FRA 206
Peya, Alexander AUT 216
# Middelkoop, Matwe NED 265
# Dancevic, Frank CAN 269
Wolmarans, Fritz RSA 275
# Trevisan, Matteo ITA 276
# Desein, Niels BEL 299
# Giorgini, Daniele ITA 308
# Fabbiano, Thomas ITA 312
# Pashanski, Boris SRB 316
# Heliovaara, Harri FIN 345
# Rudnev, Valery RUS 357
# Vanni, Luca ITA 369
# Sadecky, Alexander SUI 378
# Goodall, Joshua GBR 399
@ - ranking chroniony
Offline
Administrator
Bucaramanga - lista zgłoszeń:
# Zeballos, Horacio ARG 110
# Souza, Joao BRA 111
# Ramos-Vinolas, Albert ESP 123
# Prodon, Eric FRA 145
# Munoz-De La Nava, Daniel ESP 147
# Junqueira, Diego ARG 148
# Dutra Da Silva, Rogerio BRA 158
# Del Bonis, Federico ARG 160
# Capdeville, Paul CHI 165
# Salamanca, Carlos COL 172
# Brzezicki, Juan Pablo ARG 175
Farah, Robert COL 189
Cabal, Juan Sebastian COL 192
# Navarro, Ivan ESP 193
# Lapentti, Giovanni ECU 210
# Estrella, Victor DOM 211
El Amrani, Reda MAR 217
# Decoud, Sebastian ARG 219
# Aguilar, Jorge CHI 222
# Tavares, Leonardo POR 233
# Hocevar, Ricardo BRA 236
# Zampieri, Caio BRA 244
# Acasuso, Jose ARG 253
# Molteni, Andres ARG 267
Offline
Administrator
Honolulu - lista zgłoszeń:
Berankis, Richard LTU 87
Russell, Michael USA 99
# Kendrick, Robert USA 115
# Sweeting, Ryan USA 116
Zemlja, Grega SLO 142
Reynolds, Bobby USA 163
# Smyczek, Tim USA 171
Harrison, Ryan USA 173
Recouderc, Laurent FRA 205
# Witten, Jesse USA 225
# DeHeart, Ryler USA 235
Kim, Kevin USA 245
# Kuznetsov, Alex USA 250
Groth, Samuel AUS 260
Jones, Greg AUS 261
# Bester, Philip CAN 278
@ McClune, Michael USA 290
Dasnieres de Veigy, Jonathan FRA 298
# Kondo, Hiroki JPN 307
# Sirianni, Joseph AUS 328
# Venus, Michael NZL 329
King-Turner, Daniel NZL 334
# Pospisil, Vasek CAN 339
# Monroe, Nicholas USA 348
Offline
Administrator
Singapur - lista zgłoszeń:
# Hajek, Jan CZE 95
# Devvarman, Somdev IND 108
# Soeda, Go JPN 120
# Matosevic, Marinko AUS 138
# Lorenzi, Paolo ITA 143
# Alves, Thiago BRA 150
# Kudryavtsev, Alexandre RUS 159
Rosol, Lukas CZE 164
# Minar, Ivo CZE 167
# Martin, Andrej SVK 177
Vagnozzi, Simone ITA 179
De Voest, Rik RSA 181
# Skugor, Franco CRO 182
Ito, Tatsuma JPN 183
# Ram, Rajeev USA 184
Ward, James GBR 200
# Millman, John AUS 204
Polansky, Peter CAN 207
Cipolla, Flavio ITA 212
Viola, Matteo ITA 213
# Krajinovic, Filip SRB 214
Klein, Brydan AUS 215
Lojda, Dusan CZE 227
# Goffin, David BEL 228
Offline
Administrator
Heilbronn - lista zgłoszeń:
# Berrer, Michael GER 58
Schuettler, Rainer GER 84
# Ilhan, Marsel TUR 90
Beck, Karol SVK 103
# Kavcic, Blaz SLO 112
# Reister, Julian GER 114
Chiudinelli, Marco SUI 117
# Gremelmayr, Denis GER 121
Sijsling, Igor NED 126
Huta Galung, Jesse NED 128
# Niland, Conor IRL 129
Greul, Simon GER 130
# Mahut, Nicolas FRA 132
# Fischer, Martin AUT 133
Muller, Gilles LUX 134
# Bohli, Stephane SUI 136
# Pospisil, Jaroslav CZE 139
Korolev, Evgeny KAZ 140
# Kravchuk, Konstantin RUS 146
Bozoljac, Ilija SRB 149
# Beck, Andreas GER 154
# Klizan, Martin SVK 155
Ouanna, Josselin FRA 157
# Janowicz, Jerzy POL 161
Offline
Administrator
Reunion - drabinka turnieju głównego
[1,WC] Florent SERRA (FRA) vs Bye
Daniele GIORGINI (ITA) vs Niels DESEIN (BEL)
Augustin GENSSE (FRA) vs Philipp OSWALD (AUT)
Thomas FABBIANO (ITA) vs [5] Edouard ROGER-VASSELIN (FRA)
[4] Stephane ROBERT (FRA) vs [WC] Quentin ROBERT (FRA)
Martin SLANAR (AUT) vs Martijn VAN HAASTEREN (AHO)
QUALIFIER vs QUALIFIER
Alexander SADECKY (SUI) vs [7] Vincent MILLOT (FRA)
[8] David GUEZ (FRA) vs QUALIFIER
Matwe MIDDELKOOP (NED) vs Mathieu RODRIGUES (FRA)
QUALIFIER vs Nicolas RENAVAND (FRA)
Fritz WOLMARANS (RSA) vs [3] Andreas HAIDER-MAURER (AUT)
[6] Yuri SCHUKIN (KAZ) vs Alexander PEYA (AUT)
Harri HELIOVAARA (FIN) vs Pierre-Ludovic DUCLOS (CAN)
Yu TAKAHASHI (JPN) vs [WC] Clement MAAS (BEL)
[2] Michał PRZYSIĘŻNY (POL) vs Bye
Offline
Administrator
Singapur - drabinka turnieju głównego
[1] Somdev DEVVARMAN (IND) vs [WC] Peerakiat SIRILUETHAIWATTANA (THA)
John MILLMAN (AUS) vs [WC] Sergei BUBKA (UKR)
Matteo VIOLA (ITA) vs James WARD (GBR)
Simone VAGNOZZI (ITA) vs [8] Andrej MARTIN (SVK)
[4] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) vs Flavio CIPOLLA (ITA)
Dusan LOJDA (CZE) vs Marco CRUGNOLA (ITA)
Brydan KLEIN (AUS) vs [WC] Karan RASTOGI (IND)
Dmitry TURSUNOV (RUS) vs [6] Ivo MINAR (CZE)
[5] Lukas ROSOL (CZE) vs Rik DE VOEST (RSA)
QUALIFIER vs Rajeev RAM (USA)
QUALIFIER vs [WC] Michael YANI (USA)
Franco SKUGOR (CRO) vs [3] Paolo LORENZI (ITA)
[7] Thiago ALVES (BRA) vs Tatsuma ITO (JPN)
Peter POLANSKY (CAN) vs Nick LINDAHL (SWE)
QUALIFIER vs Ivo KLEC (SVK)
QUALIFIER vs [2] Go SOEDA (JPN)
Offline
Administrator
Heilbronn - drabinka turnieju głównego
[1,WC] Andrey GOLUBEV (KAZ) vs Bastian KNITTEL (GER)
Andreas BECK (GER) vs Konstantin KRAVCHUK (RUS)
Ruben BEMELMANS (BEL) vs QUALIFIER
Dominik MEFFERT (GER) vs [5] Marsel ILHAN (TUR)
[3,WC] Tobias KAMKE (GER) vs QUALIFIER
Ilija BOZOLJAC (SRB) vs Stephane BOHLI (SUI)
Attila BALAZS (HUN) vs Martin KLIZAN (SVK)
Conor NILAND (IRL) vs [8] Marco CHIUDINELLI (SUI)
[9] Denis GREMELMAYR (GER) vs Matthias BACHINGER (GER)
Evgeny KOROLEV (KAZ) vs Alex BOGOMOLOV JR. (USA)
Simon GREUL (GER) vs Jesse HUTA GALUNG (NED)
QUALIFIER vs [4] Rainer SCHUETTLER (GER)
[6,WC] Daniel BRANDS (GER) vs QUALIFIER
Martin FISCHER (AUT) vs [WC] Peter GOJOWCZYK (GER)
Igor SIJSLING (NED) vs Jerzy JANOWICZ (POL)
QUALIFIER vs [2] Michael BERRER (GER)
Offline
Ojciec Chrzestny
Honolulu - drabinka turnieju głównego
[1] Michael RUSSELL (USA) vs [Q]UALIFIER
Kevin KIM (USA) vs Nick MONROE (USA)
Vasek POSPISIL (CAN) vs Greg OUELLETTE (USA)
[Q]UALIFIER vs [7] Tim SMYCZEK (USA)
[3] Ryan SWEETING (USA) vs [Q]UALIFIER
[WC] Devin BRITTON (USA) vs Greg JONES (AUS)
Ryler DEHEART (USA) vs [WC] Jeremy TWEEDT (FRA)
[Q]UALIFIER vs [6] Ryan HARRISON (USA)
[5] Bobby REYNOLDS (USA) vs Samuel GROTH (AUS)
[WC] Austin KRAJICEK (USA) vs Michael VENUS (NZL)
Alex KUZNETSOV (USA) vs Michael MCCLUNE (USA)
Philip BESTER (CAN) vs [4] Grega ZEMLJA (SLO)
[8] Jesse WITTEN (USA) vs Daniel YOO (KOR)
Pablo MARTIN-ADALIA (ESP) vs [WC] Dennis LAJOLA (USA)
Roman BORVANOV (USA) vs Matt REID (AUS)
Hiroki KONDO (JPN) vs [2] Robert KENDRICK (USA)
-------------------------------------------------------------------------------
Niezła obsada w Niemczech, jak zazwyczaj zresztą. Berankis, zgodnie z przewidywaniami, nie zawita jednak na Hawaje.
Offline
User
Bucaramanga - drabinka:
[1,WC] Alejandro FALLA (COL) vs [WC] Eduardo STRUVAY (COL)
Giovanni LAPENTTI (ECU) vs Leonardo TAVARES (POR)
Carlos SALAMANCA (COL) vs QUALIFIER
[WC] Sebastian SERRANO (COL) vs [8] Diego JUNQUEIRA (ARG)
[4] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) vs Jose ACASUSO (ARG)
Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) vs QUALIFIER
[WC] Gastao ELIAS (POR) vs Juan Sebastian CABAL (COL)
Robert FARAH (COL) vs [6] Federico DEL BONIS (ARG)
[5] Eric PRODON (FRA) vs Caio ZAMPIERI (BRA)
Paul CAPDEVILLE (CHI) vs QUALIFIER
Jorge AGUILAR (CHI) vs Victor ESTRELLA (DOM)
Sebastian DECOUD (ARG) vs [3] Joao SOUZA (BRA)
[7] Danie MUNOZ-DE LA NAVA (ESP) vs Andres MOLTENI (ARG)
Ricardo HOCEVAR (BRA) vs Juan Pablo BRZEZICKI (ARG)
QUALIFIER vs Reda EL AMRANI (MAR)
Ivan NAVARRO (ESP) vs [2] Horacio ZEBALLOS (ARG)
Offline
User
Zwycięstwo Janowicza nad Sijslingiem. Kolejnym rywalem zapewne Berrer który waży 100 kilo .
Offline
User
Reunion - 1. runda debla:
[1] Alexander PEYA (AUT) & Martin SLANAR (AUT) have a Bye
D.GUEZ (FRA) & E.ROGER-VASSELIN (FRA) vs M.MIDDELKOOP (NED) & M.VAN HAASTEREN (AHO) 6-3 7-5
[4] Michal PRZYSIEZNY (POL) & Yuri SCHUKIN (KAZ) have a Bye
A.GENSSE (FRA) & N.RENAVAND (FRA) vs [WC] Q.ROBERT (FRA) & B.SIMONET (FRA) 6-1 6-3
N.DESEIN (BEL) & S.ROBERT (FRA) vs M.SIBILLA (FRA) & Y.TAKAHASHI (JPN) 6-2 6-1
[3] Thomas FABBIANO (ITA) & Daniele GIORGINI (ITA) have a Bye
H.HELIOVAARA (FIN) & M.RODRIGUES (FRA) vs [WC] F.DE FONDAUMIERE (FRA) & N.DUBAU (FRA) 6-0 6-1
[2] Pierre-Ludovic DUCLOS (CAN) & Philipp OSWALD (AUT) have a Bye
Offline
User
Reunion - 1. runda:
[1,WC] Florent SERRA (FRA) has a Bye
Daniele GIORGINI (ITA) vs Niels DESEIN (BEL) 7-5 6-4
Augustin GENSSE (FRA) vs Philipp OSWALD (AUT) 6-2 6-2
[5] Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) vs Thomas FABBIANO (ITA) 6-7(1) 6-3 6-1
[4] Stephane ROBERT (FRA) vs [WC] Quentin ROBERT (FRA) 6-1 6-2
Martin SLANAR (AUT) vs Martijn VAN HAASTEREN (AHO) 6-3 6-4
[Q] Mark SIBILLA (FRA) vs [Q] Philippe VADEL (FRA) 5-7 6-3 6-3
Alexander SADECKY (SUI) vs [7] Vincent MILLOT (FRA) 7-5 6-2
[8] David GUEZ (FRA) vs [Q] Olivier DUBERVILLE (FRA) 6-2 6-2
Mathieu RODRIGUES (FRA) vs Matwe MIDDELKOOP (NED) 6-0 6-2
Nicolas RENAVAND (FRA) vs [Q] Yann DRIEUX (FRA) 6-2 6-1
[3] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) vs Fritz WOLMARANS (RSA) 7-6(4) 7-6(14)
[6] Yuri SCHUKIN (KAZ) vs Alexander PEYA (AUT) 7-5 6-0
Harri HELIOVAARA (FIN) vs Pierre-Ludovic DUCLOS (CAN) 3-6 6-1 6-1
[WC] Clement MAAS (BEL) vs Yu TAKAHASHI (JPN) 6-0 6-2
[2] Michal PRZYSIEZNY (POL) has a Bye
Offline
User
Heilbronn - 1. runda:
Bastian KNITTEL (GER) vs [1,WC] Andrey GOLUBEV (KAZ) 6-4 6-2
Andreas BECK (GER) vs Konstantin KRAVCHUK (RUS) 7-6(4) 6-4
Ruben BEMELMANS (BEL) vs [LL] Dieter KINDLMANN (GER) 7-5 6-7(5) 6-2
Dominik MEFFERT (GER) vs [5] Marsel ILHAN (TUR) 7-6(5) 6-4
[3,WC] Tobias KAMKE (GER) vs [Q] Alexandre SIDORENKO (FRA) 6-2 7-5
Ilija BOZOLJAC (SRB) vs Stephane BOHLI (SUI) 2-6 7-6(4) 6-4
Martin KLIZAN (SVK) vs Attila BALAZS (HUN) 7-6(5) 6-3
Conor NILAND (IRL) vs [8] Marco CHIUDINELLI (SUI) 7-5 6-2
Matthias BACHINGER (GER) vs [9] Denis GREMELMAYR (GER) 6-1 6-0
Alex BOGOMOLOV JR. (USA) vs Evgeny KOROLEV (KAZ) 6-3 6-3
Jesse HUTA GALUNG (NED) vs Simon GREUL (GER) 6-2 6-2
[Q] Michael RYDERSTEDT (SWE) vs [4] Rainer SCHUETTLER (GER) 6-3 7-5
[6,WC] Daniel BRANDS (GER) vs [Q] Gregoire BURQUIER (FRA) 6-4 6-4
[WC] Peter GOJOWCZYK (GER) vs Martin FISCHER (AUT) 6-3 2-6 6-3
Jerzy JANOWICZ (POL) vs Igor SIJSLING (NED) 6-4 6-3
[2] Michael BERRER (GER) vs [Q] Yannick MERTENS (BEL) 6-2 6-1
Offline
User
Singapur - 1. runda:
[1] Somdev DEVVARMAN (IND) vs [WC] Peerakiat SIRILUETHAIWATTANA (THA) 6-2 6-1
John MILLMAN (AUS) vs [WC] Sergei BUBKA (UKR) 7-6(2) 6-7(5) 6-2
Matteo VIOLA (ITA) vs James WARD (GBR) 5-7 6-0 7-5
[8] Andrej MARTIN (SVK) vs Simone VAGNOZZI (ITA) 6-3 6-2
Flavio CIPOLLA (ITA) vs [4] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-1 6-2
Dusan LOJDA (CZE) vs Marco CRUGNOLA (ITA) 6-2 7-5
[WC] Karan RASTOGI (IND) vs Brydan KLEIN (AUS) 6-1 3-6 6-4
Dmitry TURSUNOV (RUS) vs [6] Ivo MINAR (CZE) 6-2 6-4
[5] Lukas ROSOL (CZE) vs Rik DE VOEST (RSA) 7-6(6) 7-6(5)
Rajeev RAM (USA) vs [Q] Tsung-Hua YANG (TPE) 7-7(7) 6-3 6-0
[WC] Michael YANI (USA) vs [Q] Artem SITAK (NZL) 6-1 7-6(4)
[3] Paolo LORENZI (ITA) vs Franco SKUGOR (CRO) 6-4 3-6 6-3
Tatsuma ITO (JPN) vs [7] Thiago ALVES (BRA) 6-1 6-1
Nick LINDAHL (SWE) vs Peter POLANSKY (CAN) 7-6(4) 6-4
Ivo KLEC (SVK) vs [Q] Michael LAMMER (SUI) 4-6 6-3 6-1
[2] Go SOEDA (JPN) vs [Q] Frederik NIELSEN (DEN) 7-6(7) 6-3
Offline
User
Honolulu - 1. runda:
[1] Michael RUSSELL (USA) vs [Q] Woong-Sun JUN (KOR) 4-6 6-1 6-4
Nick MONROE (USA) vs Kevin KIM (USA) 6-2 7-6(2)
Vasek POSPISIL (CAN) vs Greg OUELLETTE (USA) 6-1 6-3
[7] Tim SMYCZEK (USA) vs [Q] Luka GREGORC (SLO) 6-3 6-2
[3] Ryan SWEETING (USA) vs [Q] Olivier SAJOUS (HAI) 7-6(2) 6-0
Greg JONES (AUS) vs [WC] Devin BRITTON (USA) 6-4 6-4
Ryler DEHEART (USA) vs [WC] Jeremy TWEEDT (FRA) 6-3 7-5
[6] Ryan HARRISON (USA) vs [Q] Ti CHEN (TPE) 6-1 6-2
[5] Bobby REYNOLDS (USA) vs Samuel GROTH (AUS) 3-6 6-3 6-3
[WC] Austin KRAJICEK (USA) vs Michael VENUS (NZL) 6-4 6-1
Alex KUZNETSOV (USA) vs Michael MCCLUNE (USA) 7-6(2) 7-6(3)
Philip BESTER (CAN) vs [4] Grega ZEMLJA (SLO) 7-5 6-1
[8] Jesse WITTEN (USA) vs Daniel YOO (KOR) 6-3 6-2
[WC] Dennis LAJOLA (USA) vs Pablo MARTIN-ADALIA (ESP) 6-4 6-4
Roman BORVANOV (USA) vs Matt REID (AUS) 6-3 6-2
[2] Robert KENDRICK (USA) vs Hiroki KONDO (JPN) 6-1 6-0
Offline
User
Bucaramanga - 1. runda:
[1,WC] Alejandro FALLA (COL) vs [WC] Eduardo STRUVAY (COL) 6-7(5) 6-2 6-2
Giovanni LAPENTTI (ECU) vs Leonardo TAVARES (POR) 1-6 6-4 6-3
[Q] Fernando ROMBOLI (BRA) vs Carlos SALAMANCA (COL) 4-6 5-2 ret’d
[8] Diego JUNQUEIRA (ARG) vs [WC] Sebastian SERRANO (COL) 6-2 6-0
Jose ACASUSO (ARG) vs [4] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) 6-0 6-1
Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) vs [Q] Pablo GALDON (ARG) 6-1 6-2
[WC] Gastao ELIAS (POR) vs Juan Sebastian CABAL (COL) 6-3 6-3
[6] Federico DEL BONIS (ARG) vs Robert FARAH (COL) 7-6(2) 6-4
[5] Eric PRODON (FRA) vs Caio ZAMPIERI (BRA) 6-3 6-3
[Q] Julio Cesar CAMPOZANO (ECU) vs Paul CAPDEVILLE (CHI) 6-7(4) 6-3 6-4
Jorge AGUILAR (CHI) vs Victor ESTRELLA (DOM) 6-4 6-4
[3] Joao SOUZA (BRA) vs Sebastian DECOUD (ARG) 6-1 7-6(5)
Andres MOLTENI (ARG) vs [7] Danie MUNOZ-DE LA NAVA (ESP) 4-6 6-3 6-3
Ricardo HOCEVAR (BRA) vs Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) 0-6 7-6(5) 7-6(2)
Reda EL AMRANI (MAR) vs [Q] Ivan ENDARA (ECU) 6-4 6-4
[2] Horacio ZEBALLOS (ARG) vs Ivan NAVARRO (ESP) 7-6(5) 7-5
Offline
User
Heilbronn - 1. runda debla:
[1] J.CERRETANI (USA) & A.SHAMASDIN (CAN) vs [WC] J.-F.BRUNKEN (GER) & J.-L.STRUFF (GER) 7-5 6-2
R.BEMELMANS (BEL) & A.MOTTI (ITA) vs [Alt] J.MCGEE (IRL) & C.O’BRIEN (IRL) 6-4 6-2
J.DELGADO (GBR) & J.MARRAY (GBR) vs [4] P.MARX (GER) & D.MEFFERT (GER) 6-3 7-6(5)
[WC] B.KNITTEL (GER) & S.RIESCHICK (GER) vs M.EMMRICH (GER) & M.KOWALCZYK (POL) 3-6 6-4 10-8
B.BATTISTONE (USA) & A.SILJESTROM (SWE) vs Y.ALLEGRO (SUI) & A.BECK (GER) 4-6 7-6(5) 10-8
[3] F.MOSER (GER) & D.SKOCH (CZE) vs M.BACHINGER (GER) & D.GREMELMAYR (GER) 6-1 7-5
[WC] F.FALLERT (GER) & N.LANGER (GER) vs S.BOHLI (SUI) & M.CHIUDINELLI (SUI) wo.
[2] I.BOZOLJAC (SRB) & D.VEMIC (SRB) vs T.BEDNAREK (POL) & M.KLIZAN (SVK) 6-3 6-4
Honolulu - 1. runda debla:
[1] R.HARRISON (USA) & T.RETTENMAIER (USA) vs M.MCCLUNE (USA) & M.VENUS (NZL) 4-6 6-3 10-4
J.P.FRUTTERO (USA) & A.SATSCHKO (GER) vs T.CHEN (TPE) & W.-S.JUN (KOR) 6-1 6-1
[3] B.JOELSON (USA) & N.MONROE (USA) vs R.BORVANOV (USA) & H.KONDO (JPN) 6-0 6-2
P.BESTER (CAN) & K.PAJKOWSKI (CAN) vs [WC] R.MA (CHN) & D.PORTER (USA) 6-4 6-2
T.PARROTT (USA) & B.REYNOLDS (USA) vs I.ANIKANOV (UKR) & O.SAJOUS (HAI) 6-1 6-1
[4] S.GROTH (AUS) & G.JONES (AUS) vs D.LENAR (SLO) & G.ZEMLJA (SLO) 7-6(6) 6-3
P.MARTIN-ADALIA (ESP) & M.REID (AUS) vs [WC] S.BADER (AUT) & P.MICHNEV (CZE) 6-3 7-5
[2] R.KENDRICK (USA) & A.KUZNETSOV (USA) vs K.KIM (USA) & D.YOO (KOR) 6-3 6-2
Offline
Administrator
Heilbronn - 2. runda
Bastian KNITTEL (GER) vs Andreas BECK (GER) 6-2 6-2
Dominik MEFFERT (GER) vs Ruben BEMELMANS (BEL) 7-5 6-1
[3,WC] Tobias KAMKE (GER) vs Ilija BOZOLJAC (SRB)
Conor NILAND (IRL) vs Martin KLIZAN (SVK) 6-4 2-6 7-6(3)
Matthias BACHINGER (GER) vs Alex BOGOMOLOV JR. (USA) 6-1 6-4
Jesse HUTA GALUNG (NED) vs [Q] Michael RYDERSTEDT (SWE) 4-6 7-6(7) 7-5
[6,WC ] Daniel BRANDS (GER) vs [WC] Peter GOJOWCZYK (GER) 6-3 6-2
[2] Michael BERRER (GER) vs Jerzy JANOWICZ (POL) 6-3 7-6(5)
Jurek bez niespodzianki, ale chociaż trochę powalczył.
Offline
Wątek Zamknięty