mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
1st round
Australia 0 1 Brazylia
1R: Hewitt_Fan (AUS) - jaccol55 (BRA) 6-7 7-6 6-1 6-7 4-6
2R: Pitny (AUS) - Ronni (BRA) (obustronne w/o) - typowaliście nie te mecze co trzeba...
3R: Pitny/Yannick (AUS) - jaccol55/Ronni (BRA)
4R: Yannick (AUS) - jaccol55 (BRA)
5R: Hewitt_Fan (AUS) - Ronni (BRA)
1st round
Hiszpania 1 1 Polska
1R: Barty (ESP) - Asiek (POL) 7-5 6-4 7-5
2R: Bombardiero (ESP) - Kazik (POL) w.o
3R: Barty/Bombardiero (ESP) - Asiek/Kazik (POL)
4R: Barty (ESP) - Kazik (POL)
5R: Bombardiero (ESP) - Asiek (POL)
1st round
Szwajcaria 1 1 Francja
1R: DUN I LOVE (SUI) - Bruno18zg (FRA) w.o
2R: FEDEER (SUI) - Tsonga34 (FRA) 6-7 6-1 1-6 1-6
3R: FEDEER/Jacuszyn (SUI) - Bruno18zg/Tsonga34 (FRA)
4R: FEDEER (SUI) - Bruno18zg (FRA)
5R: DUN I LOVE (SUI) - Tsonga34 (FRA)
1st round
Nowa Zelandia 0 2 USA
1R: Jisner (NZL) - Bizon (USA) 2-6 6-4 3-6 4-6
2R: Robert (NZL) - Raddcik (USA) w.o
3R: Jisner/Robert (NZL) - metjuAR/Raddick (USA)
4R: Robert (NZL) - Bizon (USA)
5R: Jisner (NZL) - Raddcik (USA)
Offline
R1 : Mecze do typowania : (Typują gracze występujący w singlach nr 1)
N.MASSU (CHI) v. A.RODDICK (USA)*
S.KOUBEK (AUT) v. G.SIMON (FRA)
R.SODERLING (SWE) v. I.ANDREEV (RUS)**
*,** - co do gema.
Do jutra do godziny 15.00
R2 : Mecze do typowania : (Typują gracze występujący w singlach nr 2)
R.BEMELMANS(BEL) v. R.NADAL (ESP)
P. CAPDEVILLE (CHI) v. J.ISNER (USA)*
J.MONACO (ARG) v. V.HANESCU (ROU)**
*,** - co do gema.
Do jutra do godziny 15.00
Offline
Administrator
N.MASSU (CHI) v. A.RODDICK (USA)* 3-6 4-6 3-6
S.KOUBEK (AUT) v. G.SIMON (FRA) 4-6 4-6 4-6
R.SODERLING (SWE) v. I.ANDREEV (RUS)** 6-3 6-3 6-3
Offline
R.BEMELMANS(BEL) v. R.NADAL (ESP) 0/2
P. CAPDEVILLE (CHI) v. J.ISNER (USA)* 3-6 4-6
J.MONACO (ARG) v. V.HANESCU (ROU)** 7-5 6-4
Offline
Come on Andy !
R.BEMELMANS(BEL) v. R.NADAL (ESP) 0/3
P. CAPDEVILLE (CHI) v. J.ISNER (USA)* 7/5 4/6 4/6 4/6
J.MONACO (ARG) v. V.HANESCU (ROU)** 6/4 6/4 6/4
Offline
User
N.MASSU (CHI) v. A.RODDICK (USA)* 3/6, 4/6, 4/6
S.KOUBEK (AUT) v. G.SIMON (FRA) 1/3
R.SODERLING (SWE) v. I.ANDREEV (RUS)** 6/3, 7/5, 7/5
Offline
FEDEER napisał:
R.BEMELMANS(BEL) v. R.NADAL (ESP) 0/2
P. CAPDEVILLE (CHI) v. J.ISNER (USA)* 3-6 4-6
J.MONACO (ARG) v. V.HANESCU (ROU)** 7-5 6-4
R.BEMELMANS(BEL) v. R.NADAL (ESP) 0/3
P. CAPDEVILLE (CHI) v. J.ISNER (USA)* 3-6 4-6 5-7
J.MONACO (ARG) v. V.HANESCU (ROU)** 7-5 6-4 6-4
Myślałem, że to 3.
Offline
User
R.BEMELMANS(BEL) v. R.NADAL (ESP) 0/3
P. CAPDEVILLE (CHI) v. J.ISNER (USA)* 4/6 6/3 3/6 6/7
J.MONACO (ARG) v. V.HANESCU (ROU)** 6/3 5/7 6/3 6/4
Offline
Zbanowany
R.BEMELMANS(BEL) v. R.NADAL (ESP) 0/3
P. CAPDEVILLE (CHI) v. J.ISNER (USA)* 5-7 4-6 4-6
J.MONACO (ARG) v. V.HANESCU (ROU)** 7-5 6-4 4-6 6-2
Offline
User
N.MASSU (CHI) v. A.RODDICK (USA)* 3:6 4:6 2:6
S.KOUBEK (AUT) v. G.SIMON (FRA) 0/3
R.SODERLING (SWE) v. I.ANDREEV (RUS)** 6:4 6:4 6:3
Offline
N.MASSU (CHI) v. A.RODDICK (USA)* 3:6, 3:6, 4:6
S.KOUBEK (AUT) v. G.SIMON (FRA) 0/3
R.SODERLING (SWE) v. I.ANDREEV (RUS)** 6:4, 6:3, 6:3
Offline
User
N.MASSU (CHI) v. A.RODDICK (USA)* 3/6 3/6 5/7
S.KOUBEK (AUT) v. G.SIMON (FRA) 0/3
R.SODERLING (SWE) v. I.ANDREEV (RUS)** 6/3 6/4 6/3
Offline
Yannick OUT
Za Yannicka.
N.MASSU (CHI) v. A.RODDICK (USA)* 4/6 4/6 4/6
S.KOUBEK (AUT) v. G.SIMON (FRA) 3/6 5/7 4/6
R.SODERLING (SWE) v. I.ANDREEV (RUS)** 7/6 6/4 6/3
Ostatnio edytowany przez Pitny (04-03-2011 06:54:06)
Offline
User
N.MASSU (CHI) v. A.RODDICK (USA)* 3/6, 3/6, 6/7
S.KOUBEK (AUT) v. G.SIMON (FRA) 0/3
R.SODERLING (SWE) v. I.ANDREEV (RUS)** 6/3, 6/3, 7/5
Offline
Ojciec Chrzestny
N.MASSU (CHI) v. A.RODDICK (USA) 6-7 4-6 3-6*
S.KOUBEK (AUT) v. G.SIMON (FRA) 0/3
R.SODERLING (SWE) v. I.ANDREEV (RUS) 7-6 6-3 6-4**
Pitny, popraw typy poprzez cytowanie poprzednich, bo dostaniesz w.o za edycję posta.
Offline
User
N.MASSU (CHI) v. A.RODDICK (USA)* 4/6 4/6 6/7
S.KOUBEK (AUT) v. G.SIMON (FRA) 0/3
R.SODERLING (SWE) v. I.ANDREEV (RUS)** 7/6 6/4 6/2
Offline
Pitny napisał:
Yannick OUT
Za Yannicka.
N.MASSU (CHI) v. A.RODDICK (USA)* 4/6 4/6 4/6
S.KOUBEK (AUT) v. G.SIMON (FRA) 3/6 5/7 4/6
R.SODERLING (SWE) v. I.ANDREEV (RUS)** 7/6 6/4 6/3
N.MASSU (CHI) v. A.RODDICK (USA)* 4/6 4/6 3/6
S.KOUBEK (AUT) v. G.SIMON (FRA) 3/6 5/7 4/6
R.SODERLING (SWE) v. I.ANDREEV (RUS)** 7/6 6/4 6/3
Dzięki Dun.
Offline
Come on Andy !
R3 : Mecze do typowania
S.ASPELIN/R.LINDSTEDT v. I.KUNITSYN/D.TURSUNOV*
I.DODIG/I.KARLOVIC v. C.KAS/P.PETZSCHNER**
J.CHELA/E.SCHWANK v. V.HANESCU/H.TECAU
*,** - co do gema.
Do jutra do godziny 15.00
Offline
Come on Andy !
1st round
Australia 0 1 Brazylia
1R: Hewitt_Fan (AUS) - jaccol55 (BRA) 6-7 7-6 6-1 6-7 4-6
2R: Pitny (AUS) - Ronni (BRA) (obustronne w/o) - typowaliście nie te mecze co trzeba...
3R: Pitny/Yannick (AUS) - jaccol55/Ronni (BRA)
4R: Yannick (AUS) - jaccol55 (BRA)
5R: Hewitt_Fan (AUS) - Ronni (BRA)
1st round
Hiszpania 1 1 Polska
1R: Barty (ESP) - Asiek (POL) 7-5 6-4 7-5
2R: Bombardiero (ESP) - Kazik (POL) w.o
3R: Barty/Bombardiero (ESP) - Asiek/Kazik (POL)
4R: Barty (ESP) - Kazik (POL)
5R: Bombardiero (ESP) - Asiek (POL)
1st round
Szwajcaria 1 1 Francja
1R: DUN I LOVE (SUI) - Bruno18zg (FRA) w.o
2R: FEDEER (SUI) - Tsonga34 (FRA) 6-7 6-1 1-6 1-6
3R: FEDEER/Jacuszyn (SUI) - Bruno18zg/Tsonga34 (FRA)
4R: FEDEER (SUI) - Bruno18zg (FRA)
5R: DUN I LOVE (SUI) - Tsonga34 (FRA)
1st round
Nowa Zelandia 0 2 USA
1R: Jisner (NZL) - Bizon (USA) 2-6 6-4 3-6 4-6
2R: Robert (NZL) - Raddcik (USA) w.o
3R: Jisner/Robert (NZL) - metjuAR/Raddick (USA)
4R: Robert (NZL) - Bizon (USA)
5R: Jisner (NZL) - Raddcik (USA)
Offline
Administrator
S.ASPELIN/R.LINDSTEDT v. I.KUNITSYN/D.TURSUNOV* 6-4 4-6 6-4 6-4
I.DODIG/I.KARLOVIC v. C.KAS/P.PETZSCHNER** 6-4 4-6 6-4 4-6 3-6
J.CHELA/E.SCHWANK v. V.HANESCU/H.TECAU 2/3
Offline