mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
User
Tydzień 11:
Data startu: 14 Marzec
- Kanton (Chiny)
Typ: $ 35,000+H
Zwycięzca 2010: turniej nie odbywał się
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa: -
- Le Gosier (Gwadelupa, Francja)
Typ: $ 100,000+H
Zwycięzca 2010: turniej nie odbywał się
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa:-
- Rabat (Maroko)
Typ: € 42,500+H
Zwycięzca 2010: Ruben Ramirez Hidalgo (Hiszpania)
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.arryadia.com/mtt/
- Rimouski (Kanada)
Typ: $ 35,000+H
Zwycięzca 2010: Rik de Voest (RPA)
Nawierzchnia: Hard (hala)
Strona internetowa: http://www.tennisrimouski.com/
- San Jose (Kostaryka)
Typ: $ 50,000+H
Zwycięzca 2010: turniej nie odbywał się
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa:-
Offline
User
Kanton - lista zgłoszeń:
Soeda, Go JPN 108
Lacko, Lukas SVK 121
# Darcis, Steve BEL 128
Chiudinelli, Marco SUI 130
Niland, Conor IRL 131
Kudryavtsev, Alexander RUS 139
Bachinger, Matthias GER 163
Ito, Tatsuma JPN 168
Sugita, Yuichi JPN 175
@ Udomchoke, Danai THA 188
Veic, Antonio CRO 204
Ignatik, Uladzimir BLR 205
Copil, Marius ROU 211
Goffin, David BEL 217
Peya, Alexander AUT 224
Rieschick, Sebastian GER 226
Sousa, Joao POR 244
Meffert, Dominik GER 246
Stadler, Simon GER 250
Sergeyev, Ivan UKR 251
@ Brugues-Davi, Arnau ESP 254
Middelkoop, Matwe NED 263
Offline
User
Le Gosier - lista zgłoszeń:
Chardy, Jeremy FRA 51
Gimeno-Traver, Daniel ESP 59
Cuevas, Pablo URU 64
Andujar, Pablo ESP 67
Kamke, Tobias GER 68
Riba, Pere ESP 69
Berlocq, Carlos ARG 71
Serra, Florent FRA 72
Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 75
Devvarman, Somdev IND 79
Benneteau, Julien FRA 80
Gil, Frederico POR 85
Bolelli, Simone ITA 99
Brown, Dustin GER 103
Clement, Arnaud FRA 106
Rochus, Olivier BEL 113
Ilhan, Marsel TUR 122
# Reister, Julian GER 123
Matosevic, Marinko AUS 135
Bohli, Stephane SUI 145
Munoz-De La Nava, Daniel ESP 146
Millot, Vincent FRA 147
Offline
User
Rabat - lista zgłoszeń:
Machado, Rui POR 84
Hajek, Jan CZE 102
Gremelmayr, Denis GER 107
Ramos-Vinolas, Albert ESP 111
Huta Galung, Jesse NED 112
Greul, Simon GER 114
Pospisil, Jaroslav CZE 117
Paire, Benoit FRA 120
Schukin, Yuri KAZ 127
Del Bonis, Federico ARG 143
Knittel, Bastian GER 159
Di Mauro, Alessio ITA 161
Klizan, Martin SVK 169
Minar, Ivo CZE 170
Luczak, Peter AUS 176
Crivoi, Victor ROU 181
Patience, Olivier FRA 189
Gensse, Augustin FRA 192
Vagnozzi, Simone ITA 193
Olaso, Guillermo ESP 196
Ciric, Nikola SRB 199
El Amrani, Reda MAR 200
Offline
User
Rimouski - lista zgłoszeń:
Russell, Michael USA 90
Reynolds, Bobby USA 154
De Voest, Rik RSA 164
Ebden, Matthew AUS 190
Polansky, Peter CAN 202
Ram, Rajeev USA 210
Viola, Matteo ITA 220
Nielsen, Frederik DEN 240
Wolmarans, Fritz RSA 252
Weintraub, Amir ISR 254
Groth, Samuel AUS 255
Bester, Philip CAN 256
# Vliegen, Kristof BEL 264
Kontinen, Henri FIN 270
Guccione, Chris AUS 271
Kim, Kevin USA 282
Levine, Jesse USA 286
@ McClune, Michael USA 290
Walter, Ludovic FRA 302
Setkic, Aldin BIH 312
Ouellette, Greg USA 314
Pospisil, Vasek CAN 315
Offline
User
San Jose - lista zgłoszeń:
Becker, Benjamin GER 58
Gabashvili, Teymuraz RUS 76
Brands, Daniel GER 77
Mello, Ricardo BRA 78
Kendrick, Robert USA 83
Dabul, Brian ARG 89
Sela, Dudi ISR 91
Phau, Bjorn GER 92
Kunitsyn, Igor RUS 96
Falla, Alejandro COL 119
Kubot, Lukasz POL 134
Lorenzi, Paolo ITA 142
Bogomolov Jr., Alex USA 151
Dutra Da Silva, Rogerio BRA 165
Capdeville, Paul CHI 171
Ball, Carsten AUS 177
Skugor, Franco CRO 182
Salamanca, Carlos COL 183
Farah, Robert COL 185
Cabal, Juan Sebastian COL 186
Lapentti, Giovanni ECU 203
Kuznetsov, Alex USA 208
Offline
Szkoda że w Sunrise już nie rozgrywany jest challenger. Zawsze była w nim obsada niczym w turnieju Touru.
Piszę o tym w tym temacie, ponieważ w 11 tygodniu był rozgrywany chall w Sunrise.
Offline
User
Świetna obsada w Gwadelupie(mam nadzieję, że podobna będzie w Sopocie).
Na francuskiej wyspie obsada lepsza niż w ATP 250 w Newport w 2010.
Offline
Ojciec Chrzestny
Jacuszyn napisał:
Szkoda że w Sunrise już nie rozgrywany jest challenger. Zawsze była w nim obsada niczym w turnieju Touru.
Piszę o tym w tym temacie, ponieważ w 11 tygodniu był rozgrywany chall w Sunrise.
Organizatorzy turnieju w Sunrise mają problemy ze znalezieniem sponsora.
Offline
User
Kanton:
OUT Chiudinelli, Marco SUI 130
OUT Niland, Conor IRL 131
OUT Sugita, Yuichi JPN 175
Alternates:
IN 1. Kirillov, Evgeny RUS 268
IN 2. # Begemann, Andre GER 280
IN 3. Heliovaara, Harri FIN 285
IN 4. Naso, Gianluca ITA 288
IN 5. Mektic, Nikola CRO 292
Offline
User
Le Gosier:
OUT Berlocq, Carlos ARG 71
OUT Devvarman, Somdev IND 79
OUT Matosevic, Marinko AUS 135
OUT Munoz-De La Nava, Daniel ESP 146
Alternates:
IN 1. Rosol, Lukas CZE 155
IN 2. Cipolla, Flavio ITA 167
IN 3. Navarro, Ivan ESP 191
IN 4. Robert, Stephane FRA 206
Offline
User
Rabat:
OUT Patience, Olivier FRA 189
OUT Olaso, Guillermo ESP 196
OUT Ciric, Nikola SRB 199
Alternates:
IN 1. Alcaide, Guillermo ESP 214
IN 2. Korolev, Evgeny KAZ 218
IN 3. Klec, Ivo SVK 221
Offline
User
Rimouski:
OUT Russell, Michael USA 90
OUT De Voest, Rik RPA 164
OUT Ebden, Matthew AUS 190
OUT # Vliegen, Kristof BEL 264
OUT Kontinen, Henri FIN 270
OUT Guccione, Chris AUS 271
OUT Setkic, Aldin BIH 312
Alternates:
IN 1. Brezac, Charles-Antoine FRA 322
IN 2. Yani, Michael USA 337
IN 3. Monroe, Nicholas USA 345
IN 4. Borvanov, Roman MDA 347
IN 5. Sitak, Artem NZL 348
IN 7. Bossel, Adrien SUI 368
IN 10. # El Mihdawy, Adam USA 386
IN 20. # Marrai, Matteo ITA 433
IN 21. Reid, Matt AUS 441
Offline
User
San Jose:
OUT Brands, Daniel GER 77
OUT Dabul, Brian ARG 89
OUT Bogomolov Jr., Alex USA 151
OUT Ball, Carsten AUS 177
OUT Kuznetsov, Alex USA 208
Alternates:
IN 1. Estrella, Victor DOM 213
IN 2. Witten, Jesse USA 215
IN 4. Massu, Nicolas CHI 228
IN 7. Gonzalez, Santiago MEX 261
IN 8. Zampieri, Caio BRA 267
IN 9. # Ghedin, Riccardo ITA 279
IN 11. @# Sorensen, Louk IRL 281
Offline
User
Kanton - drabinka:
[1] Go SOEDA (JPN) vs QUALIFIER
Sebastian RIESCHICK (GER) vs QUALIFIER
[WC] Mao-Xin GONG (CHN) vs Andre BEGEMANN (GER)
[WC] Ze ZHANG (CHN) vs [5] Matthias BACHINGER (GER)
[4] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) vs Arnau BRUGUES-DAVI (ESP)
Joao SOUSA (POR) vs Simon STADLER (GER)
Antonio VEIC (CRO) vs Ivan SERGEYEV (UKR)
Matwe MIDDELKOOP (NED) vs [6] Tatsuma ITO (JPN)
[7] Uladzimir IGNATIK (BLR) vs Danai UDOMCHOKE (THA)
Harri HELIOVAARA (FIN) vs [WC] Zhe LI (CHN)
[WC] di WU (CHN) vs Nikola MEKTIC (CRO)
Evgeny KIRILLOV (RUS) vs [3] Steve DARCIS (BEL)
[8] Dominik MEFFERT (GER) vs Alexander PEYA (AUT)
QUALIFIER vs Gianluca NASO (ITA)
QUALIFIER vs [SE] Cedrik-Marcel STEBE (GER)
David GOFFIN (BEL) vs [2] Lukas LACKO (SVK)
Offline
User
Rabat - drabinka:
[1] Rui MACHADO (POR) vs QUALIFIER
Augustin GENSSE (FRA) vs Peter LUCZAK (AUS)
Dusan LOJDA (CZE) vs Evgeny DONSKOY (RUS)
QUALIFIER vs [6] Benoit PAIRE (FRA)
[4] Jaroslav POSPISIL (CZE) vs [WC] Malek JAZIRI (TUN)
Marek SEMJAN (SVK) vs [WC] Yassine IDMBAREK (MAR)
QUALIFIER vs Alessio DI MAURO (ITA)
Evgeny KOROLEV (KAZ) vs [5] Jesse HUTA GALUNG (NED)
[7] Simon GREUL (GER) vs Ivo KLEC (SVK)
[WC] Hicham KHADDARI (MAR) vs Federico DEL BONIS (ARG)
Simone VAGNOZZI (ITA) vs Ivo MINAR (CZE)
Victor CRIVOI (ROU) vs [3] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP)
[8] Yuri SCHUKIN (KAZ) vs [WC] Younes RACHIDI (MAR)
Guillermo ALCAIDE (ESP) vs Bastian KNITTEL (GER)
QUALIFIER vs Martin KLIZAN (SVK)
Reda EL AMRANI (MAR) vs [2] Jan HAJEK (CZE)
Offline
User
Rimouski - drabinka:
[1] Bobby REYNOLDS (USA) vs QUALIFIER
Matt REID (AUS) vs Ludovic WALTER (FRA)
Jesse LEVINE (USA) vs Adam EL MIHDAWY (USA)
[WC] Daniel CHU (CAN) vs [6] Amir WEINTRAUB (ISR)
[4] Frederik NIELSEN (DEN) vs Luka GREGORC (SLO)
Nicholas MONROE (USA) vs Michael MCCLUNE (USA)
Greg OUELLETTE (USA) vs [WC] Pavel KRAINIK (CAN)
Artem SITAK (NZL) vs [7] Philip BESTER (CAN)
[8] Samuel GROTH (AUS) vs Vasek POSPISIL (CAN)
Charles-Antoine BREZAC (FRA) vs [WC] Robert ROTARU (CAN)
Jordan COX (USA) vs Matteo MARRAI (ITA)
[WC] Ahmed EL TABAKH (CAN) vs [3] Matteo VIOLA (ITA)
[5] Fritz WOLMARANS (RSA) vs Adrien BOSSEL (SUI)
QUALIFIER vs QUALIFIER
Kevin KIM (USA) vs Roman BORVANOV (MDA)
QUALIFIER vs [2] Peter POLANSKY (CAN)
Ostatnio edytowany przez Sempere (13-03-2011 21:30:41)
Offline
User
Le Gosier - drabinka:
[1,WC] Jarkko NIEMINEN (FIN) has a Bye
Flavio CIPOLLA (ITA) vs Riccardo GHEDIN (ITA)
[Alt] Mathieu RODRIGUES (FRA) vs [WC] Gianni MINA (FRA)
[7] Frederico GIL (POR) has a Bye
[4] Tobias KAMKE (GER) has a Bye
[Alt] Pierre-Ludovic DUCLOS (CAN) vs Marsel ILHAN (TUR)
Stephane ROBERT (FRA) vs Dustin BROWN (GER)
[5] Pablo ANDUJAR (ESP) has a Bye
[6] Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) has a Bye
Olivier ROCHUS (BEL) vs Ivan NAVARRO (ESP)
Lukas ROSOL (CZE) vs Arnaud CLEMENT (FRA)
[3,WC] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) has a Bye
[8] Simone BOLELLI (ITA) has a Bye
Julian REISTER (GER) vs Gastao ELIAS (POR)
Stephane BOHLI (SUI) vs Vincent MILLOT (FRA)
[2,WC] Fabio FOGNINI (ITA) has a Bye
Offline
User
San Jose - drabinka:
[1] Teymuraz GABASHVILI (RUS) vs [WC] Andrea COLLARINI (USA)
[Q] Felipe ESCOBAR (COL) vs Raven KLAASEN (RSA)
Nicolas MASSU (CHI) vs Luis DIAZ-BARRIGA (MEX)
[WC] Juan Sebastian GOMEZ (COL) vs [8] Franco SKUGOR (CRO)
[4] Alejandro FALLA (COL) vs Giovanni LAPENTTI (ECU)
Carlos SALAMANCA (COL) vs Denis KUDLA (USA)
Caio ZAMPIERI (BRA) vs Jesse WITTEN (USA)
Louk SORENSEN (IRL) vs [7] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA)
[6] Paolo LORENZI (ITA) vs [WC] Eduardo STRUVAY (COL)
Victor ESTRELLA (DOM) vs [Q] Edgar LOPEZ (MEX)
[Q] Rodrigo GRILLI (BRA) vs Juan Sebastian CABAL (COL)
[LL] Enrique NARANJO (CRC) vs [3] Dudi SELA (ISR)
[5] Igor KUNITSYN (RUS) vs [Q] Esteban VARGAS (CRC)
[WC] Ignaci ROCA (CRC) vs Cristian BENEDETTI (ARG)
Robert FARAH (COL) vs Santiago GONZALEZ (MEX)
Alexios HALEBIAN (USA) vs [2] Robert KENDRICK (USA)
Offline
User
Kanton - drabinka debla:
[1] Colin FLEMING (GBR) & Ross HUTCHINS (GBR) vs Mao-Xin GONG (CHN) & Zhe LI (CHN)
Harri HELIOVAARA (FIN) & Evgeny KIRILLOV (RUS) vs Uladzimir IGNATIK (BLR) & Nikolaus MOSER (AUT)
[3] Sanchai RATIWATANA (THA) & Sonchat RATIWATANA (THA) vs Matthias BACHINGER (GER) & Nikola MEKTIC (CRO)
Antonio VEIC (CRO) & Ivan ZOVKO (CRO) vs Sebastian RIESCHICK (GER) & Danai UDOMCHOKE (THA)
Sadik KADIR (AUS) & Hsin-Han LEE (TPE) vs Sergei BUBKA (UKR) & Lukas LACKO (SVK)
[WC] di WU (CHN) & Ze ZHANG (CHN) vs [4] Michail ELGIN (RUS) & Alexander KUDRYAVTSEV (RUS)
Dominik MEFFERT (GER) & Simon STADLER (GER) vs [WC] Wan GAO (CHN) & Peng GAO (CHN)
[WC] Yu CHANG (CHN) & Zhuo-Qing ZHOU (CHN) vs [2] Philipp OSWALD (AUT) & Alexander PEYA (AUT)
Offline
Wątek Zamknięty