mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
User
Kanton - półfinały debla:
[3] Sanchai RATIWATANA (THA) & Sonchat RATIWATANA (THA) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) & Nikolaus MOSER (AUT) 6-1 4-6 11-9
[4] Michail ELGIN (RUS) & Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [2] Philipp OSWALD (AUT) & Alexander PEYA (AUT) 6-3 3-6 10-7
Offline
User
Rabat - półfinały debla:
[3] Alessio DI MAURO (ITA) & Simone VAGNOZZI (ITA) d. Victor CRIVOI (ROU) & Martin KLIZAN (SVK) 6-4 6-3
Evgeny KOROLEV (KAZ) & Yuri SCHUKIN (KAZ) d. [2] Jordan KERR (AUS) & Michael KOHLMANN (GER) 6-1 3-6 10-6
Offline
User
Rabat - finał:
Ivo MINAR (CZE) d. Peter LUCZAK (AUS) 7-5 6-3
Czech zdobywa 8. tytuł challengerowy w karierze.
Rabat - finał debla:
[3] Alessio DI MAURO (ITA) & Simone VAGNOZZI (ITA) d. Evgeny KOROLEV (KAZ) & Yuri SCHUKIN (KAZ) 6-4 6-4
Offline
User
Kanton - półfinały:
[4] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [5] Matthias BACHINGER (GER) 7-5 6-4
[7] Uladzimir IGNATIK (BLR) d. [SE] Cedrik-Marcel STEBE (GER) 6-2 6-0
Kanton - finał:
[7] Uladzimir IGNATIK (BLR) d. [4] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 6-4
Niespełna 21-letni Białorusin wygrywa 2. challengera w swojej karierze.
Kanton - finał debla:
[4] Michail ELGIN (RUS) & Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [3] Sanchai RATIWATANA (THA) & Sonchat RATIWATANA (THA) 6-4 6-4
Offline
User
Le Gosier - półfinały:
Stephane ROBERT (FRA) d. [1,WC] Jarkko NIEMINEN (FIN) 6-4 6-3
Olivier ROCHUS (BEL) d. Gastao ELIAS (POR) 6-3 6-3
Le Gosier - półfinały debla:
Arnaud CLEMENT (FRA) & Olivier ROCHUS (BEL) d. Tobias KAMKE (GER) & Julian REISTER (GER) 7-6(5) 6-4
Riccardo GHEDIN (ITA) & Stephane ROBERT (FRA) d. [2] Pablo ANDUJAR (ESP) & Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) 7-6(5) 6-1
Offline
User
Rimouski - ćwierćfinały:
[1] Bobby REYNOLDS (USA) d. [6] Amir WEINTRAUB (ISR) 3-6 6-4 6-3
[4] Frederik NIELSEN (DEN) d. Greg OUELLETTE (USA) 6-1 7-6(3)
Vasek POSPISIL (CAN) d. [3] Matteo VIOLA (ITA) 6-4 6-4
[5] Fritz WOLMARANS (RSA) d. Kevin KIM (USA) 6-1 6-2
Rimouski - półfinały debla:
[1] Treat Conrad HUEY (PHI) & Vasek POSPISIL (CAN) vs [3] Samuel GROTH (AUS) & Bobby REYNOLDS (USA) 6-4 6-4
David RICE (GBR) & Sean THORNLEY (GBR) d. [2] Frederik NIELSEN (DEN) & Travis PARROTT (USA) 5-7 6-3 10-8
Offline
User
San Jose - ćwierćfinały:
[8] Franco SKUGOR (CRO) d. [1] Teymuraz GABASHVILI (RUS) 6-4 6-4
Giovanni LAPENTTI (ECU) d. Louk SORENSEN (IRL) 6-4 6-3
Victor ESTRELLA (DOM) d. Juan Sebastian CABAL (COL) 7-5 6-2
[5] Igor KUNITSYN (RUS) d. [2] Robert KENDRICK (USA) 2-6 6-3 6-4
San Jose - półfinały debla:
[1] Juan Sebastian CABAL (COL) & Robert FARAH (COL) d. Giovanni LAPENTTI (ECU) & Nicolas MASSU (CHI) 6-4 6-2
[2] Luis DIAZ-BARRIGA (MEX) & Santiago GONZALEZ (MEX) d. [4] Raven KLAASEN (RSA) & Paolo LORENZI (ITA) 7-5 6-4
Offline
User
San Jose - półfinały:
Giovanni LAPENTTI (ECU) d. [8] Franco SKUGOR (CRO) 7-6(4) 6-4
[5] Igor KUNITSYN (RUS) d. Victor ESTRELLA (DOM) 6-3 6-2
San Jose - finał debla:
[1] Juan Sebastian CABAL (COL) & Robert FARAH (COL) d. [2] Luis DIAZ-BARRIGA (MEX) & Santiago GONZALEZ (MEX) 6-3 6-3
Offline
User
Le Gosier - finał:
Olivier ROCHUS (BEL) d. Stephane ROBERT (FRA) 6-2 6-3
Rochus triumfował po raz 7. w karierze na tym szczeblu rozgrywek.
Le Gosier - finał debla:
Riccardo GHEDIN (ITA) & Stephane ROBERT (FRA) d. Arnaud CLEMENT (FRA) & Olivier ROCHUS (BEL) 6-2 5-7 10-7
Offline
User
Rimouski - półfinały:
[1] Bobby REYNOLDS (USA) d. [4] Frederik NIELSEN (DEN) 6-4 7-6(5)
[5] Fritz WOLMARANS (RSA) d. Vasek POSPISIL (CAN) 6-2 6-2
Rimouski - finał debla:
[1] Treat Conrad HUEY (PHI) & Vasek POSPISIL (CAN) d. David RICE (GBR) & Sean THORNLEY (GBR) 6-0 6-1
Offline
User
Rimouski - finał:
[5] Fritz WOLMARANS (RSA) d. [1] Bobby REYNOLDS (USA) 6-7(2) 6-3 7-6(3)
Reprezentant RPA zdobywa swój 1. challengerowy skalp w dotychczasowej karierze.
Offline
User
San Jose - finał:
Giovanni LAPENTTI (ECU) d. [5] Igor KUNITSYN (RUS) 7-5 6-3
Ekwadorczyk wygrał 10. challengera w karierze.
Offline
Wątek Zamknięty