mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
Buntownik z wyboru
Prościejów - 2. runda:
(1)Blaz Kavcic (SLO) d. (q)Gabriel Trujillo-Soler (ESP) 6-3 7-5
(5)Paolo Lorenzi (ITA) d. (q)Pedro Sousa (POR) 6-4 6-0
(WC)Kristijan Mesaros (CRO) d. Attila Balazs (HUN) 6-3 6-1
(8)Grega Zemlja (SLO) d. (ALT)Antonio Veic (CRO) 6-4 6-3
Adrian Ungur (ROU) d. (WC)Borut Puc (CRO) 6-1 6-2
(3)Rui Machado (POR) d. Jurgen Zopp (EST) 6-4 6-2
Simone Vagnozzi (ITA) d. David Guez (FRA) 6-2 6-0
Andres Molteni (ARG) d. (2)Diego Junqueira (ARG) 6-3 7-5
Offline
Buntownik z wyboru
Prościejów - 1/4:
Yuri Schukin (KAZ) d. (1)(WC)Mikhail Youzhny (RUS) 1-6 4-1 ret.
(6)Radek Stepanek (CZE) d. (3)(WC)Andreas Seppi (ITA) 7-5 6-4
Daniel Munoz-De La Nava (ESP) d. Victor Estrella (DOM) 5-7 7-5 6-3
Flavio Cipolla (ITA) d. (q)Evgeny Korolev (KAZ) 6-4 2-0 ret.
Offline
Buntownik z wyboru
Rijeka - 2. runda:
(1)Blaz Kavcic (SLO) d. (q)Gabriel Trujillo-Soler (ESP) 6-3 7-5
(5)Paolo Lorenzi (ITA) d. (q)Pedro Sousa (POR) 6-4 6-0
(WC)Kristijan Mesaros (CRO) d. Attila Balazs (HUN) 6-3 6-1
(8)Grega Zemlja (SLO) d. (ALT)Antonio Veic (CRO) 6-4 6-3
Adrian Ungur (ROU) d. (WC)Borut Puc (CRO) 6-1 6-2
(3)Rui Machado (POR) d. Jurgen Zopp (EST) 6-4 6-2
Simone Vagnozzi (ITA) d. David Guez (FRA) 6-2 6-0
Andres Molteni (ARG) d. (2)Diego Junqueira (ARG) 6-3 7-5
Offline
Buntownik z wyboru
Nottingham - 2. runda:
Stephane Bohli (SUI) d. Rik De Voest (RSA) 6-4 6-2
Tatsuma Ito (JPN) d. (q)Conor Niland (IRL) 6-4 5-7 6-4
(4)Dmitry Tursunov (RUS) d. (q)James Ward (GBR) 6-1 7-5
(7)Matthias Bachinger (GER) d. (q)Alex Kuznetsov (USA) 6-4 6-4
Matthew Ebden (AUS) d. (5)Alex Bogomolov Jr (USA) 4-6 6-3 6-2
Gilles Muller (LUX) d. (3)(ALT)Ryan Sweeting (USA) 7-6(4) 6-4
(WC)Bernard Tomic (AUS) d. (8)Bobby Reynolds (USA) 6-4 6-1
Marinko Matosevic (AUS) d. Ruben Bemelmans (BEL) 6-4 6-4
Offline
Buntownik z wyboru
Fürth - 2. runda:
(1)Tobias Kamke (GER) d. (q)Alexander Flock (GER) 6-4 6-3
Joao Sousa (POR) d. (8)Uladzimir Ignatik (BLR) 3-6 7-5 7-5
Nikola Ciric (SRB) d. Peter Luczak (AUS) 7-5 7-6(2)
(7)Jerzy Janowicz (POL) d. (WC)Kevin Krawietz (GER) 7-6(2) 6-3
(6)Simon Greul (GER) d. Leonardo Mayer (ARG) 5-7 6-3 7-6(5)
(WC)Jan-Lennard Struff (GER) d. Cedrik-Marcel Stebe (GER) 6-7(1) 6-3 6-3
(5)Denis Gremelmayr (GER) d. Robert Farah (COL) 6-0 6-1
(q)Romain Jouan (FRA) d. Marius Copil (ROU) 6-3 6-3
Offline
Ojciec Chrzestny
Kapitalny turniej rozgrywa Bernard Tomić w tym tygodniu. 18-letni Australijczyk łoi skórę każdemu napotkanemu rywalowi i oddaje mu pojedyncze gemy w secie. Jest to rzadko spotykane na nawierzchni trawiastej. Dzisiaj Bernie rozniósł Marinko Matosevicia i jutro zmierzy się w szlagierowym półfinale z Gillesem Mullerem. Stary, dobry Muller ciągle jeszcze się pokazuje, co cieszy. Wybitnym graczem nie został, ale wyniki (ogranie Roda na USO i Rafy na Wimblu) i głowa godne podziwu.
Offline
Buntownik z wyboru
Prościejów - 1/2:
Yuri Schukin (KAZ) d. (6)Radek Stepanek (CZE) 3-6 6-3 6-4
Flavio Cipolla (ITA) d. Daniel Munoz-De La Nava (ESP) 7-5 7-6(9)
Offline
Buntownik z wyboru
Rijeka - 1/4:
(5)Paolo Lorenzi (ITA) d. (1)Blaz Kavcic (SLO) 4-6 6-1 6-4
(8)Grega Zemlja (SLO) d. (WC)Kristijan Mesaros (CRO) 6-1 7-5
(3)Rui Machado (POR) d. Adrian Ungur (ROU) 4-6 6-3 6-1
Simone Vagnozzi (ITA) d. Andres Molteni (ARG) 4-6 6-2 7-6(3)
Offline
Buntownik z wyboru
Fürth - 1/4:
Joao Sousa (POR) d. (1)Tobias Kamke (GER) 2-6 6-3 6-3
Nikola Ciric (SRB) d. (7)Jerzy Janowicz (POL) 7-5 5-7 7-5
(WC)Jan-Lennard Struff (GER) d. (6)Simon Greul (GER) 6-4 6-1
(5)Denis Gremelmayr (GER) d. (q)Romain Jouan (FRA) 6-4 7-6(3)
Offline
Buntownik z wyboru
Nottingham - 1/4:
Tatsuma Ito (JPN) d. Stephane Bohli (SUI) 1-6 7-6(6) 6-3
(7)Matthias Bachinger (GER) d. (4)Dmitry Tursunov (RUS) 3-6 6-4 6-1
Gilles Muller (LUX) d. Matthew Ebden (AUS) 5-7 6-4 6-3
(WC)Bernard Tomic (AUS) d. Marinko Matosevic (AUS) 6-1 6-2
Offline
User
Prościejów - finał:
Yuri Schukin (KAZ) d. Flavio Cipolla (ITA) 6-4 4-6 6-0
Offline
User
Furth - finał:
Joao Sousa (POR) d. (WC)Jan-Lennard Struff (GER) 6-2 0-6 6-2
Offline
Wątek Zamknięty