mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Tydzień 23
Data startu: 6 Czerwiec
- Koszyce (Słowacja)
Typ: € 30,000+H
Zwycięzca 2010: Ruben Ramirez Hidalgo (Hiszpania)
Nawierzchnia: Ceglana
- Nottingham (Wielka Brytania)
Typ: €64,000+H
Zwycięzca 2010: turniej nie był rozgrywany.
Nawierzchnia: Trawiasta
Ostatnio edytowany przez Serenity (15-05-2011 15:24:39)
Offline
User
Koszyce - lista zgłoszeń:
Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 99
Machado, Rui POR 115
Rosol, Lukas CZE 117
Ramos, Albert ESP 122
Greul, Simon GER 135
Minar, Ivo CZE 136
Dabul, Brian ARG 148
Millot, Vincent FRA 154
Guez, David FRA 158
Schukin, Yuri KAZ 161
Schwank, Eduardo ARG 166
Munoz-De La Nava, Daniel ESP 175
Martin, Andrej SVK 177
Gensse, Augustin FRA 178
Molteni, Andres ARG 181
Bagnis, Facundo ARG 182
Teixeira, Maxime FRA 185
Viola, Matteo ITA 193
Crivoi, Victor ROU 196
Knittel, Bastian GER 199
Silva, Julio BRA 202
Donskoy, Evgeny RUS 203
Offline
User
Nottingham - lista zgłoszeń:
Chardy, Jeremy FRA 55
Sela, Dudi ISR 108
Brown, Dustin GER 109
Huta Galung, Jesse NED 119
Lacko, Lukas SVK 120
Beck, Andreas GER 123
Falla, Alejandro COL 125
Muller, Gilles LUX 126
Souza, Joao BRA 128
Bolelli, Simone ITA 129
Gicquel, Marc FRA 130
Beck, Karol SVK 132
Darcis, Steve BEL 133
Roger-Vasselin, Edouard FRA 137
Van der Merwe, Izak RSA 138
Fischer, Martin AUT 139
Dutra Da Silva, Rogerio BRA 142
Cipolla, Flavio ITA 143
Klizan, Martin SVK 144
Kudryavtsev, Alexander RUS 147
Bohli, Stephane SUI 150
Di Mauro, Alessio ITA 151
Offline
User
Koszyce - drabinka:
[1] Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) - [WC] Marko Danis (SVK)
Julio Silva (BRA) - Evgeny Donskoy (RUS)
Qualifier - [WC] Miloslav Mecir (SVK)
Matteo Viola (ITA) - [6] Brian Dabul (ARG)
[4] Ivo Minar (CZE) - Facundo Bagnis (ARG)
Qualifier - Augustin Gensse (FRA)
Maxime Teixeira (FRA) - [SE] Joao Sousa (POR)
Eduardo Schwank (ARG) - [5] Simon Greul (GER)
[7] David Guez (FRA) - Andrej Martin (SVK)
Daniel Munoz-De La Nava (ESP) - Andres Molteni (ARG)
Bastian Knittel (GER) - Dusan Lojda (CZE)
Qualifier - [3] Lukas Rosol (CZE)
[8] Yuriy Schukin (KAZ) - [SE] Jan-Lennard Struff (GER)
[WC] Dominik Hrbaty (SVK) - Qualifier
Guillermo Olaso (ESP) - [WC] Martin Prikryl (CZE)
Victor Crivoi (ROU) - [2] Rui Machado (POR)
Offline
User
Nottingham - drabinka:
(1)Jeremy Chardy (FRA) vs (WC)Daniel Smethurst (GBR)
Robert Farah (COL) vs Qualifier/special Exempt
Karol Beck (SVK) vs (WC)Daniel Evans (GBR)
Steve Darcis (BEL) vs (7)Gilles Muller (LUX)
(3)Jesse Huta Galung (NED) vs Marc Gicquel (FRA)
Uladzimir Ignatik (BLR) vs Izak Van Der Merwe (RSA)
Qualifier/special Exempt vs Grega Zemlja (SLO)
Stephane Bohli (SUI) vs (6)Alejandro Falla (COL)
(8)Simone Bolelli (ITA) vs Flavio Cipolla (ITA)
Edouard Roger-Vasselin (FRA) vs (WC)Richard Gabb (GBR)
(SE)Bernard Tomic (AUS) vs Qualifier/special Exempt
(WC)Alexander Ward (GBR) vs (4)Tatsuma Ito (JPN)
(5)Lukas Lacko (SVK) vs Rik De Voest (RSA)
Alexander Kudryavtsev (RUS) vs Qualifier/special Exempt
Andreas Beck (GER) vs Rogerio Dutra Da Silva (BRA)
Martin Fischer (AUT) vs (2)Dudi Sela (ISR)
Offline
Koszyce - 1 runda:
(1)Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) d. (WC)Marko Danis (SVK) 6-1 6-2
Evgeny Donskoy (RUS) d. Julio Silva (BRA) 7-6(3) 6-1
(q)Andrea Arnaboldi (ITA) d. (WC)Miloslav Mecir (SVK) 6-2 7-6(2)
Matteo Viola (ITA) d. (6)Brian Dabul (ARG) 1-6 6-4 6-3
Facundo Bagnis (ARG) d. (4)Ivo Minar (CZE) 6-7(3) 7-6(9) 4-0 ret.
(q)Wayne Odesnik (USA) d. Augustin Gensse (FRA) 6-1 6-0
(SE)Joao Sousa (POR) d. Maxime Teixeira (FRA) 6-2 2-6 6-0
(5)Simon Greul (GER) d. Eduardo Schwank (ARG) 6-0 7-6(4)
(7)David Guez (FRA) d. Andrej Martin (SVK) 6-4 6-3
Andres Molteni (ARG) d. Daniel Munoz-De La Nava (ESP) 6-1 6-4
Dusan Lojda (CZE) d. Bastian Knittel (GER) 6-2 6-3
(3)Lukas Rosol (CZE) d. (q)Leonardo Kirche (BRA) 6-4 2-6 6-0
(SE)Jan-Lennard Struff (GER) d. (8)Yuri Schukin (KAZ) 7-6(1) 3-6 6-3
(WC)Dominik Hrbaty (SVK) d. (q)Javier Marti (ESP) 6-1 6-1
Guillermo Olaso (ESP) d. (WC)Martin Prikryl (CZE) 6-2 6-2
Victor Crivoi (ROU) d. (2)Rui Machado (POR) 6-2 6-2
Offline
Nottingham - 1 runda:
(1)Jeremy Chardy (FRA) d. (WC)Daniel Smethurst (GBR) 7-5 6-3
Robert Farah (COL) d. (q)Richard Bloomfield (GBR) 6-7(5) 7-6(0) 6-3
Karol Beck (SVK) d. (WC)Daniel Evans (GBR) 6-1 6-4
(7)Gilles Muller (LUX) d. (LL)Ludovic Walter (FRA) 7-6(3) 6-4
Marc Gicquel (FRA) d. (3)Jesse Huta Galung (NED) 6-4 6-4
Izak Van Der Merwe (RSA) d. Uladzimir Ignatik (BLR) 7-6(4) 6-1
Grega Zemlja (SLO) d. (q)Evgeny Kirillov (RUS) 7-6(6) 7-6(5)
(6)Alejandro Falla (COL) d. Stephane Bohli (SUI) 6-4 6-4
(8)Simone Bolelli (ITA) d. Flavio Cipolla (ITA) 6-1 7-6(2)
Edouard Roger-Vasselin (FRA) d. (WC)Richard Gabb (GBR) 7-6(3) 6-2
(SE)Bernard Tomic (AUS) d. (q)Carsten Ball (AUS) 6-4 3-6 6-3
(4)(ALT)Tatsuma Ito (JPN) d. (WC)Alexander Ward (GBR) 7-6(4) 6-3
Rik De Voest (RSA) d. (5)Lukas Lacko (SVK) 6-3 6-7(6) 6-1
(q)Frederik Nielsen (DEN) d. Alexander Kudryavtsev (RUS) 6-3 7-6(5)
Andreas Beck (GER) d. Rogerio Dutra Da Silva (BRA) 6-2 6-3
(2)Dudi Sela (ISR) d. Martin Fischer (AUT) 6-4 6-3
Offline
User
Nottingham to te same korty co przed tygodniem?
Offline
Ojciec Chrzestny
asiek napisał:
Nottingham to te same korty co przed tygodniem?
Tak, Nottingham Tennis Centre.
Offline
asiek napisał:
Nottingham to te same korty co przed tygodniem?
Chyba nie, bo ATP podaje, że w tym tygodniu grają na hardzie. Chyba, że nawierzchnię zmienili
Ostatnio edytowany przez Serenity (08-06-2011 13:38:10)
Offline
Administrator
Serenity napisał:
asiek napisał:
Nottingham to te same korty co przed tygodniem?
Chyba nie, bo ATP podaje, że w tym tygodniu grają na hardzie. Chyba, że nawierzchnię zmienili
Pomylili się. Nawet drabinka turnieju podaje, że grają na grassie, to samo pokazuje kalendarz Challengerów.
Offline
User
Nottingham - 2. runda:
(1)Jeremy Chardy (FRA) d. Robert Farah (COL) 3-6 6-4 6-1
Karol Beck (SVK) d. (7)Gilles Muller (LUX) 6-7(5) 6-2 0-0 ret.
Izak Van Der Merwe (RSA) d. Marc Gicquel (FRA) 6-2 2-6 6-3
Grega Zemlja (SLO) d. (6)Alejandro Falla (COL) 7-5 6-3
Edouard Roger-Vasselin (FRA) d. (8)Simone Bolelli (ITA) 6-3 3-6 6-3
(SE)Bernard Tomic (AUS) d. (4)(ALT)Tatsuma Ito (JPN) 6-3 6-7(6) 7-5
Rik De Voest (RSA) d. (q)Frederik Nielsen (DEN) 6-2 6-4
(2)Dudi Sela (ISR) d. Andreas Beck (GER) 6-3 6-1
Offline
User
Koszyce - 2. runda:
Evgeny Donskoy (RUS) d. (1)Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) 6-4 4-6 6-4
(q)Andrea Arnaboldi (ITA) d. Matteo Viola (ITA) 7-5 6-4
(q)Wayne Odesnik (USA) d. Facundo Bagnis (ARG) 6-2 6-2
(5)Simon Greul (GER) d. (SE)Joao Sousa (POR) 7-5 6-2
(7)David Guez (FRA) d. Andres Molteni (ARG) 7-6(5) 6-4
(3)Lukas Rosol (CZE) d. Dusan Lojda (CZE) 3-6 6-3 7-6(8)
(WC)Dominik Hrbaty (SVK) d. (SE)Jan-Lennard Struff (GER) 6-3 6-3
Victor Crivoi (ROU) d. Guillermo Olaso (ESP) 6-3 7-6(4)
Offline
User
Koszyce - ćwierćfinały:
Evgeny Donskoy (RUS) d. (q)Andrea Arnaboldi (ITA) 6-2 3-6 6-2
(5)Simon Greul (GER) d. (q)Wayne Odesnik (USA) 6-7(5) 7-5 7-5
(3)Lukas Rosol (CZE) d. (7)David Guez (FRA) 6-4 6-3
Victor Crivoi (ROU) d. (WC)Dominik Hrbaty (SVK) 7-6(4) 7-5
Offline
Nottingham - ćwierćfinały:
(1)Jeremy Chardy (FRA) d. Karol Beck (SVK) 6-2 6-4
Izak Van Der Merwe (RSA) d. Grega Zemlja (SLO) 6-2 4-6 6-4
(SE)Bernard Tomic (AUS) d. Edouard Roger-Vasselin (FRA) 6-7 6-4 6-3
(2)Dudi Sela (ISR) d. Rik De Voest (RSA) 6-4 6-4
Offline
Ojciec Chrzestny
Nottingham - finał:
(2) Dudi Sela (ISR) d. (1) Jeremy Chardy (FRA) 6:4 3:6 7:5
Offline