* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#21 29-12-2008 23:02:34

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: WINTER PARK

Dziś ruszył słynny Turniej Czterech Skoczni. Te zawody, jak żadne inne, kojarzą mi się ze skokami narciarskimi, bo właśnie od nich zacząłem kiedyś oglądać tę zimową dyscyplinę.

Polacy fatalnie - 2 w konkursie, sam Małysz w 30 i to na 27 miejscu. Wygrał niezawodny w tym roku Amman, pozytywnie zaskoczył mnie Martin Schmitt


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#22 30-12-2008 15:27:21

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: WINTER PARK

Oglądałem od drugiej serii z nadzieja że dadzą w końcu wygrac wiecznie drugiemu Loitzlowi .
Chyba jednak pomyłką było powierzenie naszej kadry Kruczkowi . Ja się tam nie znam , ale może Adaś juz do mistrzostw świata powinien przygotowywać sie ze swoim wujkiem Janem Szturcem , w przeszłości takie zabiegi dawaly efekty ...


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#23 30-12-2008 19:56:50

b@der

User

10866921
Zarejestrowany: 15-12-2008
Posty: 184
WWW

Re: WINTER PARK

No rzeczywiście... Kruczek sam skakać nie umiał, to po co się brał do trenowania... Ja tego nie rozumiem. Takiemu człowieku dojść się nie powinno do zarządzania Polską ekipą...Ohhh ta Polska...

Offline

 

#24 01-01-2009 14:52:01

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: WINTER PARK

Żenada jakaś

Małysz 37 , w ogóle wszyscy Polacy katastrofalnie.
Kruczek to był wielki błąd - PZN chciał się okazać cudownym łowcą talentów trenerskich, wyszła totalna klapa i amatorka.
Sezon chyba jest przegrany, a wypowiedzi skoczków jak i samego trenera są na tyle czytelne,że w żaden sposób kurtuazja wywiadowa nie zatuszuje atmosfery rezygnacji w naszej kadrze.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#25 01-01-2009 18:23:29

 Kubecki

User

Zarejestrowany: 03-09-2008
Posty: 1683
Ulubiony zawodnik: Novak Djokovic

Re: WINTER PARK

Skąd się biorą te nasze polskie "talenty" ? Jak slysze wypowiedzi Stocha, Żyły lub przypominam sobie Bachledę i Robercika: " Skoki były dobre, lecz trochę złe", to krew mnie zalewa

http://www.youtube.com/watch?v=Zs_5epw-Mj0 - polski orzeł


Adam jeszcze wróci, może nie będzie wymiatać rywali jak dawniej ale do czołówki zawita jeszcze

Offline

 

#26 02-01-2009 19:45:05

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: WINTER PARK

Kubecki napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=Zs_5epw-Mj0 - polski orzeł

haha boska to komedia xDDDD

Tymczasem po zawodach na niemieckich obiektach tj. na półmetku TCS prowadzi wczorajszy triumfator Wolfgang Loitzl ( wreszcie )przed Ammanem o 0,5 pkt , w Ga-Pa swoje szanse na końcowy sukces zaprzepaścił chyba bezkonkurencyjny w kwalifikacjach Gregor Schlirenzauer , nawiasem mowiąc najlepszy tenisista wśród
skoczkow tracąc do Loitzla blisko 20 pkt , szkoda troche ...

Ostatnio edytowany przez Sydney (02-01-2009 19:45:39)


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#27 02-01-2009 19:51:20

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: WINTER PARK

Kruczek może ma wiedze na temat trenowania ale to jest nie pojęte by trenował byłych kolegów. Jeszcze do tego z nielotem Mateją:D ... To zgraja teoretyków. Jak widać trenowanie to nie tylko wiedza. Takim, mało doświadczonym trenerom powinno się dać najpierw do trenowania juniorów, co najwyżej kadre B. A tak PZS od razu rzucił ich na głęboką wodę.

Offline

 

#28 02-01-2009 21:57:57

gosea

User

Zarejestrowany: 16-11-2008
Posty: 15

Re: WINTER PARK

asiek,rozwaliles mnie z tym nielotem:D

wedlug mnie cud by sie stal,jesli Adam skakalby jak dawniej. Chyba to juz nieraalne,niestety......ale to juz bylo i nie wroci wiecej itd. i zaden nielot czy lot raczej tego nie zmienią.

Ostatnio edytowany przez gosea (02-01-2009 21:58:45)

Offline

 

#29 06-01-2009 17:26:15

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: WINTER PARK

Loitzl 142,5 metra , noty: 20, 20, 20, 20, 20

Ale forma!


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#30 06-01-2009 17:30:38

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: WINTER PARK

Zapomiałem, że TCS dziś. Włączam na chwile TV, a tu Loitzl plombe wali. I jak on cudownie skacze, co za styl!

Offline

 

#31 06-01-2009 18:13:55

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: WINTER PARK

I jeszcze raz Ale kozak, 3 wygrane (3 pierwsze victorie w karierze) i zasłużenie zgarnia TCS 08/09.

Brawo ! Piękna chwila


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#32 07-01-2009 17:08:06

janciosek

User

Zarejestrowany: 07-01-2009
Posty: 7

Re: WINTER PARK

Wyobrażasz sobie takie coś w tenisie? Że ktoś gra od lat i nic nie może wygrać, a potem wygrywa trzy prestiżowe turnieje tydzień po tygodniu?
Ale dla Loitzla brawo, chyba wszyscy lubią gościa...


Całkiem Nowy Blog Sportowy
www.janciosek.blogspot.com

Offline

 

#33 14-01-2009 09:53:48

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: WINTER PARK

Małysz: Po Ga-Pa chciałem kończyć karierę

- Czas pomyśleć o sobie. Potrzebuję doświadczonego trenera, takiego jak Hannu Lepistö. Z Łukaszem Kruczkiem i resztą kadry chcę współpracować, nie rywalizować. W pewnym momencie jednak Łukasz nie był mi już w stanie pomóc - mówi "Gazecie" i Sport.pl najlepszy polski skoczek, który wczoraj wrócił z treningów w Finlandii

W piątek i sobotę konkursy PŚ w skokach w Zakopanem. Czy Adam Małysz będzie pod Tatrami odmieniony tygodniem skakania w Lahti pod okiem byłego trenera polskiej kadry, 65-letniego Lepistö? Po ubiegłym sezonie Polski Związek Narciarski nie przedłużył umowy z Finem. Od półtora roku Małysza męczą skoki, bo od marca 2007 r. nie był ani razu na podium PŚ. W tym sezonie zajmuje dopiero 30. lokatę w PŚ.

Robert Błoński: Dużo pan trenował w Finlandii?

-Adam Małysz: Dziennikarzy nie było, więc spokój miałem. Co do skakania, to nie sprzyjała mi pogoda. Wiało, poza tym raz było bardzo zimno, raz za ciepło. Czasem lepiej trenować w trudnych warunkach, bo potem jest się przygotowanym na wszystko. Od ubiegłego piątku oddałem w Lahti ponad 50 skoków. Byłem też na badaniach siły i mocy w instytucie w Jyväskylä. To było coś podobnego do tego, co robiliśmy z Łukaszem Kruczkiem, ale inaczej zinterpretowano wyniki. Na tej podstawie zaczęliśmy z Lepistö pracę nad moją techniką.

Co wykazały badania?

-Że jestem za szybki na progu. Pierwsze ruchy, tuż przed odbiciem, robię za gwałtownie i później nie ma ostatniego wypchnięcia. Szybki, krótki ruch powoduje cofnięcie się kolan, w rezultacie nie mam szybkości w powietrzu, a potem spadam za blisko.

Jakie lekarstwo znalazł Hannu Lepistö na pana problemy?

-Sporo skakałem, ale i trenowałem w hali. Robiliśmy wszystko, by przedłużyć odbicie. By nie było szybkie, tylko spokojne i miarowe. Zmieniałem też pozycję dojazdową, bo była zła. Co skok to jeździłem inaczej. Nie byliśmy w stanie niczego dopracować, za dużo było zmian, kombinacji: "może tak, a może tak".

-U Lepistö było stanowcze: "masz jechać tak, i koniec. A tak się odbijesz". I forma poszła do przodu. Nie ma jednak co oczekiwać cudów już w Zakopanem, ale ten wyjazd do Lahti był dobrym pomysłem. Sporo się dowiedziałem. Pod koniec technika zaczynała wyglądać nieźle. Cieszę się przynajmniej z tego, że nie stałem w miejscu, tylko próbowałem coś zaradzić.

Z czego wyniknęło rozregulowanie pana techniki?

-Z przygotowań do sezonu, które były podporządkowane jednemu: by w nogach mieć jak najwięcej mocy. By było się z czego odbijać. To się udało. Mocny jestem, ale po drodze zagubiłem technikę. Przy tej szybkości nie jestem w stanie nadążyć z odbiciem. Dlatego jest ono za krótkie.

Hannu miał jedną główną uwagę: nie wolno trenować mocy czy siły, zapominając o technice. To są nierozłączne rzeczy. Nie da się ćwiczyć raz mocy, raz techniki. To musi iść w parze, nawet kiedy po zajęciach na siłowni jest się zmęczonym. Łukasz po konsultacjach z profesorem Jerzym Żołądziem w ogóle nie robił odbić. Po testach w Jyväskylä, rozmowach z Hannu i z innym fińskim trenerem Mattim Pullim [były trener najlepszego skoczka wszech czasów Matti Nykänena] wiem, że tak się nie da. Odbicia trzeba robić, to stały element treningów. Jak się nie ćwiczy ich na sucho, to ciężko je wytrenować wyłącznie na skoczni.

Wyjechał pan z Polski nagle. Zadzwonił do Lepistö i poprosił o konsultację. W Polsce odebrano to jako wotum nieufności wobec trenera kadry Łukasza Kruczka.

-Jakie tam wotum nieufności. Gdybym nie pojechał i czegoś z tą swoją złą formą nie zrobił, sam miałbym do siebie pretensje, że się nie starałem. Chcę jak najlepiej skakać i godnie reprezentować Polskę. Konsultowałem wszystko z Łukaszem. Choć było mu ciężko się z tym pogodzić, dostałem zgodę na wyjazd od Polskiego Związku Narciarskiego. Nie zrobiłem więc niczego poza czyimiś plecami. Decyzja należała do mnie, ale była konsultowana. Przykro mi, że tak to odebrano. Łukasz to dobry trener, ale jestem za bardzo doświadczonym zawodnikiem i w pewnym momencie Łukasz nie był już w stanie mi pomóc. Coś trzeba było robić, dlatego pojechałem do Hannu.

Prezes Apoloniusz Tajner mówi, że kiedy Fin był trenerem kadry, stał z boku i tylko podpowiadał, radził.

-Tylko tak wyglądało, że stał z boku. Czasem szedł w kąt, ale po to, by się zastanowić. Za chwilę wracał i mówił, co robić. To stanowczy człowiek. Jak coś powie, to tak musi być. Dało się z nim rozmawiać, ale przekonać, by zmienił zdanie - niezwykle ciężko. Ja się jednak dogadywałem.

Czy jest możliwe, by powstał "team Małysz" z Lepistö jako trenerem głównym?

-Chciałbym, ale nie pod taką nazwą. Źle mi się kojarzy. Sama idea jest dobra, chcę, by Hannu został włączony w mój trening. To wielki autorytet, nie tylko dla mnie. Nie tylko ja przyjeżdżałem do niego na konsultacje.

W pewnym momencie zrozumiałem, że trzeba mi kogoś, kto powie: "Adam, rób tak i tak", a ja się do tego zastosuję. Bo sam byłem zagubiony, nie wiedziałem, co robić, jak jechać, jak skakać... Nie wiem, jak dalsza współpraca z Lepistö miałaby wyglądać, ale chcę jej.

Rozmawiał pan o tym z Lepistö?

-Tak, ale ja sobie mogę rozmawiać. To nie tylko moja decyzja. Muszą się spotkać ludzie z PZN, mój menedżer Edi Federer i pomyśleć, jak to ułożyć. Nacisk ze strony Federera, by tak się stało, jest duży.

Prezes Tajner mówi tak: "Zobaczymy, czy Adam nie będzie chciał trenować indywidualnie z Lepistö. Do tej pory zawsze chciał trenować w grupie, nigdy osobno. Ale teraz skończył 30 lat i może się to zmieniło". Czyli Związek nie mówi "nie".
Bo teamy istnieją. Taką grupę ma choćby Justyna Kowalczyk. Mnie było trudniej, jestem towarzyski, a nie samotnik. Zawsze chciałem pomagać chłopakom, być w ich gronie, tam, gdzie coś się działo. Nawet po to, by udzielić rady. Nadszedł jednak moment, że trzeba pomyśleć o sobie. Dopóki było dobrze, to OK. Ale jak przyszedł dłuższy kryzys, trzeba działać, zadbać o siebie.

Prezes PZN wyklucza powrót Lepistö na stanowisko pierwszego trenera całej kadry, ale na powołanie go na trenera Adama Małysza wyraża zgodę.

-To dobry pomysł. Łukasz i Zbyszek Klimowski robią bardzo dobrą robotę z kadrą. Pracują z bardzo młodymi chłopakami, od których jestem starszy o dziesięć lat. Na początku trudno mi było zaaklimatyzować się w tej grupie. To inne pokolenie... Chłopakom podoba się to, co robi Łukasz. Wymyślał treningi, ale i inne atrakcje. Wspinaczki, szybkowce, równoważnie... Ja jestem na to za stary. Potrzebuję "starej" szkoły, która czasem da wycisk, a czasem podpowie, co robić. Sam też muszę wiedzieć, na co mnie stać. Teraz - nie wiem.

Tę bezradność widać było na Turnieju Czterech Skoczni.

-W Innsbrucku mogłem być zadowolony z postępu w porównaniu z Garmisch-Partenkirchen, gdzie nie wszedłem do drugiej serii. Ale kto dałby mi gwarancję, że w Bischofshofen nie byłoby powtórki z Ga-Pa? Trwanie w TCS nie miało sensu. Do dziś nie wiem, dlaczego w Ga-Pa skoczyłem tak słabo. Byłem załamany. Nie wiedziałem, co robić. Zastanawiałem się nawet, czy nie kończyć kariery. "Czy to już koniec mojego skakania?" - myślałem.

Od początku sezonu, od zawodów w Kuusamo, z konkursu na konkurs skakałem słabiej. Nie miałem ani jednego dobrego momentu. W Ga-Pa nie wszedłem do drugiej serii, i to był dla mnie szok. Tak fatalnego lata w połączeniu z tak beznadziejną zimą nie miałem nigdy. Stąd najgorsze myśli i decyzja o wyjeździe do Finlandii.

Jeździłby pan do Lahti czy Lepistö do Polski?

-Nie wiem. Nie ja to będę układał, nie ja o tym zdecyduję. Muszę porozmawiać działaczami PZN i liczyć na ich akceptację. Muszę też pomówić z Łukaszem, bo to nie jest łatwa sytuacja dla nas obu. Żeby coś takiego mogło dobrze funkcjonować, nie może być między nami rywalizacji, tylko pełna współpraca.

Czy przed MŚ w Libercu będzie się pan konsultował z Lepistö?

-To nasze osobiste sprawy. Ale rozmawialiśmy, co jeszcze można zrobić przed 18 lutego. Ale zaangażować się w to musi więcej osób.

Ze sponsorami, by płacić Lepistö, nie powinno być chyba problemów?

-Też mam taką nadzieję. Choć był w Polsce szum, dlaczego robić mi jakieś przywileje kosztem innych. Trudno.

W piątek i sobotę konkursy w Zakopanem. Co pan powie kibicom?

-Niech trzymają kciuki. Ale niczego nie obiecam. Nie powiem: "wygram w Zakopanem", bo jak nie wygram... Zapraszam wszystkich i niech kibice osądzą, co się zmieniło. Na cuda nie liczę, ale skoki w Lahti były stabilne. Jak będę tak samo skakał w Zakopanem, można liczyć na postęp.

-Pod Wielką Krokiew nie przyjeżdżają najlepsi skoczkowie z Finlandii czy Norwegii. Wie pan dlaczego?

Chcą lecieć do Vancouver i tam skoczyć za tydzień na olimpijskich obiektach. Niedawno skończył się Turniej Czterech Skoczni, teraz były loty w Kulm, jest Zakopane. Potem od razu trzeba lecieć do Kanady. Kiedyś trzeba odetchnąć.

Pan leci za ocean?

-Były takie plany. Potem zdecydowano, że nie. A ja chciałbym polecieć. Mógłbym odpuścić kolejne konkursy, ale jeśli nie polecę do Kanady, to i nie wystartuję w Sapporo. Zrobiłaby się za długa przerwa. Przeleciałby mi cały Puchar Świata. Wiem, że są mistrzostwa świata, a ja na Kryształową Kulę szans nie mam. Startować w PŚ jednak powinienem. Muszę skakać stabilnie, to mnie rozpędzi. Chcę być zadowolony chociaż z końcówki tego sezonu.


Źródło: Gazeta Wyborcza
(gazeta.pl)

Offline

 

#34 16-01-2009 23:35:53

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: WINTER PARK

Polacy dzisiaj pozytywnie, dawno nie było tak udanie. Małysz w 10, stoch i Śliż w 20 - 7 Polakow w 2 serii.
Niemniej jestem pewny, że to jednorazowy wyskok. Wszyscy, poza Malyszem wrócą do swojej "właściwej formy".
Dziś pomogła własna skocznia i okrojona obsada. Znakomity Loitzl ponownie.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#35 16-01-2009 23:42:18

b@der

User

10866921
Zarejestrowany: 15-12-2008
Posty: 184
WWW

Re: WINTER PARK

Dokładnie... Jakoś nie chce mi się wierzyć w ich ustabilizowanie... Szczególnie Stocha. Onw poprzednim sezonie zaczął czasem skakać lepiej niż Małysz,a później do konkursu się kwalifikować nie umiał... Tacy Polacy xD

Offline

 

#36 25-01-2009 21:06:46

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: WINTER PARK

Vancouver: Adam na podium !


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#37 25-01-2009 21:14:37

 COA

Last hit for Wimby

Zarejestrowany: 30-08-2008
Posty: 2281
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: WINTER PARK

Weekend Tomka Sikory w Anterselwie
Sprint - 3
Bieg na dochodzenie (xDDD) - 4
Bieg masowy (xDDDDDDDDD) - 7, kapitalne widowisko, dziewięciu walczyło na finiszu.

I Polak znowu traci bardzo niewiele w generalce do Svendsena.

stan na 21;24 - Dawiś za wcześnie wyszedł z progu, Adam 4. xDDDDD


MTT GOAT (2xWimbledon, US Open, 7 innych, w tym Miami i Queens)

Come on Andy!

Offline

 

#38 25-01-2009 21:18:36

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: WINTER PARK

Jednak mnie poniosło Adam ostatecznie 4 - znakomita końcówka, nie sądziłem, że po takim skoku Larinto puszczą Gregora - efektowna końcówka.

Graty Adam


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#39 25-01-2009 21:42:51

 Raddcik

Come on Andy !

Zarejestrowany: 07-09-2008
Posty: 5229
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: WINTER PARK

DUN I LOVE napisał:

Jednak mnie poniosło Adam ostatecznie 4 - znakomita końcówka, nie sądziłem, że po takim skoku Larinto puszczą Gregora - efektowna końcówka.

Graty Adam

Było by podium - gdyby puścili go w tych samych warunkach co pierwszą 3,no ale cos zrobic musial skakac przy tylnym wietrze (przy którym Jacobsen skoczył 16m bliżej)


'03.07.2011 - Tennis Died' [*]

Offline

 

#40 25-01-2009 21:48:12

Yannick

User

Zarejestrowany: 19-01-2009
Posty: 762
Ulubiony zawodnik: Tomic-Roddick

Re: WINTER PARK

Dobre i  4 miejsce    wielu już Adama spisało na straty, a tu proszę taki wynik, miejmy nadzieje  ze jakieś podium do końca sezonu się Adamowi  jeszcze  trafi może na MŚ 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com Appartement Meuble AU GOLF Bamako UbytovĂĄnĂ­ Forbach Lodging Possidi