* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#161 23-10-2008 20:47:40

Bizon

siła spokoju

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 2203
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick
WWW

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Roddick dzisiaj rozegral ciezki mecz z Gineprim, w ktorym wygral dopiero po dwoch tie breakach. Meczu nie widzialem, ale forma serwisowa musi byc dobra, 26 asow w dwa sety - wow !

Davydenko poddal przed chwila mecz. Orientujecie sie co stalo sie Nikolayowi ? Cos powazniejszego ?


MTT Singiel : (Rank-2)

W : Los Angeles 08, Dubaj 09, New Heaven 09, Bangkok 09, Pekin 09, Madryt 10, Roland Garros 10, Barcelona 11, Madryt 11, Roland Garros 11
F  : Olympic Games 08, Bangkok 08, s'Hertogenbosch 10, Wimbledon 10, Los Angeles 10, Memphis 11

Offline

 

#162 23-10-2008 21:36:27

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Taaaaa... Ważne, że wygrał   Oj Roger, no nie był mistrzowski mecz xDDD Oczywiście Fin miał ewidentny dzień konia i momentami wychodziło mu wszystko(ten bekhend!), to jednak ilość banalnych błędów własnych Feda nieco irytowała, że tak delikatnie powiem. A już wolej to doprawdy była iście szwajcarska precyzja.

Ostatnio edytowany przez Robertinho (23-10-2008 21:41:34)

Offline

 

#163 24-10-2008 09:57:38

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Dokładnie, precyzja wolejowa równa stabilności islandzkiego banku

Bardzo trudny mecz, jestem w pełni usatysfakcjonowany wynikiem. Roger trafił na bardzo dobry dzień Fina, a Jarkko postawił nieoczekiwanie ciężkie warunki.
Przy stanie 3-5 w 1 secie zrobiło się nerwowo, ale po wygraniu 1 partii sytuacja się wyraźnie poprawiła, na tyle, że po stracie podanie w 2 secie moje nerwy za wiele nie straciły

Nieminem zagrał mecz, który z każdym innym rywalem (włącznie z Nalbim ) dałby mu w tym turnieju awans do kolejnej rundy. Atakował bez kompleksów, świetnie kontrował, kończył piłki uderzeniami z obu stron, ale 1 seta przegrał na własne życzenie - mając 5-4 podpalił się niepotrzebnie i w prosty sposób zepsuł 2 kluczowe piłki, a przy Bp agresywna gra Szwajcara dopełniła straty podania przez Fina.

Roger zagrał średni mecz, a niektóre pomysły z atakami do siatki były albo durne (bez zbędnych uprzejmości ) albo po prostu za słabe na odpowiedzi Fina. który niestety kilkakrotnie ośmieszył Szwajcara.
Generalnie pozytywnie, bo nie było 3 seta, a przedłużenie meczu o decydującą partię zawsze zawiera sporą dozę niepewności.


Misza nie gra już w Sankt Petersburgu.
PHM w Lyonie też już nie, co chyba jednak nikogo nie dziwi.


Bizon napisał:

Davydenko poddal przed chwila mecz. Orientujecie sie co stalo sie Nikolayowi ? Cos powazniejszego ?

Kontuzja nadgarstka, na tyle poważna, że prawdopodobnie Kolya wycofa się z Bercy.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#164 24-10-2008 12:24:40

 Lena

flower power

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 594
Ulubiony zawodnik: Marat Safin
WWW

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Sydney napisał:

S

Aha , fajnie sie mimochodem dowiedzieć że pod swoje skrzydła wziął Go Peter Lundgren , szkoleniowiec guru , światowiec , i co najwazniejsze fachowiec jakich mało , oczywiscie w tym miejscu chciałbym wyrazić nadzieje że Jego charyzma szybko wpłynie na na notowania Marcosa ,

Normalnie pisz mi tak jeszcze
Toz ja za Pietie Lundgrena to bym serce oddała, i chyba tylko u boku kogoś tak super i mega na wypasie jak Marcos moge go oglądac (tak tak człowiek jak sie do jedengo typu osobowościowego przyzwyczai to ciągnie sie za nim jak ten przysłowiowy smród xDD ). OIby sie Cyprjski Dzik odrodził, wyzdrowiał i żeby ta współpraca była na serio owocna, z całego mego serca im obu życzę


Cholera jasna, że tak powiem - coś mi wczoraj rano mówiło "ic do buka - skorzystasz na tym"
Nie poszłam, no głupia baba ze mnie no Jak już Safin nie chce miec nic z tych meczy to w końcu może ja będę cos miała - no ktoś musi na tym interesie zarabiac


No matter what happens in 2009, Marat Safin has already cemented himself
as one of the most exciting - if under performing - champions in recent memory.

s: Sydney, Cincinnati '09; d: AO, Londyn '09 - with Syd
s: Johannesburg, Los Angeles '10; d: AO, RG '10 - with Rob

Offline

 

#165 24-10-2008 12:38:34

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: ATP 2008: "EuroHala"

No wiesz co?! Przeciw Maraciowi stawiać? No jak tak w ogóle pomyśleć mogłać? xDD Ja tam postawiłem przeciew Rogerowi raz, oczywiście z przekory, oczywiście przegrał, już nie powiem, jak kto się wtedy czułem. xDDD

A wracając  jeszcze na moment do gry wolejowej Feda... No z takim czymś to korony Wimbledonu to nie odzyska. Pamiętam jak rok temu w tym samym turnieju grał przy siatce dużo i dobrze, co było zapowiedzią genialnej gry w tym elemencie na TMC. Wole nie prorokować, czego zapowiedzą są takie występy jak wczorajszy.

Ostatnio edytowany przez Robertinho (24-10-2008 12:39:45)

Offline

 

#166 24-10-2008 14:33:11

Bizon

siła spokoju

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 2203
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick
WWW

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Ale rabanina w Lyonie, korty tam sa bardzo, bardzo szybkie. Roddick przed chwila zaserwowal 4 asy z rzedu i na sucho wychodzi na prowadzenie 2:1*


MTT Singiel : (Rank-2)

W : Los Angeles 08, Dubaj 09, New Heaven 09, Bangkok 09, Pekin 09, Madryt 10, Roland Garros 10, Barcelona 11, Madryt 11, Roland Garros 11
F  : Olympic Games 08, Bangkok 08, s'Hertogenbosch 10, Wimbledon 10, Los Angeles 10, Memphis 11

Offline

 

#167 24-10-2008 14:43:57

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Słyszałem, że tam ostro szybka nawierzchnia w Lyonie jest i być może dlatego ostatnimi czasy ten turniej przezywa malutki kryzys w obsadzie Nie bez znaczenia jest fakt, że całkiem niedawno był rozgrywany tuż przed Madrytem, a teraz ten termin został przesunięty.

Roddick miazga - już 9 asów.
4-3*


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#168 24-10-2008 15:45:11

 Fed-Expresso

Masta

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 3056
Ulubiony zawodnik: Rafael "The Slice King" Nadal

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Roger niespodziewanie ciężki mecz, batalii nie widziałem ale jak wnioskuję z waszych wypowiedzi Fin zagrał znakomicie także to w jakimś stopniu uspr  Szwajcara. Jestem zaskoczony postawą Murraya, po raz kolejny Szkot potwierdza że jego ułomności fizyczne należą do przeszłości i rozjechał swoich dwóch oponentów w Petersburgu. Podejrzewam jednak , że jeśli myśli o jakimś poważnym rezulatacie w Shanghaju to powinien odpuścić sobie występ w hali Bercy.

Offline

 

#169 24-10-2008 15:54:36

Bizon

siła spokoju

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 2203
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick
WWW

Re: ATP 2008: "EuroHala"

A w pi*du, czemu ten Roddick obecnie jest taki cienki ? Tym razem wynik odwrotny jak wczoraj, czyli 6:7, 6:7 i Soderling wychodzi na 2:0 w H2H.


MTT Singiel : (Rank-2)

W : Los Angeles 08, Dubaj 09, New Heaven 09, Bangkok 09, Pekin 09, Madryt 10, Roland Garros 10, Barcelona 11, Madryt 11, Roland Garros 11
F  : Olympic Games 08, Bangkok 08, s'Hertogenbosch 10, Wimbledon 10, Los Angeles 10, Memphis 11

Offline

 

#170 24-10-2008 16:05:41

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Lena napisał:

Sydney napisał:

S

Aha , fajnie sie mimochodem dowiedzieć że pod swoje skrzydła wziął Go Peter Lundgren , szkoleniowiec guru , światowiec , i co najwazniejsze fachowiec jakich mało , oczywiscie w tym miejscu chciałbym wyrazić nadzieje że Jego charyzma szybko wpłynie na na notowania Marcosa ,

Normalnie pisz mi tak jeszcze
Toz ja za Pietie Lundgrena to bym serce oddała, i chyba tylko u boku kogoś tak super i mega na wypasie jak Marcos moge go oglądac (tak tak człowiek jak sie do jedengo typu osobowościowego przyzwyczai to ciągnie sie za nim jak ten przysłowiowy smród xDD ). OIby sie Cyprjski Dzik odrodził, wyzdrowiał i żeby ta współpraca była na serio owocna, z całego mego serca im obu życzę

Też od wczoraj mocno kibicuje tej parce . Panie Lundgren proszę zrobić z Marcosa najlepszego grajka jakim ten może być ( na swoją skale oczywiście ) , jak tylko Marcos będzie zdrów nawet TOP 10 jest mozliwe , nie bądzmy minimalistami panie Admin , moge się zgodzić na to że Marcos zakotwiczy w '20" wtedy i tylko wtedy gdy przed początkiem co drugiego treningu będzie informował swojego kochanego trenera że boli go ząb i dzisiaj gramy w karty .

Kiedyś ktoś rzekł : krytykować może , każdy glupiec , i niestety z wielu z nich to robi .
Bo ja własnie w sprawie krytyki , dla jasności krytyki Roger F . To co On gra to jest jakieś nieporozumienie , już nie chodzi nawet o to że w trzecim kolejnym meczu nie pokazuje niszczycielskiego instynktu grając na przyslowiowe pół gwizdka , nie bójmy się słów wczoraj zagrał koszmarnie , dlugimi chwilami pasywnie i bez pomysłu , pewnie ! mozna się zachwycać winnerami Jarka ale jak kolega Federer tak miło zapraszał do ataku to czemu Fin miałby nie skorzystać , na plus Fedowi niech pójdzie to że nie pogubił się pod presją , no ale przecież nie za to Go kochamy ! Pewne jest że dziś też nie obejdzie się bez kontrolowanych przestojów , co daje jakąś iskierkę nadziei kruczoranemu włochowi , że Bolelli wcale nie stroi na straconej pozycji niech też świadczy fakt że w trwającym sezonie o krok od złamaniu mitu Rogera był nawet Ruben Ramirez - Hidalgo


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#171 24-10-2008 18:34:16

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Bizon napisał:

czemu ten Roddick obecnie jest taki cienki ?

Obawiam się, że odpływ fali. Raz będzie lepiej raz gorzej, ale niestety chyba częściej gorzej.
Szkoda tej wtopy, bo taka szansa na powrót do Top-5 może się już nie powtórzyć - Del Potro jak tak będzie grał (dziś awans do 1/2) to po nowym roku szybko zajmie 5 miejsce.

W Pete-llengerze Murray idzie pewnie po tytuł, choć widzę teraz, że Tipsi nie składa broni.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#172 24-10-2008 19:16:44

Bizon

siła spokoju

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 2203
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick
WWW

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Niestety, ale masz racje. Jeszcze rok temu porazki z zawodnikami jak Kohlschreiber, Soderling x2, Berdych, Monfils, Cilic, Tipsarevic sie nie zdarzaly, albo bardzo rzadko. Obecnie jest to juz raczej norma. I nie ma juz tutaj znaczenia ile asow zaserwuje, skoro kuleje cala gra. Forhand duzo slabszy jak kiedys, zbytnie przedluzanie wymian, zbyt asekuracyjna gra spowodowana mniejsza celnoscia uderzen, samobojcze ataki do siatki. No nie wyglada to dobrze...

Po Dubaju i Miami liczylem na to ze jeszcze uda mu sie wygrac wieksze turnieje, teraz jednak szanse sa wrecz zadne. Niby Federer slabszy, ale mlodziez ma coraz wiecej do powiedzenia i pnie sie w gore rankingu.

Del Potro jest juz na tyle dobrze przygotowanym fizycznie i regularnym zawodnikem, ze na pewno wyprzedzi Roda w rankingu, najpozniej po Miami, chociaz przy sprzyjajacych okolicznosciach moze to zrobic nawet po Szanghaju.

Jak Simonowi sie uda grac w niektorych turniejach tak jak w Toronto czy Madrycie to predzej czy pozniej tez go wyprzedzi. Chociaz w to watpie, Simon wykorzystuje swoje 5 minut, ale potem powroci do swojej sredniej gry jak teraz np. Ferrer. Hiszpan po Masters Cup ostro poleci w dol, dlatego na koniec sezonu w najgorszym wypadku Roddick zajmie miejsce nr. 7

A za rok ? Wcale sie nie zdziwie jak wyleci poza Top 10, punktow na poczatku sezonu do obrony jest masa (Dubaj, San Jose, Miami, Rzym), a z taka gra sie na to nie zanosi...

Ostatnio edytowany przez Bizon (24-10-2008 19:17:15)


MTT Singiel : (Rank-2)

W : Los Angeles 08, Dubaj 09, New Heaven 09, Bangkok 09, Pekin 09, Madryt 10, Roland Garros 10, Barcelona 11, Madryt 11, Roland Garros 11
F  : Olympic Games 08, Bangkok 08, s'Hertogenbosch 10, Wimbledon 10, Los Angeles 10, Memphis 11

Offline

 

#173 24-10-2008 20:19:21

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Standardowe odprawienie zestresowanego rywala dziś było. Fedek spokojnie sobie serwował, okazyjnie przyciskał, a nawet i woleje mu czasem wchodziły ; natomiast Simone mocno spięty, bez wiary w jakiekolwiek szanse, niby coś tak kombinował, czasem pogonił Szwajcara zagraniami z dużym ryzykiem, ale wszytkie ważne piłki koncertowo wywalił w aut.

Offline

 

#174 24-10-2008 20:43:28

 Fed-Expresso

Masta

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 3056
Ulubiony zawodnik: Rafael "The Slice King" Nadal

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Roger wygrał wyraźnie ,ale to  zdecydowanie za sprawą Włocha aniżeli swojej koncertowej gry, choć trzeba oddać Federerowi że zaprezentował się porządnie. Myślę. że może spokojnie myśleć o trzecim triumfie w Bazylei. Murray idzie jak burza choć dziś lekko nie było ale po raz kolejny to Andy okazał się górą i to w dwóch partiach. Trudno przypuszczać by ktoś z pozostałych jeszcze w turnieju graczy urwał mu seta nie wspominając o dwóch takich dawkach. Apropo Andy'ego, to w tym sezonie można bardzo wyraźnie zauważyć regres jego tenisa, po 1 co zostało nadmienionie kiedyś porażek ze słabszymi graczami było o wiele mniej nie mówiąc już o klęskach typu Tipsar-Wimbledon.

Offline

 

#175 24-10-2008 20:55:19

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Powiem krótko, Andy potrzebuje trenera, który będzie dla niego autorytetem, zmotywuje go i powie mu jak grać. To nie przypadek, że najlepsze wyniki z Gilbertem i Connorsem były na samym początku współpracy. To nie o to chodzi, że oni coś bardzo zasadniczo zmienili w grze Roda(bo jak przychodziły zmiany, to na gorsze, na końcu zawsze były ataki na pałe do sieci, patrz TMC 2004 i AO 2008), wlali w niego wiare w siebie.
Bo teraz to on nie bardzo wie, co ma grać. Naturalny, agresywny styl mu nie wychodzi, więc albo łazi do sieci bez sensu, albo co gorsza ucieka 2 metry od lini i bawi się w przebijacza, a naprawdę jego topspin z fh( o slajsie z bh lepiej milczeć ) nikogo z lepszych graczy nie straszy.

Offline

 

#176 24-10-2008 21:01:32

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Bizon nie jest źle
Amerykanie w 2001 roku wieszczyli, że Rod zagrozi samprasowej liczbie 14 szlemów (), a ta racjonalna część fachowców twierdziła, że z takim serwisem to za max 2-3 lata urwie mu łapę, a Andy wciąż gra Szerzej się o tym pogada w grudniu, jak będzie przerwa międzysezonowa

Jak skrócić komuś życie jednym smsem pokazał dziś Kubecki

"Mój Simone Jak się opanuje to będzie bardzo dobry gracz" - przeczytałem o 19:53, byłem przekonany, że wygrał 1 seta. Tak się zestresowałem, że same czarne myśli mnie opętały. Wszedłem do domu o 20:50 i co widzę ? Na ES już nie ma tenisa. To se myślę, że pozamiatane. No żeby przed własna publika z Simone ?!

Jak się miło rozczarowałem widząc rzeczywisty wynik


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#177 24-10-2008 21:07:21

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: ATP 2008: "EuroHala"




Macie obaj macie mistrza. Bo nie wiem co lepsze, taka niewiara w Rogera, czy optymizm przy takiej grze Włocha

Ostatnio edytowany przez Robertinho (24-10-2008 21:08:32)

Offline

 

#178 24-10-2008 23:44:25

 Kubecki

User

Zarejestrowany: 03-09-2008
Posty: 1683
Ulubiony zawodnik: Novak Djokovic

Re: ATP 2008: "EuroHala"

z tego Włocha jest niezły diamencik

wspomnicie moje słowa


Nie no, wiadomo ze nie miał większych szans z taką grą na Feda, ale to moze być solidny gracz TOP 20 już wkrótce. Swietna technika, szybkość, zwinność. Gra szybką, płaską piłką, nadając jej niesamowitej rotacji Problem w tym ze to strasznie chimeryczny gracz. Potrafi wygrać z Gonzalezem na Wimbledonie, ale też przegrać z nijakim Suzukim (?) w Tokio ;]

Przyznam, ze juz od dawna obserwuje i zachwycam się jego grą i chociaz w wieku 23 lat jego najwiekszym sukcesem jest finał ATP w Monachium, to zycze mu jak najlepiej


P.S przez tą sympatie do niego, otrzymałem nawet ksywę "Bolelli" od jednego z rywali u nas - fana Gonzaleza ;]

Ostatnio edytowany przez Kubecki (24-10-2008 23:51:37)

Offline

 

#179 25-10-2008 16:42:11

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: ATP 2008: "EuroHala"

Nalbi pewnie ograł Pony'ego i ma finał.
Kolejna znakomita jesień Davida. Madryt to była zwykła wpadka, a wygranie Sztokholmu i co najmniej finał tu nie wymagają dalszej rekomendacji.

Jak David nie przegra szybko w Bercy to ten spadek w rankingu, który mu wróżono nie będzie aż tak dotkliwy. W top-20 utrzyma się na bank


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#180 25-10-2008 16:45:38

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: ATP 2008: "EuroHala"

No i Nalb zaskakująco łatwo pokonał Del Potro, meczu nie widziałem, bo nie chce mi się w okienka wgapiać, ale coś mi się zdaje, że jeśli Fed wejdzie do finału, to czeka go tam niełatwe zadanie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com Impressa on Shah