* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#321 27-05-2009 23:49:02

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

Barca miała ogromą przewagę taktyczno - techniczą, która była tym bardziej widoczna, że MU grało w piłkę, a nie wycinało i murowało, jeden Scholes cokolwiek przesadzał. Dzięki wysokiemu kryciu, Katalończycy błyskowicznie znajdowali w okolicu pola karnego MU, z kolei piłkarze Sir Alexa nie bardzo mieli gdzie się rozpędzić, choć pare szans bramkowych wypracowali, ale gol głową Messiego to trochę policzek był, a Xavi to naprawdę ma celownik laserowy w oczach.
Wszystko wygrane i to wygrane w cudownym stylu, o czymś takim nikt nawet nie snił przed sezonem na Camp Nou. A największe brawa dla Guardioli, za stworzenie nie drużyny, ale piłkarskiego marzenia.

Offline

 

#322 28-05-2009 09:40:08

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

Zgadzam się, że MU zagrało w piłkę i chwała im za to. Nie dość, że sami mimo gorszego dnia coś grali to jeszcze pozwalali grać Dużo pisze się o Messim, natomiast ja chciałbym, wyróżnić 2 wychowanków Barcy, którzy moim zdaniem grali najrówniej przez cały mecz, do tego na znakomitym poziomie.
Carles Puyol zagrał chyba najlepszy mecz w sezonie, kompletnie nie mógł sobie z nim poradzić CR7. W ankiecie na onecie na najlepszego gracza meczu głosowałem jednak na Andersa Iniestę. Messi był momentami szczelnie zaplastrowany to wtedy Iniesta robił kolosalną różnicę na boisku. Niesamowite jak ten człowiek się rozwija.
Generalnie wszyscy zagrali bardzo dobrze. Bałem się o Sylvinho, ale znakomicie zastąpił Abidala. Busquets też świetna robota w środku pola.

Brawo!


http://sport.onet.pl/0,1248711,1979039,wiadomosc.html

Świetny gest Pepe, trzymaj się Paolo


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#323 28-05-2009 12:09:06

andy

User

Zarejestrowany: 07-10-2008
Posty: 207

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

nom Barca rozbila Mu,ich gra z pierwszej pilki i na malym polu arcydzielo.Niech sie ciesza bo za rok wraca wielki Milan i bedzie pozamiatane;)

Offline

 

#324 28-05-2009 14:49:36

 Kubecki

User

Zarejestrowany: 03-09-2008
Posty: 1683
Ulubiony zawodnik: Novak Djokovic

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

andy napisał:

nom Barca rozbila Mu,ich gra z pierwszej pilki i na malym polu arcydzielo.Niech sie ciesza bo za rok wraca wielki Milan i bedzie pozamiatane;)

Buahahaha


A ja osobiście czekam tylko na to aby David Silva przyszedł do LFC

Offline

 

#325 28-05-2009 14:51:29

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

Kubecki napisał:

A ja osobiście czekam tylko na to aby David Silva przyszedł do LFC

Kubus, aż tak Cię cieszy jak utalentowani gracze niszczą sobie karierę ?


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#326 28-05-2009 17:00:55

andy

User

Zarejestrowany: 07-10-2008
Posty: 207

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

jakies watpliwosci co do zwyciestwa Milanu w przyszlym roku ?

Offline

 

#327 28-05-2009 17:07:11

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

andy napisał:

jakies watpliwosci co do zwyciestwa Milanu w przyszlym roku ?

Bardzo poważne Milan to moj ulubiony włoski klub, ale widoki na następny sezon są wg mnie bardzo mierne. Mam na myśli szanse na triumf w LM. Atmosfera w tym klubie jest bardzo zła, czego efektem wygwizdanie Maldiniego.
Gwiazdy Milanu to zaawansowane wiekowo nazwiska, do tego takie, które wygrały niaml wszystko i tak naprawdę są bardziej wypalone niż żądne sukcesów. W tym roku nie potrafili ograć w dwumeczu Werderu, który od najlepszych zespołów w Europie regularnie dostawał bęcki i to solidne.

Moim zdaniem w Mediolanie muszą budować zespół od nowa, a wymiana kadry w takiej ilości jaka tam jest potrzebna raczej wyklucza zbudowanie wielkiego Milanu w ciągu 12 miechów. No ale zobaczymy.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#328 28-05-2009 17:17:43

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

Żaden klub z Włoch nic w najbliższym czasie nie zwojuje w LM; Serie A to niestety obecnie słabizna, czego najlepszym dowodem jest seryjne zdobywanie mistrza przez pośmiewisko Europy, Inter Mediolan.

Ostatnio edytowany przez Robertinho (28-05-2009 17:19:11)

Offline

 

#329 28-05-2009 18:53:36

andy

User

Zarejestrowany: 07-10-2008
Posty: 207

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

przynajmniej co do interu sie zgadzamy:):)co do Milanu to rzeczywiscie bedzie sie trudno odbudowac tak zeby wygrac LM nom ale zobaczymy,moim zdaniem Ancelotti powinnien juz odejsc,zrobil bardzo wiele ale Milan potrzebuje zmian,nom i powrotu Szevy do pierwszej 11 (szkoda ze juz nie bedzie taki jak kiedys)

Offline

 

#330 28-05-2009 22:04:53

 Kubecki

User

Zarejestrowany: 03-09-2008
Posty: 1683
Ulubiony zawodnik: Novak Djokovic

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

DUN I LOVE napisał:

Kubecki napisał:

A ja osobiście czekam tylko na to aby David Silva przyszedł do LFC

Kubus, aż tak Cię cieszy jak utalentowani gracze niszczą sobie karierę ?

Patrz Fernando Torres

Offline

 

#331 31-05-2009 10:38:04

 Kubecki

User

Zarejestrowany: 03-09-2008
Posty: 1683
Ulubiony zawodnik: Novak Djokovic

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

Wisła Kraków mistrzem Polski.

Legia wicemistrz.

Lech Poznań kończy sezon na trzecim miejscu.

Miał być wielki sukces Lecha, wejście do Ligi Mistrzów a skończyło się jak zawsze

Offline

 

#332 02-06-2009 13:23:57

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

Robertinho napisał:

MU grało w piłkę, a nie wycinało i murowało, jeden Scholes cokolwiek przesadzał.  .

Rudy chyba surowego mięsa przed tym finalem sie najadł Ale jaką to trzeba być ludzką mendą by takim wejsciem na "złamanie nóg" narazić młodego człowieka , ktory zarabia na chleb kopiąc piłke . Nie rozumiem tego . W tym ataku z premedytacją wyszła chyba cala frustracja Paula ,  bo moim zdaniem powinien wejść na boisko dużo wczesniej niz na kwadrans przed końcem  juz przy rozstrzygnietym wyniku . Scholes to bez dwoch zdań perfekcjonista , na dziesiec podań , dzięwięć jest celnych , jego wejscie i kilka rzuconych krzyzowo dlugich zdecydowanie nadalo rozmachu grze ofensywnej Manchesteru , pytanie czemu ta zmiana dokonala sie tak pózno . Nieporozumieniem byl dla mnie Giggs grający bez 15 minut caly mecz . Walijczyk calkowicie , przeszedl obok gry , byl bardzo niewidoczny , nie wiem czy rozegrał dobrze choć jedną akcje , ale na pewno nie potrafil stworzyc przewagi , wygrac pojedynku jeden na jednego , ani tez dokladnie zacentrowac , najwidoczniej ten sezon trwał dla niego o jeden mecz za dlugo . Na mocno zmęczonego wyczerpującym sezonem w Premiership wyglądał tez Ronaldo , Christiano jak wiadomo to taki pilkarz ktory robi róznice , gra MU  jest wręcz uzalezniona od jego dyspozycji , niestety tak rok temu zgasł podczas Euro , tak teraz w finale CL , generalnie pilkarze Fergusona poza pierwszym kwadransem biegali o tempo wolniej niz koledzy z Barcelony , i dlatego co chwila pojawiala sie dziura pomiędzy angielską linią  pomocy i obrony , a bodaj największą zostawial po sobie gwiazdunia , tak tak to po Kristiano bylo widać nabardziej jak nie nadąża za tempem gry , a by Man U mial w tym finale jakies szanse , konieczne byly powroty i praca w defensywie , a gwiazdunia nie ma tego w zwyczaju
Ale czas pochwaic piękno . Barco zagrala tak jak do tego przyzwyczaiła , to byla dokladnie ta zachowująca wszelkie proporcje , więlka Barca . mądra , konsekwentna , świetnie zorgaznizowana taktycznie , i do bólu skuteczna , ten team nie ma mankamentow . ŻADNYCH!
a druga bramka , to czysta poezja , tylko Xawi i Beckham potrafią tak dokładnie wrzucic na glowe
Aha , ostatnio modne jest przyrównywanie Messiego do Maradony , moim zdaniem to jest nie fair wobec Leo , owszem to z pewnością dla niego wielka nobilitacja i zaszczyt , ale ile i co On jeszcze musi pokazac by zapracowac na swoje nazwisko ? Chyba po prostu musi grac kolejne sezony jak najlepiej potrafi , ale bez imitowania gry Maradony Wszystko co najlepsze na pewno przed nim bo zyciową forme osiąga sie podobno w wieku 26 - 30 lat .



Czemu teraz dopiero pisze o tym finale ? ano dopiero wczoraj sam początek widzialem , jak lecialo live to Marata wolalem


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#333 08-06-2009 00:09:15

andy

User

Zarejestrowany: 07-10-2008
Posty: 207

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

noo i kaka najprawdopodobniej idzie do Realu fajnie:/...........

Offline

 

#334 08-06-2009 21:04:42

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

Idzie , idzie , i bedzie symbolem pocżatku drugiej Madryckiej galaktyki

Ale ja tu o eliminacjach do mundialu . Oprócz gospodarzy turnieju awans zapewniły juz sobie reprezentacje Australii , Japonii oraz Korei płd , z Europy pewni udzialu mogą byc Holendrzy .
Co mnie najbardziej przeraża to eliminacyjne postawa Meksyku . Niestety wiele wskazuje na to że moze ich zabraknąć na mistrzostwach świata . Nie jestem szczegolnym fanem Rafy Marqueza i spółki ale ... pamięć mam dość dobrą a z niej wynika że piłkarze Meksyku do spolki z Argentynczykami na ostatnim mundialu w 1/8 finalu zagrali w mojej opini zdecydowanie najlepszy mecz turnieju . Jak oni wtedy grali , pół nocy spać nie mogłem bo przed oczami mialem ten ultraofensywnyn futbol na tak przeciw stawianej w roli glownego faworyta Argentynie .

Ze sterfy europejskiej na mistrzostwa nie pojedzie na pewno Szwecja lub Portugalia . W tym przypadku bardziej szkoda bedzie mi ewentualnie skandynawów ze wzgledu na Zlatana oczywiscie .
  Sobota byla najczarniejszym dniem w zyciu 37-letniego Henrika Larssona . Henka w przegranym 0:1 z Dunczykami - arcywaznym dla ukladu tabeli meczu - przestrzelił dwie stuprocentowe okazje , a tuż po końcowym gwizdku dopadla go wieść o smierci młodszego brata .

Ostatnio edytowany przez Sydney (08-06-2009 21:06:57)


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#335 11-06-2009 12:53:08

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

Ronaldo prawie w Realu... Galacticos powraca!
Na miejscu Pereza linie pomocy zostawiłbym już w spokoju i zajął się defensywą.

Offline

 

#336 11-06-2009 12:53:08

 Art

User

Zarejestrowany: 28-08-2008
Posty: 1261
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

COA napisał:

Cristiano Ronaldo, portugalski pomocnik Manchester United, po raz kolejny dał do zrozumienia, że nie zamierza zamieniać Old Trafford na Santiago Bernabeu.
- Tu jest mój dom, moje serce. Tutaj chcę grać - mówi Cristiano Ronaldo, który razem z zespołem "Czerwonych Diabłów" przygotowuje się do finału Ligi Mistrzów.

- Tworzymy historię piłki nożnej. Alex Ferguson wierzy w nas, a my wierzymy w niego. Jak mógłbym chcieć odejść? Manchester United jest moim domem.
- Boss to fantastyczny człowiek i najprawdopodobniej najlepszy trener na świecie. Nikt nie zdobył takiej wiedzy. Codziennie czegoś się od niego uczę. Nie ważne, jak dobrym piłkarzem będę. Wiem, że od niego zawsze mogę się czegoś jeszcze nauczyć.

- On jest dla mnie jak drugi ojciec. Tu nie chodzi tylko o ogromny szacunek jakim go wszyscy darzymy. Traktuję go jak syn swego kochanego ojca, odkąd przyszedłem do Manchester United - podkreślił Portugalczyk.

Brytyjskie media, które zamieściły wywiad z Portugalczykiem podkreślają, że gdyby odszedł z MU po takich deklaracjach, byłby najbardziej fałszywym, dwulicowym piłkarzem w historii piłki nożnej. Człowiekiem, którego słowo nie jest nic warte.

Krycha, mordo moja xDDD
Będziemy płakać razem w środę ze szczęścia.

Manchester United zgodził się sprzedać Realowi Madryt Cristiano Ronaldo za ponad 93 mln euro. Uczyniłoby go to najdroższym piłkarzem wszech czasów.

- Na żądanie Cristiano, który ponownie wyraził chęć odejścia, a także po dyskusji z przedstawicielami piłkarza, United zgodził się dać Realowi Madryt zgodę na rozmowy z graczem - napisano na oficjalnej stronie internetowej Manchesteru. - Do 30 czerwca sprawa powinna się rozstrzygnąć.

Klub dodał, że nie zamierza na razie dalej komentować sprawy.

- To wyśmienity profesjonalista - powiedział dyrektor generalny Realu Madryt Jorge Valdano. - Inna sprawa, że jego reputacja świetnie wyglądającego faceta, a także modela reklamowego, trochę zaciemnia jego obraz. A to po prostu wspaniały zawodnik - podkreślił. Dodał też, że choć Real chętnie widziałby u siebie Davida Villę z Valencii, to nie zamierza rozbijać dla niego skarbonki.

Od czasu, gdy C. Ronaldo wyraził chęć przejścia do Realu, jego imię było rzadziej skandowane na Old Trafford i mimo kolejnych 18 bramek chyba częściej przechodził obok meczów. Ferguson, który też to zauważył, powiedział jakiś czas temu o transferze Portugalczyka do Madrytu, że "nie sprzedałby temu motłochowi wirusa". Stracił jednak w końcu cierpliwość i zdecydował się spieniężyć czek.

W poniedziałek Real dokonał już jednego "galaktycznego" transferu - z Milanu wykupił Kakę za 65 mln euro. Po sfinalizowaniu zakupu Kaki prezydent Realu Florentino Perez zapowiedział we wtorek, że udaje się do Manchesteru, aby przekonać United do pozwolenia Cristiano Ronaldo na przejście do Madrytu.

- Jeszcze z nimi nie rozmawiałem, ale będę. W najbliższych dniach - zastrzegał wtedy Perez.

he he

Niesamowitą pakę montuje Perez. Dwóch cracków już ma, jak zatroszczy się jeszcze o defensywę i nowy coach odpowiednio poukłada te wszystkie klocki to następny sezon La Ligi powinien byc mega interesujący. Barca za to podobno poluje na Ibre w transakcji wiązanej za Eto'o i kilka mln oraz wstępnie dogadała się już także z agentem Ribery'ego w sprawie jego przeprowadzki z Monachium

PS. Wawrzyniak

Offline

 

#337 11-06-2009 13:00:34

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

Co do coacha to jakoś nie widze na tym miejscu Pellegriniego. Mało obyty trener z rozkapryszonymi gwiazdkami. DEL BOSQUE WRACAJ!!!

Offline

 

#338 12-06-2009 10:34:26

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

No extra ten transfery a jacyś obrońcy z prawdziwego zdarzenia to figurują w notesie pana Pereza ? Czy moze ostoja defensywy tj. superzwrotny Metzelder może byc pewny swojej pozycji ?


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#339 12-06-2009 10:52:05

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

asiek napisał:

Co do coacha to jakoś nie widze na tym miejscu Pellegriniego. Mało obyty trener z rozkapryszonymi gwiazdkami. DEL BOSQUE WRACAJ!!!

Czy my mówimy o Luisie Manuelu Pellegrinim? Tym słynnym trenerze z Argentyny? Jak mało obyty, tego faceta w Argentynie po rękach całują za sukcesy klubowe (nie pamiętam czy z Boca czy z River). Z Villarrealu przez kilka lat robił drużyną na miarę czuba La Liga mimo, że zawodników miał...przeciętnych. Riquelme sam wiosny nie czynił, kapitalnie układał zespół własnie Pellegrini.
Wg mnie to Del Bosque mógłby za Argentyńczykiem notesy nosić

Ja się cieszę na te transfery Realu. Crack za crackiem, bez opamiętania. Ciekawe skąd oni tyle kasy mają Jak te ogromne sumy pieniędzy się nie zwrócą to Real popadnie w gigantyczne zadłużenie, także jest to broń obusieczna.
Trzeba kupować z głową.
Co do C-Żela to wiedziałem, że tak to się skończy. Piłkarz to znakomity, ale inteoligentny średnio. Perez zbajerował go jak naiwną panienkę. I dobrze, Ferguson za ten hajs będzie mógł wykupić Teveza i zaopatrzyć się w jeszcze jednego, klasowego grajka. Może nawet MU polubię

Co do Barcy to jednak nie jestem przekonany co do próby wymiany. Na Eto'o zawsze marudzę, ale jednak nie wyobrażam sobie Barcy bez Niego Z Riberym fajna sprawa, ponoć mówiło się o Lahmie - byłoby super, to mogloby załatać dziurę na lewej stronie, bo Abidal nie potrafi dłuższy czas trzymać równej formy.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#340 12-06-2009 11:58:56

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: Piłka Nożna - sezon 2008/2009

DUN I LOVE napisał:

asiek napisał:

Co do coacha to jakoś nie widze na tym miejscu Pellegriniego. Mało obyty trener z rozkapryszonymi gwiazdkami. DEL BOSQUE WRACAJ!!!

Czy my mówimy o Luisie Manuelu Pellegrinim? Tym słynnym trenerze z Argentyny? Jak mało obyty, tego faceta w Argentynie po rękach całują za sukcesy klubowe (nie pamiętam czy z Boca czy z River).
Wg mnie to Del Bosque mógłby za Argentyńczykiem notesy nosić

Nie. Mówimy o Luisie Manuelu Pellegrinim z Chile. Mistrzu ligi chilijskiej, ekwadorskiej i argentynskiej(z River i San Lorenzo)
Ameryka Płd to nie Europa. Bez porównania. Półfinał LM z taką drużyną jak Villareal to nie lada osiągnięcie ale nie ma co porównywać do Del Bosque. Dwa różne bieguny.

Z Villarrealu przez kilka lat robił drużyną na miarę czuba La Liga mimo, że zawodników miał...przeciętnych. Riquelme sam wiosny nie czynił, kapitalnie układał zespół własnie Pellegrini.

No własnie. Zrobił drużynę nie składającą się z gwiazd. Ilu Real miał takich trenerów, którzy świetnie radzili sobie z w "przeciętnych" klubach a w drużynie naszpikowanej gwiazdami zupelnie się pogubili? Wielu. Z ostatnich to nasuwają mi się Ramos, Luxemburgo, Remon czy Toschack

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ Jacksonville Holiday Inn Macau, an IHG Hotel Hotels Germany