mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Tydzień 25
Data startu: 20 Czerwiec
- Guadalajara (Meksyk)
Typ: $100,000
Zwycięzca 2010: Turniej nie był rozgrywany.
Nawierzchnia: Twarda
- Marburg (Niemcy)
Typ: €30,000+H
Zwycięzca 2010: Simone Vagnozzi (Włochy)
Nawierzchnia: Ceglana
Offline
User
Guadalajara - lista zgłoszeń:
Reynolds, Bobby USA 109
Ito, Tatsuma JPN 114
Souza, Joao BRA 125
Capdeville, Paul CHI 141
De Voest, Rik RSA 164
Lapentti, Giovanni ECU 166
Chiudinelli, Marco SUI 176
Sugita, Yuichi JPN 182
Salamanca, Carlos COL 193
Klec, Ivo SVK 237
Udomchoke, Danai THA 216
Pospisil, Vasek CAN 238
Romboli, Fernando BRA 241
Weintraub, Amir ISR 244
Cook, Lester USA 256
Begemann, Andre GER 265
Lajovic, Dusan SRB 269
Monroe, Nicholas USA 278
Klaasen, Raven RSA 287
Walter, Ludovic FRA 289
Alves, Thiago BRA 291
Borvanov, Roman MDA 294
Ghedin, Riccardo ITA 296
Mertl, Jan CZE 297
Offline
User
Marburg - lista zgłoszeń:
Pospisil, Jaroslav CZE 103
Junqueira, Diego ARG 104
Zeballos, Horacio ARG 107
Machado, Rui POR 110
Huta Galung, Jesse NED 113
Ramos, Albert ESP 117
Prodon, Eric FRA 124
Gicquel, Marc FRA 127
Lorenzi, Paolo ITA 128
Minar, Ivo CZE 132
Hajek, Jan CZE 136
Greul, Simon GER 138
Beck, Andreas GER 139
Robert, Stephane FRA 140
Cipolla, Flavio ITA 143
Phau, Bjorn GER 145
Millot, Vincent FRA 152
Zemlja, Grega SLO 154
Guez, David FRA 156
Schukin, Yuri KAZ 159
Ungur, Adrian ROU 161
Janowicz, Jerzy POL 162
Offline
Marburg - drabinka:
[1] Albert Ramos-Vinolas (ESP) - Federico Del Bonis (ARG)
Qualifier - Ilia Bozoljac (SRB)
Qualifier - Vincent Millot (FRA)
[WC] Julian Lenz (GER) - [8] Yuriy Schukin (KAZ)
[4] Simon Greul (GER) - Jan Hajek (CZE)
[WC] Jan-Lennard Struff (GER) - [SE] Stefano Galvani (ITA)
Wayne Odesnik (USA) - Adrian Ungur (ROU)
Pavol Cervenak (SVK) - [7] Ivo Minar (CZE)
[5] Jesse Huta Galung (NED) - [SE] Evgeny Korolev (KAZ)
Attila Balazs (HUN) - [WC] Oliver Marach (AUT)
Joao Sousa (POR) - [WC] Constantin Christ (GER)
Bjorn Phau (GER) - [3] Eric Prodon (FRA)
[6] Horacio Zeballos (ARG) - Evgeny Donskoy (RUS)
Denis Matsukevitch (RUS) - Qualifier
Maxime Teixeira (FRA) - Qualifier
Guillaume Rufin (FRA) - [2] Diego Junqueira (ARG)
Offline
User
Guadalajara - drabinka:
(1)Joao Souza (BRA) vs Greg Ouellette (USA)
(q) vs (q)
Daniel Garza (MEX) vs Raven Klaasen (RSA)
(WC)Miguel Gallardo-Valles (MEX) vs (5)Vasek Pospisil (CAN)
(4)Carlos Salamanca (COL) vs Ivan Endara (ECU)
Artem Sitak (NZL) vs Toshihide Matsui (JPN)
(q) vs (q)
Andre Begemann (GER) vs (7)Danai Udomchoke (THA)
(8)Ivo Klec (SVK) vs (WC)Manuel Sanchez (MEX)
Jamie Baker (GBR) vs (WC)Julio Cesar Vazquez (MEX)
(WC)Luis Patino (MEX) vs Nicholas Monroe (USA)
Jan Mertl (CZE) vs (3)Bobby Reynolds (USA)
(6)Amir Weintraub (ISR) vs Kevin Kim (USA)
Adam El Mihdawy (USA) vs Ludovic Walter (FRA)
Marcel Felder (URU) vs (q)
Roman Borvanov (MDA) vs (2)Paul Capdeville (CHI)
Offline
User
Ciekaw jestem co Marach w singlu pokaże.
Jutro o awans gra Gawron jak mu się uda to najlepiej by było trafić na Matsukevitch.
Offline
Administrator
zur555 napisał:
Jutro o awans gra Gawron jak mu się uda to najlepiej by było trafić na Matsukevitcha.
Przeszedł kwale i trafił na Teixeirę, a nie Matsukevitcha. Wygrał z nim bez straty seta 6-0 7-6(7). Gratulacje (!), w następnej rundzie czeka nr. 2 - Junqueira, będzie ciężko, ale może powalczy?
Offline
Guadalajara - 1 runda:
(1)Joao Souza (BRA) d. Gregory Ouellette (USA) 4-6 6-2 7-6(1)
(q)Miguel-Angel Reyes-Varela (MEX) d. (q)Luis Diaz-Barriga (MEX) 6-3 3-6 6-4
Daniel Garza (MEX) d. Raven Klaasen (RSA) 6-7(5) 7-6(3) 6-4
(5)Vasek Pospisil (CAN) d. (WC)Miguel Gallardo-Valles (MEX) 6-4 7-5
(4)Carlos Salamanca (COL) d. Ivan Endara (ECU) 7-5 6-3
Artem Sitak (NZL) d. Toshihide Matsui (JPN) 7-5 6-2
(LL)Pierre-Ludovic Duclos (CAN) d. (q)Ruben Gonzales (PHI) 6-3 6-3
Andre Begemann (GER) d. (7)Danai Udomchoke (THA) 7-5 6-4
(8)Ivo Klec (SVK) d. (WC)Manuel Sanchez (MEX) 6-1 6-4
Jamie Baker (GBR) d. (WC)Julio Cesar Vasquez Bonilla (MEX) 6-0 6-1
Nicholas Monroe (USA) d. (WC)Luis Patino (MEX) 4-6 7-6(11) 6-1
Jan Mertl (CZE) d. (3)Bobby Reynolds (USA) 7-6(6) 6-4
(6)Amir Weintraub (ISR) d. Kevin Kim (USA) 6-3 1-6 6-4
Ludovic Walter (FRA) d. Adam El Mihdawy (USA) 6-3 7-5
(q)Juan Sebastian Gomez (COL) d. Marcel Felder (URU) 6-1 1-1 def.
(2)Paul Capdeville (CHI) d. Roman Borvanov (MDA) 7-6(7) 4-6 6-2
Offline
Marburg - 1 runda:
(1)Albert Ramos (ESP) d. Federico Del Bonis (ARG) 6-4 7-5
Ilija Bozoljac (SRB) d. (q)Nikola Ciric (SRB) 6-1 4-2 ret.
Vincent Millot (FRA) d. (q)Andre Ghem (BRA) 6-3 7-5
(8)Yuri Schukin (KAZ) d. (WC)Julian Lenz (GER) 6-2 7-5
Jan Hajek (CZE) d. (4)Simon Greul (GER) 7-5 6-2
(WC)Jan-Lennard Struff (GER) d. (SE)Stefano Galvani (ITA) 6-1 7-6(3)
Wayne Odesnik (USA) d. Adrian Ungur (ROU) 6-3 6-0
Pavol Cervenak (SVK) d. (7)Ivo Minar (CZE) 1-0 ret.
(LL)Simon Stadler (GER) d. (5)Jesse Huta Galung (NED) 6-3 6-3
Attila Balazs (HUN) d. (WC)Oliver Marach (AUT) 4-6 6-2 6-2
Joao Sousa (POR) d. (WC)Constantin Christ (GER) 7-5 6-1
Bjorn Phau (GER) d. (3)Eric Prodon (FRA) 7-6(6) 6-3
(6)Horacio Zeballos (ARG) d. Evgeny Donskoy (RUS) 6-1 7-6(5)
(q)Artem Smirnov (UKR) d. Denis Matsukevitch (RUS) 6-2 6-3
(q)Marcin Gawron (POL) d. Maxime Teixeira (FRA) 6-0 7-6(7)
(2)Diego Junqueira (ARG) d. Guillaume Rufin (FRA) 6-3 6-1
Offline
Marburg - 2 runda:
(1)Albert Ramos (ESP) d. Ilija Bozoljac (SRB) 6-7 6-1 6-3
(8)Yuri Schukin (KAZ) d. Vincent Millot (FRA) 6-3 6-4
Jan Hajek (CZE) d. (WC)Jan-Lennard Struff (GER) 6-2 6-2
Wayne Odesnik (USA) d. Pavol Cervenak (SVK) 6-1 6-2
Attila Balazs (HUN) d. (LL)Simon Stadler (GER) 7-5 3-6 6-2
Bjorn Phau (GER) d. Joao Sousa (POR) 6-4 3-6 7-5
(6)Horacio Zeballos (ARG) d. (q)Artem Smirnov (UKR) 6-1 6-2
(2)Diego Junqueira (ARG) d. (q)Marcin Gawron (POL) 6-1 7-5
Ostatnio edytowany przez Serenity (23-06-2011 21:05:38)
Offline
Guadalajara - 2 runda:
(1)Joao Souza (BRA) d. (q)Miguel-Angel Reyes-Varela (MEX) 6-7(10) 6-2 7-6(2)
(5)Vasek Pospisil (CAN) d. Daniel Garza (MEX) 6-4 7-6(5)
(4)Carlos Salamanca (COL) d. Artem Sitak (NZL) 6-3 6-2
(LL)Pierre-Ludovic Duclos (CAN) d. Andre Begemann (GER) 6-3 3-6 6-3
Jamie Baker (GBR) d. (8)Ivo Klec (SVK) 6-3 6-3
Jan Mertl (CZE) d. Nicholas Monroe (USA) 6-4 6-1
Ludovic Walter (FRA) d. (6)Amir Weintraub (ISR) 6-2 6-2
(2)Paul Capdeville (CHI) d. (q)Juan Sebastian Gomez (COL) 6-0 6-4
Offline
Marburg - ćwierćfinały:
(1)Albert Ramos (ESP) d. (8)Yuri Schukin (KAZ) 6-3 6-0
Jan Hajek (CZE) d. Wayne Odesnik (USA) 4-6 7-6(1) 6-0
Bjorn Phau (GER) d. Attila Balazs (HUN) 6-3 6-3
(6)Horacio Zeballos (ARG) d. (2)Diego Junqueira (ARG) 6-3 4-6 7-5
Offline
User
Guadalajara - ćwierćfinały:
(1)Joao Souza (BRA) d. (5)Vasek Pospisil (CAN) 6-7(1) 6-3 6-3
(LL)Pierre-Ludovic Duclos (CAN) d. (4)Carlos Salamanca (COL) 6-2 6-7(5) 6-3
Jan Mertl (CZE) d. Jamie Baker (GBR) 3-6 6-4 6-3
(2)Paul Capdeville (CHI) d. Ludovic Walter (FRA) 6-4 7-6(2)
Offline