* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#21 07-05-2010 12:19:03

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: FIFA World Cup 2010

O, jeszcze o Higuainie zapomniałem. No ale nic, trzeba próbować Palermo. W reprezentacji czeka go świetlana przyszłość.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#22 07-05-2010 12:29:27

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: FIFA World Cup 2010

Co Wy się tak ciskacie ? Pamiętajcie że Diego eliminacje grał "sprawdzonymi" polecanymi mu ludzmi i o mało co by się na tym przejechal , a raczej nie przejechal na mundial Więc ja się nie dziwie że tworzy sobie teraz spokojnie własną autorską reprezentacje .
Martin Palermo to wiekowy napastnik , pamiętam go głównie z meczu Argentyny w którym nie strzelil trzech karniaków  , ale w lidze Argentyńskiej od lat robi furore , i to w ulubionym klubie selekcjonera , na munidal jak pojedzie to ewentualnie by odgrywać role Jokera


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#23 07-05-2010 12:34:20

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: FIFA World Cup 2010

Sydney napisał:

Martin Palermo to wiekowy napastnik , pamiętam go głównie z meczu Argentyny w którym nie strzelil trzech karniaków 

Miało to miejsce w przegranym 0-3 meczu z Kolumbią w grupie na Copa America. Po każdym golu strzelonym przez rywali palermo odpowiadał spudłowaną jedenastką.

Loew pierwszy odsłania karty:

MŚ 2010: Loew ogłosił szeroką kadrę Niemiec

Selekcjoner reprezentacji Niemiec Joachim Loew, ogłosił szeroką kadrę na finały mistrzostw świata, które odbędą się w Republice Południowej Afryki.

Z ogłoszonej listy przed mundialem zostanie skreślonych czterech piłkarzy.

Loew powołał w miejsce kontuzjowanego bramkarza Bayeru Leverkusen Rene Adlera, golkipera Bayernu Monachium Hansa-Joerga Butta.

Jedynym powołanym piłkarzem spoza Bundesligi jest pomocnik Chelsea Londyn Michael Ballack.

Szeroka kadra Niemiec:
Bramkarze: Hans-Joerg Butt (Bayern Monachium), Tim Wiese (Werder Bremen), Manuel Neuer (Schalke 04)

Obrońcy: Arne Friedrich (Hertha BSC), Dennis Aogo (Hamburger SV), Holger Badstuber (Bayern Munich), Andreas Beck (TSG Hoffenheim), Jerome Boateng (Hamburger SV), Phillip Lahm (Bayern Monachium), Per Mertesacker (Werder Brema), Serdar Tasci (VfB Stuttgart), Heiko Westermann (Schalke 04)

Pomocnicy: Michael Ballack (Chelsea), Marcell Jansen (Hamburger SV), Sami Khedira (VfB Stuttgart), Toni Kroos (Bayer Leverkusen), Marko Marin, Mesut Oezil (obydwaj Werder Brema), Bastian Schweinsteiger (Bayern Monachium), Christrian Traesch (VfB Stuttgart), Piotr Trochowski (Hamburger SV)

Napastnicy: Cacau (VfB Stuttgart), Mario Gomez, Thomas Mueller, Miroslav Klose (all Bayern Monachium), Stefan Kiessling (Bayer Leverkusen), Lukas Podolski (1. FC Koeln)

onet.pl


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#24 07-05-2010 12:50:38

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: FIFA World Cup 2010

Jeszcze Jogi pożaluje że nie przeprosił się z Kuranym . Klose i Podolski to lecą chyba za wybitne zasługi
Jeden cały sezonem grywa ogony , drugi niby z podstawowego składu , ale żeby jakieś gole strzelał czy asystował  to nie słyszałem


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#25 07-05-2010 12:54:44

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: FIFA World Cup 2010

Sydney napisał:

Jeszcze Jogi pożaluje że nie przeprosił się z Kuranym . Klose i Podolski to lecą chyba za wybitne zasługi
Jeden cały sezonem grywa ogony , drugi niby z podstawowego składu , ale żeby jakieś gole strzelał czy asystował  to nie słyszałem

Podolski ponoć miał największą posuchę strzelecką w swojej karierze. Być może ta jeszcze trwa.

A jak Klose strzeli 6 bramek to wyprzedzi Ronaldo i zostanie liderem klasyfikacji strzelców mundialowych wszech czasów.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#26 07-05-2010 13:08:40

 szeva

User

Zarejestrowany: 06-10-2009
Posty: 1266

Re: FIFA World Cup 2010

Wracając do Maradony, słyszeliście o tym http://www.widelec.pl/widelec/1,101584, … _piwa.html


I LOVE TENNIS!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#27 08-05-2010 12:13:44

 Joao

Buntownik z wyboru

Zarejestrowany: 31-03-2010
Posty: 1600
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: FIFA World Cup 2010

O szansach Argentyny na mundialu tak wypowiedział się kapitan drużyny z 1966 Antonio Ratin : "Niech Bóg ma nas w swojej opiece. Mamy trenera, który nie powinien zajmować tego stanowiska."

Ostatnio edytowany przez Joao (08-05-2010 12:14:30)


Człowiek, jak każda małpa, jest zwierzęciem społecznym, a społeczeństwo rządzi się kumoterstwem, nepotyzmem, lewizną i plotkarstwem, uznając je za podstawowe normy postępowania etycznego. (Cień wiatru - Carlos Ruiz Zafon)

Offline

 

#28 11-05-2010 22:16:46

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: FIFA World Cup 2010

MŚ: Brazylia bez Ronaldinho, Adriano i Pato

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Brazylii Carlos Dunga ogłosił we wtorek ostateczną kadrę na mistrzostwa świata w RPA. W mundialu zabraknie dwóch gwiazd: pomocnika AC Milan - Ronaldinho oraz napastnika Flamengo Rio de Janeiro - Adriano.

Ich nieobecność nie jest wielką sensacją. Obaj rzadko występowali w eliminacjach, każdy z nich zdobył w tych meczach po jednej bramce.

Ronaldinho po raz ostatni wystąpił w barwach "Canarinhos" w kwietniu 2009 roku. Adriano zraził do siebie Dungę nadwagą i powtarzającymi się absencji na treningach w klubie, o czym rozpisywała się brazylijska prasa.

Za niespodziankę można jedynie uznać powołanie lewego obrońcy Lyonu, Michela Bastosa.

Pięciokrotni mistrzowie świata wyjadą do RPA 26 maja. Na mundialu zagrają w grupie G z Wybrzeżem Kości Słoniowej, Portugalią i Koreą Północną. Ten ostatni zespół będzie ich pierwszym rywalem, 15 czerwca.

Skład reprezentacji Brazylii na mistrzostwa świata:
bramkarze: Julio Cesar (Inter Mediolan), Doni (AS Roma), Gomes (Tottenham)
obrońcy: Luisao (Benfica Lizona), Lucio (Inter Mediolan), Juan (AS Roma), Thiago Silva (AC Milan), Maicon (Inter Mediolan), Daniel Alves (FC Barcelona), Michel Bastos (Olympique Lyon), Gilberto (Cruzeiro)
pomocnicy: Gilberto Silva (Panathinaikos Ateny), Josue (Wolfsburg), Elano (Galatasaray Stambuł), Kaka (Real Madryt), Ramires (Benfica Lizbona), Felipe Melo (Juventus Turyn), Julio Baptista (AS Roma), Kleberson (Flamengo)
napastnicy: Luis Fabiano (FC Sevilla), Nilmar (Villarreal), Grafite (Wolfsburg), Robinho (Santos).

Przy takim składzie to może się okazać, że Portugalia i WKS wcale nie są bez szans. Co za dno, co tego Kaka, który zapomniał jak się gra w piłkę.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#29 11-05-2010 22:55:08

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: FIFA World Cup 2010

Tego się spodziewałem niestety.   No ale może wersja siermiężna będzie skuteczna.

Offline

 

#30 13-05-2010 13:54:44

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: FIFA World Cup 2010

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/m/2 … tory.shtml

Wielki nazwiska. Selekcjonerzy Francji, Brazylii i Argentyny moim zdaniem się nie popisali. Domenech olał żelazny punkt defensywy Patricka Vieire, dynamicznego i mającego świetny sezon w Arsenalu Samira Nasriego oraz co prawda grzejącego ławę w Realu Madryt Karima Benzemę ale nieporównywalnie lepszego od Brianda czy Gignaca.

Dunga chyba zapomniał, że gra się skrzydłami. Wyraźnie powinna leżeć lewa strona, gdzie zabraknie Marcelo. Zamiast niego zobaczymy starego Gilberto czy wolnego i defensywnie grającego Bastosa. Nominalnego klasowego lewego pomocnika również brak(pewnie Robinho tam zagra). Do tego kreator gry Ronaldinho. Choćby na ławkę ale taka charyzmatyczna postać zawsze się przyda. Trener uznał, iż bardziej przydatny będzie Josue czy Ramires Napad również dość blado. Jeśli Robinho będzie miał grać na skrzydle to do dyspozycji zostaną Luis Fabiano, Nilmar i Grafite. Poza tym ostatnim typowego, rasowego snajpera nie ma. Zresztą Grafite w tym sezonie niczym się nie wyróżniał. Doświadczeni Ronaldo i Adriano czy młodzi Pato, Neymar wnieśli by wiele więcej.

Maradone lepiej przemilczeń. Takie nazwiska jak Zanetti, Gago, Lucho Gonzalez, Riquelme, Cambaisso, Lisandro Lopez wystarczą. 

Również bardzo mi będzie brakować piłkarzy których darze wielkim sentymentem, czyli Raula i Alexa del Piero


Czytając powyższe nazwiska jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostwa tracą na kolorycie.

Offline

 

#31 13-05-2010 14:25:40

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: FIFA World Cup 2010

asiek napisał:

Domenech olał żelazny punkt defensywy Patricka Vieire, dynamicznego i mającego świetny sezon w Arsenalu Samira Nasriego oraz co prawda grzejącego ławę w Realu Madryt Karima Benzemę ale nieporównywalnie lepszego od Brianda czy Gignaca.

Dla mnie brak powołania dla Nasriego to chyba największy jak do tej pory szok. Z Vieirą bym nie przesadzał, leciwy piłkarz od bardzo dawna bez formy. Lass Diarra jest obecnie dużo lepszy.

Co do Benzemy to chyba bardzo słuszna decyzja. 8 bramek w całym sezonie i większość w meczach wysoko wygranych przez Real. Od 2 lat zawodnik ten gra grubo poniżej oczekiwań. Chyba się nie rozwinął tak jak mu to przed laty przepowiadano.

Co do Argentyny to Diego może wszystko. Jak przegrają to i tak zjadą Messiego, bo Maradony przecież nie wolno.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#32 13-05-2010 14:39:09

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: FIFA World Cup 2010

asiek napisał:

Domenech olał żelazny punkt defensywy Patricka Vieire, dynamicznego i mającego świetny sezon w Arsenalu Samira Nasriego

Podejrzewam że Domenech Nasriego to pewnie  bardzo chętnie by zabrał , ale widocznie nie mogł bo coś nie tak z Jego horoskopem . Mnie cieszy obecność w kadrze trójkolorowych Djibrila Cisse , choc narazie tak nieśmialo dosyć , bo kto wie czy podczas springu jakiś rzeznik nie zapoluje na jego nogi , niechcący lamiąc jedną z nich

Dunga chyba zapomniał, że gra się skrzydłami.

Mlodszym kibicom obiŁo się o uszy że obecny selekcjoner kanarkowych był kiedyś piłkarzem , nie mogą pamiętać jednak na jakiej pozycji grał , a to pieknie zdradza lista powołanych Od dwoch lat wiadomo bylo że kadra to dla Ronaldo temat zamknięty , Ronaldinho dla odmiany na pogodzeniu się z myślą o czerwcowych wakacjach miał jakies 1O m-cy , no cóż Dunga ma te swoje restrykcyjne zasady ; nie zagra u niego ktoś kto nie ma w zwyczaju pracować w defensywie . Mi to Trudno sobie wyobrazić Brazylie bez zajączka , ale wierze że Robinho nie zatracił nic ze swojego  technicznego kunsztu , i On zrekompensuje nam nieobecność R10 .


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#33 13-05-2010 16:33:13

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: FIFA World Cup 2010

Dunga miał ksywe Stempel, bo każda akcja Brazylii musiał przez niego przejść, a że w 98 był w dość marnej formie, to był głównym hamulcowym drużyny. Mnie ta magia Robinho nie przekonuje, efektowny to piłkarz, z efektami gorzej; pytanie jeszcze z kim on ma tam grać, bo cienko to wygląda.

Offline

 

#34 13-05-2010 17:36:21

 Fed-Expresso

Masta

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 3056
Ulubiony zawodnik: Rafael "The Slice King" Nadal

Re: FIFA World Cup 2010

Drugi raz Brazylijczycy powoluja pod bron mierna kadre, 3/4 ludzi tam chyba za zaslugi sie pojawilo. Mam nadzieje, ze skonczy sie to ich odpadnieciem ,otwierajac droge do awansy z grupy  wielbionemu przeze mnie WKS.
No nie wiem doprawdy czy smiac sie, czy plakac, widzac nazwisko Gilberto, chyba lewego obroncy.Pojecia nie mam , co w tej kadrze robia rowniez Gilberto Silva oraz Kaka.

Moimi ulubionymi ekipami w kopanej sa Hiszpanie oraz Argentynczycy, o ile o los tych pierwszych mozna byc spokojnym, szanse na MS sa wieksze niz kiedykolwiek, tak blekitno-biali moga byc autorami niezlej wpadki, biorac pod uwage rzemioslo trenerskie Boskiego oraz ludzi, ktorych nominowal do wyjazdu na Czarny Lad .

Offline

 

#35 13-05-2010 17:53:06

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: FIFA World Cup 2010

Robertinho napisał:

Mnie ta magia Robinho nie przekonuje

Mnie również nie. Być może jestem niesprawiedliwy, ale Robinho to dla mnie piłkarz do bólu przereklamowany. Pamiętam czasy, jak nagłaśniano Jego talent, porównując do Ronaldo, Rivaldo czy Ronaldinho. Dzisiaj odbieram to jak dobry żart.

Drugi raz Brazylijczycy powoluja pod bron mierna kadre, 3/4 ludzi tam chyba za zaslugi sie pojawilo. Mam nadzieje, ze skonczy sie to ich odpadnieciem ,otwierajac droge do awansy z grupy  wielbionemu przeze mnie WKS.

Też wielbię WKS, ale zbyt dużych szans na wyjście z grupy nie mają. Afrykańskie nacje wciąż grają zbyt indywidualnie, nie mają wielkich drużyn. Kto oglądał ostatni PNA wie o co mi chodzi. Egipt wygrał w cuglach, bo był jedynym zespołem, który zbliżył się do "europejskiego" sposobu zespołowego kopania piłki.

Jestem negatywnie nastawiony do brazylijskiej kadry, ale z drugiej strony 17 z 23 tych grajków ograł niedawno Portugalię 6-2, przed rokiem zdobyło Puchar Konfederacji, a połowa tych wybrańców Dungi pamięta triumf w Copa America sprzed 3 (?) lat, gdzie w finale pocisnęli 3-0 Argentynę, naszpikowaną wtedy gwiazdami. Mając to na uwadze ograniczę się z krytyką Dungi, chociaż wielkiej kariery Jego drużynie to ja w RPA nie wróżę, przynajmniej na chwilę obecną.


MŚ: gospodarzom brakuje Ronaldinho

Dyrektor generalny piłkarskich mistrzostw świata w RPA Danny Jordaan skrytykował selekcjonera reprezentacji Brazylii Carlosa Dungę za pominięcie w kadrze Ronaldinho.

- To piłkarski geniusz. Ten piłkarz jest niezwykle utalentowany i wielu kibiców zachwycało się jego grą w przeszłości, ale obecnie również - powiedział Jordaan o zawodniku AC Milan.

We wtorek Dunga ogłosił 23-osobową kadrę, która pojedzie na mundial. Zabrakło w niej m.in. Ronaldinho, który brał udział w dwóch poprzednich mistrzostwach.

Jordaan powiedział, że decyzja Dungi jest "zła i niefortunna". Według niego, rozpoczynający się 11 czerwca turniej dużo straci bez Ronaldinho.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-201 … omosc.html


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#36 13-05-2010 23:30:13

 COA

Last hit for Wimby

Zarejestrowany: 30-08-2008
Posty: 2281
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: FIFA World Cup 2010

Ronaldinho czy Adriano to rzeczywiście nie mieli za bardzo za co jechać, raz że burdel by robili, dwa forma nie ta. Ale czemu nie ma Diego, Maxwella, Marcelo czy Pato, to już zrozumieć średnio potrafię... Za co jedzie Grafite, za zeszły jeden dobry sezon w bundeslidze ?

Aha, osobiście liczę że Angole się przełamią, w przeciwieństwie do Messiego i CRa, Rooney w reprezantacji gra tak samo świetnie jak w MU i mam nadzieję, że poprowadzi drużynę przynajmniej do 1/2.

Ostatnio edytowany przez COA (13-05-2010 23:34:13)


MTT GOAT (2xWimbledon, US Open, 7 innych, w tym Miami i Queens)

Come on Andy!

Offline

 

#37 17-05-2010 17:20:24

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: FIFA World Cup 2010

Katastrofa Ballacka przed mundialem!

Sprawdził się czarny scenariusz kapitana Niemców! Michael Ballack z Chelsea doznał w sobotę kontuzji, która eliminuje go z udziału na mundialu w Republice Południowej Afryki. Prześwietlenie wykazało poważny uraz prawej kostki podstawowego reprezentanta naszych zachodnich sąsiadów.

Do feralnego zdarzenia doszło w finale Pucharu Anglii. Ballack zaczął zwijąć się z bólu po ostrym wejściu Kevina-Prince'a Boatenga z Portsmouth i nie był w stanie dalej grać.

Kibice "The Blues" i reprezentacji Niemiec przewidywali najgorsze, a obawy potwierdziła poniedziałkowa depesza niemieckiego związku piłki nożnej.

- Ballack został zmuszony do wycofania się z finałów mistrzostw świata w RPA - poinformowała federacja w lakonicznym komunikacie.

To wielki cios dla selekcjonera Joachima Loewa, który zwykł mówić o Ballacku, że to "nie tylko kapitan, ale i absolutny lider kadry".

- - - - - - - - - - - 

Szkoda , Technicznie Ballack nigdy nie był i nie jest zbytnio zaawansowany , ale trzeba przyznać że jako jeden z niewielu piłkarzy na świecie potrafi On świetnie grać obiema nogami .


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#38 21-05-2010 10:57:17

 Serenity

User

4804501
Skąd: Zawoja
Zarejestrowany: 23-05-2009
Posty: 3753

Re: FIFA World Cup 2010

Skład Hiszpanii na mundial

Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, Vicente del Bosque, podał 23 nazwiska piłkarzy, którzy zagrają na mistrzostwach świata w RPA.

Bramkarze: Iker Casillas (Real Madryt), Pepe Reina (Liverpool), Victor Valdes (Barcelona).

Obrońcy: Raul Albiol (Real Madryt), Alvaro Arbeloa (Real Madryt), Joan Capdevila (Villarreal), Carlos Marchena (Valencia), Gerard Pique (Barcelona), Carles Puyol (Barcelona), Sergio Ramos (Real Madryt).

Pomocnicy: Xabi Alonso (Real Madryt), Sergio Busquets (Barcelona), Cesc Fabregas (Arsenal), Andres Iniesta (Barcelona), Javi Martinez (Athletic Bilbao), David Silva (Valencia), Xavi (Barcelona).

Napastnicy: Jesus Navas (Sevilla), Juan Mata (Valencia), Pedro (Barcelona), Fernando Llorente (Athletic Bilbao), Fernando Torres (Liverpool), David Villa (Barcelona).

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/m/2 … tory.shtml

Offline

 

#39 21-05-2010 11:11:06

 Joao

Buntownik z wyboru

Zarejestrowany: 31-03-2010
Posty: 1600
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: FIFA World Cup 2010

Szkoda, że Bojana nie ma.


Człowiek, jak każda małpa, jest zwierzęciem społecznym, a społeczeństwo rządzi się kumoterstwem, nepotyzmem, lewizną i plotkarstwem, uznając je za podstawowe normy postępowania etycznego. (Cień wiatru - Carlos Ruiz Zafon)

Offline

 

#40 21-05-2010 21:09:34

 Fed-Expresso

Masta

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 3056
Ulubiony zawodnik: Rafael "The Slice King" Nadal

Re: FIFA World Cup 2010

Taaa, trzech obrońców z Realu i wszystko jasne.
Dziwi mnie obecność w zasadzie jednego nominalnego lewego obrońcy(Capdevilla), Arbeloa to raczej DL z musu aniżeli jego naturalna pozycja.

Nie bardzo dostrzegam też klasycznych skrzydłowych, ale jakoś szczególnie gry taktycznej reprezentacji Espany nie śledzę, także nie znam do końca koncepcji budowania tego zespołu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mtenis.pun.pl