* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#81 07-09-2010 12:53:48

filip.g

User

Zarejestrowany: 06-05-2010
Posty: 338
Ulubiony zawodnik: Andy fucking Roddick

Re: US Open 2010

Woźniacka to wygra i mam nadzieję, że w finale pokaże odrobinkę klasy i zakryje ten tyłek bo niestety nie jest tak zgrabny jak jej się wydaje.

Q. In this case, don't you think it's a bit short, your dress?

CAROLINE WOZNIACKI: I think it's nice. I definitely am sure I'll get a lot of male fans now (laughter).

Ta dziewczyna jest TRAGICZNA

Ostatnio edytowany przez filip.g (07-09-2010 13:05:17)

Offline

 

#82 07-09-2010 14:16:40

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: US Open 2010

filip.g napisał:

Woźniacka to wygra i mam nadzieję, że w finale pokaże odrobinkę klasy i zakryje ten tyłek bo niestety nie jest tak zgrabny jak jej się wydaje.

Hihi, widać na każdy temat musimy mieć odwrotne zdanie, nie dalej jak dwie godziny temu pisałem Lenie, że bardzo mi się tyłek Karo podoba.   Niczego nie zakrywać!

Offline

 

#83 09-09-2010 08:18:07

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: US Open 2010

Patrick Mouratoglou o szansach Woźniacki na zwycięśtwo w Nowym Jorku.

http://uk.eurosport.yahoo.com/tennis/pa … ticle/386/


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#84 10-09-2010 14:34:29

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: US Open 2010

Jaki obstawiacie finał pań? Ja najbardziej chciałbym zobaczyć mecz Karo-Venus; myślę, że Karo powinna wygrać z Verą w dwóch setach, mecz Willliams z Kim raczej na trzy się zapowiada, szanse wyglądają na wyrównane, choć forma Amerykanki wydaje się wyższa.

Offline

 

#85 10-09-2010 14:39:20

 Robert

User

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 409

Re: US Open 2010

Robertinho napisał:

Jaki obstawiacie finał pań?

Woźniacka - Williams.

Przydałoby się w końcu wygrać ten ósmy WS. C'mon Vee.


MTT
W: Estoril '10, F: Sydney '10, New Haven '10, US Open '10, SF: Marsylia '08, Dubaj '08, Indian Wells '08, Nicea '10, Cincinnati '10 QF: Memfis '08, Wimbledon '08, Indianapolis '08, New Haven '08, Paryż(Bercy) '08, Houston '09, Rzym '09, Belgrad '09, Eastbourne '09, New Haven '09, Bazylea '09, Rotterdam '10, Marsylia '10, Eastbourne '10, Los Angeles '10, Metz '10

Offline

 

#86 10-09-2010 14:53:07

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: US Open 2010

Matt Cronin's Day 12 picks

WOMEN'S SEMIFINALS

1-CAROLINE WOZNIACKI VS. 7- VERA ZVONAREVA

Wozniacki passed one huge test in frustrating Maria Sharapova and then another when she decided that she could live with gale force winds and repelled Dominica Cibulkova. Here comes major test No. 3, because the capable veteran Vera Zvonareva knows that she can play with Wozniacki and is feeling very little pressure given that she enters the match as the underdog. If the Wimbledon finalist were playing the likes of Cibulkova and was a substantial favorite, then she might implode early on, but she's not and realizes that it's possible for her to sneak up on the 20-year-old Dane.

But what that means is that Zvonareva is going to have to have take a fair mount of risks, because even though she is steady herself, she doesn't put up an impenetrable wall the size of Wozniacki's from the baseline and doesn't have a big enough serve to stun her, or a strong enough backhand to handle Wozniacki vicious two-hander.

The two have split their four matches and really there isn't that much between them. They both do a lot of the same things well, except that Zvonareva is stronger off her forehand side and is a better volleyer, while Wozniacki is a more sure-footed mover, a better athlete and at least since Wimbledon, has managed her matches better. Given that Wozniacki survived cannon shot forehands from both Sharapova and Cibulkova, it would be ridiculous to state that Zvonareva can take over the match just by blasting forehands at the Dane's weaker side. Really, she can run down anything and usually counterpunches with meaning. What Zvonareva has to do against Wozniacki, and what so few players are willing to do or incapable of doing, is rush the net when given the opportunity, which will take away Wozniacki's ability to loop balls back to the middle. Vera can volley, so it's up for her to figure that out and charge forward.

What I like about Wozniacki though is her willingness to change things up when necessary and her incredible determination. She appears to be the mentally sounder player at this event, and is willing to play three hours if necessary to win the match. It won't go that long, but it will go two hours, and in the end, Wozniacki will wear down Zvonareva down in three heart-pounding sets.

2-KIM CLIJSTERS VS. 3-VENUS WILLIAMS

US fans better hope that the 2000-2001 US Open winning version of Venus shows up, because the Williams who went down to Clijsters in their last two matches - at the 2009 US Open and 2010 Miami - doesn't quite have enough left in her arsenal to take out Clijsters if the Belgian plays well.

But the question is, will Clijsters actually bring her "A" game, when she largely had been winning with her "B- to B-plus" version during the tournament. I'm not sure, but what I do know is that she is serving with much less confidence than she was at this time last year and if all she can do is spin serves down the middle in the mid-90 mph range, Venus can take her out. The 27-year-old Clijsters has been totally frustrated with her inability to move her serve around the way she wants to, let alone gain any consistency with her power serves. She knows she needs to serve far better against Williams, because if she straining while tossing the ball up, she won't be able to play as freely in her return games.

In a lot of ways, that's the key to the match because in most other facets of the game, you have to like Clijsters. She's now faster than the 30-year-old Venus is, can dictate more with her forehand, can match up with her from her backhand side and returns just as aggressively and consistently. But there are two X factors that could also come into play for Venus: if she can quickly get into a rhythm on her serve and nail aces and service winners on to the lines, something that does happen nearly enough anymore; and if she's willing to win the match at the net, as she's the tour's most threatening and capable player around the cords. Venus is going to have to hit a lot of great approach shots, as Clijsters is very capable of passing her frequently, but if she does and can keep the points short, she could make the Belgian doubt herself.

The two former US Open champions and future Hall of Famers enter this contest with a 6-6 record against each other, but Clijsters has won their last four contests. While I expect Venus to go to the wall and over it in what is likely her last great chance to win the US Open, I expect much the same result as last year: an emotional and up and down three set win for Clijsters. A Clijsters-Wozniacki rematch in the US Open final seems to be in the offing.

http://www.usopen.org/en_US/news/articl … 23933.html

Offline

 

#87 10-09-2010 16:13:53

filip.g

User

Zarejestrowany: 06-05-2010
Posty: 338
Ulubiony zawodnik: Andy fucking Roddick

Re: US Open 2010

DUN I LOVE napisał:

Patrick Mouratoglou o szansach Woźniacki na zwycięśtwo w Nowym Jorku.

http://uk.eurosport.yahoo.com/tennis/pa … ticle/386/

Bardzo dobry artykuł. Ja obejrzałem bardzo uważnie dwa ostatnie spotkania Woźniackiej i dla mnie ta dziewczyna (a raczej jej gra i postawa) jest rewelacyjna. Niesamowity spokój na korcie, żadnych wybuchów czy to szczęścia czy rozżalenia. Bardzo spokojny i opanowany tenis bazujący co prawda głównie na przygotowaniu fizycznym i przebijaniu ale z drugiej strony Woźniacka też umie atakować, przejmować inicjatywę i zaskakiwać. Robi to rzadko ale za to doskonale wybiera sytuacje czym ogromnie zaskakiwała szczególnie Sharapovą w czwartej rundzie. Dla wielu tenis Karoliny jest nudny a dla mnie ona jest trochę odpowiedzią WTA na karierę Rafaela Nadala, jestem bardzo ciekawy czy Dunka pójdzie śladem Hiszpana i zdetronizuje (tak jak on Federera) Serenę Williams.

Jeśli chodzi o mecz z Rosjanką, to słyszałem wiele głosów mówiących, że Sharapova oddała mecz swoimi niewymuszonymi błędami. Prawda jest taka że połowa tych błędów, mimo że faktycznie zakwalifikowane jak unforced, w istocie były wymuszone bieganiem Karoliny. Nie przypominam sobie meczu w którym przeciwniczka Marii potrafiła przebijać po 4-5 zagranych z pełną siłą uderzeń Rosjanki. Nic dziwnego, że poirytowana cięgle wracającą piłką w końcu wyrzucała - ona po prostu nie była przyzwyczajona do takich sytuacji. Oczywiście Sharapova nie była w najwyższej formie ale mówienie, że zagrała bardzo źle też jest nie na miejscu - jak dla mnie zagrała najlepsze spotkanie w US Open.

Offline

 

#88 10-09-2010 16:31:33

 COA

Last hit for Wimby

Zarejestrowany: 30-08-2008
Posty: 2281
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: US Open 2010

Wszystko tylko nie Wozniacki #1.

Nieważne czy Williams czy Clijsters, obie powinny poradzić sobie w finale.


MTT GOAT (2xWimbledon, US Open, 7 innych, w tym Miami i Queens)

Come on Andy!

Offline

 

#89 10-09-2010 16:48:43

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: US Open 2010

filip.g napisał:

Dla wielu tenis Karoliny jest nudny a dla mnie ona jest trochę odpowiedzią WTA na karierę Rafaela Nadala, jestem bardzo ciekawy czy Dunka pójdzie śladem Hiszpana i zdetronizuje (tak jak on Federera) Serenę Williams.

Bo jej tenis jest nudny. Mocno przebija i tyle. Zmiany tempa, rotacje, ataki do siatki to pojęcia jej obce. Porównywanie Wozniackiej do Nadala jest bezsensowne, bo przynajmniej ja żadnej zależności między nimi nie dostrzegam.
To ja już bym wolał koniec świata niż Dunkę jako #1. Gdy tak się stanie nie obejrzę żadnego meczu ani nie będę sprawdzał wyników WTA. 

Offline

 

#90 10-09-2010 16:56:05

filip.g

User

Zarejestrowany: 06-05-2010
Posty: 338
Ulubiony zawodnik: Andy fucking Roddick

Re: US Open 2010

asiek napisał:

To ja już bym wolał koniec świata niż Dunkę jako #1. Gdy tak się stanie nie obejrzę żadnego meczu ani nie będę sprawdzał wyników WTA. 

Na pewno złamiesz jej tym serce a być może przyczynisz do załamania formy. Mam nadzieję, że Dunka szybko podniesie się po tym ciosie prosto w serce. A tak w ramach sprostowania, ja bardzo nie lubię Woźniackiej, bo z poprzedniego postu mogłoby wynikać co innego. Niemniej jednak w US Open mi imponuje, byłem wściekły, kiedy ograła Sharapovą no ale cóż, życie toczy się dalej...

Offline

 

#91 10-09-2010 17:24:44

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: US Open 2010

asiek napisał:

filip.g napisał:

Dla wielu tenis Karoliny jest nudny a dla mnie ona jest trochę odpowiedzią WTA na karierę Rafaela Nadala, jestem bardzo ciekawy czy Dunka pójdzie śladem Hiszpana i zdetronizuje (tak jak on Federera) Serenę Williams.

Bo jej tenis jest nudny. Mocno przebija i tyle. Zmiany tempa, rotacje, ataki do siatki to pojęcia jej obce. Porównywanie Wozniackiej do Nadala jest bezsensowne, bo przynajmniej ja żadnej zależności między nimi nie dostrzegam.

Cały jej tenis bazuje na kontrze w biegu i przygotowaniu fizycznym, fakt że Rafa dokłada jeszcze siłę, ale sama filozofia gry jest podobna.

Offline

 

#92 10-09-2010 17:34:41

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: US Open 2010

Robertinho napisał:

asiek napisał:

filip.g napisał:

Dla wielu tenis Karoliny jest nudny a dla mnie ona jest trochę odpowiedzią WTA na karierę Rafaela Nadala, jestem bardzo ciekawy czy Dunka pójdzie śladem Hiszpana i zdetronizuje (tak jak on Federera) Serenę Williams.

Bo jej tenis jest nudny. Mocno przebija i tyle. Zmiany tempa, rotacje, ataki do siatki to pojęcia jej obce. Porównywanie Wozniackiej do Nadala jest bezsensowne, bo przynajmniej ja żadnej zależności między nimi nie dostrzegam.

Cały jej tenis bazuje na kontrze w biegu i przygotowaniu fizycznym, fakt że Rafa dokłada jeszcze siłę, ale sama filozofia gry jest podobna.

Tylko, że Rafa bawi się uderzeniami. Posiada szeroki repertuar techniczny: ostre kąty, niesamowite rotacje niejakie banana shoty itp. Oczywiście nie oczekuje się czegoś takiego od kobiet ale Wozniacka gra prosto, płasko i mocno.

Offline

 

#93 10-09-2010 17:38:30

filip.g

User

Zarejestrowany: 06-05-2010
Posty: 338
Ulubiony zawodnik: Andy fucking Roddick

Re: US Open 2010

asiek napisał:

Robertinho napisał:

asiek napisał:

Bo jej tenis jest nudny. Mocno przebija i tyle. Zmiany tempa, rotacje, ataki do siatki to pojęcia jej obce. Porównywanie Wozniackiej do Nadala jest bezsensowne, bo przynajmniej ja żadnej zależności między nimi nie dostrzegam.

Cały jej tenis bazuje na kontrze w biegu i przygotowaniu fizycznym, fakt że Rafa dokłada jeszcze siłę, ale sama filozofia gry jest podobna.

Tylko, że Rafa bawi się uderzeniami. Posiada szeroki repertuar techniczny: ostre kąty, niesamowite rotacje niejakie banana shoty itp. Oczywiście nie oczekuje się czegoś takiego od kobiet ale Wozniacka gra prosto, płasko i mocno .

Bez obrazy ale ośmieszasz się.

Offline

 

#94 10-09-2010 21:06:45

Davioz

User

Zarejestrowany: 10-04-2010
Posty: 232

Re: US Open 2010

Venus jak na razie gra dosć pewnie i poza stanrdowym waleniem w siate, nie miała żadnego malego kryzysu. To dobra prognoza na mecz z Kim, która grała dość niepewnie ze Stosur. Jest olbrzymia szansa na pierwszy od niepamiętnych czasów triumf w Nowym Jorku i mam nadzieję, że Vee wykorzysta ten fakt, że nie gra jej najgroźniejsza rywalka. W całej swojej karierze jedynie 3 razy przegrala w USO z zawodniczką, która później nie zdobyła trofeum. C'mon Venus, wygraj to!

Offline

 

#95 10-09-2010 21:19:26

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: US Open 2010

Jak już jesteśmy przy patetycznych deklaracjach o upadku WTA; no więc dla mnie jego ilustracją będzie drugi finał WS w wykonaniu Zvonarievy, na razie jest 64 dla niej, Łoźniaki gra klasyczne nic.

Offline

 

#96 10-09-2010 21:35:36

 Serenity

User

4804501
Skąd: Zawoja
Zarejestrowany: 23-05-2009
Posty: 3753

Re: US Open 2010

Robertinho napisał:

Jak już jesteśmy przy patetycznych deklaracjach o upadku WTA; no więc dla mnie jego ilustracją będzie drugi finał WS w wykonaniu Zvonarievy, na razie jest 64 dla niej, Łoźniaki gra klasyczne nic.

Kiedyś Wozniacki musiała zacząć źle grać.W końcu przez cały sierpień była w świetnej formie.

Offline

 

#97 10-09-2010 21:56:27

filip.g

User

Zarejestrowany: 06-05-2010
Posty: 338
Ulubiony zawodnik: Andy fucking Roddick

Re: US Open 2010

NIE WIERZĘ.. Vera, jesteś wielka

Offline

 

#98 10-09-2010 22:02:47

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: US Open 2010

Lipa, zupełnie zeszło powietrze z Karoliny, Vera jeszcze niedawno i tak by przegrała , duży mentalny postęp Rosjanki.

Come on Vee!

Offline

 

#99 10-09-2010 22:23:14

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: US Open 2010

filip.g napisał:

asiek napisał:

Robertinho napisał:


Cały jej tenis bazuje na kontrze w biegu i przygotowaniu fizycznym, fakt że Rafa dokłada jeszcze siłę, ale sama filozofia gry jest podobna.

Tylko, że Rafa bawi się uderzeniami. Posiada szeroki repertuar techniczny: ostre kąty, niesamowite rotacje niejakie banana shoty itp. Oczywiście nie oczekuje się czegoś takiego od kobiet ale Wozniacka gra prosto, płasko i mocno .

Bez obrazy ale ośmieszasz się.

No tak, po prostu bajecznie Wozniacki grała w pófinale. 

Kamień z serca. Jesteśmy uratowani

Offline

 

#100 10-09-2010 22:33:16

 Serenity

User

4804501
Skąd: Zawoja
Zarejestrowany: 23-05-2009
Posty: 3753

Re: US Open 2010

Robertinho napisał:

Come on Vee!

j.w,ale nawet jak Kim znajdzie się w finale to niech Belgijka wygra,byle nie Zvonareva.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://annasielaff24hat.eu BetónovĂŠ Ĺžumpy Hlohovec mapa fotowoltaiki