* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#101 06-10-2009 19:00:53

 szeva

User

Zarejestrowany: 06-10-2009
Posty: 1266

Re: Wątek komentatorski ;)

O Komentatorach:

Ci z Eurospotru:
Lech Sidor- najlepszy komentator tenisa tej stacji, ma dużą wiedzę, troche mnie denerwują te jego techniczne detale typu ręka tak, łokieć tak, itd, ale ogólnie Sidor jest super
Karol Stopa- nie przepadam za nim, za dużo sie wymądrza, atakuję większość forumowiczów, i tłumaczy jakby widz był niedorozwinięty
Witold Domański- lubię jego komentarz, te jego drobne uszczypliwości , ale denerwuję mnie jego tendencja do wywołania autów gdy piłka jest w grze i to jego zaskoczenie jak jednak autu nie było
Sylwester Sikora- dobry ale jak dla mnie trochę za sztywny
Michał Lewandowski- na początku(czyli na AO) komentował tak jakby był przestraszony, teraz jest już lepiej chociaż jak komentuję sam (np turniej w Birmingham) to jest kiepsko
Katarzyna Strączy- tą panią powinni usunąć z anteny nie cierpie jej komnetarzu nie umie nic od siebie dodać tylko mówi typu- 15-0 pkt dla gracz X, gracz Y w następnej rundzie zagra z graczem Z itd..
Tomasz Smokowski- słyszałem go po raz pierwszy w czasie USO i bardzo mi sie spodobał dobry, fachowy komentarz

Polsat Sport Extra:
Tomasz Lorek-Dla mnie najlepszy komentator tenisa w kraju, uwielbiam te jego historyjki z życia tenisistów czy zabawne spostrzeżenia
Bohdan Tomaszewski- temu panu już dziękujemy, powinien iść na emeryturę dla swojego i mojego zdrowia, nie cierpię jego komentarza nic tylko Federer,Federer i Federer, zapewnia że jest obiektywny a każdy słyszy że tak nie jest i jeszcze te jego dziwne spostrzeżenia na temat tenisistów, czy historyjki typu : w przerwie Nadal dużo pił a Djokovic nie (SF w Madrycie)
Tomasz Tomaszewski- beznadziejny nudny komentarz, chyba na siłę wciągnięty przez ojca na to stanowisko
Katarzyna Nowak- tej pani też nie lubię za nieznośny głos
Wojciech Fibak- bez komentarza


I LOVE TENNIS!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#102 06-10-2009 19:50:32

 jaccol55

Administrator

Zarejestrowany: 02-10-2008
Posty: 5307

Re: Wątek komentatorski ;)

szeva777 napisał:

... Tomasz Lorek-Dla mnie najlepszy komentator tenisa w kraju...

Serio mówisz?

Offline

 

#103 06-10-2009 20:34:12

 szeva

User

Zarejestrowany: 06-10-2009
Posty: 1266

Re: Wątek komentatorski ;)

jaccol55 napisał:

szeva777 napisał:

... Tomasz Lorek-Dla mnie najlepszy komentator tenisa w kraju...

Serio mówisz?

Jak najbardziej


I LOVE TENNIS!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#104 27-11-2009 18:07:17

 COA

Last hit for Wimby

Zarejestrowany: 30-08-2008
Posty: 2281
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Wątek komentatorski ;)

'Krwawienie z uszu, jak na szczycie Hindukuszu.', taka perełeczka z wczoraj, Lorka oczywiście

Btw, fajnie wczoraj również Bohdan zgasił Katarzynkę, jak chciała podczas setbola wywody o returnach uskuteczniać. Aaa, i oczywiście Tomek, który pytał na wizji Fibaka czy Polański wyjdzie z aresztu. xDD

No niestety, piątka komentatorów - cepów jest na ten turniej przydzielona, jedyni gadający normalnie i strawni oddelegowani w cholerę, mowa o Murasie i Wanio.


MTT GOAT (2xWimbledon, US Open, 7 innych, w tym Miami i Queens)

Come on Andy!

Offline

 

#105 28-11-2009 21:52:20

 szeva

User

Zarejestrowany: 06-10-2009
Posty: 1266

Re: Wątek komentatorski ;)

Dziś po raz kolejny "popisała się" pani Kasia, myląc Andyego Rama z Murrayem


I LOVE TENNIS!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#106 28-11-2009 22:11:59

 COA

Last hit for Wimby

Zarejestrowany: 30-08-2008
Posty: 2281
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Wątek komentatorski ;)

Pomyłka, bywa, natomiast cyrk jaki zrobiła ze starszym panem dzisiaj zmusił mnie do wyłączenia głosu, jedno i drugie doznawało orgazmu przy każdej lepszej piłce Federera.


MTT GOAT (2xWimbledon, US Open, 7 innych, w tym Miami i Queens)

Come on Andy!

Offline

 

#107 28-11-2009 22:57:52

 jaccol55

Administrator

Zarejestrowany: 02-10-2008
Posty: 5307

Re: Wątek komentatorski ;)

COA napisał:

Pomyłka, bywa, natomiast cyrk jaki zrobiła ze starszym panem dzisiaj zmusił mnie do wyłączenia głosu, jedno i drugie doznawało orgazmu przy każdej lepszej piłce Federera.

Mnie też działali na nerwy, ale to raczej za "całokształt", bo nie jestem antyfanem Feda. Jak ich słuchałem, to tęskniłem za Lorkiem, co oznacza, że przyzwyczaiłem się do patologii.

Offline

 

#108 28-11-2009 23:02:32

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Wątek komentatorski ;)

Generalnie PSE ma słabych komentatorów. Ja podczas każdego turnieju w PSE tęsknię za duetem Stopa-Sidor. Panowie bardzo dobrze się uzupełniają. Gadają do rzeczy, merytorycznie i zażartować na poziomie potrafią.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#109 29-11-2009 00:34:35

 szeva

User

Zarejestrowany: 06-10-2009
Posty: 1266

Re: Wątek komentatorski ;)

COA napisał:

Pomyłka, bywa, natomiast cyrk jaki zrobiła ze starszym panem dzisiaj zmusił mnie do wyłączenia głosu, jedno i drugie doznawało orgazmu przy każdej lepszej piłce Federera.

Ja zastosowałem mniej inwazyjną metodę, czyli ogladałem mecz w necie Jednak wolę duet B.Tomaszewski/Nowak niż T.Tomaszewski/Fibak
Ale to jest winna Tomaszewskiego, on jest zakochany w Federerze, a p.Kasia, nie chcąc robić przykrości p.Bohdanowi, siłą rzeczy musiała się zachwycać Rogerem

A wracająć do tej piomyłki, to nastąpiła dwukrotnie


I LOVE TENNIS!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#110 15-12-2009 20:29:50

 szeva

User

Zarejestrowany: 06-10-2009
Posty: 1266

Re: Wątek komentatorski ;)

Felieton Karola Stopy, w którym  krytycznie wyraża się o tenisistach, a szczególnie o naszej "gwieździe" Agnieszce Radwańskiej

Solówka

Tenis jest sportem na wskroś indywidualnym, a wielcy soliści z rakietami to często egoiści i cynicy. Naiwnością byłaby wiara, że w grze o miliony dolarów szansę może mieć ktoś kochający bliźniego, skłonny do szczerych wyznań, opowiadający przed meczem o własnych problemach.

Jako junior nie mogłem pojąć, czemu moi wyróżniani w klubie koledzy wszystkie rozmowy o tenisie zaczynają od siebie i na sobie kończą. Dopiero na korcie zrozumiałem, że zawodnik, który wychodził na mecz zafascynowany klasą rywala, już na starcie nie miał z nim szans. "Skomentuj na blogu" Ten buńczucznie wzruszający ramionami i dodający nieparlamentarnie, co też za chwilę „ja z nim zrobię”, wygrywał psychologiczną batalię, a potem nieraz i cały pojedynek.

Osoby dorastające w takich klimatach często trudno zaakceptować w życiu codziennym. Tak cenny na korcie egocentryzm przeszkadza w relacjach z rodziną, przyjaciółmi albo mediami. Rozsądek podpowiada największym korzystanie z usług rzeczników prasowych albo w skrajnych przypadkach – z pomocy specjalistycznych firm od kreowania wizerunku. Na paplanie, co ślina na język przyniesie, nikt poważny sobie dziś nie pozwala.

WTA Tour podczas specjalnych szkoleń instruuje, by nie dezawuować po meczach umiejętności przeciwniczek i nie oceniać organizatorów imprez. Nie wiem, czy przeszła taką edukację najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów 20-letnia gwiazda kolejny raz wystawia kiepskie cenzurki sportowym dziennikarzom i – co jest nowością – zwalnia z pracy telewizyjnych komentatorów.

Jako jeden z „nieudolnych” chcę wyrazić swój ogromny żal. Osoba, na którą tak długo w ukochanym sporcie czekałem, największe problemy ma – jak się okazuje – wcale nie z serwisem. Agnieszce Radwańskiej najbardziej brak lekcji dobrego zachowania.

http://www.rp.pl/artykul/289493,406088_ … owka_.html

Ogólnie nie przepadam za Stopą ale w tym felietonie ma 100% racji

Ostatnio edytowany przez szeva (15-12-2009 20:30:30)


I LOVE TENNIS!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#111 24-12-2009 12:03:38

Adamos09

User

Skąd: Serbia
Zarejestrowany: 23-10-2009
Posty: 21

Re: Wątek komentatorski ;)

Dla mnie najlepszymi  komentatorami sa:
*Bohdan Tomaszewski ( "HALO WIMBLEDON" )                                 ;   
*K.Stopa    (" WYGRAĆ GEMA UWIERZYĆ W SIEBIE,UWIERZYĆ ŻE TAKĄ GRĄ MOŻNA TU JESZCZE COŚ ZDZIAŁAĆ ")                       :
*T.LOREK    (" EDUARDO widać że jest elastyczny przy sieci ")

reszta jest mniej atrakcyjna w dziedzinie komentatorstwa tenisa!!!

Offline

 

#112 08-01-2010 12:41:35

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: Wątek komentatorski ;)

Trcohe podapdł mi wczoraj Pan Sidor . Najpierw oznajmił że Gulbis do wielkiego tenisa startował od wygranej z Djokoviciem w Brisbane , póżniej zwymyślał Łotysza od gapy że nie wziął chalengu przy arcywaznej pilce w połowie drugiego seta , tymczasem Ernestsowi juz w tym momencie sprawdzenie nie przyslugiwało .


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#113 18-01-2010 14:56:44

Statystyczny

User

Zarejestrowany: 07-09-2008
Posty: 582
Ulubiony zawodnik: Frank Dancevic

Re: Wątek komentatorski ;)

Dzis swój debiut na stanowisku komentatora miał Piotr Kalinowski (dobrze pamietam?) podczas meczu Murraya z Andersonem. Nie zachwycił mnie, Stopa często przyprowadza do studia takie swoje "wynalazki", właściwie żadnen oprócz Michała Lewandowskiego się nie sprawdza.


Frank Dancevic---------Stefan Koubek---------Grigor Dimitrov-------Dustin Brown------Jo- Wilfried Tsonga-----Łukasz Kubot----- Michał Przysiężny------Horacio Zeballos

http://dropszot.blogspot.com - zapraszam na świetnego bloga poświęconego niższym szczeblom męskich rozgrywek tenisowych.
Blog został zawieszony na nieokreślony okres czasu.

Offline

 

#114 21-01-2010 01:00:08

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Wątek komentatorski ;)

Statystyczny napisał:

Dzis swój debiut na stanowisku komentatora miał Piotr Kalinowski (dobrze pamietam?)

O ile dobrze usłyszałem to Paweł Kalinowski.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#115 21-01-2010 01:13:23

Statystyczny

User

Zarejestrowany: 07-09-2008
Posty: 582
Ulubiony zawodnik: Frank Dancevic

Re: Wątek komentatorski ;)

o, dokładnie. Sorki


Frank Dancevic---------Stefan Koubek---------Grigor Dimitrov-------Dustin Brown------Jo- Wilfried Tsonga-----Łukasz Kubot----- Michał Przysiężny------Horacio Zeballos

http://dropszot.blogspot.com - zapraszam na świetnego bloga poświęconego niższym szczeblom męskich rozgrywek tenisowych.
Blog został zawieszony na nieokreślony okres czasu.

Offline

 

#116 21-01-2010 02:43:29

Guillermo Coria

User

Zarejestrowany: 05-02-2009
Posty: 296

Re: Wątek komentatorski ;)

Lorek numero uno bo gdybyscie zamienil z nimi pare zdan to od razu idzie wyczuc ze ten koles kocha ten sport
i to jest jego wielka pasja najwieksza zaraz po zuzlu

Z Eurosportu najbardziej lubie Sidora widac ze gral w tenisa i gra nadal amatorsko bo czuje ten sport.
Adas Chojnowski tez jest w porzadku ale ostatnio go nie slychac na antenie :(Wlasciwie to sluchac moge wszystkich
z wyjatkiem Miecia kiedy on komentuje zmuszony jestem wylaczyc glos.


W histori było wielu. Wielu z tych wielu było ponad wielu. On jest ponad wszystkich. Rafael Nadal Parera niekwestionowany pan i władca tenisowego bractwa. Vamos Rafa.

Offline

 

#117 21-01-2010 19:18:56

 Fed-Expresso

Masta

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 3056
Ulubiony zawodnik: Rafael "The Slice King" Nadal

Re: Wątek komentatorski ;)

Ten Pan Paweł Kalinowski mnie kompletnie nie przekonuje, nie wyczuwam żadnej charyzmy w prowadzeniu relacji, człowiek słuchając go czeka tylko na moment, kiedy głos przejmie jego partner(najczęściej K.Stopa).

Mówi cicho, jakby wstydził się swoich wypowiedzi co dodatkowo może irytować. Brakuje też jakiegoś emocjonalnego podejścia do spotkania, opowiada o tym co wydarzyło się na korcie jakby to był mecz z 1970 roku. Pod tym względem ciekawszy jest już nawet Sylwek Sikora.

Offline

 

#118 21-01-2010 19:24:55

 metjuAR

User

Zarejestrowany: 24-07-2009
Posty: 1119
Ulubiony zawodnik: Rod

Re: Wątek komentatorski ;)

Wiesz Fedziu- ja czasem jego nawet nie słyszę co on tam gada. Specjalnie nadstawiałem ucha żeby go usłyszeć. Może on to mówi ale tylko do tego co siedzi obok niego... jakby był na pogawędce. Muszę przyznać że ten komentator to rozczarowuje mnie i to na całego.


249,5 km/h
30 singles titles
2007 Davis Cup

Offline

 

#119 21-01-2010 19:31:08

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: Wątek komentatorski ;)

Mecze Federera komentuje Tomek Smokowski, w duecie z Sidorem; baaadzo przyjemnie się słucha.

Offline

 

#120 21-01-2010 19:36:02

Guillermo Coria

User

Zarejestrowany: 05-02-2009
Posty: 296

Re: Wątek komentatorski ;)

Bo Smokowski ma pojecie o tenisie , sam gra i przede wszystkim ma pasje do tego sportu. Gorszego od Siiikory to
nie bylo i chyba juz nie bedzie


W histori było wielu. Wielu z tych wielu było ponad wielu. On jest ponad wszystkich. Rafael Nadal Parera niekwestionowany pan i władca tenisowego bractwa. Vamos Rafa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Żychlin dowóz za darmo OтeНи Портмадог hotelstayfinder hotelstayfinder.com https://www.hotelstayfinder.com/